شماره تماس: 02122500600

سایوان

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرات و نصب یخچال، فریزر و ساید سایوان

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی سایوان

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیرات یخچال در مدرن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

مطالعه بیشتر

توضیحات


 
 

خدمات پس از فروش یخچال، فریزر و ساید سایوان

در زمان انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال، فریزر و ساید سایوان، از گارانتی قطعات لوازم خانگی اطمینان حاصل کنید. یکی از نکات مهم در این زمینه، تضمین گارانتی محصول و اصل و اورجینال‌بودن قطعات است. هرگاه نیاز به تعمیر یخچال، فریزر و ساید سایوان داشتید دربارۀ این مسئله از کارشناسان تعمیرگاه سایوان سؤال کنید تا پیش از اقدام به اعزام تعمیرکار، از اصل بودن قطعات تعویضی مطمئن شوید. شما می‌توانید با انتخاب تعمیرگاه یخچال، فریزر و ساید سایوان و با بهره‌گیری از توان بالای تکنیسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای که آموزش‌های تخصصی لازم را از سر گذرانده‌اند، یخچال‌تان را تعمیر کنید. سرعت عمل در پاسخگویی و اعزام سریع به محل و سرویس‌دهی تلفنی از دیگر نکات بااهمیت در انتخاب تعمیرگاه سایوان است که حتماً باید در نظر داشته باشید. گاهی ممکن است که نیازی به تعمیر یخچال نباشد و با دریافت راهنمایی تلفنی از کارشناسان مستقر در تعمیرگاه یخچال، فریزر و ساید سایوان، بتوانید مسئله را رفع کنید و از خرج هزینه‌های بی‌دلیل در امان بمانید.
 

شرکت مدرن تکنیک؛ یک انتخاب مطمئن

چنانچه در زمینۀ تعمیر هریک از محصولات سایوان نیازمند کمک یا راهنمایی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با شرکت مدرن تکنیک تماس بگیرید. این شرکت باسابقه در زمینه تعمیر انواع یخچال، فریزر و ساید خارجی و ایرانی، اصل و اورجینال بودن قطعات تعویضی در تمامی یخچال‌ها را ضمانت می‌کند. همچنین شرکت مدرن تکنیک شبکه‌ای از تکنیسین‌های حرفه‌ای را در اختیار دارد که در کمترین زمان ممکن، در کنار شما خواهند بود.
شرکت مدرن تکنیک با خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور و با برخورداری از کارشناسان زبده، آمادۀ پاسخگویی به شما در زمینه تعمیر یخچال سایوان است. بهتر است پیش از درخواست ارسال تعمیرکار به محل، مشکل را به طور دقیق با کارشناسان در میان بگذارید تا در زمان اعزام تعمیرکار به محل، با اطلاعات بیشتری نسبت به تعمیر یخچال سایوان اقدام کنند. اقدام مفید دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که حتماً نام یخچال و کد اروری که نشان می‌دهد را یادداشت کنید تا بتوانید کارشناسان مربوطه را از مشکل پیش‌آمده مطلع کنید. برای ارتباط با شرکت مدرن تکنیک در تعمیرات برند سایوان، کافی است با شماره تلفن 62941-021 تماس بگیرید.
 

 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید