ﻧﺎﺳﯾوﻧﺎل

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ناسیونال

امتیاز : ۴.۹

 

لوازم خانگی برند ناسیونال
 
لوازم خانگی برند ناسیونال یکی از آن برند های فوق العاده مشهور و قدیمی بازار ایران است. به عبارت دیگر سراغ این برند را می توان از پدر و مادر های خانواده ها گرفت. محصولات این شرکت سبب شدند تا تعداد زیادی از افراد بتوانند مفهوم یک برند با کیفیت و دارای محصولات یکدست و یکپارچه را درک کنند. اگرچه روز های عمر ناسیونال به پایان رسیده و این روز ها دیگر چنین محصولی در بازار تولید نمی شود، اما هنوز بسیاری از مردم ایرانی حداقل یکی از لوازم خانگی محصول این شرکت را در منزل خود دارند و همچنان به خوبی روز های اول کار می کند. این مسئله گواه از کیفیت فوق العاده بالای محصولات ناسیونال است و به خوبی نشان می دهد چرا تا این اندازه شهرت پیدا کرده است.
تاریخچه لوازم خانگی برند ناسیونال
لوازم خانگی برند ناسیونال در حقیقت نام قبلی برند پاناسونیک است که در حال حاضر در بازار لوازم خانگی مشغول به کار است. تا حدود دو دهه گذشته لوازم خانگی ناسیونال توسط کمپانی پاناسونیک تولید و توزیع می شد اما در همین سال ها، پاناسونیک تصمیم عجیبی گرفت که دلایل مختلفی داشته است. بدین ترتیب، در دو دهه گذشته دیگر لوازم خانگی با نام ناسیونال توسط این شرکت یا هر شرکت دیگری تولید نشد و خط تولید آن به کل بسته شد. آخرین محصولات برند ناسیونال حدود 17 سال پیش، یعنی در سال 2004 میلادی، در منطقه خاورمیانه پخش و توزیع شد و از آن پس، محصولات این برند تحت عنوان برند پاناسونیک به بازار عرضه گشت.
علل تغییر نام ناسیونال
این که چرا لوازم خانگی برند ناسیونال نام شرکت فوق العاده محبوب و معتبر خود را به صورت ناگهانی به پاناسونکی تغییر داد دو دلیل اساسی داشت. اولین علت این بود که شرکت پاناسونیک تمایل داشت تمامی محصولات خود را به صورت یکپارچه و با یک نام مشخص به بازار جهانی عرضه نماید و قصد داشت این دو دستگی را از بین ببرد. افزون بر این، در آن سال ها قانون جدیدی وضع شد و استفاده از برخی از نام ها در نام برند ها ممنوع اعلام شد؛ برای مثال ناسیونال که معنای آن "ملی" بود. این موضوع دلیل دومی بود که پاناسونیک نسبت به تغییر نام برند ناسیونال اقدام نمود.
پدر پاناسونیک
بسیاری از افراد ناسیونال را با نام پدر پاناسونیک می خوانند و دلیل آن نیز مانند روز روشن است. همان طور که پیش تر در این مطلب گفتیم، اگرچه برند ناسیونال خط تولید محصولات خود را متوقف کرد و تغییر نام داد اما کیفیت محصولات این شرکت ذره ای افت نکرد و از آن پس صرفا با عنوان جدیدی به فعالیت خودش ادامه داد. محصولات امروزی پاناسونیک، در واقع دارای همان کیفیت مشهور محصولات ژاپنی و به ویژه لوازم خانگی برند ناسیونال را دارا هستند و به همان اندازه اعتبار دارند. محصولاتی که در زمان خود از نظر کارایی، عملکرد و دوام حرف اول را می زدند. بدیهی است همین دوام و کیفیت بالا بود که سبب شد امروزه نیز که چندین سال از پایان تولید لوازم خانگی ناسیونال می گذرد، همچنان بسیاری از محصولات این شرکت در خانه هایمان مشغول کار باشند.
سرویس و تعمیر ناسیونال
برای خدمات پس از فروش ناسیونال (از جمله تعمیر، سرویس، نصب و سایر خدمات) و یا هر برند لوازم خانگی دیگری، توصیه می شود که در جست و جوی تعمیرکاران مجرب و حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ناسیونال باشید. این تعمیرکاران تنها کسانی هستند که باید اجازه دهید نسبت به تعمیر لوازم خانگی شما اقدام کنند چرا که در این حوزه آموزش دیده اند و به خوبی می دانند برای تعمیر آن چه کار باید انجام دهند. بدین ترتیب، ریسک آسیب رسیدن به دستگاه و هزینه های اضافی نیز از شما دور خواهند شد.
علاوه بر این موضوع، همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید دستگاه خود را به تعمیرگاه های شخصی بسپرید. علی رغم تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیرات ناسیونال، این افراد احتمالا در زمینه تعمیر محصولات یک برند به خصوص تخصص ندارند. افزون بر این، تنها نمایندگی رسمی ناسیونال است که به قطعات یدکی اصلی و باکیفیت این برند دسترسی داشته و می تواند به درستی دستگاه شما را تعمیر کند.
بدیهی است با این نقاط ضعف، بهترین گزینه در صورتی اشکال پیدا کردن دستگاه مراجعه به نمایندگی ناسیونال است که قادر هستند با توجه به دسترسی به قطعات اصلی و سال های تجربه در این کار به بهترین شکل ممکن دستگاه تان را تعمیر نمایند. پس در صورتی که دستگاه شما با مشکل مواجه شد، فورا به نزدیک ترین شعبه نمایندگی رسمی ناسیونال در شهر خود مراجعه نمایید و یا از طریق شماره تلفن نمایندگی ناسیونال جهت اعزام تعمیرکار به منزل اقدام کنید. غالب نمایندگی های ناسیونال در تهران، خدمات تعمیر در محل داشته و به شهر های اطراف نیز خدمات رسانی می کنند.
 
 
 
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی ﻧﺎﺳﯾوﻧﺎل (national)


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲