شماره تماس: 02122500600

وایت ھاوس

تنها نمایندگی‌های رسمی به صورت تخصصی می‌توانند محصولات برند وات هاوس را نصب و راه‌اندازی کنند. همچنین خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات این برند تنها از عهده نمایندگی‌های رسمی برمی‌آید. مدرن تکنیک یکی از محدود نمایندگی‌های محصولات برند وایت هاوس است که با بیش از 50 سال سابقه کار به نامی شناخته شده تبدیل شده است. این شرکت در راستای خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران، به صورت 24 ساعته خدمات خود را با کمترین بها و بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. برای بهره‌مندی از خدمات تخصصی نمایندگی رسمی محصولات برند وایت هاوس کافیست با تیم پشتیبانی این شرکت تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی وایت ھاوس

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس

با دیدن کلمه نمایندگی وایت هاوس در اول اسم این برند که تأمین‌کننده نیازهای اساسی مصرف‌کنندگان می‌باشند، مانند دسته شغلی مهم لوازم خانگی، به این موضوع که این مرکز، نماینده یک تولیدکننده در خارج از کشور است، دقت کنید. همچنین توجه داشته باشید که مرکز مورد نظر با مجوز قانونی داخلی و تایید نهایی تولیدکننده خارجی، پس از طی کردن پروسه درخواست نمایندگی وایت هاوس، مشغول به فعالیت شده است. این نمایندگی‌ها می‌توانند در دو زمینه فروش و تعمیرات لوازم خانگی فعالیت کنند. در ادامه در زمینه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی برند وایت هاوس، مطالب مفیدی جهت راهنمایی خریداران بیان شده است.

با گستردگی خرید لوازم خانگی وایت هاوس در بین مصرف‌کنندگان، تعمیرات این محصولات نیز دامنه وسیعی پیدا کرده است. بنابراین به دلیل حساسیت بالای این محصولات و وجود تعمیرکاران غیرمجاز، لازمه وجود نمایندگی معتبر مانند نمایندگی رسمی وایت هاوس از نظر ارائه خدمات تخصصی و قطعات اورجینال، در این بازار دو چندان می‌شود.  لوازم خانگی وایت هاوس ساخت مکزیک و زیر نظر آمریکا می‌باشد که با به کارگیری تکنولوژی مدرن در طراحی داخلی و بیرونی و زیباسازی شکل ظاهری محصولات، دارای حساسیت بالایی برای نمایندگی تعمیرات محصولات خود در سایر کشورها و ایران می‌باشد. مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در زمینه تعمیر لوازم خانگی، آماده خدمتگذاری به خریداران محصولات این برند می‌باشد.

 

شماره تماس نمایندگی و تعمیرگاه وایت هاوس

021-22000932

تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس

مشاوره با تکنسین های نمایندگی وایت هاوس

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی وایت هاوس برای جلب رضایت مشتریان خود دارای یک مثلث طلایی در بالاترین نقطه نمایندگی وایت هاوس می‌باشد که هر ضلع آن تمام‌کننده نهایی جهت اعتماد مشتریان است. ضلع اول مثلث نمایندگی رسمی وایت هاوس؛ گواهی مجاز و قانونی، ضلع دوم نمایندگی تعمیرات وایت هاوس؛ قطعات اورجینال ارسالی کمپانی و ضلع سوم؛ کادر فنی متخصص مجزا و اختصاصی در زمینه لوازم خانگی این برند نظیر ماشین لباسشویی، ظرفشویی و...است. در این بین ضمانت کردن این مثلث مقوله جدایی است که با اطمینان کامل این ضمانت توسط نمایندگی وایت هاوس به مصرف‌کنندگان داده می‌شود، مبنی بر اینکه رعایت نکات کلیدی این مثلث با ضمانت انجام می‌شود.

وقتی صحبت از مجاز بودن نمایندگی وایت هاوس در زمینه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی به میان می‌آید، یعنی نمایندگی وایت هاوس تمامی مراحل قانونی جهت راه‌اندازی این شغل را با موفقیت گذرانده است. بنابراین باید با اطمینان خاطر به مرکز مورد نظر اعتماد کرده و از آنها درخواست ارائه خدمات کنید. با بررسی ضلع دوم نمایندگی مورد نظر یعنی قطعات اورجینال به این موضوع پی می‌برید که این نمایندگی در صورت عیب‌یابی محصولات و تعویض قطعات لوازم خانگی وایت هاوس، قطعات اصلی و فابریک کمپانی تولیدی را جایگزین قطعات قبلی کرده و دغدغه مشتریان در این زمینه را رفع می‌کند. در زمینه ظلع سوم یعنی کادر فنی و متخصص، به وضوح می‌توانید شاهد تعمیرکاران مجزا برای هر محصول از لوازم خانگی در نمایندگی وایت هاوس باشید. به این صورت که نمایندگی رسمی وایت هاوس به جای استفاده از یک تعمیرکار برای تمام محصولات این برند از جمله تعمیرات یخچال وایت هاوس، از چندیدن فرد متخصص برای هر محصول به صورت آموزش دیده و تخصصی استفاده می‌کند.

پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس

پس از فروش یک محصول یا ارائه یک خدمت به خریداران در هر زمینه‌ای، مبحث خدمات پس از فروش بیان می‌شود. در واقع یا فروش محصول و یا ارائه خدمات، به مراجعه‌کنندگان انجام می‌شود. در این مطلب ارائه خدمات تعمیر در نمایندگی رسمی وایت هاوس بوده که این خدمات شامل، تعویض با قطعات اصلی و تعمیرکاران متخصص می‌باشد. نمایندگی وایت هاوس مربوطه، خدمات پس از فروش در زمینه پشتیبانی را با صد درصد ضمانت، ارائه می‌دهد. در بسیاری از نمایندگی‌ها خدمات پس از فروش به دلیل متعهد شدن به مراجعه‌کننده وجود ندارد. یعنی مرکز نمایندگی فاقد خدمات پس از فروش بوده و در برابر خدماتی که در زمان حال انجام داده، هیچ تعهدی نسبت به مراجعه‌کننده ندارد. محقق شدن این امر باعث بروز خسارات جبران‌ناپذیری به مشتریان می‌شود. خساراتی مانند: استفاده قطعات فیک و تقلّبی به جای قطعات اورجینال و استفاده از افراد غیرمتخصص به جای افراد فنی و باتجربه که در این صورت مصرف‌کننده با مشکلات خرابی مجدد محصول برخورد می‌کند.

خدمات و پشتیبانی نمایندگی وایت هاوس در تمام زمینه‌ها از جمله: تعمیر، تعویض و سرویس‌کاری کلی در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، انجام می‌شود. در صورت گارانتی نبودن محصولات یا به اتمام رسیدن تاریخ ضمانت‌نامه، با استفاده از نمایندگی تعمیرات وایت هاوس با خیال آسوده، کار پشتیبانی از تمام خدمات برای مصرف‌کنندگان انجام می‌شود. پشتیبانی یک نمایندگی معتبر تنها به مثلث طلایی آن ختم نمی‌شود بلکه عوامل مهم دیگر مانند: سرعت عمل در پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان، اعزام سریع تکنسین تعمیرکار به محل، سرویس‌دهی و مشاوره تلفنی به آنها از قابلیت‌های مثبت نمایندگی وایت هاوس محسوب می‌شوند.

در زمان برخورد با مشکلات خرابی محصولات وایت هاوس، به دلیل حساسیت و هزینه بالایی که برای این محصولات صرف کرده اید، باید از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آن جهت تعمیرات، توسط کادر متخصص درخواست کمک و نیرو کنید. در نهایت، تجربه زیاد در یک شغل مهم مانند نمایندگی رسمی تعمیرات، می‌تواند به اندازه یک مدرک تخصصی مهم باشد، در نتیجه نمایندگی وایت هاوس با افزودن گزینه تجربه بالا به بخش اعتبار خود، در نظر مشتریان به تکامل رسیده است.

تسویه حساب نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس

در زمان بروز مشکلات در محصولات خارجی به دلیل هزینه زیادی که برای خرید آنهاصرف شده، مصرف‌کنندگان را به دغدغه هزینه بالا تعمیرات می‌کشاند. دغدغه‌ای که مصرف‌کنندگان را از نظر زمان و هزینه دچار سرگردانی می‌کند. تمام خریداران این محصولات با هزینه بالایی که برای این محصولات پرداخت کرده‌اند، در صورت بروز مشکل به دنبال تعمیر سریع و ارزان قیمت این محصولات هستند. نمایندگی وایت هاوس با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی این دغدغه، برای یک قیمت منصفانه پایه‌ریزی کرده تا مشتریان را از فکر هزینه‌های بالا تعمیرات دور کند.

بنابراین موضوع قیمت‌گذاری مصوب و تسویه حساب مشتریان در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس از اهمیّت ویژه‌ای برای مدیریت این مرکز برخوردار است. در بالاترین نقطه این حرم طبق دستور مدیریت، رعایت قیمت منصفانه جهت رضایتمندی مراجعه‌کنندگان، یکی از ضروری‌ترین قوانین نمایندگی وایت هاوس به شمار می‌رود. به دلیل بروز مشکلات متعدد در محصولات برند در اثر استفاده نادرست مصرف‌کنندگان نظیر خرابی قطعات، افراد غیر مجاز و سیّار زیادی به دلیل معطلی و عجله مصرف‌کننده از این موقعیت سوءاستفاده کرده و پیشنهاد قیمت‌های بالا در قبال این خدمات به آنها می‌دهند و مصرف‌کننده ناآگاه به دلیل لنگ ماندن در استفاده از این محصولات، پیشنهاد آنها را پذیرفته و کار را به آنها واگذار می‌کند. در حالی که امکان بروز مشکل به صورت مجدد وجود دارد و در نهایت هزینه زیادی را متحمل می‌شود. 

بنابراین در این زمینه با انتخاب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی می‌توانید در قبال ارائه خدمات کلی و تخصصی آنها، مناسب‌ترین قیمت را دریافت و تسویه حساب خود را با مناسب‌ترین هزینه انجام دهید و از دغدغه قیمت‌های بالا در تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس خارج شوید. نمایندگی وایت هاوس بر مبنای قانون مشتری‌مداری، رضایتمندی و مدیریت قوی، تمام خدمات تعمیرات را در تعمیرگاه مجاز لوازخانگی این برند با به کارگیری ضلع‌های مثلث طلایی که در بالا این مطلب به صورت کامل شرح داده شده است، برای مشتریان انجام می‌دهد. با بیان این موضوع به صورت کامل با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس آشنا شده و از طریق آدرس و تلفن نمایندگی وایت هاوس که به صورت تخصصی و 24 ساعته به فعالیت خدمات‌رسانی مشغول است به راحتی و بدون دغدغه با مناسب‌ترین قیمت، تخصصی‌ترین خدمات تعمیرات و قطعات اورجینال  را دریافت کنید.

ارتباط با کارشناسان نمایندگی وایت هاوس

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران

چه بخواهید و چه نخواهید یخچال فریزرها در گذر زمان ممکن است خراب شوند. این اتفاق برای سرویس‌های یخچال وایت هاوس نیز ممکن است اتفاق بیفتد. اگر به تازگی در یخچال وایت هاوس خود علائم غیرطبیعی مشاهده کردید، باید هرچه زودتر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. گروه تعمیرات یخچال وایت هاوس به صورت تخصصی و به کمک قطعات اصلی باکیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد؛ پس بهتر است همین حالا به صورت جدی ایرادات یخچال خود را به این مجموعه بسپارید.

آشنایی با نصب و راه‌اندازی یخچال وایت هاوس

یکی از نکات مهم برای استفاده از یخچال فریزر وایت هاوس، نصب صحیح است. اگر یخچال خود را به درستی در محل مناسبی نصب نکنید، در آینده ممکن است گرفتار مشکلات ناشی از نصب نادرست شوید. در نتیجه حتماً پیشنهاد می‌کنیم که در همان ابتدای کار نصب اصولی را انجام دهید و خیال خود را راحت کنید. توجه داشته باشید که نصب درست تنها توسط تعمیرکاران و افراد آموزش‌دیده به حقیقت می‌پیوندد. برای این کار می‌توانید به نصابان حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس اطمینان کنید. برای آنکه این هدف تحقق یابد، باید نسبت به انجام اقدامات زیر کوشا باشید:

تعمیر یخچال وایت هاوس

 حمل و جابجایی درست

به طور کلی یخچال فریزرها جز لوازم آشپزخانه حساس هستند که باید در هنگام جابجایی خیلی حواستان به آنها باشد. توجه داشته باشید که این نوع یخچال فریزرها باید حتماً به صورت ایستاده حمل شوند تا به مقصد برسند. به علاوه اگر در حین حرکت آسیب هر چند جزئی به موتور یخچال وارد شود، دستگاه نمی‌تواند عملکرد صحیحی از خود نشان بدهد. حتی بعد از قرارگیری یخچال در مکان مناسب، چند ساعت به آن استراحت دهید.

 انتخاب محل مناسب

یکی دیگر از نکاتی که در نصب یخچال فریزر وایت هاوس باید حتماً آن را جدی بگیرید، انتخاب یک محل مناسب برای قرارگیری این دستگاه است. همانطور که واضح است یخچال فریزر با برق کار می‌کند؛ بنابراین باید از پریز برق فاصله کمی داشته باشد. همچنین باید فاصله یخچال با دیوار و سایر دستگاه‌های نزدیک حفظ شود؛ زیرا تنگ کردن جای یخچال میتواند در عملکرد درست آن به خصوص در سرد کردن یخچال تاثیر منفی بگذارد.

استفاده از کابل‌های محافظ

 برای به کار انداختن یخچال وایت ‌هاوس و اتصال آن به پریز، حتماً از کابل‌های محافظ برق کمک بگیرید. این کار مانع آسیب رسیدن به یخچال خواهد شد.

 تراز کردن یخچال

تراز کردن درست یخچال فریزر وایت هاوس در کاهش صداها و لرزش‌های دستگاه تاثیر زیادی دارد. یکی از انواع پرطرفدار یخچال‌های وایت هاوس، مدل ساید است. برای انجام نصب اصولی این مدل‌ها دو روش جهت تراز کردن وجود دارد که در ادامه به طور خلاصه آنها را شرح می‌دهیم:

·        اگر ساید وایت هاوس شما از غلطک تراز برخوردار باشد، با چرخاندن آن در جهت عقربه‌های ساعت قسمت جلویی یخچال بالا می‌آید. به علاوه برای پایین بردن یخچال میتوانید پیچ جلویی را شل کنید.

·        اگر دستگاه شما فاقد غلطک تراز بود و به جای آن از پایه تراز برخوردار بود، تنها کافی است آن را برخلاف عقربه‌های ساعت چرخانده تا عملیات تراز با موفقیت سپری شود.

زمان اقدام برای تعمیرات یخچال وایت هاوس

ساید بای سایدهای وایت هاوس عمدتاً مونتاژ کشور مکزیک بوده و از تکنولوژی‌های منحصر به فردی بهره می‌برند. در حالی که مونتاژ‌های چین از کیفیت پایین‌تری برخوردار هستند.. گاهی وقت‌ها پیش می‌آید که در هر دو مدل مشکلاتی ایجاد می‌شود؛ مشکلاتی که تنها با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس قابل تعمیر هستند. اما چه زمانی باید برای تعمیر این دستگاه‌ها اقدام کرد؟ کاربران عمدتاً با مشاهده علائم زیر نسبت به تعمیر یخچال خود اقدام می‌کنند:

 عدم سرد شدن یخچال

حتماً برایتان پیش آمده که یک ماده غذایی را برای مدت زمان زیادی داخل یخچال گذاشته‌اید؛ اما وقتی که به آن نیاز دارید متوجه می‌شوید که دمای آن بالا است و هنوز به مقدار دلخواه خنک نیست. در صورتی که لوله مویین یخچال کثیف شده باشد، یخچال نمی‌تواند عمل سرد شدن را با موفقیت سپری کند. برای برطرف کردن این مشکل لازم است لوله مویین را تمیز کنید. علاوه بر آن باید دمای یخچال را چک کنید. چنانچه دمای داخل محفظه با عقربه دما یا عددی که صفحه نمایش نشان می‌دهد، یکسان نباشد بهتر است هرچه سریع‌تر به تعمیرات یخچال وایت هاوس بپردازید.

یخچال وایت هاوس

برفک زدن

یکی دیگر از مشکلاتی که دارندگان یخچال وایت هاوس با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، برفک زدن است. این مشکل میتواند دلایل متعددی از جمله خرابی ترموستات، خرابی المنت و فرسودگی واشر درب داشته باشد که همگی آنها توسط نمایندگی قابل حل هستند.

 کار نکردن موتور یخچال

اگر متوجه شدید که موتور یخچال وایت هاوس کار نمی‌کند، باید شکتان به سوختن موتور یخچال یا افزایش شدت جریان مصرفی کمپرسور برود.

روشن نشدن یخچال

گاهی وقت‌ها با روشن نشدن یخچال وایت هاوس مواجه می‌شوید، در این صورت حتماً باید سیم برق یا فیوز را مورد بررسی قرار دهید. اگر سیم برق یا فیوز مشکلی نداشت، ممکن است ایراد از طریق نمایشگر قابل مشاهده باشد. چنانچه خطایی روی صفحه نمایش ملاحظه نکردید، بهتر است نمایندگی تعمیرات را خبر کنید.

ارورهای متداول در یخچال وایت هاوس

شرکت وایت هاوس برای آنکه عیب‌های به وجود آمده در یخچال را به کاربران برساند، کد خطا یا ارورهایی را در نظر گرفته است. هر کدام از کد خطاها هنگام بروز یک مشکل خاصی روی صفحه نمایش نمایان می‌شوند تا کاربران به محض مشاهده آن، تعمیرکاران را باخبر کرده و نسبت به حل مشکل اقدام کنند. حواستان باشد که برای برطرف کردن مشکل خودتان دست به کار نشوید و حتماً کار را به نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با توضیحات این کد خطاها بهتر است نگاهی به جدول زیر بیندازید:

کد خطاها

علت و راه حل آن

FF

زمانی که ایرادی در فن کندانسور یخچال وایت هاوس شما ایجاد شود، کد FF ظاهر می‌شود. اگر تجربه و مهارت کافی دارید، می‌توانید با کشیدن برق و باز کردن پنل پشتی فن را چک کنید. گاهی تجمع گرد و غبار و آلودگی در موتور فن کندانسور عامل این اتفاق است.

ER CO

چنانچه ارتباط بین برد صفحه نمایش با برد اصلی قطع شود، این ارور روی صفحه نمایش یخچال فریزر وایت هاوس ظاهر می‌شود که برای حل شدن آن باید از تعمیرکاران یاری بجویید.

F4 و F3

اگر به هر دلیلی سنسور یخچال وایت هاوس با مشکل مواجه شده باشد، این ارور نمایان می‌شود.

F0،F1، F5،F6 و F7

حواستان باشد در صورت مشاهده این ارورها لازم نیست خودتان دست به کار شوید؛ بلکه باید علت آن یعنی مشکل در برد الکترونیکی را به تعمیرکاران بسپرید.

HRS

خراب شدن برد اصلی در یخچال‌های وایت هاوس ساید سبب نمایش این ارور می‌شود.

E0

اگر سنسور فریزر یخچال وایت هاوس دچار مشکل شده باشد، این کد نمایش داده می‌شود. در صورت نیاز به تعویض، حتماً باید تعمیرکاران حرفه‌ای این کار را انجام دهند.

E1

زمانی که این ارور را روی صفحه نمایشگر یخچال وایت هاوس دیدید، به احتمال زیاد مشکلی در سنسور یخ زدایی فریزر وجود دارد. چک کردن اتصالات سنسور و برد اصلی باید توسط تعمیرکاران ماهر انجام شود.

E3

در اثر عدم تنظیم درست دمای بین یخچال فریزر این کد خطا‌ نمایان می‌شود.

E4

اگر اختلالی در هیتر یا المنت یخچال وایت هاوس ایجاد شده باشد، سرمای یخچال پیوسته کمتر شده و این ارور رخ می‌دهد. البته که برای تعویض یا تعمیر المنت باید تکنسین‌های ماهر را خبر کرد.

OP

حتماً برایتان پیش آمده که در اثر سهل‌انگاری درب یخچال برای مدت زمان زیادی باز بماند. اگر علت آن سهل انگاری نبود، ممکن است مشکل از لاستیک دور درب باشد که مانع از بسته شدن درب شده. اما چنانچه علت نمایش این ارور هیچ کدام از موارد مذکور نبود، باید به سلامت سنسور دما شک کنید

SY EF

اگر به هر دلیلی مشکلی در مدار فن اواپراتور ایجاد شده باشد، این ارور به عنوان آلارمی برای خبردار شدن از مشکل روی صفحه نمایش بروز می‌یابد

 

نحوه تعمیرات یخچال وایت هاوس

یخچالهای وایت هاوس از قطعات با کیفیتی تشکیل شده‌اند و از تکنولوژی‌های منحصر به فردی پشتیبانی می‌کنند. این دستگاه‌ها با آنکه از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند، ممکن است در برهه‌ای از عمرشان با مشکلاتی روبرو شوند. با این تفاسیر اگر بتوانید به صورت دوره‌ای یخچال خود را سرویس کنید، کمتر درگیر مشکلات ناشی از معیوب شدن قطعات مختلف دستگاه خواهید شد. زیرا در طی سرویس‌های مکرر ممکن است متوجه شوید که برخی قطعات نیاز به تعویض دارند. برای این کار میتوانید روی متخصصان کاربلد نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس حساب باز کنید.

تعمیرات یخچال وایت هاوس کار هر کسی نیست و تنها کسانی می‌توانند نسبت به تعمیر این یخچال‌ها اقدام کنند که آموزش‌های لازم را دیده باشند و با تمام ویژگی‌ها و پیچیدگی‌های این یخچال‌ها آشنا باشند. به علاوه با توجه به اینکه وایت هاوس یک محصول آمریکایی است، قطعات اصل آن به راحتی در دسترس نیستند؛ به همین دلیل باید صفر تا صد تعمیر و تعویض را به خود نمایندگی بسپارید. زیرا این مجموعه می‌تواند قطعات اصل را پیدا کرده و جایگزین بخش‌های آسیب دیده کند؛ اما به راستی دلیل این همه مهارت تکنسین‌ها چیست؟ تعمیرکاران ماهر نمایندگی ساعت‌ها به صورت عملی آموزش دیده‌اند و با تمام جزئیات این دستگاه‌ها آشنا هستند. حتی برای تعمیر مدل‌های جدید یخچال وایت هاوس نیز می‌توانید به این تکنسین‌ها اعتماد کنید؛ چراکه آنها پیوسته دانش و مهارت خود را  به‌روز رسانی می‌کنند. تنها کافیست با توجه به محل سکونت خود نمایندگی مجاز را پیدا کرده و فرم درخواست را تکمیل کنید تا کارشناسان در سریع‌ترین زمان ممکن به محل زندگی شما اعزام شوند.

تعمیر موتور یخچال وایت هاوس

 مزایای کمک گرفتن از نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس

در جامعه امروزی یخچال فریزرها دستگاه‌های برقی گران قیمت و البته حساسی به حساب می‌آیند؛ بنابراین ‌نمی‌توان برای تعمیر یا سرویس آنها بی‌گدار به آب زد و باید از بهترین مرکز کمک گرفت.

تکنسین‌های توانمند

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس با استخدام تکنسین‌های توانمند و آموزش آن‌ها خود را از نیروی انسانی ماهر اشباع کرده است.

استفاده از قطعات اصل

تعمیرکاران نمایندگی برای تعویض قطعات خراب اصولاً از قطعات اصلی کمک می‌گیرند؛ زیرا قطعات فیک موجود در بازار دوام و کیفیت قطعات اورجینال را ندارند.

 خدمات به همراه گارانتی

گارانتی ۱۸۰ روزه به کاربران این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت تمام مشکلات یخچالشان را برطرف کنند.

 هزینه تعمیر پایین

مراکز متفرقه برای تعمیر یخچال وایت‌ هاوس ممکن است هزینه‌های متفاوتی را از مشتریان دریافت کنند؛ زیرا هیچ نهاد خاصی به نرخ‌های آنها نظارت ندارد؛ اما خوشبختانه نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس طبق اعداد و ارقام تصویب شده از سوی اتحادیه تعیین می‌شود که یک مبلغ کاملاً منطقی است.

 سرعت عمل بالا

یکی دیگر از اتفاق‌هایی که می‌توانید با نمایندگی تجربه کنید، سرعت عمل بالا است. به جای آنکه روزها منتظر اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر خود شوید، کافیست تنها یک بار با این مرکز تماس گرفته و از آنها برای اعزام تعمیرکار درخواست کنید. نمایندگی در اسرع وقت کارشناسان حرفه‌ای خود را جهت تعمیر یخچال وایت هاوس به محل شما میفرستد.

سخن پایانی

با آنکه نمی‌توان مدت زمان دقیق تعمیرات یخچال وایت هاوس را تخمین زد؛ اما باید بدانید که تعمیرکاران متخصص مدرن تکنیک در سریع‌ترین زمان ممکن عیب یابی و برطرف کردن مشکل را انجام می‌دهند؛ طوری که اصلاً متوجه گذر زمان نمی‌شوید. همچنین هزینه تعمیرات در نمایندگی این لوازم خانگی بسیار منصفانه و با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می‌شود. اگر با هر یک از مشکلات و ارورهای گفته شده در یخچال وایت‌ هاوس خود مواجه شدید، کافیست به تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس اعتماد کرده و آنها را باخبر کنید.

 برخی از سوالات متداول

پیدا کردن قطعات اصلی برای جایگزین آنها با قطعات به‌دردنخور تنها از عهده نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس برمی‌آیند. البته ممکن است هنوز سوالاتی در این رابطه داشته باشید که در ادامه به تعدادی از آنها پاسخ داده‌ایم:

برای تعمیرات یخچال وایت هاوس چقدر باید پول خرج کرد؟

به طور کلی هزینه تعمیر نسبت به تعویض کمتر است. اگر بخواهیم فاکتورهای تاثیرگذار در تعمیر را به شما بگوییم، می‌توان از مدل یخچال فریزر وایت هاوس، مدت زمان گارانتی، نوع قطعه معیوب و ... نام برد.

چه زمانی باید برای تعمیر یخچال وایت هاوس اقدام کرد؟

 اگر یخچال شما صداهای زیادی از خود تولید کرد یا به اندازه کافی سرد نشد و در آن برفک دیدید، میتوانید مراحل تعمیرات را شروع کنید.

مزایای کمک گرفتن از نمایندگی تعمیرات یخچال‌های وایت هاوس چیست؟

استخدام تکنسین‌های مجرب، سرعت عمل بالا، ضمانت اصالت قطعات و دستمزدهای منصفانه از نکات مثبت نمایندگی تعمیرات به حساب می‌آیند.

 

مطالعه بیشتر

سوالات متداول تعمیرات وایت ھاوس

هزینه تعمیرات لوازم خانگی وایت‌هاوس بر چه اساسی محاسبه می‌شود و آیا تعرفه خاصی دارد؟

نمایندگی و تعمیرات وایت‌هاوس در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

لوازم خانگی وایت‌هاوس چند ماه گارانتی تعمیر و تعویض قطعات دارد؟

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی وایت‌هاوس، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

آیا مدرن تکنیک ضمانت اصل بودن قطعات تعمیر شده وایت‌هاوس را می‌دهد؟

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی وایت‌هاوس، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی وایت‌هاوس کدام یک از لوازم خانگی این برند را تعمیر و سرویس می‌کند؟

نمایندگی وایت‌هاوس در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند وایت‌هاوس را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


علی موسوی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۱:۵۰

سلام من از خدمات نمایندگی وایت هاوس استفاده کردم و یکی خوبی های این نمایندگی خدمات در محل بود که دیگه من مجبور جا به جایی ساید به اون بزرگی راحت شدم ممنون از خدمات خوبتون

روحانیان
۱۴۰۲/۱۱/۲۹ ۱۴:۳۲

تنها نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران شما هستید یا یکی از تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس هستید؟ چون با هر شرکتی که تماس می گیریم میگن نمایندگی اما فقط کار تعمیر یخچال انجام میدن و نمیشه اعتماد کرد

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید