بوش

نمایندگی بوش ،‌ مرکز نصب و تعمیرات با قطعات اصل

امتیاز : ۴.۹
 بوش

نمایندگی لوازم خانگی بوش

تولیدات مرکزی شرکت بوش در کشور آلمان با به کارگیری سیستم پیشرفته طراحی و مدیریت قوی در بازار لوازم خانگی، جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است به گونه‌ای که در سطح جهان و ایران اقدامات لازم برای فروش لوازم خانگی را فراهم کرده است. در همین راستا و برای رفاه حال مصرف‌کنندگان این برند، نمایندگی رسمی بوش راه‌اندازی شده است. وقتی سخن از نام نمایندگی به میان می‌آید به این نکته توجه کنید که به صورت کلی وظیفه هر نمایندگی به عنوان نماینده یک برند خارجی نظیر بوش، در مقابل خریداران محصولات این برند، پیگیری نیاز آنها، قبل و بعد از خرید می‌باشد. در این زمینه هدف اصلی نمایندگی رسمی بوش، رفع نیاز مشتریان بعد از خرید می‌باشد که شامل: تعمیرات لوازم خانگی بوش و فروش قطعات اصلی و اورجینال این برند می‌باشد

شماره نمایندگی و تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

 

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 

تعمیر لوازم خانگی بوش

نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی 

 در پیگیری‌های بعد از خرید، نمایندگی لوازم خانگی بوش وظیفه رفع مشکلات احتمالی محصولات این برند را بر عهده دارد. به این شکل که در صورت استفاده نادرست مصرف‌کنندگان، استفاده طولانی مدت یا بروز هر نوع مشکل و خرابی در محصولات این برند، نمایندگی بوش از طریق تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی خود، مسئولیت رفع این مشکلات را برعهده دارد. تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش با کسب گواهی مجاز جهت فعالیت از اعتبار قانونی در مقابل مشتریان در این زمینه برخوردار است. بنابراین مراجعه‌کنندگان به این مرکز با خیال آسوده می‌توانند از خدمات ضمانت شده آن استفاده کنند. نمایندگی بوش در مدرن تکنیک به صورت کاملاً رسمی و قانونی، با نام نمایندگی رسمی تعمیرات بوش در زمینه لوازم خانگی این برند مشغول به فعالیت می‌باشد. بی‌شک این خدمات در تمام نمایندگی‌ها  ارائه می‌شوند، امّا زمانی ارزشمند هستند که ضمانت شوند. ارائه خدماتی شامل: به کارگیری تکنسین‌های متخصص و قطعات اورجینال در این نمایندگی کاملاً تضمین شده هستند. با توجه به بالا رفتن ارز در بازار خرید و فروش لوازم خانگی، قیمت محصولات با برند خارجی روز به روز در حال افزایش است. بنابراین در صورت بروز مشکلات خرابی در انواع لوازم خانگی بوش، تعمیرگاه یخچال بوش بهترین انتخاب برای رفع مشکل شما خواهد بود.

در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش، خدمات: نصب، تعمیر و راه‌اندازی این محصولات توسط افراد فنی و متخصص آموزش دیده انجام می‌شود. در این زمینه مدرن تکنیک، به عنوان نمایندگی برند مورد نظر، اقدامات لازم جهت خدمات‌رسانی به صورت تماس تلفنی با کارشناسان برجسته را فراهم کرده است. به این صورت که در صورت بروز هر نوع مشکل در محصولات بوش، می‌توانید با برقراری تماس با این مرکز مشکل مورد نظر را گزارش داده تا در صورت فنی بودن مشکل، تکنسین متخصص این برند سریع در محل شما حاضر و مشکل احتمالی را به صورت فنی و ضمانت شده رفع کند.

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

خدمات اصلی نمایندگی رسمی بوش در زمینه تعمیرات تخصصی و  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند می‌باشد. در هر دو مورد مهم بالا، استفاده از تکنسین متخصص و آموزش دیده از اقدامات اصلی مدیریت این نمایندگی است. بنابراین با به کارگیری این افراد در امر عیب‌یابی سریع محصولات این برند، دوباره با مشکلات خرابی مجدد لوازم خانگی مواجه نمی‌شوید. یکی از نکات کلیدی مهم در نمایندگی بوش می‌تواند مربوط به تعویض قطعات محصولات با قطعات اورجینال ‌باشد .در خیلی از نمایندگی‌های غیرمجاز، در صورت معیوب بودن جزئی قطعه، به مصرف‌کننده اعلام می‌شود که قطعه مورد نظر باید تعویض گردد. در صورتی که با مراجعه به نمایندگی مجاز و وجود تکنسین متخصص، می‌توانند به راحتی به جای تعویض، آن را تعمیر نمایند.

تکنسین فنی و متخصص این نمایندگی در زمان بروز این مشکل از این امر ناپسند پرهیز کرده و به صورت صادقانه عیب‌یابی قطعه را به جای تعویض آن به خوبی انجام داده و در صورت عدم تعمیر، قطعه معیوب را با قطعه اصلی و اورجینال کمپانی مورد نظر تعویض و جایگزین می‌کند و پس از اتمام کار خدمات مربوطه را برای مشتری ضمانت و گارانتی کرده تا رضایت مشتری در دفترچه اعتبار نمایندگی ثبت شود. تکنسین‌های بخش تعمیرات پس از گذراندن مراحل آزمون و خطای بسیار و گرفتن مدرک مورد نظر در این مرکز، مشغول به فعالیت می‌شوند.

قیمت‌گذاری نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

با بیان بحث قیمت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بوش، ذهنیت بسیاری از مصرف‌کنندگان به سوی یک قیمت‌گذاری صعودی می‌رود امّا با مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز می‌توانید از این ذهنیت بیرون آمده و از یک قیمت‌گذاری مصوب و قانونی بهره‌مند شوید. به دلیل بالا بودن قیمت این محصولات در بازار خرید و فروش آن، مراقبت از آنها کاملاً ضروری می‌باشد که این امر با کمک دفترچه راهنما فارسی بوش  بسیار آسان می‌شود. در صورت  استفاده درست از این محصولات، دچار مشکلات خرابی نشده و در نتیجه مبلغی به هزینه بالای خرید  این محصولات اضافه نمی‌شود

در صورت بروز مشکل خرابی در محصولات این برند، به دلیل حساس بودن برخی قطعات، عمل عیب‌یابی را توسط خودتان انجام ندهید. در صورت عدم آشنایی با این حساسیت‌ها در زمان عیب‌یابی و تعمیرات، خسارت‌های جبران‌ناپذیری به شما وارد می‌شود. در اولین قدم به نمایندگی مجاز این برند جهت عیب‌یابی و تعمیرات مراجعه کنید. پس از مراجعه، صحبت‌های اولیه را با مشاوران با تجربه این مرکز انجام داده، در نهایت طبق تشخیص مشاوران، تکنسین متخصص و فنی مرکز برای عیب‌یابی، تعمیرات و رفع مشکل مربوطه به مقصد شما اعزام می‌شود.

نمایندگی رسمی تعمیرات بوش در قبال این خدمات تخصصی نه تنها از قیمت‌گذاری مصوب، تحت نظر اتحادیه این صنف استفاده می‌کند، بلکه در قبال  تخصص افراد اعزام شده و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال به شما ضمانت و گارانتی مدت‌دار می‌دهد. بنابراین جهت صرفه جویی در هزینه بالا تعمیرات لوازم خانگی این برند، به نمایندگی مجاز لوازم خانگی بوش به صورت آنلاین یا حضوری مراجعه کنید تا از به دام افتادن در تور مراکز غیرمجاز نمایندگی بوش جلوگیریی کرده و هزینه بی‌مورد به این مراکز پرداخت نکنید. نمایندگی بوش معتبر، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بوش، در تعمیرگاه مجاز تعمیرات این برند به صورت قانونی و تخصصی آماده خدمات‌رسانی به مشتریان آن می‌باشد. خدماتی که با وجود تخصصی بودن، ضمانت و گارانتی مدت‌دار هم به مراجعه‌کنندگان نمایندگی رسمی بوش هدیه می‌دهند. در نتیجه با اطمینان کامل در زمان بروز مشکلات احتمالی محصولات این برند، به نمایندگی رسمی تعمیرات بوش مراجعه و تقاضای همکاری کنید.

 

 

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370


سوالات متداول تعمیرات بوش

نمایندگی و تعمیرات بوش در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه ستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی بوش، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی بوش، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی بوش در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند بوش را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اروجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


ترانه محمدی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

سلام من نمایندگی بوش مدرن تکنیک خدمات درمحل دریافت کردم و نگران بودم تعمیرکارا محل تعمیر رو کثیف کنند اما خوشبختانه تیم حرفه ای داشتن و کارشون رو تمیز انجام دادن . ممنون از خدمات خوبتون

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲