سوپرا

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات سوپرا

امتیاز : ۴.۹
 
 
نمایندگی تعمیرات سوپرا ( supra)
شرکت مدرن تکنیک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سوپرا است که با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه¬ی تعمیر لوازم خانگی, بهترین خدمات و سرویس¬دهی لوازم خانگی سوپرا  را در تهران دارا می-باشد و باتجربه¬ترین و به روزترین تعمیرکاران لوازم خانگی سوپرا را گرد هم جمع آورده است تا با خیالی آسوده تعمیر لوازم خانگی سوپرا را به عهده¬ی شرکت مدرن تکنیک بگذارید. برخی از مهم¬ترین خدماتی که مرکز تعمیرات لوازم خانگی مدرن تکنیک ارائه می¬شود را در زیر مطرح می¬کنیم.
تعمیر تخصصی لوازم خانگی سوپرا
صنعت لوازم خانگی هر ساله تغییر و تحولات زیادی دارد و یکی از مسائل مهم در زمینه تعمیر لوازم خانگی این است که شخص تعمیرکار باید تا حد زیادی با ساز و کار و تکنولوژی به کار رفته در لوازم خانگی آشنا باشد تا بتواند عیب¬یابی اصولی و تعمیر لوازم خانگی را به خوبی به کار گیرد. 
تعمیر لوازم خانگی سوپرا نیازمند تخصص ویژه است و تعمیرکاران مدرن تکنیک تمام آموزش¬های فنی لازم در این زمینه را گذرانده¬اند و می¬توانند به خوبی از پس تعمیر لوازم خانگی سوپرا بر بیایند و می¬توانید با خیال راحت به تخصص تعمیرکاران و تکنسین¬های حرفه¬ای لوازم خانگی سوپرا اعتماد کنید.
هر کدام از تعمیرکاران لوازم خانگی مدرن تکنیک, صدها تعمیر لوازم خانگی موفق را در کارنامه¬ی خود دارند که تعهد بالای کاری و سرعت عمل این تعمیرکاران باعث شده است؛ شرکت مدرن تکنیک به عنوان یکی از محبوب¬ترین تعمیرگاه¬ لوازم خانگی در تهران شناخته شود.
تعمیر لوازم خانگی سوپرا در محل مورد نظر
اگر یکی از لوازم خانگی سوپرا به مشکلی بر بخورد نیازی ندارید محصول را به تعمیرگاه ببرید زیرا این کار هم هزینه¬ی زیادی برای شما در پی خواهد داشت و هم اینکه ممکن است در راه هنگام جابجایی, وسیله¬ی برقی شما بیش¬تر از قبل خراب شود و یا قطعات آن دچار ضربه و زدگی شود. 
مدرن تکنیک نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی سوپرا بوده و بعد از تماس با یکی از شعب مدرن تکنیک, تعمیرکاران ما در سریع¬ترین زمان ممکن درم حل حاضر شده و بررسی وسیله¬ی برقی شما را آغاز می¬کنند.
اگر قطعات لوازم خانگی سوپرا خراب شده باشد؛ نیازی به جابجایی وسیله¬ی برقی سوپرا نیست و تعمیرکار مدرن تکنیک فقط همان قطعه¬ی معیوب را با خود به تعمیرگاه برده و بعد از تعمیر مجددا قطعه را برگردانده و قطعه را در جای خود مجددا نصب می¬کند.
مناطق تحت پوشش نمایندگی لوازم خانگی سوپرا
شرکت مدرن تکنیک در تمام نقاط تهران از جمله شمال, جنوب, شرق و غرب تهران شعبات فعالی دارد و در اکثر مناطق تهران نمایندگی¬هایی را تاسیس کرده است که شما با تماس با نزدیک¬ترین شعبه مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی, می¬توانید در سریع¬ترین زمان ممکن از خدمات پس از فروش سوپرا و تعمیر لوازم خانگی در خانه بهره ببرید و بتوانید خیلی زود وسیله¬ی برقی خود را تعمیر کنید و مجددا از آن استفاده کنید.
تامین قطعات اصل لوازم خانگی سوپرا
شرکت مدرن تکنیک نیم قرن به صورت تخصصی در زمینه¬ی تعمیر و سرویس کردن لوازم خانگی فعالیت داشته است و به همین دلیل انبارهای شرکت همواره تمامی قطعات مورد نیاز لوازم خانگی سوپرا و دیگر برندهای لوازم خانگی را دارا می¬باشد. به همین دلیل در صورتی که لوازم خانگی شما دچار خرابی غیرقابل تعمیر قطعه¬ای شده باشد؛ نگران تعویض قطعه نباشید. زیرا تعمیرکاران در سریع¬ترین زمان ممکن می¬توانند تعویض قطعات مورد نیاز را انجام دهند تا وسیله¬ی برقی شما خیلی زود تعمیر شود.
همچنین اصل بودن قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تضمین می¬شود و به هیچ وجه از قطعات بی کیفیت و غیراورجینال استفاده نمی¬شود. برخی تعمیرکاران متفرقه و غیر حرفه¬ای ممکن است از قطعات غیراصل استفاده کنند که در این صورت احتمال خرابی مجدد دستگاه بالا می¬رود. استفاده از قطعات اورجینال باعث می¬شود طول عمر لوازم خانگی شما بالاتر برود و احتمال خراب شدن مجدد آن پایین می-آید. 
هزینه پایین تعمیر لوازم خانگی سوپرا
شرکت مدرن تکنیک آماده است تا بهترین خدمات را با کم¬ترین هزینه , در تمام نقاط تهران به شما ارائه دهد. شفاف¬سازی در هزینه¬ها,  یکی از نکات مثبت شرکت مدرن تکنیک است که با ارائه صورت حساب قطعات لوازم خانگی و لیست تمام خدمات می¬توانید از جز به جز خدمات و مراحل تعمیر آگاه شده و در جریان تعمیر و تعویض قطعات  قرار بگیرید و بتوانید با پایین¬ترین قیمت, تعمیر لوازم خانگی خود را انجام دهید.
همچنین شما اگر نگران هزینه¬ی تعمیر لوازم خانگی سوپرا هستید می¬توانید به صورت تلفنی میزان خرابی وسیله¬ی برقی خود را شرح دهید تا قبل از مراجعه¬ی حضوری, بتوانید از قیمت حدودی تعمیر آگاه شوید و برآورد قیمت کنید. همچنین در خیلی از موارد می¬توانید به صورت رایگان, از مشاوره تلفنی برای تعمیر و طریقه نگه¬داری لوازم خانگی سوپرا آگاهی پیدا کنید. 
 
 
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی سوپرا (Supra)


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲