شماره تماس: 02122500600

بوش

برند آلمانی بوش یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم برقی و الکتریکی در جهان است. این برند در ایران محبوبیت بالایی دارد و عمر و کیفیت بالایی نسبت به قیمت خود دارد. تعمیر لوازم خانگی بوش نظیر یخچال فریزر بوش و لباسشویی بوش، نیازمند تخصص و تجربه است؛ +50 سال تجربه در تعمیر لوازم خانگی، مدرن تکنیک را به بهترین تعمیرگاه بوش در تهران تبدیل کرده است. برای دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش، با شماره 021-62941 تماس بگیرید.

تعمیرگاه بوش ،‌ مرکز نصب و تعمیرات با قطعات اصل

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی بوش

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

تعمیرگاه بوش

تولیدات مرکزی شرکت بوش در کشور آلمان با به کارگیری سیستم پیشرفته طراحی و مدیریت قوی در بازار لوازم خانگی، جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است به گونه‌ای که در سطح جهان و ایران اقدامات لازم برای فروش لوازم خانگی را فراهم کرده است. در همین راستا و برای رفاه حال مصرف‌کنندگان این برند، تعمیرگاه بوش راه‌اندازی شده است. وقتی سخن از نام تعمیرگاه بوش به میان می‌آید به این نکته توجه کنید که به صورت کلی تعمیرگاه بوش که برند خارجی است، در مقابل خریداران محصولات این برند، پیگیری نیاز آنها، قبل و بعد از خرید می‌باشد. در این زمینه هدف اصلی تعمیرگاه بوش، رفع نیاز مشتریان بعد از خرید می‌باشد که شامل: تعمیرات لوازم خانگی بوش و فروش قطعات اصلی و اورجینال این برند می‌باشد.

مشاوره با تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی بوش

تعمیرگاه بوش در ایران

در پیگیری‌های بعد از خرید، تعمیرگاه بوش وظیفه رفع مشکلات احتمالی محصولات این برند را بر عهده دارد. به این شکل که در صورت استفاده نادرست مصرف‌کنندگان، استفاده طولانی مدت یا بروز هر نوع مشکل و خرابی در محصولات این برند، تعمیرگاه بوش از طریق تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی خود، مسئولیت رفع این مشکلات را برعهده داردتعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش با کسب گواهی مجاز جهت فعالیت از اعتبار قانونی در مقابل مشتریان در این زمینه برخوردار است. بنابراین مراجعه‌کنندگان به این مرکز با خیال آسوده می‌توانند از خدمات ضمانت شده آن استفاده کنند. تعمیرگاه بوش در مدرن‌تکنیک به صورت کاملاً رسمی و قانونی، با نام تعمیرگاه بوش در زمینه لوازم خانگی این برند مشغول به فعالیت می‌باشد. بی‌شک این خدمات در تعمیرگاه بوش ارائه می‌شوند، امّا زمانی ارزشمند هستند که ضمانت شوند. ارائه خدماتی شامل: به کارگیری تکنسین‌های متخصص و قطعات اورجینال در این تعمیرگاه کاملاً تضمین شده هستند. با توجه به بالا رفتن ارز در بازار خرید و فروش لوازم خانگی، قیمت محصولات با برند خارجی روز به روز در حال افزایش است. بنابراین در صورت بروز مشکلات خرابی در انواع لوازم خانگی بوش، تعمیرگاه یخچال بوش بهترین انتخاب برای رفع مشکل شما خواهد بود.

در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش، خدمات: نصب، تعمیر و راه‌اندازی این محصولات توسط افراد فنی و متخصص آموزش دیده انجام می‌شود. در این زمینه مدرن تکنیک، به عنوان تعمیرگاه بوش ، اقدامات لازم جهت خدمات‌رسانی به صورت تماس تلفنی با کارشناسان برجسته را فراهم کرده است. به این صورت که در صورت بروز هر نوع مشکل در محصولات بوش، می‌توانید با برقراری تماس با این مرکز مشکل مورد نظر را گزارش داده تا در صورت فنی بودن مشکل، تکنسین متخصص این برند سریع در محل شما حاضر و مشکل احتمالی را به صورت فنی و ضمانت شده رفع کند.

خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

خدمات اصلی تعمیرگاه بوش در زمینه تعمیرات تخصصی و  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند می‌باشد. در هر دو مورد مهم بالا، استفاده از تکنسین متخصص و آموزش دیده از اقدامات اصلی مدیریت تعمیرگاه لوازم خانگی بوش است. بنابراین با به کارگیری این افراد در امر عیب‌یابی سریع محصولات این برند، دوباره با مشکلات خرابی مجدد لوازم خانگی مواجه نمی‌شوید. یکی از نکات کلیدی مهم در تعمیرگاه بوش می‌تواند مربوط به تعویض قطعات محصولات با قطعات اورجینال ‌باشد .در خیلی از تعمیرگاه‌های غیرمجاز، در صورت معیوب بودن جزئی قطعه، به مصرف‌کننده اعلام می‌شود که قطعه مورد نظر باید تعویض گردد. در صورتی که با مراجعه به تعمیرگاه بوش وجود تکنسین متخصص، می‌توانند به راحتی به جای تعویض، آن را تعمیر نمایند.

تکنسین فنی و متخصص تعمیرگاه بوش در زمان بروز این مشکل از این امر ناپسند پرهیز کرده و به صورت صادقانه عیب‌یابی قطعه را به جای تعویض آن به خوبی انجام داده و در صورت عدم تعمیر، قطعه معیوب را با قطعه اصلی و اورجینال کمپانی مورد نظر تعویض و جایگزین می‌کند و پس از اتمام کار خدمات مربوطه را برای مشتری ضمانت و گارانتی کرده تا رضایت مشتری در دفترچه اعتبار تعمیرگاه بوش ثبت شود. تکنسین‌های بخش تعمیرگاه پس از گذراندن مراحل آزمون و خطای بسیار و گرفتن مدرک مورد نظر در این مرکز، مشغول به فعالیت می‌شوند.

قیمت‌گذاری تعمیرگاه بوش

با بیان بحث قیمت در زمینه تعمیرگاه بوش، ذهنیت بسیاری از مصرف‌کنندگان به سوی یک قیمت‌گذاری صعودی می‌رود امّا با مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز می‌توانید از این ذهنیت بیرون آمده و از یک قیمت‌گذاری مصوب و قانونی بهره‌مند شوید. به دلیل بالا بودن قیمت این محصولات در بازار خرید و فروش آن، مراقبت از آنها کاملاً ضروری می‌باشد که این امر با کمک دفترچه راهنما فارسی بوش  بسیار آسان می‌شود. در صورت  استفاده درست از این محصولات، دچار مشکلات خرابی نشده و در نتیجه مبلغی به هزینه بالای خرید  این محصولات اضافه نمی‌شود

در صورت بروز مشکل خرابی در محصولات این برند، به دلیل حساس بودن برخی قطعات، عمل عیب‌یابی را توسط خودتان انجام ندهید. در صورت عدم آشنایی با این حساسیت‌ها در زمان عیب‌یابی و تعمیرات، خسارت‌های جبران‌ناپذیری به شما وارد می‌شود. در اولین قدم به تعمیرگاه بوش جهت عیب‌یابی و تعمیرات مراجعه کنید. پس از مراجعه، صحبت‌های اولیه را با مشاوران با تجربه این مرکز انجام داده، در نهایت طبق تشخیص مشاوران، تکنسین متخصص و فنی مرکز برای عیب‌یابی، تعمیرات و رفع مشکل مربوطه به مقصد شما اعزام می‌شود.

تعمیرگاه رسمی تعمیرات بوش در قبال این خدمات تخصصی نه تنها از قیمت‌گذاری مصوب، تحت نظر اتحادیه این صنف استفاده می‌کند، بلکه در قبال  تخصص افراد اعزام شده و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال به شما ضمانت و گارانتی مدت‌دار می‌دهد. بنابراین جهت صرفه جویی در هزینه بالا تعمیرگاه این برند، به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش به صورت آنلاین یا حضوری مراجعه کنید تا از به دام افتادن در تور مراکز غیرمجاز تعمیرگاه بوش جلوگیریی کرده و هزینه بی‌مورد به این مراکز پرداخت نکنید. تعمیرگاه بوش معتبر، در زمینه تعمیرگاه بوش، در تعمیرگاه مجاز تعمیرات این برند به صورت قانونی و تخصصی آماده خدمات‌رسانی به مشتریان آن می‌باشد. خدماتی که با وجود تخصصی بودن، ضمانت و گارانتی مدت‌دار هم به مراجعه‌کنندگان تعمیرگاه رسمی بوش هدیه می‌دهند. در نتیجه با اطمینان کامل در زمان بروز مشکلات احتمالی محصولات این برند، به تعمیرگاه تعمیرات بوش مراجعه و تقاضای همکاری کنید.

تعمیرگاه مرکزی بوش

در تعمیرگاه مرکزی بوش، پس از عیب یابی متخصصان ما، تمامی خدمات تعمیر بوش ارائه می‌شود. همان طور که گفته شد، بوش یکی از محبوب‌ترین برند لوازم برقی در ایران و تمام جهان است. اما در هر حال، در صورت استفاده نامناسب از هر وسیله برقی، احتمال خرابی وجود دارد و دیر یا زود، نیاز به تعمیر آن خواهید داشت.

به عنوان مثال، جاروبرقی‌های بوش محبوبیت خاصی بین مردم دارند. فیلتر این جاروبرقی باید بعد از چند ماه استفاده تعویض شود. در برخی از مواقع نیز برخی از قطعات به دلیل استهلاک نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می‌کنند. نکته مهم این است که نباید تعمیرات بوش را به هر تعمیرکاری بسپارید. تعمیرگاه مرکز بوش تنها تعمیرگاه مجاز و تخصصی ارائه دهنده خدمات تعمیر انواع لوازم جانبی بوش است که علاوه بر تعمیر آنها، قطعات اصلی با ضمانت 9 ماهه نیز به شما ارائه می‌دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

لباسشویی بعد از یخچال و گاز، از ضروری‌ترین لوازم خانگی محسوب می‌شود. لباسشویی‌ها معمولا دچار مشکلات متعددی می‌شوند که به دلیل استفاده از قطعات نامرغوب در تعمیرات قبلی و استفاده نامناسب رخ می‌دهد. در صورت خراب شدن و ایجاد مشکل برای لباسشویی بوش، باید با تعمیرگاه مرکزی بوش تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره و راهنمایی، درخواست اعزام متخصص را ثبت کنید. برخی از مشکلاتی که معمولا برای لباسشویی بوش رخ می‌دهد و نیاز به خدمات تعمیر بوش را در زیر آورده‌ایم:

 • بسته نشدن درب لباسشویی
 • باز نشدن درب لباسشویی
 • عدم آبگیری یا تخلیه آب لباسشویی
 • نشت آب از لباسشویی
 • لرزش، سروصدا و جابجایی لباسشویی در هنگام کار
 • کار نکردن موتور شستشو
 • خرابی خشک کن لباسشویی
 • ایجاد اشکال در سیستم شستشو (حل نشدن پودر یا مایع و...)
 • سوختگی برد لباسشویی
 • و...

البته بسیاری از مشکلات توسط خود شما قابل حل هستند؛ اما در برخی از مواقع نیاز به انجام کار توسط یک تعمیرکار است. سایت تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک انواع خدمات تعمیر بوش و لوازم خانگی بوش را ارائه می‌دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

شستن ظرف برای بسیاری از خانم‌ها یک کار کلافه کننده است. از طرفی هر نوع پخت و پز نیاز به ظروفی دارند که پس از استفاده، باید آنها را بشویید. ماشین ظرفشویی، شتسشوی ظروف را بسیار راحتتر کرده و باعث انجام سریعتر کارهای آشپزخانه توسط خانم‌ها شده است. این لوازم خانگی نیز درست مانند تمامی لوازم برقی منزل به مرور اشکالاتی پیدا می‌کنند و دچار خرابی می‌شوند. یکی از مواردی که تعمیر این دستگاه در تعمیرگاه مرکزی بوش را با مشکل مواجه می‌کند، عدم وجود قطعات اصلی و اورجینال است. در واقع در بسیاری از موارد، همین قطعات هستند که باعث خرابی مجدد دستگاه بعد از تعمر می‌شوند. در سایت مدرن تکنیک، تنها قطعات اصلی لباسشویی برای تعمیرات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همان طور که خودتان نیز می‌دانید، هزینه تعویض قطعات بالا است و ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد. در صورتی که ماشین ظرفشویی بوش شما دارای اشکالی باشد و آن را نزد یک تعمیرکار غیرمتخصص ببرید، تنها پاسخ او تعویض قطعه موردنظر است. در مدرن تکنیک برای کاهش هزینه‌های شما مشتریان عزیز، متصصین ما اقدام به تعمیر قطعات می‌کنند. این کار ر کاهش چشمگیر هزینه تعمیرات بوش را به همراه دارد. گروه ما ضمانت 9 ماهه بی قید و شرط برای اصالت قطعات مورداستفاده و همچنین ارائه خدمات به صورت کاملا اصولی برای تعمیرات بوش و حتی سایر برندها به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

رایج‌ترین مشکلاتی که برای ماشین‌های ظرفشویی رخ می‌دهد و نیازمند انجام تعمیرات روی آنها هستند، عبارتند از:

 • عدم شتسشوی ظروف
 • نشتی آب به بیرون
 • عدم خشک کردن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش
 • کار نکردن دکمه‌ها و یا روشن نشدن
 • عدم پخش ماده شوینده در محفظه
 • وجود بوی نامطبوع و غیرعادی
 • سروصدای غیرعادی و آزاردهنده
 • و...

تعمیرات مایکروویو بوش

لذت درست کردن غذا با مایکروویو را نمی‌توان نادیده گرفت. برای افرادی که علاقه یا زمان برای آشپزی ندارند، ایکروویو بهترین راه حل برای درست کردن غذا است. اما این دستگاه دوست داشتنی و پرکاربرد، به مرور دچار مشکلاتی می‌شود که در صورتی که آن را به فرد متخصص یا تعمیرگاه مرکز بوش ارسال کنید، ممکن است چند روزی را مجبور به خرید غذا از بیرون یا پختن آن در منزل باشید. اما لازم به این کارها نیست! با تماس با سایت مدرن تکنیک، در صورتی که مایکروویو بوش شما دچار مشکل شده است، متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن خود را به محل زندگی شما رسانده و اقدام به تعمیر آن می‌کنند. در صرتی که قطعه‌ای از مایکروویو شما خراب شده و نیازمند تعویض باشد، برای کاهش هزینه‌ها امکان تعمیر قطعه نیازمند تعمیرات بوش نیز فراهم است.

از جمله مشکلات و ایراداتی که مایکروویوهای نیازمند تعمیر بوش ممکن است با آنها مواجه شوند، عبارتند از:

 • توقف و خاموش شدن دستگاه در حین کار
 • سوختگی لامپ مایکروویو
 • مشکلات مربوط به نمایشگر
 • روشن نشدن مایکروویو بوش
 • چرخش فن به صورت برعکس
 • عدم چرخش سینی مایکروویو بوش
 • و...

تعمیرات یخچال و فریزر بوش

تنوع محصولات برند آلمانی بوش بسیار زیاد است و ممکن است یخچال بوش شما نیز نیازمند تعمیر باشد. دلایل زیادی برای خرابی یخچال وجود دارد که البته می‌توان با رعایت نکاتی، آنها را به حداقل رساند. اما مشکلی که مطرح است، این است که در صورت خرابی یخچال و ارسال آن به تعمیرگاه مرکزی بوش، باید مواد غذایی را از آن خارج کنید. به همین دلیل اتمال فاسد شدن مواد غذایی وجود دارد و ممکن است در نگهداری آنها نیز به مشکل بر بخورید. اما این مورد اصلا نگرانی ندارد؛ زیرا متخصصین تعمیرات بوش مدرن تکنیک، خدمات تعمیر در محل با کمترین زمان ممکن و کثیفی را به شما ارائه می‌دهند. این یعنی نه تنها مواد غذایی شما فاسد نمی‌شوند، بلکه بعد از اتمام تعمیرات، نیازی به تمیزکاری نیز وجود ندارد!

متخصصین ما سالها تجربه تعمیرات لوازم خانگی را دارند. همچنین بسته به برند یخچال فریزر شما، متخصص مربوطه به محل شما اعزام می‌شود. متخصصین ما می‌توانند مشکلات رایج یخچال‌ها که در زیر آورده شده را به سرعت رفع کنند.

 • خاموش و روشن شدن یخچال
 • داغ شدن یا کار نکردن موتور یخچال
 • مشکلات مربوط به نمایشگر
 • یخ زدن مواد در یخچال و برفک زدن آن
 • کارنکردن فن یخچال یا فریزر
 • مشکلات مرتبط با درب یخچال (باز یا بسته نشدن، خروج سرما از طریق درب و...)
 • خرابی سنسور دینفراست (سنسور دما) و مشکلات مربوطه
 • روشن نشدن چراغ یخچال
 • عدم ایجاد سرما در یخچال
 • یخ نزدن مواد در فریزر
 • سروصدای غیرعادی و صدای تیک تیک یخچال
 • یخ زدگی لوله‌های پشت یخچال بوش
 • و...

 

 

شماره تعمیرگاه بوش

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 

تعمیر لوازم خانگی بوش
 
 
ارتباط با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی بوش
مطالعه بیشتر

سوالات متداول تعمیرات بوش

هزینه تعمیرات لوازم خانگی بوش بر چه اساسی محاسبه می‌شود و آیا تعرفه خاصی دارد؟

تعمیرات لوازم خانگی بوش در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه ستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

لوازم خانگی بوش چند ماه گارانتی تعمیر و تعویض قطعات دارد؟

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در تعمیرگاه لوازم خانگی بوش، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

آیا مدرن تکنیک ضمانت اصل بودن قطعات تعمیر شده بوش را می‌دهد؟

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی بوش، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

مدرن تکنیک به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی بوش کدام یک از لوازم خانگی این برند را تعمیر و سرویس می‌کند؟

تعمیرگاه لوازم خانگی بوش در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند بوش را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اروجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

توضیحات


برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


ترانه محمدی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۵:۱۱

سلام من نمایندگی بوش مدرن تکنیک خدمات درمحل دریافت کردم و نگران بودم تعمیرکارا محل تعمیر رو کثیف کنند اما خوشبختانه تیم حرفه ای داشتن و کارشون رو تمیز انجام دادن . ممنون از خدمات خوبتون

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید