ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ

نمایندگی و تعمیرات جنرال الکتریک

امتیاز : ۴.۹

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تماس با نمایندگی ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

021-22000932

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

چرا خدمات تعمیر ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ شرکت مدرن تکنیک

تماس با مدرن تکنیک

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

درباره نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک به مرکزی اطلاق می‌شود که در زمینه تعمیرات و فروش قطعات اورجینال لوازم خانگی این برند به عنوان نماینده شرکت آمریکایی برند مربوطه واقع در خارج از کشور، در حال ارائه خدمات سرویس و تعمیرات جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند می‌باشد. شرکت جنرال الکتریک پس از موفقیت در پروسه تولیدات لوازم خانگی خود و به دلیل استفاده از مکانیزم پیشرفته و مدرن در محصولات جهت تولید با کیفیت در سطح جهان به ویژه ایران، به سطح بالایی از رونق اقتصادی و فروش دست پیدا کرد.

بنابراین در پی رونق و گسترش این تولیدات در کشورهای مورد نظر، نماینده خدمات لوازم خانگی برند خود را راه‌اندازی کرد تا در زمان بروز مشکل و عدم دسترسی مصرف‌کنندگان به مشاوران شرکت، به نمایندگی رسمی جنرال الکتریک مراجعه کرده و بتوانند با همکاری این مرکز مشکلات ایجاد شده در لوازم خانگی خود را رفع نمایند. در نتیجه این مرکز به دلیل تعهد کاری به شرکت مربوطه در زمینه ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات تعمیرات به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند، به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت بوده و وظیفه ارائه گزارشات روزانه به شرکت تولیدی مورد نظر را بر عهده دارد. ارائه این گزارشات به دلیل نظارت مداوم این شرکت، دلیلی برای اهمیت کیفیت خدمات‌رسانی نمایندگی جنرال الکتریک می‌باشد.

در پی تنظیم قرارداد خدماتی بین شرکت تولیدی و نمایندگی جنرال الکتریک در تهران، در صورت عدم رعایت مفاد قرارداد که در نهایت به رضایت و مشتری‌مداری ختم می‌شود، امتیاز این مرکز از سمت این شرکت لغو می‌شود. بنابراین این مرکز با مدیریت قوی و کادر فنی، همواره رضایت صد در صدی مشتریان خود را در امر ارائه خدمات مورد نظر کسب کرده است.

بررسی نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی رسمی جنرال الکتریک به مرکز اصلی نمایندگی این برند که در متن بالا به صورت مفصل به آن پرداخته شد، اشاره می کند امّا با این تفاوت که کلمه رسمی به آن اضافه شده است. هدف از اضافه کردن این لغت در عنوان این مرکز، آگاهی کامل مشتریان از مجاز بودن نمایندگی جنرال الکتریک می‌باشد.

وجود این لغت در این عنوان نشان‌دهنده این امر است که این مجموعه با طی کردن فرآیند قوانین داخلی در زمینه فعالیت خدمات تعمیرات و فروش قطعات اصلی لوازم خانگی برند مورد نظر، جواز رسمی را دریافت کرده و با نظارت نهادهای دولتی تعزیراتی به مشتریان لوازم خانگی این برند، خدمات تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات اورجینال لوازم خانگی جنرال الکتریک را ارائه می‌دهد.

این مرکز طبق مجوز مربوطه باید بالاترین کیفیت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را با عنوان نمایندگی جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان آن ارائه کند. با وجود این مجوز در صورتی که مرکز مورد نظر خدماتی خارج از تعهد خود شامل استفاده نکردن از قطعات اورجینال این برند و عدم استفاده از تکنسین حرفه‌ای به مراجعه‌کنندگان عرضه کند، مشتریان می‌توانند از طریق راه‌های مختلف از این مرکز به صنف مربوطه شکایت کنند. با توجه به این مطالب در زمان بروز مشکلات خرابی در لوازم خانگی این برند، حتما به این مرکز جهت عیب‌یابی محصولات خود مراجعه کنید تا با اطمینان خاطر مشکل مربوطه را حل نماید.

نمایندگی اصلی جنرال الکتریک با توجه به هدف نهایی مجموعه که به مشتری‌مداری و رضایتمندی اشاره دارد، در مقابل ارائه خدمات تخصصی مورد نظر ضمانت مدت‌دار به مراجعه‌کنندگان این مرکز تحویل می‌دهد تا اطمینان خاطر آنها را دو چندان کند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در مرکز مدرن تکنیک، به امر تعمیرات لوازم خانگی این برند ازجمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت رسمی می‌پردازد. در پی این امر مرکز مورد نظر جهت بالا بردن کیفیت این خدمت، استفاده از تعمیرکاران متخصص با تجربه کاری بالا را مبنای کار خود قرارداده است، به گونه‌ای که تکنسین تعمیرکار این مجموعه پس از مراجعه به محل مقصد مشتری باید بتوانند در سریعترین زمان ممکن خرابی دستگاه را کشف کرده و با بررسی دقیق نقطه معیوب، عمل عیب‌یابی تخصصی آن را انجام داده و در انتهای کار رضایت مشتری را به نمایندگی جنرال الکتریک اعلام کند.

از طرف دیگر مدت زمان انجام فرآیند تعمیر و رضایت مشتری توسط مرکز محاسبه و برآورد می‌شود. در صورتی که رضایتمندی و زمان محاسبه شده طبق استاندارد تعیین شده نمایندگی جنرال الکتریک باشند، امتیاز مثبت به تکنسین تعمیرکار مربوطه تعلق می گیرد و در صورتی که رضایت مشتری و مدت زمان مربوط به این پروسه خارج از رنج تعیین شده باشد، به تعمیرکار مربوطه امتیاز منفی تعلق می‌گیرد. در این بین نمایندگی جنرال الکتریک طی یک مدت زمان بهینه بررسی این امتیازات را شروع می‌کند؛ در صورت کسب امتیاز مثبت بالاتر از حد معین، ستاره تعمیرکار متخصص و با تجربه به فرد مورد نظر تعلق گرفته و در صورت کسب امتیاز منفی بیشتر از حد مشخص، تعمیرکار مربوطه از این مجموعه اخراج شده و نیروی جدید جایگزین آن می‌گردد.

طبق این برنامه‌ریزی هدفمند و حرفه‌ای، تعمیرکاران مرکز مورد نظر در هنگام انجام این امر نهایت دقت و تخصص خود را اعمال می‌کنند تا به نحو احسن کار تعمیرات لوازم خانگی مشتریان را انجام دهند. با بیان این مسئله ضرورت مراجعه به این مرکز در زمان بروز انواع مشکلات خرابی لوازم خانگی برای مصرف‌کنندگان این برند روشن شده و می‌توانند با اعتماد کامل به نمایندگی جنرال الکتریک، از تعمیرات دوباره لوازم خانگی برند مورد نظر با حساسیت بالا جلوگیری کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک کجاست؟

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی جنرال الکتریک از بخش‌های مهم این مجموعه، جهت تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی برند مورد نظر می‌باشد که از مدیریت بسیار قانونمند در بخش خود برخوردار است. طبق دستورات مدیریت این بخش، جهت انجام امر تعمیرات باید از افراد تحصیل کرده و متخصص استفاده شود به این صورت که قبل از ورود هر فرد به تعمیرگاه باید پروسه آزمون را پشت سر گذاشته و پس از کسب امتیاز در آزمون در بخش نمایندگی جنرال الکتریک مشغول به فعالیت شود. پس از ورود این افراد، آموزش آزمون و خطا لوازم خانگی این برند جهت کشف انواع خطا در آنها صورت می‌گیرد تا با انواع خرابی‌های لوازم خانگی این برند آشنا شده و به صورت تخصصی مشکل را در نمایندگی جنرال الکتریک یا منزل شما حل نمایند.

در زمان آموزش آزمون و خطا، تعمیرکاران این قسمت به صورت عملی کار تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر را در نمایندگی جنرال الکتریک انجام می‌دهند. در این آموزش‌ها شناخت و بررسی کلی شامل نصب، راه‌اندازی، خطایابی، آشنایی با اجزاء و قطعات،عیب‌یابی دستگاه و ... انجام می‌شود. در راهنمای نصب، یک تکنسین حرفه‌ای با انواع نصب استاندارد مربوط به هر دستگاه نظیر محل قرارگیری مناسب دستگاه و... آشنا می‌شود. در آموزش راه‌اندازی دستگاه با تنظیمات دقیق سیستم دیسپلی در انواع دستگاه‌های برند مورد نظر آشنا می‌شود. با به کارگیری سیستم‌های پیجیده در لوازم خانگی این برند، بروز خطا و ارور در آنها بیشمار است. بنابراین در آموزش خطایابی تعمیرگاه لوازم خانگی، تعمیرکاران آموزش شناسایی انواع خطا و ارورها را همراه با راههای رفع آنها فرا می‌گیرند.

تولیدکنندگان این برند با شناسایی همیشگی نیازهای مصرف‌کنندگان در زمینه لوازم خانگی و رفاه حال آنها از قطعات زیادی در محصولات خود استفاده می‌کنند. در واقع این محصولات از قطعاتی تشکیل می‌شوند که بتوانند تمام نیازهای مصرف‌کننده را رفع کنند. در این صورت شناخت کامل این قطعات در لیست آموزشی نمایندگی جنرال الکتریک قرار می‌گیرد و در نتیجه هیچ قطعه‌ای از لوازم خانگی برند مورد نظر برای تعمیرکاران این مرکز ناشناخته باقی نمی‌ماند.

ارائه خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک

خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این برند، تحت نظر نمایندگی جنرال الکتریک انجام  می‌شود. نمایندگی جنرال الکتریک که به صورت کامل در متن بالا، مصرف‌کنندگان این برند را از نظر تمام جوانب احتمالی نظیر رسمی بودن مرکز و تعمیرگاه مجاز آن، آگاه کرده تا بتوانند با خیال آسوده در هنگام بروز انواع خرابی در لوازم خانگی این برند، نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک را انتخاب کنند. در این بخش با توضیح خدمات تعمیراتی این مرکز، مصرف‌کنندگان به انتخاب صد درصدی این مجموعه پی می برند. با هزینه زیادی که در زمان خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک پرداخت می‌کنید، در صورت معیوب شدن این محصولات با مراجعه به این مرکز می‌توانید از خدمات تعمیرات آن که شامل تکنسین‌های تعمیراتی متخصص و فنی و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال لوازم خانگی این برند  می‌شود، بهره‌مند شوید. علاوه بر این خدمات با کیفیت، از نگرانی قیمت تعمیرات این محصولات هم راحت می‌شوید به این دلیل که نمایندگی جنرال الکتریک با قیمت‌های مصوب اتحادیه این خدمات را برای شما انجام می‌هد و در نهایت ضمانت و گارانتی مدت‌دار این خدمات را هم به مشتریان خود اهداء می‌کند.

تعمیر لوازم خانگی ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ (General Electric)

سوالات متداول تعمیرات ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ

نمایندگی و تعمیرات جنرال الکتریک در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی جنرال الکتریک، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی جنرال الکتریک، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند جنرال الکتریک را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اروجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک به مرکزی اطلاق  می‌شود که در زمینه تعمیرات و فروش قطعات اورجینال لوازم خانگی این برند به عنوان نماینده شرکت آمریکایی برند مربوطه واقع در خارج از کشور، در حال ارائه خدمات سرویس و تعمیرات جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند می‌باشد. شرکت جنرال الکتریک پس از موفقیت در پروسه تولیدات لوازم خانگی خود و به دلیل استفاده از مکانیزم پیشرفته و مدرن در محصولات جهت تولید با کیفیت در سطح جهان به ویژه ایران، به سطح بالایی از رونق اقتصادی و فروش دست پیدا کرد.

بنابراین در پی رونق و گسترش این تولیدات در کشورهای مورد نظر، نماینده خدمات لوازم خانگی برند خود را راه‌اندازی کرد تا در زمان بروز مشکل و عدم دسترسی مصرف‌کنندگان به مشاوران شرکت، به نمایندگی رسمی جنرال الکتریک مراجعه کرده و بتوانند با همکاری این مرکز مشکلات ایجاد شده در لوازم خانگی خود را رفع نمایند. در نتیجه این مرکز به دلیل تعهد کاری به شرکت مربوطه در زمینه ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات تعمیرات به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند، به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت بوده و وظیفه ارائه گزارشات روزانه به شرکت تولیدی مورد نظر را بر عهده دارد. ارائه این گزارشات به دلیل نظارت مداوم این شرکت، دلیلی برای اهمیت کیفیت خدمات‌رسانی نمایندگی جنرال الکتریک می‌باشد.

در پی تنظیم قرارداد خدماتی بین شرکت تولیدی و نمایندگی جنرال الکتریک، در صورت عدم رعایت مفاد قرارداد که در نهایت به رضایت و مشتری‌مداری ختم می‌شود، امتیاز این مرکز از سمت این شرکت لغو می‌شود. بنابراین این مرکز با مدیریت قوی و کادر فنی، همواره رضایت صد در صدی مشتریان خود را در امر ارائه خدمات مورد نظر کسب کرده است.

مشاوره با تکنسین های نمایندگی جنرال الکتریک

 

بررسی نمایندگی رسمی جنرال الکتریک

نمایندگی رسمی جنرال الکتریک به مرکز اصلی نمایندگی این برند که در متن بالا به صورت مفصل به آن پرداخته شد، اشاره می کند امّا با این تفاوت که کلمه رسمی به آن اضافه شده است. هدف از اضافه کردن این لغت در عنوان این مرکز، آگاهی کامل مشتریان از مجاز بودن نمایندگی جنرال الکتریک می‌باشد.

وجود این لغت در این عنوان نشان‌دهنده این امر است که این مجموعه با طی کردن فرآیند قوانین داخلی در زمینه فعالیت خدمات تعمیرات و فروش قطعات اصلی لوازم خانگی برند مورد نظر، جواز رسمی را دریافت کرده و با نظارت نهادهای دولتی تعزیراتی به مشتریان لوازم خانگی این برند، خدمات تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات اورجینال لوازم خانگی جنرال الکتریک را ارائه می‌دهد.

این مرکز طبق مجوز مربوطه باید بالاترین کیفیت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را با عنوان نمایندگی جنرال الکتریک به مصرف‌کنندگان آن ارائه کند. با وجود این مجوز در صورتی که مرکز مورد نظر خدماتی خارج از تعهد خود شامل استفاده نکردن از قطعات اورجینال این برند و عدم استفاده از تکنسین حرفه‌ای به مراجعه‌کنندگان عرضه کند، مشتریان می‌توانند از طریق راه‌های مختلف از این مرکز به صنف مربوطه شکایت کنند. با توجه به این مطالب در زمان بروز مشکلات خرابی در لوازم خانگی این برند، حتما به این مرکز جهت عیب‌یابی محصولات خود مراجعه کنید تا با اطمینان خاطر مشکل مربوطه را حل نماید.

نمایندگی اصلی جنرال الکتریک با توجه به هدف نهایی مجموعه که به مشتری‌مداری و رضایتمندی اشاره دارد، در مقابل ارائه خدمات تخصصی مورد نظر ضمانت مدت‌دار به مراجعه‌کنندگان این مرکز تحویل می‌دهد تا اطمینان خاطر آنها را دو چندان کند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در مرکز مدرن تکنیک، به امر تعمیرات لوازم خانگی این برند ازجمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت رسمی می‌پردازد. در پی این امر مرکز مورد نظر جهت بالا بردن کیفیت این خدمت، استفاده از تعمیرکاران متخصص با تجربه کاری بالا را مبنای کار خود قرارداده است، به گونه‌ای که تکنسین تعمیرکار این مجموعه پس از مراجعه به محل مقصد مشتری باید بتوانند در سریعترین زمان ممکن خرابی دستگاه را کشف کرده و با بررسی دقیق نقطه معیوب، عمل عیب‌یابی تخصصی آن را انجام داده و در انتهای کار رضایت مشتری را به نمایندگی جنرال الکتریک اعلام کند.

از طرف دیگر مدت زمان انجام فرآیند تعمیر و رضایت مشتری توسط مرکز محاسبه و برآورد می‌شود. در صورتی که رضایتمندی و زمان محاسبه شده طبق استاندارد تعیین شده نمایندگی جنرال الکتریک باشند، امتیاز مثبت به تکنسین تعمیرکار مربوطه تعلق می گیرد و در صورتی که رضایت مشتری و مدت زمان مربوط به این پروسه خارج از رنج تعیین شده باشد، به تعمیرکار مربوطه امتیاز منفی تعلق می‌گیرد. در این بین نمایندگی جنرال الکتریک طی یک مدت زمان بهینه بررسی این امتیازات را شروع می‌کند؛ در صورت کسب امتیاز مثبت بالاتر از حد معین، ستاره تعمیرکار متخصص و با تجربه به فرد مورد نظر تعلق گرفته و در صورت کسب امتیاز منفی بیشتر از حد مشخص، تعمیرکار مربوطه از این مجموعه اخراج شده و نیروی جدید جایگزین آن می‌گردد.

طبق این برنامه‌ریزی هدفمند و حرفه‌ای، تعمیرکاران مرکز مورد نظر در هنگام انجام این امر نهایت دقت و تخصص خود را اعمال می‌کنند تا به نحو احسن کار تعمیرات لوازم خانگی مشتریان را انجام دهند. با بیان این مسئله ضرورت مراجعه به این مرکز در زمان بروز انواع مشکلات خرابی لوازم خانگی برای مصرف‌کنندگان این برند روشن شده و می‌توانند با اعتماد کامل به نمایندگی جنرال الکتریک، از تعمیرات دوباره لوازم خانگی برند مورد نظر با حساسیت بالا جلوگیری کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

شماره تماس نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی جنرال الکتریک

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک کجاست؟

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی جنرال الکتریک از بخش‌های مهم این مجموعه، جهت تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی برند مورد نظر می‌باشد که از مدیریت بسیار قانونمند در بخش خود برخوردار است. طبق دستورات مدیریت این بخش، جهت انجام امر تعمیرات باید از افراد تحصیل کرده و متخصص استفاده شود به این صورت که قبل از ورود هر فرد به تعمیرگاه باید پروسه آزمون را پشت سر گذاشته و پس از کسب امتیاز در آزمون در بخش نمایندگی جنرال الکتریک مشغول به فعالیت شود. پس از ورود این افراد، آموزش آزمون و خطا لوازم خانگی این برند جهت کشف انواع خطا در آنها صورت می‌گیرد تا با انواع خرابی‌های لوازم خانگی این برند آشنا شده و به صورت تخصصی مشکل را در نمایندگی جنرال الکتریک یا منزل شما حل نمایند.

در زمان آموزش آزمون و خطا، تعمیرکاران این قسمت به صورت عملی کار تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر را در نمایندگی جنرال الکتریک انجام می‌دهند. در این آموزش‌ها شناخت و بررسی کلی شامل نصب، راه‌اندازی، خطایابی، آشنایی با اجزاء و قطعات،عیب‌یابی دستگاه و ... انجام می‌شود. در راهنمای نصب، یک تکنسین حرفه‌ای با انواع نصب استاندارد مربوط به هر دستگاه نظیر محل قرارگیری مناسب دستگاه و... آشنا می‌شود. در آموزش راه‌اندازی دستگاه با تنظیمات دقیق سیستم دیسپلی در انواع دستگاه‌های برند مورد نظر آشنا می‌شود. با به کارگیری سیستم‌های پیجیده در لوازم خانگی این برند، بروز خطا و ارور در آنها بیشمار است. بنابراین در آموزش خطایابی تعمیرگاه لوازم خانگی، تعمیرکاران آموزش شناسایی انواع خطا و ارورها را همراه با راههای رفع آنها فرا می‌گیرند.

تولیدکنندگان این برند با شناسایی همیشگی نیازهای مصرف‌کنندگان در زمینه لوازم خانگی و رفاه حال آنها از قطعات زیادی در محصولات خود استفاده می‌کنند. در واقع این محصولات از قطعاتی تشکیل می‌شوند که بتوانند تمام نیازهای مصرف‌کننده را رفع کنند. در این صورت شناخت کامل این قطعات در لیست آموزشی نمایندگی جنرال الکتریک قرار می‌گیرد و در نتیجه هیچ قطعه‌ای از لوازم خانگی برند مورد نظر برای تعمیرکاران این مرکز ناشناخته باقی نمی‌ماند.

ارائه خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک

خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این برند، تحت نظر نمایندگی جنرال الکتریک انجام  می‌شود. نمایندگی جنرال الکتریک که به صورت کامل در متن بالا، مصرف‌کنندگان این برند را از نظر تمام جوانب احتمالی نظیر رسمی بودن مرکز و تعمیرگاه مجاز آن، آگاه کرده تا بتوانند با خیال آسوده در هنگام بروز انواع خرابی در لوازم خانگی این برند، نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک را انتخاب کنند. در این بخش با توضیح خدمات تعمیراتی این مرکز، مصرف‌کنندگان به انتخاب صد درصدی این مجموعه پی می برند. با هزینه زیادی که در زمان خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک پرداخت می‌کنید، در صورت معیوب شدن این محصولات با مراجعه به این مرکز می‌توانید از خدمات تعمیرات آن که شامل تکنسین‌های تعمیراتی متخصص و فنی و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال لوازم خانگی این برند  می‌شود، بهره‌مند شوید. علاوه بر این خدمات با کیفیت، از نگرانی قیمت تعمیرات این محصولات هم راحت می‌شوید به این دلیل که نمایندگی جنرال الکتریک با قیمت‌های مصوب اتحادیه این خدمات را برای شما انجام می‌هد و در نهایت ضمانت و گارانتی مدت‌دار این خدمات را هم به مشتریان خود اهداء می‌کند.

ارتباط با کارشناسان نمایندگی جنرال الکتریک

مشاهده بیشتر

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


نیما صالحی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۲:۳۴

چطور میتونیم به نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک اعتماد کنیم؟

saha
۱۴۰۰/۰۵/۲۷ ۱۵:۱۰

توی خونمون چند محصول از جنرال الکترونیک داشتیم با اینکه محصولات خوبی هستند اما احتیاج به یک تعمیر کوچولو داشتند با اینکه تعمیرکار زیاد هستش اما خوب کم هست و این شرکت تعمیر کاران خوب و متخصص داشت

رضا تختی
۱۴۰۰/۰۸/۱۷ ۲۰:۵۸

من از نمایندگی جنرال الکتریک برای سرویس لوازم خانگی خدمات گرفتم بسیار عالی بودن

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید