ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ

نمایندگی جنرال الکتریک ، نصب و تعمیرات با قطعات اصل

امتیاز : ۴.۹
 ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک به مرکزی اطلاق  می‌شود که در زمینه تعمیرات و فروش قطعات اورجینال لوازم خانگی این برند به عنوان نماینده شرکت آمریکایی برند مربوطه واقع در خارج از کشور، در حال ارائه خدمات سرویس و تعمیرات جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند می‌باشد. شرکت جنرال الکتریک پس از موفقیت در پروسه تولیدات لوازم خانگی خود و به دلیل استفاده از مکانیزم پیشرفته و مدرن در محصولات جهت تولید با کیفیت در سطح جهان به ویژه ایران، به سطح بالایی از رونق اقتصادی و فروش دست پیدا کرد.

بنابراین در پی رونق و گسترش این تولیدات در کشورهای مورد نظر، نماینده خدمات لوازم خانگی برند خود را راه‌اندازی کرد تا در زمان بروز مشکل و عدم دسترسی مصرف‌کنندگان به مشاوران شرکت، به نمایندگی رسمی جنرال الکتریک مراجعه کرده و بتوانند با همکاری این مرکز مشکلات ایجاد شده در لوازم خانگی خود را رفع نمایند. در نتیجه این مرکز به دلیل تعهد کاری به شرکت مربوطه در زمینه ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات تعمیرات به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند، به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت بوده و وظیفه ارائه گزارشات روزانه به شرکت تولیدی مورد نظر را بر عهده دارد. ارائه این گزارشات به دلیل نظارت مداوم این شرکت، دلیلی برای اهمیت کیفیت خدمات‌رسانی نماینده می‌باشد.

در پی تنظیم قرارداد خدماتی بین شرکت تولیدی جنرال الکتریک و نمایندگی این برند، در صورت عدم رعایت مفاد قرارداد که در نهایت به رضایت و مشتری‌مداری ختم می‌شود، امتیاز این مرکز از سمت این شرکت لغو می‌شود. بنابراین این مرکز با مدیریت قوی و کادر فنی، همواره رضایت صد در صدی مشتریان خود را در امر ارائه خدمات مورد نظر کسب کرده است.

شماره تماس نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی جنرال الکتریک

 

   ۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 
نمایندگی جنرال الکتریک

بررسی نمایندگی رسمی جنرال الکتریک

نمایندگی رسمی جنرال الکتریک به مرکز اصلی نمایندگی این برند که در متن بالا به صورت مفصل به آن پرداخته شد، اشاره می کند امّا با این تفاوت که کلمه رسمی به آن اضافه شده است. هدف از اضافه کردن این لغت در عنوان این مرکز، آگاهی کامل مشتریان از مجاز بودن این نمایندگی می‌باشد.

وجود این لغت در این عنوان نشان‌دهنده این امر است که این مجموعه با طی کردن فرآیند قوانین داخلی در زمینه فعالیت خدمات تعمیرات و فروش قطعات اصلی لوازم خانگی برند مورد نظر، جواز رسمی را دریافت کرده و با نظارت نهادهای دولتی تعزیراتی به مشتریان لوازم خانگی این برند، خدمات تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات اورجینال لوازم خانگی جنرال الکتریک را ارائه می‌دهد.

این مرکز طبق مجوز مربوطه باید بالاترین کیفیت خدمات و تعمیرات لوازم خانگی را با عنوان نمایندگی جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان آن ارائه کند. با وجود این مجوز در صورتی که مرکز مورد نظر خدماتی خارج از تعهد خود شامل استفاده نکردن از قطعات اورجینال این برند و عدم استفاده از تکنسین حرفه‌ای به مراجعه‌کنندگان عرضه کند، مشتریان می‌توانند از طریق راه‌های مختلف از این مرکز به صنف مربوطه شکایت کنند. با توجه به این مطالب در زمان بروز مشکلات خرابی در لوازم خانگی این برند، حتما به این مرکز جهت عیب‌یابی محصولات خود مراجعه کنید تا با اطمینان خاطر مشکل مربوطه را حل نماید.

نمایندگی اصلی جنرال الکتریک با توجه به هدف نهایی مجموعه که به مشتری‌مداری و رضایتمندی اشاره دارد، در مقابل ارائه خدمات تخصصی مورد نظر ضمانت مدت‌دار به مراجعه‌کنندگان این مرکز تحویل می‌دهد تا اطمینان خاطر آنها را دو چندان کند.

نمایندگی تعمیرات فنی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در مرکز مدرن تکنیک، به امر تعمیرات لوازم خانگی این برند ازجمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت رسمی می‌پردازد. در پی این امر مرکز مورد نظر جهت بالا بردن کیفیت این خدمت، استفاده از تعمیرکاران متخصص با تجربه کاری بالا را مبنای کار خود قرارداده است، به گونه‌ای که تکنسین تعمیرکار این مجموعه پس از مراجعه به محل مقصد مشتری باید بتوانند در سریعترین زمان ممکن خرابی دستگاه را کشف کرده و با بررسی دقیق نقطه معیوب، عمل عیب‌یابی تخصصی آن را انجام داده و در انتهای کار رضایت مشتری را به مرکز اعلام کند.

از طرف دیگر مدت زمان انجام فرآیند تعمیر و رضایت مشتری توسط مرکز محاسبه و برآورد می‌شود. در صورتی که رضایتمندی و زمان محاسبه شده طبق استاندارد تعیین شده این نمایندگی باشند، امتیاز مثبت به تکنسین تعمیرکار مربوطه تعلق می گیرد و در صورتی که رضایت مشتری و مدت زمان مربوط به این پروسه خارج از رنج تعیین شده باشد، به تعمیرکار مربوطه امتیاز منفی تعلق می‌گیرد. در این بین نمایندگی جنرال الکتریک طی یک مدت زمان بهینه بررسی این امتیازات را شروع می‌کند؛ در صورت کسب امتیاز مثبت بالاتر از حد معین، ستاره تعمیرکار متخصص و با تجربه به فرد مورد نظر تعلق گرفته و در صورت کسب امتیاز منفی بیشتر از حد مشخص، تعمیرکار مربوطه از این مجموعه اخراج شده و نیروی جدید جایگزین آن می‌گردد.

طبق این برنامه‌ریزی هدفمند و حرفه‌ای، تعمیرکاران مرکز مورد نظر در هنگام انجام این امر نهایت دقت و تخصص خود را اعمال می‌کنند تا به نحو احسن کار تعمیرات لوازم خانگی مشتریان را انجام دهند. با بیان این مسئله ضرورت مراجعه به این مرکز در زمان بروز انواع مشکلات خرابی لوازم خانگی برای مصرف‌کنندگان این برند روشن شده و می‌توانند با اعتماد کامل به این نمایندگی، از تعمیرات دوباره لوازم خانگی برند مورد نظر با حساسیت بالا جلوگیری کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک کجاست؟

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی جنرال الکتریک از بخش‌های مهم این مجموعه، جهت تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی برند مورد نظر می‌باشد که از مدیریت بسیار قانونمند در بخش خود برخوردار است. طبق دستورات مدیریت این بخش، جهت انجام امر تعمیرات باید از افراد تحصیل کرده و متخصص استفاده شود به این صورت که قبل از ورود هر فرد به تعمیرگاه باید پروسه آزمون را پشت سر گذاشته و پس از کسب امتیاز در آزمون در این بخش مشغول به فعالیت شود. پس از ورود این افراد، آموزش آزمون وخطا لوازم خانگی این برند جهت کشف انواع خطا در آنها صورت می‌گیرد تا با انواع خرابی‌های لوازم خانگی این برند آشنا شده و به صورت تخصصی مشکل را حل نمایند.

در زمان آموزش آزمون و خطا، تعمیرکاران این قسمت به صورت عملی کار تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر را در تعمیرگاه مجاز این مرکز انجام می‌دهند. در این آموزش‌ها شناخت و بررسی کلی شامل نصب، راه‌اندازی، خطایابی، آشنایی با اجزاء و قطعات،عیب‌یابی دستگاه و ... انجام می‌شود. در راهنمای نصب، یک تکنسین حرفه‌ای با انواع نصب استاندارد مربوط به هر دستگاه نظیر محل قرارگیری مناسب دستگاه و... آشنا می‌شود. در آموزش راه‌اندازی دستگاه با تنظیمات دقیق سیستم دیسپلی در انواع دستگاه‌های برند مورد نظر آشنا می‌شود. با به کارگیری سیستم‌های پیجیده در لوازم خانگی این برند، بروز خطا و ارور در آنها بیشمار است. بنابراین در آموزش خطایابی تعمیرگاه، تعمیرکاران آموزش شناسایی انواع خطا و ارورها را همراه با راههای رفع آنها فرا می‌گیرند.

تولیدکنندگان این برند با شناسایی همیشگی نیازهای مصرف‌کنندگان در زمینه لوازم خانگی و رفاه حال آنها از قطعات زیادی در محصولات خود استفاده می‌کنند. در واقع این محصولات از قطعاتی تشکیل می‌شوند که بتوانند تمام نیازهای مصرف‌کننده را رفع کنند. در این صورت شناخت کامل این قطعات در لیست آموزشی تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک قرار می‌گیرد و در نتیجه هیچ قطعه‌ای از لوازم خانگی برند مورد نظر برای تعمیرکاران این مرکز ناشناخته باقی نمی‌ماند.

ارائه خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک

خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این برند، تحت نظر نمایندگی جنرال الکتریک انجام  می‌شود. نمایندگی که به صورت کامل در متن بالا، مصرف‌کنندگان این برند را از نظر تمام جوانب احتمالی نظیر رسمی بودن مرکز و تعمیرگاه مجاز آن، آگاه کرده تا بتوانند با خیال آسوده در هنگام بروز انواع خرابی در لوازم خانگی این برند، نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک را انتخاب کنند. در این بخش با توضیح خدمات تعمیراتی این مرکز، مصرف‌کنندگان به انتخاب صد درصدی این مجموعه پی می برند. با هزینه زیادی که در زمان خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک پرداخت می‌کنید، در صورت معیوب شدن این محصولات با مراجعه به این مرکز می‌توانید از خدمات تعمیرات آن که شامل تکنسین‌های تعمیراتی متخصص و فنی و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال لوازم خانگی این برند  می‌شود، بهره‌مند شوید. علاوه بر این خدمات با کیفیت، از نگرانی قیمت تعمیرات این محصولات هم راحت می‌شوید به این دلیل که نمایندگی رسمی جنرال الکتریک با قیمت‌های مصوب اتحادیه این خدمات را برای شما انجام می‌هد و در نهایت ضمانت و گارانتی مدت‌دار این خدمات را هم به مشتریان خود اهداء می‌کند.

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ (General Electric)


سوالات متداول تعمیرات ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ

نمایندگی و تعمیرات جنرال الکتریک در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی جنرال الکتریک، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی جنرال الکتریک، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند جنرال الکتریک را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اروجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


نیما صالحی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

چطور میتونیم به نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک اعتماد کنیم؟

saha
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

توی خونمون چند محصول از جنرال الکترونیک داشتیم با اینکه محصولات خوبی هستند اما احتیاج به یک تعمیر کوچولو داشتند با اینکه تعمیرکار زیاد هستش اما خوب کم هست و این شرکت تعمیر کاران خوب و متخصص داشت

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲