شماره تماس: 02122500600

جنرال استیل

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات جنرال استیل

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

جنرال استیل

تعمیر لوازم خانگی جنرال استیل (General Steel)

توضیحات


 

تاریخچه جنرال استیل

جنرال استیل نه‌ تنها یکی از اولین تولیدکنندگان در ایران است، بلکه اغلب ایرانیان حضور در خانه خود را مرهون ایجاد خط تولید جنرال استیل می‌دانند. جنرال استیل در ۱۳۲۶ فعالیت خود را آغاز کرد و در همان آغاز با همکاری شرکت آمریکایی پارس، توانست  به‌عنوان یکی از ضروریات زندگی در قرن اخیر وارد زندگی ایرانیان کند. نیاز به تولید بومی ایرانی تنها دلیلی نبود که جنرال استیل را مبدل به بزرگ‌ترین و شاید محبوب‌ترین برند تولیدی در ایران کرد؛ ظاهر زیبا و تکنولوژی مورداستفاده در جنرال استیل توانسته است آن را در طی سال‌ها همپای سایر محصولات وارداتی در صنعت و بازار ایران پر اقبال نگه دارد. پس از تغییر نام به ایران پویا نیز، جنرال استیل کیفیت تولیدی خود را حفظ کرده و خطوط تولید سایر محصولات خود را کلید زد.
 

تعمیر لوازم‌خانگی جنرال استیل

بخش زیادی از اعتماد به جنرال استیل به‌خاطر سرویس خوب و خدمات تعمیر این برند ایرانی در سراسر ایران است. آشنایی با قطعات جنرال استیل به‌عنوان یک برند داخلی باعث شده است حتی در سال‌های تحریم، تعمیر جنرال استیل و خدمات آن با مخاطرات خاصی مواجه نشده و کیفیت تعمیر جنرال استیل به‌خوبی حفظ شود. 
استفاده از برندهای ایرانی که هم به علت حمایت از تولید داخلی و هم به علت افزایش قیمت ارز در سال‌های اخیر اتفاق افتاده است باعث شده تا جنرال استیل در کنار سایر برندهای ایرانی کیفیت خود را ارتقا داده و بتواند پاسخگوی نیاز داخلی باشد. در چنین شرایطی سرویس‌های تعمیر جنرال استیل و آموزش کارشناسان تعمیرات در کنار سایر بخش‌های تولید در جنرال استیل موفقیت زیادی داشته و امکان همیشگی برای تعمیر محصولات جنرال استیل یکی از نقاط قوت استفاده از آن بوده است.  
 
 

نمایندگی جنرال استیل بهترین پاسخگوی مشتریان

با اینکه تعمیرات برندهای ایرانی معمولاً با مشکلات کمتری از بابت تأمین قطعات یا عدم آشنایی تکنسین‌ها مواجه می‌شوند؛ اما نمایندگی جنرال استیل همواره بهترین مرجع پاسخگوی مشتریان در مواجهه با مشکلات احتمالی این لوازم‌خانگی است. تأمین قطعات اورجینال که از مهم‌ترین بخش‌های خدمات پس از فروش است، تنها در نمایندگی جنرال استیل که مورد تأیید کارخانه است، انجام می‌شود. این سیاست تولیدکنندگان لوازم‌خانگی باعث شده است تا مشتریانی که به فکر استفاده طولانی‌مدت از محصولات خانگی پس از انجام تعمیرات هستند، تنها به نمایندگی رسمی جنرال استیل مراجعه کنند. 
دلیل دیگر برتری نمایندگی جنرال استیل نسبت به سایر تعمیرکاران به گارانتی قطعات یدکی بازمی‌گردد. گارانتی قطعات تعمیری و ضمانت محصولات مورداستفاده توسط نمایندگی جنرال استیل، مورد تأیید دفتر مرکزی جنرال استیل است. ضمناً تکنسین‌های ارسالی نمایندگی‌های رسمی برای تعمیر لوازم خانگی جنرال استیل با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و پس از تخمین زمان و هزینه نهایی انجام تعمیرات، فعالیت خود را آغاز می‌کنند. 
 

قطعات جنرال استیل

تأمین قطعات جنرال استیل به شکل اورجینال و ایجاد دسترسی به لوازم‌یدکی محصولات تنها یکی از وظایف نمایندگی جنرال استیل است. نمایندگی‌های رسمی لوازم خانگی، از تکنسین‌های حرفه‌ای و آموزش‌دیده که از نظر فنی مورد تأیید شرکت‌های تولیدکننده هستند، استفاده می‌کنند. دفتر مرکزی جنرال استیل برای موفقیت بیشتر، برنامه‌های آموزشی تکمیلی و مستمر برای کارشناسان خود در فاصله‌های زمانی منظم برگزار می‌کند، چراکه مسئول نهایی تعمیرات و عیب‌یابی قطعات را نه کارشناس بلکه نمایندگی جنرال استیل می‌داند.
 
 
 

چرا مدرن تکنیک را برای تعمیر لوازم‌خانگی جنرال استیل انتخاب کنیم؟ 

مدرن تکنیک به‌عنوان نماینده جنرال استیل، با اعزام سریع نیرویی‌های زبده و تکنسین‌های حرفه‌ای به منازل برای عیب‌یابی لوازم‌خانگی جنرال استیل یکی از برترین نمایندگی‌های جنرال استیل است. استفاده از قطعات اورجینال در کنار حضور کارشناسان دوره‌دیده، پکیج مدرن تکنیک برای ارائه به مشتریان خود است
 
تمام خدمات اعم از تأمین قطعات، اعزام کارشناس و پروسه تعمیرات در مدرن تکنیک با سرعت زیاد و با دقت کافی ناشی از مهارت کارشناسان از بخش دنبال می‌شود. 
مدرن تکنیک با ۲۵ شعبه در ایران،‌از نظر گستردگی خدمات نیز کم‌نظیر است؛ مشتریان مدرن تکنیک در هرکجای ایران برای تعمیر لوازم‌خانگی جنرال استیل می‌توانند از خدمات مدرن تکنیک بهره‌مند شوند.  
خدمات تعمیر لوازم خانگی در منزل توسط مدرن تکنیک، از حمل‌ونقل غیرضروری لوازم‌خانگی جهت تعمیر جلوگیری کرده و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. 
استفاده از فن آوری روز در تشخیص مشکلات لوازم‌خانگی که با افزایش دقت در تشخیص خرابی دستگاه‌ها و افزایش سرعت تعمیر همراه است
ارائه خدمات توسط مدرن تکنیک با زمان‌بندی مشخص همراه است و مشتریان می‌توانند روی زمان استفاده مجدد از وسایل خود حساب کنند.
 

شماره نمایندگی جنرال استیل

برای تماس با نمایندگی های جنرال استیل می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز با این شماره تماس بگیرید و با کارشناسان ما درباره تعمیرات جنرال استیل صحبت کنید.

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 
مطالعه بیشتر

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


صغرازارعی
۱۴۰۲/۱۰/۰۸ ۱۴:۰۲

بالای یخچال من کلن خنک نمیکنه

صغرازارعی
۱۴۰۲/۱۰/۰۸ ۱۴:۰۲

سلام قسمت بالایی یخچال جنرال استیل من کلن خنک نمیکنه مشکلش چیه؟ هزینه تعمیر یخچال جنرال استیل رو میفرمایید چقدره و بنظرتون کدوم قطعه یخچال جنرال الستیل خراب شده و باید تعویض بشه ؟

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید