دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی

آب مایه حیات تمامی موجودات زنده در این کره خاکی است و همه ما برای زنده ماندن به آن نیاز داریم. از آب استفاده‌های بسیار زیادی می‌شود اما مهمترین آن را می‌توان آشامیدن آن شمرد که اهمیت بسیار بیشتری از کاربردهای دیگر دارد. آشامیدن آب مناسب و خوب برای سلامتی ما بسیار مهم است و برای همه اهمیت دارد و به همین دلیل است که مردم مختلف در تمامی کشورها از دستگاه‌های تصفیه آب برای تامین آب آشامیدنی منازل خود استفاده می‌کنند.

دستگاه‌های تصفیه آب، دستگاه‌هایی هستند که آب لوله‌کشی وارد آنها می‌شود و از چندین فیلتر مهم در آنها رد می‌شود و مواد اضافی آب که نباید وارد بدن ما شوند از آب جدا می‌شود و به این شکل می‌توانید آب تصفیه را بدون هیچ نگرانی بخوریم. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را به طور کامل با دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی آکواجوی آشنا کنیم.

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی

آکواجوی یکی از محبوب‌ترین برندهای تولیدکننده دستگاه تصفیه آب در تایوان است که محصولات خود را به کشورهای زیادی صادر می‌کند و ایران نیز یکی از این کشورها است. در واقع کشور تایوان در میان کشورهای جهان، به عنوان رتبه اول تولید دستگاه‌های تصفیه آب شناخته می‌شود. آکواجوی نیز یکی از برندهای تایوانی درجه یک در تولید این دستگاه‌ها است.

کشور ایران یکی از مهمترین واردکنندگان دستگاه‌های تصفیه آب است که بسیاری از این دستگاه‌ها را از تایوان و با برند آکواجوی خریداری می‌کند. این دستگاه‌ها تحت لیسانس آمریکا هستند و بر طبق استانداردهای بین المللی ساخته می‌شوند. برند آکواجوی، یکی از برندهای وارداتی خوب در ایران است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

نکات مهم و معیارهای خرید دستگاه تصفیه آب

  1. نوع دستگاه تصفیه آب:

فناوری‌های تصفیه کردن آب روزانه پیشرفت می‌کنند و انواع بسیار زیادی از دستگاه‌های تصفیه آب تولید می‌شوند. معیار اول شما در خرید این محصول باید نوع مورد نظر دستگاه تصفیه آب باشد.

  1. نوع آب:

در کل دو نوع مختلف آب داریم که به آنها آب سخت و آب نرم گفته می‌شود. آب سخت آبی است که حاوی فلوراید، آرسنیک و فلزات سنگین می‌باشد و معمولا از چاه‌ها استخراج می‌شود. آب نرم نیز به طور ساده همان آبی است که می‌خوریم. در خرید دستگاه تصفیه آب باید دقت داشته باشید که کدام یک از انواع آب را می‌خواهید تصفیه کنید.

  1. ظرفیت:

یکی دیگر از نکات که باید در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب باید به آن دقت داشته باشید که در قیمت آن نیز موثر خواهد بود، ظرفیت دستگاه می‌باشد.

  1. برقی و غیر برقی:

اینکه دستگاه مورد نظر شما برقی است یا نه نیز اهمیت زیادی دارد. اگر دستگاه برقی باشد و شما در زمانی برق نداشته باشید، توانایی تصفیه کردن آب را نیز نخواهید داشت.

  1. ویژگی های مختلف:

به جز ظرفیت، ویژگی‌های دیگری نیز برای دستگاه‌های تصفیه آب مثل ولتاژ دستگاه، حداقل و حراکثر دما، ابعاد تانکر دستگاه یا حتی چیزهایی دستگاه به آنها مجهز هست یا نه، از مهمترین نکاتی هستند که باید به آن دقت داشته باشید.

 

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی

اگر قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب وارداتی خوب و با کیفیت از برند آکواجوی را دارید، می‌توانید خرید این دستگاه را با خیالی آسوده از شرکت مدرن تکنیک انجام دهید. بهترین نمونه‌های دستگاه‌های تصفیه آب آکواجوی را از شرکت مدرن تکنیک با قیمت مناسب خریداری فرمایید.

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی