شماره تماس: 02122500600

علت ارور CC و روش رفع آن

تعمیرگاه لوازم خانگی و شناسایی بهترین نوع تعمیرگاه به لحاظ ارائه بهترین خدمات برای هر خانواده‌ای مورد نیاز است. بسیاری از مواقع با بروز مشکلاتی مثل خرابی ماشین لباسشویی، اتصالی برخی از لوازم برقی و یا کهنه شدن قطعات وسایل برقی به مشکلاتی بر می‌خوریم که گاهی ممکن است تا چند روز از حل مشکل پیش آمده عاجز باشیم و ناچار شویم؛ چند روزی را در شرایط سخت به سر ببریم.

 به این دلیل که پیدا کردن یک تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی برای وسایلی که نیاز به دانش و تخصص ویژه دارند، گاهی مشکل است یا از شرایط پذیرش در نمایندگی لوازم خانگی مورد نظر اطلاع کافی نداریم و تمایل داریم تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی را پیدا کنیم تا با خیال راحت وسایل برقی و مورد تعمیر خود را به آن‌ها بسپاریم و مطمئن باشیم که مشکلی پیش نمی‌آید.

در این مقاله سعی داریم در رابطه با تعمیرگاه لوازم خانگی به همراه ملزومات مورد نیاز اطلاعاتی را ارائه دهیم که ممکن است روزی برای شما مفید واقع شوند.

تعمیرگاه لوازم خانگی

نگهداری و تعمیر لوازم خانگی نیاز به تخصص ویژه دارد. بسیاری از ما به این موضوع دقت نمی‌کنیم و وسیله خود را بدون کسب اطلاعات لازم به دست تعمیرکاران متعددی می‌سپاریم که در نهایت با خسارت و هزینه‌های مالی بیشتری مواجه می‌شویم. چون وسیله مورد نظر شما به درستی تعمیر نشده و مجددا با ایرادی دیگر مواجه خواهد شد، حتی در برخی از مواقع به دلیل عدم تخصص ممکن است قطعاتی را تعویض کنند که هیچ لزومی به تغییر و تعویض نبوده است.

مجددا باید تاکید کرد که هر یک از این وسایل دارای قطعات بیشماری هستند و هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند که اگر اختلالی ایجاد شود، کل دستگاه برقی از کار می‌افتد و نیاز به تعمیر دارد. بنابراین با تخصص ویژه می‌توان مشکل قطعه یا قطعات وسیله برقی مورد نظر را برطرف کرد و مثل اول از آن استفاده کرد.

بسیاری از لوازم خانگی دارای تعمیرگاه مخصوص به خود هستند. یعنی بیشتر برندهای فعلی به همراه ضمانت نامه‌ای که به هنگام فروش به خریدار می‌دهند، قادر هستند در صورت خرابی و یا مشکلات دیگر دستگاه را تعمیر کنند. اما چقدر خوب است که یک تعمیرگاه لوازم خانگی را انتخاب کنیم که همه نوع وسیله برقی از برندهای مختلف را حمایت کند و با خیال راحت بتوانیم تعمیر لوازم را به تعمیرگاه مورد نظر بسپاریم.

خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی

یک تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی برای جلب رضایت مشتری باید خدمات گسترده‌ و با کیفیتی را ارائه دهد تا مشتری نگرانی تعمیر مجدد را نداشته باشد.

برخی از خدماتی که تعمیرگاه لوازم خانگی می‌تواند به مشتری ارائه دهد. به شرح زیر هستند:

ارائه خدمات توسط متخصص تعمیرات

یک تعمیرگاه رسمی لوازم خانگی بدون شک از متخصصین خبره و آگاه از وسایل برقی برخوردار است و به این موضوع اشراف دارد که تعمیر لوازم خانگی کاری ساده‌ای نیست و برای ارائه بهترین خدمت از بهترین متخصصان کمک می‌گیرد. بنابراین ممکن است تعمیر ماشین لباسشویی به یک تعمیرکار ویژه نیاز داشته باشد که همین تعمیرکار در تعمیر تلویزیون چندان تخصصی نداشته باشد. این مسائل مهم باید حتما در تعمیرگاه لوازم خانگی مورد دقت و اهمیت قرار بگیرد. 

مشاوره رایگان

بسیاری از تعمیرگاه‌ها بدون هیچگونه راهنمایی و مشاوره‌ای تعمیر وسیله مورد نظر را قبول می‌کنند و از مشتری می‌خواهند در روز مشخص برای تحویل وسیله مراجعه کند، که باز هم مطمئن نیست آیا تعمیر به درستی انجام خواهد گرفت و یا ممکن است روز مراجعه به او اعلام کنند که وسیله  تعمیر نشده و یا قطعه مورد نیاز  در بازار موجود نبوده است. این‌ها مسائلی هستند که باید قبل از هر گونه تعمیر با مشتری در میان گذاشته شود.

یعنی با یک مشاوره رایگان علت خرابی دستگاه را اعلام کنیم و از نحوه درست شدن وسیله مورد نظر  او را مطلع کنیم. تا با یک روند شفاف همراه با هزینه مشخص روبرو باشد و در نهایت آیا تمایل دارد وسیله تعمیر شود یا نه؟.

ضمانت نامه کتبی خدمات

در تعمیرگاه لوازم خانگی باید به مشتری یک ضمانت نامه کتبی از خدمات ارائه شود تا مشتری بداند در موعد مقرر وسیله تعمیر خواهد شد و از این بابت خیالی آسوده داشته باشد.

این امر مهم است و باید به وقت و زمان مشتری احترام گذاشت. 

تعمیر لوازم خانگی در منزل مشتری

در بسیاری از مواقع مشکلاتی پیش می‌آید که شاید جا به جایی وسیله تعمیری امکان پذیر نباشد و مشتری نتواند آن را به تعمیرگاه لوازم خانگی ببرد. برای همین باید تعمیرگاه قادر باشد، متخصص خود را به منزل مشتری بفرستد و مشکل را برطرف کند. شاید این مورد یعنی حضور متخصص در محل تعمیر یکی از بهترین مزیت‌های یک تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی باشد.

سرعت در خدمات

از مهم‌ترین خدمات یک تعمیرگاه لوازم خانگی این است که در روند تعمیر با سرعت بالایی همراه  باشد و بتواند در سریعترین زمان ممکن نیاز مشتری را برطرف کند  و البته در کنار ارائه خدمات بتواند بهترین هزینه را با شفافیت تمام به مشتری ابلاغ کند تا اگر مشتری نیاز به برنامه ریزی و مدیریت مالی داشت، از عهده آن بر آید.

ویژگی‌های تعمیرگاه لوازم خانگی

تعمیرگاه لوازم خانگی باید ویژگی‌های ممتازی داشته باشد تا مشتری با آسودگی مراجعه کند. برخی از آن‌ها به شرح ذیل هستند.

عادل و منصف باشد

ویژگی‌های یک تعمیرگاه رسمی لوازم خانگی از ارائه خدمات به موقع و منصافه نشات می‌گیرد. مشتری باید اطمینان کافی داشته باشد که با یک تعمیرگاه منصف و قابل اطمینان رو به رو هست و با ارائه خدمات ویژه دست به قطعات فابریک وسیله نمی‌زند و یا اگر نیاز به تعویض و یا تغییر باشد، حتما از قطعات اورجینال استفاده می‌کند و اگر این امر به دلایل مختلف مثل تحریم ممکن نبود، مشتری را در جریان بگذارد.

لیستی از هزینه و خدمات ارائه دهد

ارائه بهترین خدمات برای مشتری ویژگی یک تعمیرگاه لوازم خانگی است که اگر این خدمات با هزینه‌هایی که در بر داشته به صورت دقیق محاسبه شود و با ارائه لیستی از همه این موارد به مشتری ارائه شود، با اطمینان و اعتماد بیشتری حق الزحمه را پرداخت می‌کند و بدون شک یکی از مشتریان همیشگی خواهد بود.

نحوه تعمیر لوازم خانگی در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی

تعمیر لوازم خانگی در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی نیاز به یک سری مراحل دارد تا مشتری نسبت به ایراد و خرابی وسیله با آگاهی بهتر تصمیم گیری کند.

  • در ابتدا باید تعمیرگاه لوازم خانگی از خرابی وسیله مورد نظر اطمینان حاصل کند.
  • بعد از اینکه اطمینان حاصل کرد که وسیله نیاز به تعمیر دارد، قطعه مورد تعمیر را مشخص کند.
  • تعمیر وسیله باید در تخصص تعمیرگاه و متخصصین تعمیرگاه باشد.
  • در صورت از کار افتادن قطعه یا قطعات  و جایگزین کردن قطعه یا قطعات جدید به مشتری ابلاغ شود.
  • در صورت نیاز به تعمیر در منزل مشتری این متخصص است که باید در محل حاضر شود.
  • هزینه خدمات به طور صریح و روشن به مشتری اعلام شود.

شرایط پذیرش در نمایندگی لوازم خانگی

به طور کلی نمایندگی‌های لوازم خانگی به همراه گارانتی که به هنگام فروش به مشتریان ارائه می‌دهند، تعمیرگاه‌های مخصوص به خود را دارند تا محصولات در صورت خرابی بدون هیچگونه مشکلی تعمیر شوند. برخی از تعمیرگاه‌های خانگی دارای متخصصین مرتبط با همه نوع برندی هستند. یعنی می‌توانند محصولات خانگی سایت بای سایت، دوو یا اسنوا و غیره را تعمیر کنند. به شرطی که متخصصین ماهر در مورد هر برندی را داشته باشند. 

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید