شماره تماس: 02122500600

بوش

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرات تخصصی مایکروویو بوش

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی بوش

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


تعمیرگاه ماکروفر بوش

ماکروفر نیز مانند بسیاری از لوازم دیگر دچار مشکل شده و خراب می شود. اگر شما هم یک آشپز حرفه ای هستید و هر روز با استفاده از ماکروفر در منزل خود غذا های خوشمزه و لذیذ می پزید و به آن برای آشپزی های خود نیاز دارید و ماکروفر شما خراب شده، باید برای تعمیر آن فکری بکنید. تعمیر ماکروفر بوش می توانید به انواع تعمیرکاران بسپارید، اما بهترین کسانی که می توانند تعمیر ماکروفر بوش را انجام دهند، چه کسانی هستند؟

مشاوره با تکنسین های تعمیر ماکروویو

شرکت بوش نیز مانند بسیاری از شرکت ها در کشور های مختلف تعمیرگاه های رسمی دارند که شما می توانید تعمیر ماکروفر بوش و تعمیر لوازم خانگی خراب خود را به آنها بسپارید. مدرن تکنیک یکی از بهترین تعمیرگاه های رسمی بوش در ایران و تهران است که شما می توانید تعمیر ماکروفر بوش خود را به آن بسپارید.

تعمیر با قطعات اصل بوش

یکی از ویژگی های مطرح و اصلی تعمیرگاه های رسمی بوش در ایران یا کشور های دیگر این است که این شرکت قطعات اصلی و اورجینال با کیفیت خود را در اختیار این تعمیرگاه ها می گذارد تا بتوانند تعمیر ماکروفر بوش و لوازم خانگی مشتریان این برند را به نحو احسن انجام دهند. از دیگر مزایای این کار نیز این است که اگر قطعاتی که برای تعمیر ماکروفر بوش استفاده می شوند با قطعات اصلی تفاوت داشته باشند، ممکن است در ادامه دستگاه در زمان کوتاه تری خراب شود و به تعمیر ماکروفر بوش نیاز داشته باشد.

تعمیر مایکروویو بوش

مایکروویو یکی از محصولاتی است که ما ایرانی ها به مقدار زیادی از آن استفاده می کنیم. تقریبا می توان استفاده ما از این دستگاه رو به طور روزانه شمرد. ما تقریبا روزانه از این دستگاه برای گرم کردن انواع مواد غذایی استفاده می کنیم و این استفاده زیاد از دستگاه باعث می شود که سرعت استهلاک و احتمال خراب شدن آن بالا برود. برای همین شما نیاز دارید تا بهترین تعمیرگاه های مایکروویو های بوش را بشناسید تا بتوانید تعمیر دستگاه خود را به آنها بسپارید.

همانطور که گفته شد، تعمیر مایکروویو ها کمی پیچیده تر از تعمیر ماکروفر بوش می باشد. مدرن تکنیک یکی از مهم ترین تعمیرگاه های رسمیی بوش در ایران است که شما می توانید تعمیر ماکروفر بوش و مایکروویو های این شرکت را به عهده تعمیرکاران آن بگذارید.

راهنمای تعمیر مایکروویو بوش

بسیاری از اوقات، مشکلاتی که برای دستگاه های مختلف بوش یا دیگر برند ها به وجود می آیند، مشکلاتی ساده هستند که با انجام چند کار راحت برطرف می شوند. یکی از کار هایی که می توانید در زمان خراب شدن لوازم خانگی بوش خود بکنید، این است که با پشتیبانی و تعمیرگاه های این محصول تماس بگیرید.تعمیرگاه ها تلاششان را می کنند که با راهنمایی هایی ساده، تعمیر لوازم برقی شما را به شما آموزش دهند تا بتوانید خودتان دستگاه را تعمیر کنید. اما اگر موفق نشدید بهتر است که تعمیر دستگاه را به تعمیرگاه های رسمی بوش بسپارید.

شماره تماس با تعمیرگاه ماکروویو بوش

021-22000932

ویژگی های تعمیرگاه ماکروفر بوش

  • انجام تعمیر ماکروفر بوش در محل تعمیرگاه در صورت درخواست شما
  • اعزام تعمیرکار برای انجام تعمیر ماکروفر بوش در منزل شما و با نظارت کامل شما
  • تکنسین های آموزش دیده و متخصص برای تعمیر ماکروفر بوش
  • تعمیر ماکروفر بوش با گارانتی
  • تعمیر ماکروفر بوش با سرعت بالا و به بهترین شکل ممکن
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیر ماکروفر بوش

بهترین تعمیرگاه رسمی بوش در تهران برای تعمیر ماکروفر بوش

اگر در شهر تهران زندگی می کنید و برای تعمیر ماکروفر بوش شما مشکلی پیش آمده، می توانید تعمیر ماکروفر بوش یا دیگر محصولات خود را با خیالی راحت به مدرن تکنیک بسپارید. مدرن تکنیک، یکی از بهترین تعمیرگاه ماکروفر بوش در ایران و تهران است. مدرن تکنیک می تواند تعمیرات ماکروفر را برای شما به بهترین شکل انجام دهد. شما برای برقراری ارتباط فقط کافی است با یکی از شماره های شعب شرق، غرب، شمال و جنوب (وابسته به موقعیت خودتان) تماس حاصل فرمایید و مشکل خودتان را مطرح کنید و برای تعمیر ماکروفر بوش درخواست کنید.

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماکروویو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در تهران

حتما شنیده‌اید که یکی از مایکروفر‌های پرفروش در کشور ما، مایکروفر بوش است. شرکت بوش به دلیل کیفیت بالا و قابلیت‌های ویژه‌ای که برای مایکروفرهایش در نظر می‌گیرد، در نزد مشتریان محبوب است. از قدیم گفته‌اند که گل بی‌عیب خدا است! این وسیلهها هم با آنکه از قطعات باکیفیتی تشکیل شده‌اند، ممکن است دچار ایراداتی شوند. در صورت وجود ایراد، باید کار را به کاردان سپرده و تعمیرات مایکروفر بوش را به نمایندگی آن بسپارید.

نمایندگی بوش متخصص در زمینه تعمیرات مایکروفر بوش

تکنولوژی و امکانات شگفت انگیز مایکروفر‌های بوش زبان زده خاص و عام است. آن‌ها مرغ کامل را برای مهمانان شما گریل می‌کنند یا مواد یخ‌زده را در کمترین زمان ممکن یخ‌زدایی می‌کنند. با وجود قابلیت‌های مذکور این وسایل نیز در گذر زمان ممکن است معیوب شوند یا در عملکرد صحیحشان اختلال ایجاد شود. هنگام مواجهه با خرابی این لوازم خانگی نباید به تعمیرکاران کم تجتربه اطمینان کنید؛ بلکه بهتر است تعمیرات مایکروفر بوش را از متخصصان با تجربه و کاربلد بخواهید.

تعمیر مایکرویو بوش

بدون شک آنها به خوبی با اجزای مختلف مایکروفر بوش آشنا هستند و می‌توانند عیوب آن را در کمترین زمان ممکن پیدا کنند؛ به این ترتیب زودتر از زمانی که فکرش را می‌کنید، دستگاه شما مثل روز اول سالم خواهد شد. همچنین قطعات اصلی مایکروفر بوش در نمایندگی آن موجود است که تعمیرکاران در صورت بروز مشکل، می‌توانند به راحتی قطعات سالم را جایگزین قسمت‌های معیوب کنند. پس در صورت مشاهده هرگونه ایراد در عملکرد دستگاه و نمایش ارورها ،بهتر است هرچه زودتر با نمایندگی‌های مجاز تماس حاصل نمایید.

مزایای سپردن تعمیرات مایکروفر بوش به نمایندگی

به هر حال هر وسیله برقی ممکن است در طی زمان دچار ایراداتی شود؛ مایکروفر بوش نیز از این قاعده مستثنا نیست. این دستگاه‌ها هم ممکن است در گذر زمان و طی استفاده‌های مکرر یا نگهداری غیر اصولی دچار ایراداتی شوند. آنچه که در این مواقع از اهمیت زیادی برخوردار است، کمک گرفتن از بهترین تعمیرکاران است. شما به عنوان یک آدم غیر متخصص نمی‌توانید خودتان آستین را بالا زده و مشغول به تعمیر این نوع لوازم خانگی شوید؛ در نتیجه باید کار را به تعمیرکاران کاربلد بسپارید.

هیچ یک از تعمیرکاران به اندازه تکنسین‌های آموزش دیده در نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش با قسمت‌های مختلف این دستگاه و ایرادات احتمالی آن آشنا نیستند؛ به این ترتیب با خیال راحت می‌توانید به آن‌ها اطمینان کنید. اما به نظر شما ویژگی‌های مثبت نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش چیست که آن را از سایر مراکز متمایز می‌کند؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه شوید:

دانش کافی

 اولین چیزی که نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش را برجسته می‌سازد، تخصص و دانش هر یک از تعمیرکاران این مجموعه است. تکنسین‌های نمایندگی با تخصص فنی خود در زمینه عیب یابی مایکروفر‌های بوش حرف اول را می‌زنند؛ یعنی آنها در کمترین زمان قطعات معیوب را کشف کرده و عیب‌ها را شناسایی می‌کنند.

 مهارت بالا

 یک تعمیرکار نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش علاوه بر تخصص، از مهارت کافی نیز برخوردار است؛ به بیانی او آنقدر با مایکروفر‌های مختلف کار کرده که به راحتی میتواند مشکل را کشف کند.

 برخورداری از ابزار مورد نیاز

 تکنسین‌های این مجموعه تمام ابزار و تجهیزاتی که برای عیب یابی، تست کردن و تعمیر مایکروفر بوش نیاز باشد را دارند؛ بنابراین در هیچ کدام از مراحل کار کمبودی در ابزار دیده نمی‌شود.

به روز بودن

مایکروفر‌های بوش انواع و اقسام مختلفی دارند. یک تکنسین که با سیستم‌های جدید آشنا نباشد، نمی‌تواند در برطرف کردن مشکل دستگاه به شما کمک کند. خوشبختانه تعمیرکاران این مجموعه با تغییرات انواع مدل‌ها آشنا هستند و می‌توانند با دانش و مهارت خود هر عیب و ایرادی را برطرف کنند.

 امکان شناسایی سریع

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش با به کارگیری دانش و تجربه، خیلی سریع می‌تواند منشا مشکل به وجود آمده را شناسایی کند.

 سرعت عمل

یکی دیگر از مزایای کمک گرفتن از نمایندگی مایکروفر بوش، سرعت عمل تعمیرکاران است. آنها خیلی سریع میتوانند مشکل را عیب یابی کنند و راه حل ترجیحی را برای آن ارائه دهند.

مایکروفر بوش

عیب‌یابی مایکروفر بوش گامی مهم در رفع اختلالات آن

برخی از مردم فکر می‌کنند که لوازم خانگی با کیفیت و گران قیمت هرگز خراب نمی‌شوند! اما واقعیت آن است که حتی دستگاه‌های تولید شده توسط کمپانی بوش هم ممکن است با ایراداتی مواجه شوند. البته طرز نگهداری شما از دستگاه و مدت زمان استفاده از مایکروفر در بروز ایرادات و خرابی‌ها موثر هستند. یکی از سوالات متداول کاربران این نوع مایکروفر‌ها آن است که چه زمانی باید به فکر تعمیرات مایکروفر بوش باشیم؟ این یک سوال با جواب‌های متعدد است. به طور کلی باید بدانید که مشکلات زیر نیاز به تعمیرات مایکروفر بوش دارند:

 گرم نکردن غذا

 یکی از اتفاقات ناگوار برای مایکروفر بوش، گرم نکردن غذا است. یعنی شما با آنکه مایکروفر را به راه انداخته‌اید، اما دستگاه فقط می‌چرخد و هیچ اثری از گرم شدن غذا نیست! این مشکل میتواند دلایل متعددی همچون ایراد در لامپ، دیود، ترانس‌های ولتاژ، خازن، برد مایکروفر و ... داشته باشد که تنها توسط تعمیرکاران نمایندگی قابل حل و عیب یابی هستند.

 عدم چرخش سینی مایکروفر

مایکروفر برای آنکه بتواند عملکرد درستی داشته باشد، سینی یا ظرف داخل خود را می‌چرخاند. اگر به دلیل ایراد در موتور گردون کف مایکروفر، ظرف داخل آن دیگر حرکت نکند، باید تعمیرات مایکروفر بوش را آغاز کنید.

 مشاهده جرقه

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که ببینید درون مایکروفر جرقه‌ای رخ می‌دهد. در حالت عادی قرار دادن ظروف فلزی یا قاشق چنگال با این جنس در مایکروفر جرقه ایجاد می‌کند؛ اما اگر از عدم حضور فلز درون دستگاه مطمئن شدید، ممکن است مشکل از لامپ مگنترون یا صفحه میکای مایکروفر باشد که در هر دو صورت، راه حل آن تعویض یا تعمیر است.

 عدم گریل

یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد مایکروفر‌های بوش گریل کردن است. چنانچه متوجه شدید مایکروفر دیگر خاصیت گریل خود را ز دست داده، باید به مشکل در المنت ترموستات و در نهایت برد مایکروفر شک کنید.

عدم روشن شدن مایکروفر

گاهی وقت‌ها با آنکه دستگاه به برق است، مایکروفر روشن نشده و به کار نمی‌افتد. این مسئله یکی از مواقعی است که باید نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش را خبر کنید؛ زیرا ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد.

عدم باز شدن درب مایکروفر

غذا را در داخل مایکروفر گذاشته‌اید تا گرم شود، تازه خیلی هم گرسنه هستید؛ اما درب دستگاه باز نمی‌شود؟! در چنین موقعیتی مشکل ممکن است از میکروسوئیچ باشد.

کم شدن نور مایکروفر

اگر مشاهده کردید که نور مایکروفر بوش شما کم شده یا اصلاً نوری در داخل آن وجود ندارد، باید سلامت لامپ را چک کنید. ابتدا باید مشاهده کنید که نور در چه درجه‌ای قرار دارد؛ اگر هیچ نوری در داخل محفظه مایکروفر وجود نداشته باشد، احتمالاً لامپ کلا سوخته است که در این صورت امکان تعویض لامپ معیوب با لامپ جدید وجود دارد که خودتان هم می‌توانید این کار را انجام دهید؛ اما اگر با بررسی‌های لازم متوجه شدید که جایگاه لامپ در نزدیکی خازن است، حتماً باید کار را به دست تعمیرکاران بسپارید.

عدم کار کردن دکمه‌های مایکروفر

گاهی وقت‌ها پیش می‌آید که دکمه‌های مایکروفر بوش کار نمی‌کنند. اولین علتی که می‌توان برای این مشکل در نظر گرفت، اختلال در صفحه کنترل دستگاه است. صفحه کنترل مایکروفر ممکن است به دلیل از بین رفتن لحیم یا مشکل در خازن با ایراد روبرو شود. اگر صفحه کنترل سالم باشد، دلیل کار نکردن دکمه‌های مایکروفر می‌تواند از قطع شدن مدار باشد.

 دود کردن مایکروفر

یکی از مشکلاتی که کاربران مایکروفر بوش را مشغول به خود می‌کند، دود کردن این دستگاه است. اگر با چنین اتفاقی مواجه شدید، باید اول داخل محفظه دستگاه را چک کنید. در صورت چسبیدن یا افتادن مقداری از مواد غذایی در داخل مایکروفر یا دیواره‌های آن دود و بوی سوختگی ایجاد می‌شود. در این صورت تنها کاری که باید بکنید، تمیز کردن مایکروفر و زدودن دستگاه از باقیمانده مواد غذایی است. البته در هنگام نظافت محفظه مایکروفر نباید از مواد شوینده قوی استفاده کنید. با انجام این کار به احتمال زیاد دود و بوی ناخوشایند در مایکروفر از بین می‌رود؛ اما اگر همچنان بو در دستگاه استشمام می‌شد، باید حتماً با مرکز تعمیرات مایکروفر بوش ارتباط برقرار کنید و مشکل را به صورت دقیق برای آنها شرح دهید.

 خاموش شدن خودکار مایکروفر

اینکه مایکروفر به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود، ممکن است به دلیل ایراد در فن دستگاه باشد. اگر فن معیوب شده باشد، مایکروفر به صورت خودبه‌خود خاموش می‌شود. شل شدن درب مایکروفر نیز یکی از دلایل خاموش شدن ناگهانی آن است. هر چند ایراد در فیوز داخلی، دیود یا مگنترون نیز از دلایل خاموش شدن خودکار مایکروفر بوش هستند.

مایکرویو بوش

اقدامات ابتدایی برای تعمیرات مایکروفر بوش

هرچند نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش با بالاترین کیفیت به تعمیر این دستگاه‌های حساس می‌پردازد؛ اما یک سری از کارها را می‌توانید خودتان قبل از رسیدن متخصصان انجام دهید و تا حدودی از مشکل باخبر شوید. البته این به شرطی است که تا حدودی با کارهای فنی آشنا باشید. اگر در این زمینه تجربه خاصی ندارید، به دلیل پیچیدگی این دستگاه‌ها بهتر است خودتان را کنار بکشید و از تعمیرکاران نمایندگی کمک بخواهید. این افراد با دانش و تخصص خود در کمترین زمان ممکن می‌توانند مشکل مایکروفر را فهمیده و کاری برای آن کنند. خلاصه اقدامات لازم برای تعمیرات مایکروفر بوش به شرح زیر هستند:

 چک کردن برق

اولین گامی که برای تعمیر مایکروفر بوش باید بردارید، بررسی اتصال منبع برق است؛ یعنی باید ببینید که منبع برق سالم است یا نه. هر گونه اختلال در منبع برق می‌تواند دلیل عملکرد نادرست مایکروفر باشد.

 چک کردن فیوز

اگر دیدید که مایکروفر کلاً برق ندارد یا خاموش است، باید ذهنتان به بررسی فیوز برود. خراب شدن فیوز تنها با تعویض آن قابل حل است.  

چک کردن دستگیره درب مایکروفر

خیلی از مشکلات در عملکرد مایکروفر بوش، ناشی از اختلال در دستگیره است. گاهی وقت‌ها اختلال در این قسمت در بسته شدن درب دستگاه مشکل ایجاد می‌کند؛ بنابراین باید آن را تعویض یا تعمیر کنید.

 چک کردن گرمای مایکروفر

همانطور که متوجه شدید یکی از مشکلات رایج در مایکروفر بوش، گرم نشدن آن است. اگر غذاهای شما در داخل این دستگاه گرم نمی‌شوند، باید شکتان به خراب شدن سیستم گرمایش برود که تعمیر آن تنها توسط تعمیرکاران کاربلد امکان‌پذیر است.

 چک کردن نور و دیجیتال

همانطور که گفتیم در صورت تاریکی محفظه ماکروفر یا کم بودن نور آن، باید اول لامپ را چک کنید. اگر هم  خرابی در نمایشگر دیجیتال دستگاه دیدید، این احتمال وجود دارد که در قسمت‌های الکترونیکی دستگاه مشکل ایجاد شده باشد.

هزینه تعمیرات مایکروفر بوش گران است یا ارزان؟

آیا به تازگی با علائم غیر عادی در مایکروفر بوش خود مواجه شده‌اید؟ نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در زمینه برطرف کردن ایراد در این دستگاه به شما تضمین می‌دهد تا بتوانید دستگاه خود را خیلی سریع تعمیر کنید؛ تنها کافیست با تیم تخصصی نمایندگی مدرن تکنیک تماس بگیرید.

یکی از نگرانی‌های کاربران بابت هزینه تعمیر مایکروفر بوش است. آن‌ها می‌ترسند که با وضعیت نابسامان دلار و ارز هزینه زیادی روی دوششان بیفتد. نیازی به نگرانی نیست؛ زیرا تمام هزینه‌های مقرر شده طبق نظر اتحادیه و نهادهای نظارتی است؛ بنابراین هزینه تعمیرات مایکروفر بوش کمرشکن نیست و کاملاً منطقی است. به علاوه تعمیرکاران همواره تعمیر را راه حل بهتری نسبت به تعویض می‌دانند و همین مسئله هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

حرف آخر

با آنکه مایکروفرهای بوش کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند؛ اما ممکن است این دستگاه ‌ها نیز دچار اختلال شوند. باید بدانید که برطرف کردن مشکلات مایکروفر بوش ناممکن نیست و توسط نمایندگی تعمیر آن حل شدنی است. متخصصان این مجموعه با به کارگیری دانش و مهارت خود بدون تردیدی عیب یابی را انجام داده و به تعمیرات مایکروفر بوش با قطعات اصلی می‌پردازند. شما می‌توانید این کار را به تکنسین‌های حرفه‌ای مدرن تکنیک بسپارید.

برخی از سوالات متداول

اگر در عملکرد مایکروفر بوش شما هم اختلالاتی ایجاد شده، بهتر است پاسخ سوالات را زیر را به دقت بررسی کنید:

چرا سینی مایکروفر بوش نمی‌چرخد؟

اگر متوجه شدید که سینی مایکروفر بوش شما نمی‌چرخد، دلیل آن ممکن است ایراد در موتور گردون دستگاه باشد.

آیا هزینه تعمیرات مایکروفر بوش زیاد است؟

خیر، هزینه تعمیرات مایکروفر زیاد نیست؛ زیرا این هزینه‌ها توسط اتحادیه تصویب می‌شوند و به هیچ عنوان نجومی و غیر منصفانه نیستند.

برای عیب‌یابی مایکروفر بوش چه اقداماتی باید انجام داد؟

اگر با علائمی همچون باز نشدن درب مایکروفر، کم شدن نور آن، عدم چرخش سینی، گرم نکردن غذا و ... مواجه شدید، باید مواردی همچون منبع برق، فیوز، دستگیره درب، مشکلات نور و دیجیتال و سیستم گرمایش را چک کنید.

 

 

مطالعه بیشتر

تخصصی ترین دپارتمان تعمیرات برندهای لوازم خانگی در تهران و حومه

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید