شماره تماس: 02122500600

جنرال الکتریک

شرکت تولید کننده محصولات برند محبوب جنرال الکتریک در کشور آمریکا واقع شده است. به همین دلیل در راستای احترام به حقوق مصرف‌کنندگان محصولات این برند، در تمامی کشورها نمایندگی‌هایی تاسیس شده است تا به جای شرکت اصلی تولید کننده وظیفه‌ی راه‌اندازی دستگاه، خدمات پس از فروش، فروش قطعات اورجینال، انجام تعمیرات تخصصی و .... را برعهده داشته باشد. لازم به ذکر است تنها عملکرد نمایندگی‌های رسمی این شرکت تحت نظارت قرار دارد. مدرن تکنیک یکی از نمایندگی‌های رسمی محصولات جنرال الکتریک در ایران است که با بیش از 50 سال سابقه به نامی شناخته شده تبدیل شده است. تیم پشتیبانی این شرکت در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سوالات شما و اعزام نیرو است.

نمایندگی و تعمیرات جنرال الکتریک

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی جنرال الکتریک

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

درباره نمایندگی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک یکی از برندهای معروف لوازم خانگی در جهان است. این شرکت با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از مکانیزم‌‌های پیشرفته و مدرن موفق به کسب اعتبار جهانی شده است. همین امر موجب شده در جای جای جهان محصولات این برند مورد توجه قرار گیرد و منجر به رونق اقتصادی کشور‌های وارد کننده آن شود. اما لوازم خانگی جنرال الکتریک نیز همچون سایر برندهای دیگر در معرض خرابی قرار دارند. با توجه به اینکه شرکت تولید کننده این برند در آمریکا واقع شده است لازم است که در هر کشوری نمایندگ‌ی رسمی از این برند مشغول به فعالیت شود.  نمایندگی جنرال الکتریک همان نماینده رسمی برند جنرال الکتریک است که وظیفه ارائه خدمات پس از فروش همچون تعمیرات و فروش قطعات اورجینال را بر عهده دارد.

هدف از راه اندازی نمایندگی جنرال الکتریک در سراسر جهان، احترام به حقوق مشتری است. در واقع این نمایندگی‌ها وظیفه دارند که در صورت بروز مشکل جوابگوی، مصرف کنندگان محصولات این برند باشند. از دیگر وظایف آنها می‌توان به انجام تعمیرات تمامی لوازم خانگی به صورت تخصصی اشاره کرد. همچنین تمامی نمایندگی‌ها موظف به استفاده از قطعات اصل و اورجینال هستند و همین امر موجب طیب خاطر مصرف کنندگان این برند محبوب شده است. لازم به ذکر است تمامی نمایندگی ها وظیفه دارند گزارشی از فعالیت‌های شبانه روزی خود تهیه کنند و به  شرکت تولیدی مورد نظر ارائه دهند. این گزارشات و نظارت موشکافانه شرکت‌های تولیدی موجب افزایش کیفیت خدمت رسانی نمایندگی جنرال الکتریک  شده است.

افرادی که موفق به اخذ مجوز نمایندگی جنرال الکتریک در تهران می‌شوند موظفند که با شرکت‌های تولیدی یک قرارداد رسمی ببندند. در این قرارداد مفادهای مختلفی تعریف شده است که همه‌ی آنها در جهت کسب رضایت مشتری است. عدم رعایت این مفاد و نارضایتی مشتری موجب لغو امتیاز نمایندگی توسط شرکت تولیدی می‌شود. همین امر موجب شده است که نمایندگی جنرال الکتریک در تهران با به کارگیری کادر فنی و با تجربه، همواره برای کسب رضایت مشتری در تلاش باشد.

 

ارتباط با کارشناسان نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی رسمی جنرال الکتریک 

بخش قبل به بررسی وظایف نمایندگی جنرال الکتریک اختصاص داشت. در این بخش قرار است به بررسی تفاوت نمایندگی با نمایندگی رسمی پرداخته شود. وقتی از عنوان رسمی در کنار نمایندگی جنرال الکتریک استفاده می‌شود، هدف تاکید بر مجاز و قانونی بودن این نمایندگی است. در واقع وقتی نمایندگی روند قانونی کسب مجوز ارائه خدمات تعمیراتی و فروش قطعات اصلی لوازم خانگی را طی کرده باشد، موفق به دریافت عنوان نمایندگی رسمی می‌شود.

اما آنچه موجب تمایز فعالیت نمایندگی رسمی جنرال الکتریک می‌شود، نظارت‌های سختگیرانه‌ی نهادهای دولتی تعزیراتی بر عملکرد آنها است. در واقع صدور جواز موجب می‌شود که نهادهای تعزیراتی بر تمامی خدمات تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات اورجینال لوازم خانگی جنرال الکتریک نظارت داشته باشند. به همین دلیل آنها موظفند در قبال دریافت این مجوز، بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان ارائه دهند. بنابراین مشتریان در صورت مشاهده کوچکترین تخطی از جانب آن‌ها همچون استفاده از تعمیرکاران بی‌تجربه یا استفاده نکردن از قطعات اورجینال می توانند به صنف مربوطه مراجعه و شکایت خود را اعلام کنند.

تمامی مطالب ذکر شده به خوبی گویای این امر است که تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک را باید به نمایندگی‌های آن سپرد. با مراجعه به نمایندگی جنرال الکتریک می‌توان با کمترین بهای تمام شده بهترین کیفیت خدمات را دریافت کرد. همچنین نمایندگی‌ها تنها شرکت‌هایی هستند که در تعمیرات خود از قطعات اصل استفاده می‌کنند زیرا هدف آن‌ها چیزی جز مشتری‌ مدرای و کسب رضایت آنها نیست. لازم به ذکر است نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران، جنوب، شرق و غرب تهران، تمامی خدمات خود را تضمین می‌کند تا جایی برای نگرانی مشتریان باقی نماند.

 

چرا باید تعمیرات را به نمایندگی جنرال الکتریک سپرد؟

تعمیر جنرال الکتریک امری کاملا تخصصی و مستلزم تجربه و تخصص است. از این رو لازم است که تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک را به نمایندگی‌های رسمی آن سپرد. اما در کنار موارد ذکر شده در بالا آنچه موجب تمایز خدمات ارائه شده توسط نمایندگی جنرال الکتریک از سایر تعمیرکاران شده است مواردی به شرح زیر است.

  • استفاده از نیروهای متخصص: نمایندگی جنرال الکتریک در راستای بالا بردن کیفیت خدمات خود از نیروهای باتجربه و متخصص استفاده می‌کند. این نیروها قادرند در کمترین زمان ممکن علت خرابی را به درستی تشخیص دهند. همچنین آنها تا جای ممکن اقدام به تعمیر قطعات خراب شده می‌کنند. در صورت لزوم به تعویض، از قطعات اورجینال استفاده می‌کنند.
  • مدت زمان تعمیر: یکی دیگر از نکاتی که در راس تعهدات نمایندگی جنرال الکتریک قرار دارد، انجام تعمیرات در کمترین زمان ممکن است. در همین راستا مدت زمان فرایند تعمیر مطابق با خواست مشتری و استانداردهای زمانی تعریف شده، تعیین می‌شود. تکنسین موظف است در بازه زمانی تعیین شده روند تعمیر را انجام دهد. در این صورت موفق به کسب امتیاز مثبت می;‌شود. از طرف دیگر هر گونه تاخیری با امتیاز منفی برای آنها همراه است. مجموع این امتیازها رتبه و جایگاه تکنسین‌ها را مشخص می‌کند. آنهایی که امتیاز کمی دریافت کرده‌اند اخراج می‌شوند. امتیاز مثبت نیز گواه تخصص، تجربه و وقت شناسی تکنسین است. وجود این نظارت سختگیرانه موجب شده است که تکنسین‌ها از نهایت تخصص و تجربه خود استفاده کنند.

موارد ذکر شده در بالا به خوبی گواه ضرورت مراجعه به نمایندگی جنرال الکتریک به منظور تعمیرات است. با مراجعه به نمایندگی می‌توان با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات، اقدام به تعمیر محصولات جنرال الکتریک کرد. همچنین قیمت تمام شده خدمات این شرکت نسبت به سایر تعمیرگاه‌ها بسیار به‌صرفه است.

 

خدمات تعمیرات لوازم خانگی مدرن تکنیک: تعمیر یخچال جنرال الکتریک

 

شیوه استخدام تکنسین‌ها در نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک یک تعمیرگاه تخصصی با مدیریت بسیار قوی است. این نمایندگی دارای بخش‌های مختلفی است که هر کدام به تعمیر تخصصی یکی از لوازم خانگی این برند اختصاص دارد. از این رو لازم است که تکنسین‌های فعال در این مجموعه از تخصص، دانش و تجربه کافی برخوردار باشند. به همین دلیل نظارت سختگیرانه‌ای توسط مدیریت این مجموعه بر روند استخدام وجود دارد. مراحل به کارگیری تکنسین‌ها به شرح زیر است:

1-افراد متخصص و تحصیل کرده موظف هستند در آزمون ورودی شرکت کنند. آن‌ها زمانی می‌توانند وارد دوره‌های تعمیر جنرال الکتریک ‌شوند که موفق به کسب نمره مورد نظر شده باشند.

2-تمامی افرادی که آزمون را پشت سرگذاشته‌اند باید در دوره‌های آموزشی راه‌اندازی، خطایابی، آشنایی با اجزاء و قطعات، عیب‌یابی دستگاه و ...  شرکت کنند. این دوره‌ها به آن‌ها کمک می‌کند که بتوانند به صورت تخصصی محصولات جنرال الکتریک را عیب‌یابی و تعمیر کنند. در مرحله ابتدایی، آموزش اصول استاندارد دستگاه همچون محل قرارگیری مناسب دستگاه و... ارائه می‌شود. در مرحله راه اندازی تکنسین یاد می‌گیرد چگونه تنظیمات دقیق را بر سیستم دیسپلی دستگاه‌های مختلف اعمال کند. همچنین آنها با خطاها و ارورهای و روش‌های مرتفع کردن آن نیز آشنا می‌شوند.

3-کیفیت بالای محصولات جنرال الکتریک به علت استفاده از قطعات مختلف است. به همین دلیل شناخت کامل این قطعات برای تمامی تکنسین‌های این شرکت الزامی است. این امر موجب شده است که آشنایی با قطعات به کار رفته در محصولات این برند در لیست آموزشی تکنسین‌های این مجموعه قرار گیرد. پس هیچ قطعه ناشناخته‌ای برای تعمیرکاران جنرال الکتریک وجود ندارد.

 

مطالعه بیشتر

ارائه خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرات جنرال الکتریک مشمول تعمیرات تمامی لوازم خانگی این برند معتبر می‌شود. در بخش قبل به طور مفصل به وظایف تعریف شده برای نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک پرداخته شد. مطالب بالا به خوبی ضرورت سپردن روند تعمیرات محصولات جنرال الکتریک را به نمایندگی های آن به اثبات می‌رساند. علت این ضرورت به رسمی بودن این تعمیرگاه‌ها برمی‌گردد. با توجه به اینکه بهای پرداخت شده برای خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک بالا است لازم است در هنگام بروز خرابی و یا هر گونه اروری روند تعمیرات آن ارزان تمام شود. از طرف دیگر هر تعمیر ناشیانه‌‌ای نه تنها موجب مرتفع شدن مشکل دستگاه نمی‌‌شود بلکه ممکن است مشکلات جدیدی را نیز به همراه داشته باشد. به همین دلیل لازم است روند تعمیرات به افراد متخصص و کاربلدی که به صورت تخصصی در این حوزه آموزش دیده‌‌اند، سپرده شود.

 

با مراجعه به نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک می‌‌توان بهترین خدمات را با کمترین بهای تمام شده دریافت کرد. در واقع این نمایندگی تعرفه‌‌های خود را مطابق با قیمت‌های مصوب اتحادیه تعریف کرده است. از طرف دیگر تمامی تکنسین‌ها و کادر فعال در آن به صورت تخصصی آموزش دیده‌اند و روند تعمیرات با استفاده از قطعات اصل و اورجینال صورت می‌گیرد. در نهایت نباید از ضمانت ارائه شده توسط این نمایندگی غافل شد. تمامی خدمات و قطعات استفاده شده، توسط نمایندگی ضمانت می‌‌شود.

نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک در تهران 

شرکت مدرن تکنیک اصلی‍‌‌ ترین و معتبرترین نمایندگی برای تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در تهران است. این شرکت با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی، علی‌الخصوص تعمیر جنرال الکتریک در حال حاضر معتبرترین نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران، جنوب، شرق و غرب تهران و مناطق اطراف آن است.

 

مشاوره با تکنسین های نمایندگی جنرال الکتریک

سوالات متداول

1-هزینه تعمیرات در نمایندگی جنرال الکتریک بر چه مبنایی تعیین می‌شود؟ آیا از تعرفه خاصی استفاده می‌شود؟

هزینه تعمیر جنرال الکتریک بسته به نوع عیب و قطعات مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد. به همین دلیل نرخ تعمیرات تنها بعد از بررسی تخصصی، توسط تکنسین‌های اعزامی اعلام می‌شود. اما دستمزد تعمیرات بر اساس نرخنامه اتحادیه تعیین می‌شود. در بسیاری از مواقع تخفیفات ویژه‌ای نیز در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل می‌توان قیمت تمام شده را پایین‌تر از نرخنامه اتحادیه دانست.

2- مدت زمان گارانتی تعویض و تعمیر قطعات محصولات جنرال الکتریک چقدر است؟

تعویض و تعمیر قطعات در نمایندگی جنرال الکتریک 9 ماه ضمانت دارد.

3-آیا مدرن الکتریک اصالت قطعات را تضمین می‌کند؟

 بله، اصالت قطعات مورد استفاده توسط مدرن الکتریک تا 9 ماه تضمین می‌شود.

4-مدرن الکتریک چه لوازم خانگی را از برند جنرال الکتریک تعمیر می‌کند؟

مدرن الکتریک به عنوان نماینده جنرال الکتریک و به پشتوانه تیم تخصصی خود اقدام به تعمیر تمامی لوازم خانگی برند جنرال الکتریک می‌کند.

مطالعه بیشتر
جنرال الکتریک

تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک (General Electric)

سوالات متداول تعمیرات جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک بر چه اساسی محاسبه می‌شود و آیا تعرفه خاصی دارد؟

نمایندگی و تعمیرات جنرال الکتریک در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

لوازم خانگی جنرال الکتریک چند ماه گارانتی تعمیر و تعویض قطعات دارد؟

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی جنرال الکتریک، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

آیا مدرن تکنیک ضمانت اصل بودن قطعات تعمیر شده جنرال الکتریک را می‌دهد؟

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی جنرال الکتریک، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک کدام یک از لوازم خانگی این برند را تعمیر و سرویس می‌کند؟

نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند جنرال الکتریک را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اروجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


نیما صالحی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۲:۳۴

چطور میتونیم به نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک اعتماد کنیم؟

ادمین
۱۴۰۱/۱۱/۰۳ ۱۳:۱۵

ما گارانتی یکساله همه خدماتمون (نه فقط مارک جنرال الکتریک) رو ارائه میدیم خدمتتون

saha
۱۴۰۰/۰۵/۲۷ ۱۵:۱۰

توی خونمون چند محصول از جنرال الکترونیک داشتیم با اینکه محصولات خوبی هستند اما احتیاج به یک تعمیر کوچولو داشتند با اینکه تعمیرکار زیاد هستش اما خوب کم هست و این شرکت تعمیر کاران خوب و متخصص داشت

رضا تختی
۱۴۰۰/۰۸/۱۷ ۲۰:۵۸

من از نمایندگی جنرال الکتریک برای سرویس لوازم خانگی خدمات گرفتم بسیار عالی بودن

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید