مابه

نمایندگی مابه ، مرکز نصب و تعمیرات با قطعات اصل مابه

امتیاز : ۴.۹
 مابه

نمایندگی نصب و تعمیرات لوازم خانگی مابه

نماینده شرکت تولیدی مابه مرکزی است که در زمینه نصب و تعمیرات لوازم خانگی با عنوان نمایندگی مابه در حال فعالیت می‌باشد. شناسایی و انجام  پروسه نمایندگی تحت استانداردهای مهم شرکت در هنگام نصب و تعمیرات لوازم خانگی بسیار اهمیت دارد، در نتیجه این موضوع با استفاده از به کارگیری افراد و تکنسین‌های تعمیراتی آموزش دیده محقق می‌شود. نمایندگی رسمی لوازم خانگی مابه تحت مجوز قانونی داخلی و با استفاده از تعمیرکاران متخصص، شرایط مناسبی را فراهم کرده است. تعمیرکاران لوازم خانگی با تجربه کاری بالا و تمرکز در کلاس‌های آموزشی نمایندگی، می‌توانند در امر عیب‌یابی محصولات شرکت سازنده موفق عمل کنند. عیب‌یابی لوازم خانگی پیشرفته با سیستم‌های مدرن، نیازمند نظارت مدیریت قوی نمایندگی بوده و همواره با برنامه‌ریزی مداوم، تکنسین‌هایی متخصص برای تعمیرات، آموزش داده می‌شوند. به دلیل نبودن شرکت تولیدی در دسترس مصرف‌کنندگان، مراجعه به نمایندگی شرکت، بهترین گزینه در زمان بروز مشکلات احتمالی در لوازم خانگی است.

نمایندگی مابه خدمات پس از فروش در هنگام استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکت در محصولات معیوب مصرف‌کننده  را ضمانت می‌کند تا به جایگاه بالایی از مشتری‌مداری و رضایت مراجعه‌کننده دست پیدا کند. مابه شرکت خصوصی تولیدی در زمینه طراحی، ساخت و پخش لوازم خانگی به بیش از 70 کشور دنیا است که سال 1946 در شهر مکزیکوسیتی، پایتخت مکزیک تأسیس شد. در ابتدای فعالیت خود لوازم تزئینی، دکوراسیون و مبلمان آشپزخانه تولید می‌کرد اما با تغییر خط تولید در دهه 1950 اقدامات لازم برای تولید انواع لوازم خانگی با کیفیت را در برنامه خود قرار داد و با این تغییر به یکی از صادرکنندگان بزرگ لوازم خانگی در جهان و ایران تبدیل شد. با رونق فروش سراسری در سایرکشورها به خصوص ایران، فعالیت نمایندگی مجاز تعمیرات مابه در ایران جهت خدمات رسانی به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی آن آغاز شد، به گونه‌ای که از مراجع قانونی داخلی و شرکت سازنده مجوز نمایندگی را اخذ کرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مابه

 
 

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 
نمایندگی مابه

نمایندگی تعمیرات مابه با خدمات تضمینی

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی با توجه به افزایش روزافزون  قیمت‌ها به ویژه در ایران، اهمیت زیادی دارد امّا مراجعه به نمایندگی رسمی مابه جهت تعمیرات لوازم خانگی از اهمیت بیشتری برخوردار است. با گسترش فروش انواع لوازم خانگی، تعمیرکاران غیرمجاز زیادی برای تعمیرات غیرتخصصی این لوازم اقدام کرده‌اند که درصورت پذیرش و مراجعه به آنها هزینه گزاف این عیب‌یابی به هزینه خرید این محصولات اضافه می‌شود و نه تنها مشکل خرابی رفع نمی‌شود بلکه امکان بروز خرابی مجدد هم بی شک وجود دارد، بنابراین مسئله مراجعه به نمایندگی رسمی و مجاز الزامی است.  عدم ضمانت مراکز غیرمجاز در قبال خدماتی نظیر تعمیرات فنی و استفاده از قطعات اصلی در هنگام عیب‌یابی دستگاه‌های معیوب، یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های نمایندگی مابه با مراکز غیررسمی می‌باشد. در نهایت  استفاده از خدمات  ضمانت‌دار لوازم خانگی برای مصرف‌کنندگان آن بسیار حائز اهمیت است. با تعمیرات صحیح علاوه بر افزایش طول عمر لوازم گران قیمت می‌توانید راندمان لوازم را افزایش و هزینه‌ خود را کاهش دهید. نمایندگی تعمیرات مابه در مدرن تکنیک با تیم حرفه‌ای و با تجربه آماده خدمات‌رسانی به مشتریان است تا در سریعترین زمان ممکن مشکل لوازم خانگی معیوب را بر طرف نموده و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال، آن را با ضمانت برای شما تعویض کند. با اجرای طرح خدمات ضمانتی، مراجعه‌کنندگان می‌توانند با اطمینان خاطر تعمیرات لوازم خود را به نمایندگی رسمی بسپارند.

تعمیرکاران با تجربه و متخصص مابه

سوالی که ممکن است مطرح شود این است: آیا لوازم خانگی مابه باید تعمیرکار خاص خود را داشته باشد؟ مگر همه لوازم خانگی، کار یکسانی انجام نمی‌دهند؟ برای پاسخ دادن به این سوال کافی است دو خودروی پراید و پژو را مقایسه کنید. هر دو وظیفه یکسان و مشترک حمل و نقل را بر عهده دارند امّا آیا قطعات آنها نیز یکسان است؟ آیا موتور و رادیاتور و گیربکس و حتی نحوه اتصال و جایگیری این قطعات در هر دو خودرو به یک شکل صورت می‌گیرد؟ جواب مشخص است، خیر. در مورد دو لوازم خانگی با برندهای مختلف، یا هر وسیله خانگی دیگر نیز، همین مثال صدق می‌کند.

بنابراین قطعات، تعمیر و تعمیرکار لوازم خانگی مابه، علی‌رغم نقاط مشترکی که با دیگر برندها دارند، عین هم نیستند و مسلماً تعمیرکاری که آشنا به تکنولوژی و نوآوری به کار رفته در قطعه حساسی نباشد خسارت زیادی به بار خواهد آورد. علاوه بر آشنایی کافی با قطعات مختلف لوازم خانگی، تعمیرکار متخصص و ماهر باید تجربه بالایی نسبت به استفاده از علم و فن خود داشته باشد. همه این موارد برای رسیدن به یک تعمیر صحیح و کارشناسی شده، مهم هستند و نبود یکی از آنها مثل، تجربه، آشنایی و یا حتی توان اجرایی، می‌تواند فرآیند تعمیر را با شکست مواجه کرده و سابقه نمایندگی تعمیر کننده را زیر سؤال ببرد. در نتیجه نمایندگی مابه جهت تحقق این امر تعمیرکاران مخصوص این لوازم خانگی را جهت امر عیب‌یابی تخصصی، آموزش داده و تربیت می‌کند.

تعمیرات تخصصی نمایندگی مجاز

نمایندگی خدماتی مدرن تکنیک با کسب علم و آگاهی به مطالب فوق، همواره تلاش می‌کند تا بهترین خدمات ضمانت شده در زمینه تعمیر لوازم خانگی مابه را به مشتریان خود عرضه کرده و با استفاده از تخصص، تجربه و توان اجرایی تعمیرکاران خود در کنار پشتیبانی از خدمات ارائه شده، هدفی جز رضایت بلند مدت مشتری نخواهد داشت. علاوه بر موارد قبل، رشد روزافزون مجموعه و اعتماد مشتریان، باعث افزایش شعب نمایندگی مجموعه در نقاط مختلف ایران شده است.

 

مزیت‌های نمایندگی رسمی تعمیرات 

شکل‌گیری و تداوم امتیازات ویژه می‌تواند عامل اصلی انتخاب نمایندگی مابه توسط مشتری برای تعمیر لوازم خانگی باشد. گارانتی و ضمانت خدمات می‌تواند اولین امتیاز برای این باشد که نمایندگی از صحت و نتیجه موفق کار خود، مطمئن است. از این رو تک تک خدمات خود در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را تضمین می‌کند. استفاده از قطعات و لوازم اصل و اورجینال نمایندگی با آگاهی کامل از عملکرد قطعات مختلف و با چشم‌انداز همیشگی رضایت مشتری، در صورت معیوب بودن می‌تواند ویژگی دوم نمایندگی باشد. استفاده از نیروی متخصص و مجرب بر پایه اعتقاد نمایندگی به دلیل استفاده از تکنولوژی در لوازم خانگی مابه و تخصص مورد نیاز برای راه‌اندازی مجدد آنها، می‌تواند به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌های ممتاز به حساب آید. در غیر این صورت با مثال "علم بدون تجربه و تخصص، ضرب همه در صفر است"، روبرو می‌شوید. اعزام تعمیرکاران و تکنسین فنی به محل مقصد مشتری در سریعترین زمان ممکن، امتیاز مثبتی است که می‌تواند خطرات، آسیب‌ها و مشکلات مربوط به انتقال لوازم خانگی به تعمیرگاه نمایندگی را از مشتریان دور کرده است. جهت رضایتمندی، رفاه حال و امنیت جانی و مالی مراجعه‌کنندگان، تکنسین تعمیرکار متخصص، در سریعترین زمان ممکن به منزل، اداره، کارخانه و شرکت مورد نظر مشتری، اعزام می‌گردد.

اصول تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی مابه بر پایه اصل رضایتمندی مشتریان، قوانین خاص را برای امر تعمیرات وضع کرده است. قوانین شامل موارد زیر می‌باشند:

استخدام نیروی فنی در زمینه تعمیرات تخصصی، تقویت تکنسین تعمیرکار با توجه به پیشرفت‌های شرکت مابه در محصولات، تشکیل کلاس‌های تخصصی آزمون و خطا تعمیرات لوازم خانگی مابه به صورت عملی جهت آشنایی کامل نیروها با انواع مشکلات خرابی و خطاها و در نتیجه برقراری تشخیص صحیح جهت راه‌اندازی سریع دستگاه، شناخت دقیق انواع قطعات به کار رفته در محصولات با توجه به همکاری و مشاوره با شرکت تولیدی برای بررسی درست قطعات در زمان بروز مشکلات احتمالی، راهنمای نصب صحیح، تنظیمات صفحه نمایش، تعمیرات داخلی و خارجی محصول قبل و بعد از عمل عیب‌یابی در هنگام مراجعه به مقصد مشتری، تهیه لیست‌های کسب امتیازات مثبت و منفی تعمیرکاران جهت برقراری تمرکز و حسن انجام کار این افراد، استفاده از به روزترین سیستم‌های تعمیراتی جهت عیب‌یابی قطعی و تعمیری بدون بازگشت، موظف کردن نیروهای فنی تعمیرکار به رعایت شئونات اخلاقی و شغلی در هنگام مراجعه به مقصد مشتری همراه با اعلام رضایت صد در صدی مشتری به نمایندگی، ارائه قیمت مصوب طبق نرخنامه اتحادیه توسط نیروهای تعمیراتی به مراجعه‌کنندگان طبق دستور مدیریت مرکزی نمایندگی رسمی لوازم خانگی مابه، ارسال گزارشات روزانه به واحد نظارتی نمایندگی تعمیرات مابه جهت کسب امتیاز مشتری‌مداری، تحویل ضمانت‌نامه تعمیرات صحیح و استفاده از قطعات اصلی شرکت تولیدی بعد از پایان کار توسط تکنسین تعمیرکار به مشتری و... . بیان واضح و روشن وظایف بی‌شمار ذکر شده در مطالب بالا توسط نمایندگی تعمیرات مابه، می‌تواند یکی از اصلی‌ترین سندهای اثبات صداقت و خدمات‌رسانی بهینه نمایندگی به مراجعه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان لوازم خانگی مابه باشد. بنابراین با انتخاب قطعی نمایندگی رسمی مابه هیچ ضرری از سمت تعمیرکاران غیرمجاز و مراکز غیرمعتبر به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند وارد نشده و ضمانت افزایش طول عمر این محصولات همیشه برقرار است.

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی مابه (mabe‏)


سوالات متداول تعمیرات مابه

نمایندگی و تعمیرات مابه در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد، هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد .

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی مابه، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشند.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی مابه، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات داری ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


بیتا علیخانی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

گارانتی اصل بود قطعات نمایندگی مابه در مدرن تکنیک چقدر معتبر است؟

شیما
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

خیلی وقت بود که دنبال تعمیرکاران متخصص و ماهر برای تعمیرات لوازم مابه میگشتم اما بامراجعه به اینجا تونستم این تعمیر کاران پیدا کنم

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲