آدمیرال

نمایندگی آدمیرال، مرکز نصب و تعمیرات با قطعات اصل

امتیاز : ۴.۹
 آدمیرال

نمایندگی لوازم خانگی آدمیرال

نمایندگی آدمیرال یک مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی در کشورهایی به جز کشور تولیدکننده این برند می‌باشد. این نمایندگی در سایر کشورها از جمله ایران، به صورت رسمی و مجاز از طرف شرکت آمریکایی تولیدکننده به عنوان نماینده رسمی لوازم خانگی آدمیرال مشغول به فعالیت است. با سیستم پیشرفته و کیفیت بالای لوازم خانگی این برند و به دلیل عدم دسترسی به شرکت تولیدی آن، مدیریت این مجموعه مراکز نمایندگی برند خود را در تمام کشورهایی که در حال فروش محصولات آن هستند، طبق قوانین بین‌المللی و سایر شرایط قانونی کشور مورد نظر، جهت پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان راه‌اندازی کرده است. این نمایندگی طبق بندهای قرارداد همکاری با شرکت این برند، وظیفه خدمات رسانی درزمینه تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال به مصرف‌کنندگان را برعهده دارد.

شماره نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال 

 
 

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 
نمایندگی ادمیرال

نمایندگی رسمی آدمیرال در تهران

نمایندگی رسمی آدمیرال در تهران به عنوان نماینده شرکت آمریکایی این برند در ایران می‌باشد که طبق توضیحات در قسمت بالا، پروسه راه‌اندازی آن به صورت کامل جهت آگاهی مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند شرح داده شد.  نمایندگی موردنظر به صورت شبانه‌روزی مشغول به فعالیت و ارائه خدمات ضمانت شده، به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند می‌باشد.

رسمی بودن نماینده یک برند خارجی در زمینه لوازم خانگی که از سری کالاهای اساسی و پر مصرف خانواده ها محسوب می شوند، امری ضروری و واجب برای مصرف‌کنندگان است. از جهت خارجی بودن و عدم حضور شرکت تولیدی در ایران، منطقی است که باید نماینده آن در کشور حاضر و پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان این برند باشد امّا دلیل مهمتر برای این امر جهت اطمینان خاطر و راحتی مصرف‌کنندگان از نظر صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌باشد، به گونه‌ای که در صورت فعال نبودن نمایندگی رسمی آدمیرال، دست سودجویان و کلاهبرداران در این بازار باز شده و با سوءاستفاده از این موقعیت به صورت غیرقانونی و غیرمجاز در صورت نیازمندی مشتریان برای رفع نیاز آنها اقدام می‌کنند.

بنابراین توصیه اکید این شرکت، مراجعه به نمایندگی رسمی آن می‌باشد. این مرکز به عنوان نماینده رسمی آدمیرال در تهران به صورت شبانه‌روزی و با ارائه گزارشات روزانه به شرکت مورد نظر در رفع نیاز مصرف‌کنندگان به رتبه اول در این شرکت دست پیدا کرده است. با مشاهده هر نمایندگی برای لوازم خانگی با کیفیت برند مورد نظر، دلیلی برای مراجعه مشتریان در زمان بروز مشکل و خرابی به آن نیست، بلکه نمایندگی مورد نظر نیازمند بررسی دقیق از نظر رسمی و مجاز بودن و درجه کیفیت خدمات ارائه شده به مراجعه‌کنندگان می‌باشد، این مرکز به وضوح در این بررسی به تمام مشتریان کمک می‌کند.

نمایندگی تعمیرات آدمیرال

با بررسی کامل نمایندگی این برند، بررسی بخش اصلی آن با نام نمایندگی تعمیرات آدمیرال در مدرن تکنیک  که یکی از مهمترین خدمات ارائه شده به مصرف‌کنندگان این برند است، برای مصرف‌کنندگان بسیار کاربردی می‌باشد. تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر از جمله تعمیر یخچال آدمیرال از بخش های‌اصلی این نمایندگی است. در زمان استفاده از محصولات این برند به دلایل زیادی امکان بروز مشکل در آنها وجود دارد. مشکلات رایجی مانند: بروز خطا و ارو و عدم کارکرد صحیح که در این زمان اصطلاح تعمیرات لوازم خانگی به میان می‌آید. تعمیرات این محصولات به عنوان کالای ضروری و اساسی که به صورت شبانه‌روزی مورد نیاز خانواده‌ها می‌باشند،  بسیار حساس و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با صرف هزینه‌های بالای خرید لوازم خانگی در این برند به دلیل گران شدن ارز در حال حاضر، نگهداری از آنها از طریق دستورالعمل‌های دفترچه راهنمای آن، از موارد واجب برای مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود. در برخی مواقع با رعایت نکردن این دستورالعمل‌ها یا استفاده طولانی مدت از لوازم خانگی این برند، امکان خرابی در آنها وجود دارد. بنابراین در هنگام بروز این مشکلات به نمایندگی رسمی تعمیرات برند مورد نظر مراجعه کنید. امکانات رفاهی این نمایندگی به صورت کاملاً تخصصی و با صرفه‌جویی در هزینه و زمان در بخش تعمیرات آن و زیر نظر شرکت تولیدی این برند، جهت راحتی مصرف‌کنندگان موجود می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال

بخش نمایندگی تعمیرات آدمیرال به بررسی موضوع تعمیرات لوازم خانگی این برند توسط تعمیرگاه مجاز آن اشاره می‌کند. در این بخش به صورت کامل به امکانات و خدمات کلی این مرکز در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر، جهت اطلاع و آگاهی مصرف‌کنندگان پرداخته می‌شود. این نمایندگی وظیفه ارائه خدمات مهم نظیر تعمیرات و استفاده از قطعات اورجینال ارسالی از طرف این شرکت را در زمان نیازمندی مصرف‌کنندگان بر عهده دارد.

در زمینه ارائه این خدمات بخش تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آدمیرال دخالت دارد، این تعمیرگاه به صورت مجاز و رسمی از طرف مدیریت مربوطه در زمان بروز مشکل و خرابی در لوازم خانگی این برند و گزارش مصرف‌کنندگان به مشاوران مرکز، در سریعترین زمان ممکن وظیفه رفع مشکل را برعهده دارد به این صورت که از کادر متخصص و تحصل کرده تعمیرات خود در این امر استفاده و نیاز آنها را رفع می‌کند. با بیان نام کادر متخصص و تحصیل کرده بررسی این موضوع جهت اطلاعات مشتریان در ادامه ضروری است.

این افراد در نمایندگی موردنظر با طی کردن پروسه سخت استخدام، مشغول به فعالیت هستند. به این شکل که طبق دستور مدیریت مرکز به بخش اداری، پروسه جذب افراد متخصص در زمینه تعمیرات آغاز شده و با قبول شدن در آزمون‌های ورودی، به تعمیرگاه این نمایندگی معرفی می‌شوند. در قسمت تعمیرگاه پس از قبولی افراد مورد نظر، مدرسین با تجربه این بخش به آموزش‌های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی به صورت مجزا جهت تقویت و به روز ماندن این افراد می‌پردازند. با توجه به پیشرفت‌های دوره‌ای در لوازم خانگی برند مورد نظر، شناخت و آگاهی از این فناوری‌ها نیازمند آموزش‌های مداوم و تقویتی است. بنابراین طی تعاملات مدیریت تعمیرگاه این مرکز با عوامل تولیدی شرکت آدمیرال در آمریکا، این فناوری‌ها شناسایی و در آموزش‌های تقویتی لحاظ می‌شوند.

با این آموزش‌های به روز، تخصص تکنسین‌های تعمیراتی نمایندگی آدمیرال، روز به روز در حال افزایش و کامل شدن است. در پی این امر، عیب‌یابی لوازم خانگی مصرف‌کنندگان به صورت صحیح و درست انجام شده و مشتریان مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف در زمان تعمیرات به عوامل غیرمجاز نیستند. به جز این مسئله، به خدمات پس از فروش مربوط به قطعات اصلی و اروجینال لوازم خانگی این برند اشاره می‌شود. به این صورت که با مراجعه به نماینده رسمی آدمیرال در زمان بروز مشکلات احتمالی و گفتگو با مشاوران در صورت نیاز به تکنسین تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر، در سریعترین زمان ممکن این افراد به مقصد مشتریان اعزام شده و به صورت تخصصی و طبق آموزش‌های تقویتی که در متن بالا به آن پرداخته شد، امر عیب‌یابی مشکلات داخلی و خارجی لوازم خانگی را انجام داده و با روش صحیح به رفع آن می‌پردازند. در این بین در صورتی که قطعات معیوب به صورت کامل از کار افتاده و قابل تعمیر نباشند، قطعات اصلی و اورجینال که از طرف شرکت آن به دست نمایندگی آدمیرال رسیده‌اند با قطعات معیوب تعویض و جایگزین می‌شوند. در نهایت در نمایندگی رسمی آدمیرال هدف از تلاش‌های شبانه‌روزی، ارائه خدمات با کیفیت به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند می‌باشد تا همواره امر مشتری‌مداری و رضایتمندی در این نمایندگی  برقرار باشد. همچنین همه خدمات ذکر شده در مطالب بالا نظیر تعمیرات متخصصین و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند، دارای ضمانت و گارنتی مدت‌دار می‌باشند.

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی آدمیرال (admiral)


سوالات متداول تعمیرات آدمیرال

نمایندگی و تعمیرات آدمیرال در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی آدمیرال، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی آدمیرال، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی آدمیرال در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند آدمیرال را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


پروانه تابان
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

برای ما حفظ پروتکل های بهداشتی مهم بود نمایندگی ادمیرال با حفظ پروتکل به ما خدمات ارائه داد ممنون از خدمات خوبتون

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲