ھﺎﻓﻧﺑرگ

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات هافنبرگ

امتیاز : ۴.۹

 

لوازم خانگی هافنرگ

در دنیای امروز، نیازهای اساسی انسان گسترش یافته است. انسان ها در زندگی به دنبال رفع این نیازها هستند تا بتوانند زندگی راحتی را سپری کنند. لوازم خانگی یکی از نیازهای اصلی مردم است که باید در تمامی خانه ها وجود داشته باشد. یکی از شرکت های معتبری که برای رفع نیاز مردم تلاش می کند، لوازم خانگی هافنرگ است.
این لوازم خانگی با هدف کسب رضایت مشتری و افزایش کیفیت محصولات لوازم خانگی پا به عرصه جهانی گذاشته است.
نمایندگی لوازم خانگی هافنرگ
نمایندگی هافنرگ، یکی از برندهای شناخته شده در سطح دنیا است. تمامی محصولات این برند از علامت استاندارد ایران برخوردار است که نشان دهنده کیفیت محصولات است.
افتخارات لوازم خانگی هافنرگ
هافنرگ تا به امروز گواهینامه های معتبر بین الملی از شرکت های مختلف دریافت کرده است. این مجموعه موفق به دریافت گواهینامه بین اللملی ISO- 9002از کشور آلمان و ISO-9001  از کشور انگلستان شده است که جزو افتخارات این شرکت به حساب می آید. شركت هافنبرگ به دلیل داشتن کیفیت بالا در تولید محصولات، نشان اروپايي استاندارد محصول «CE» را براي تمامی محصولات خود از DVGW آلمان دريافت کرده است.
نمایندگی تعمیر هافنرگ
هافنرگ برای رضایت مشتریان از محصولات و خدمات پس از فروش، اقدام به تاسیس نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در سراسر کشور کرده است.
لوازم خانگی به شکلی است که در صورت عدم تعمیر صحیح و به موقع، می تواند مشکلات متعددی برای دستگاه به وجود آورد. پس توصیه می شود برای تعمیر لوازم خانگی به نمایندگی های تعمیر هافنرگ بروید تا با خیال آسوده، دستگاه شما تعمیر شود. این مجموعه دارای نیروهای کارآزموده و متخصص است و آماده خدمت رسانی شبانه روزی به مشتریان عزیز می باشد. 
تعمیرات لوازم خانگی هافنرگ
تعمیر لوازم خانگی هافنرگ از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر دستگاه ها هر چند ماه یکبار سرویس شود، طول عمر دستگاه افزایش پیدا می کند و آسیبی به دستگاه نمی رسد. در سرویس، مشکل دستگاه به سرعت پیدا می شود و تعمیر انجام می گردد. سرویس به موقع دستگاه، هزینه های جانبی را به شدت کاهش می دهد. البته باید سرویس دستگاه ها را به متخصصین تعمیرات لوازم خانگی هافنرگ بسپارید تا دستگاه شما در آینده دچار مشکلات مختلف نشود.
نصب لوازم خانگی هافنرگ
پس از خرید لوازم خانگی از نمایندگی ها و فروشگاه های هافنرگ، باید نصب محصول انجام شود. تعمیرکاران و تکنسین های هافنرگ اقدام به نصب انواع مختلف لوازم خانگی می کنند. 
تعمیرکار لوازم خانگی هافنرگ
هافنرگ برای کسب رضایت مشتریان، گروهی از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه را دور هم جمع کرده است تا بتوانند لوازم خانگی مشتریان را در کمترین زمان ممکن نصب کنند و در صورت وجود مشکل، به رفع آن بپردازند. در صورتی که برای تعمیرات لوازم خانگی خانتان به افراد متخصص نیاز داشتید، کافیست با تماس با نمایندگی هافنرگ از خدمات آن ها بهره مند شوید.
مراجعه حضوری تعمیرکاران لوازم خانگی هافنرگ
امروزه با وجود ترافیک های زیاد به ویژه در شهرهای بزرگی مانند تهران، حمل لوازم خانگی برای تعمیر بسیار دشوار است. این در حالی است که بیشتر آسیب دیدگی های دستگاه ها، به دلیل همین جابجایی های صورت می گیرد. از این جهت، تعمیرکاران لوازم خانگی هافنرگ با تماس شما مشتریان در محل حاضر می شوند و به بررسی دستگاه می پردازند.
تعمیرگاه لوازم خانگی هافنرگ
تعمیرگاه های لوازم خانگی هافنرگ شبانه روز در خدمت مشتریان است تا با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته، بتواند دستگاه های مشتریان را تعمیر کند. 
ویژگی تعمیرگاه لوازم خانگی هافنرگ
در صورت وجود ضمانت نامه، تمامی خدمات این مجموعه رایگان خواهد بود.
پس از تعمیر دستگاه به مشتری برگه ضمانت تعمیر داده می شود تا خیال مشتری از تعمیر دستگاه راحت باشد.
هزینه جابجایی محل در مدت زمان گارانتی محصول، رایگان است.
برای دسترسی به تعمیرگاه های لوازم خانگی هافنرگ می توانید از طریق تماس با نمایندگی یا مراجعه به وب سایت، نزدیک ترین تعمیرگاه هافنرگ را پیدا کنید.
تمامی قطعات موجود در تعمیرگاه ها لوازم خانگی هافنرگ، کاملا اصل و ارجینال است.
تماس با نمایندگی لوازم خانگی هافنبرگ
شما می توانید همه روز در تمامی تایم های شبانه روز با نمایندگی های لوازم خانگی تماس حاصل فرمایید و مشکل دستگاه را به کارشناسان مربوطه اطلاع دهید. 
خدمات پس از فروش هافنرگ
این مجموعه بعد از خرید محصولات مشتریان را تنها نمی گذارد و همراه همیشگی شما است. در صورتی که دستگاه دچار خرابی یا مشکل شد، می توانید با مراجعه به نمایندگی هافنرگ از خدمات ما استفاده کنید.
حرف آخر
هافنرگ در سال های متعدد، همه روزه تلاش کرده است تا بتواند محصولات با کیفیتی را در اختیار شما قرار دهد. این مجموعه در حال حاضر به طراحی لوازم خانگی می پردازد تا به تولید محصولاتی دست بزند که تمامی سلیقه های مشتریان را در بربگیرد.
 
 
 
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی ھﺎﻓﻧﺑرگ (hoffenberg)


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲