دوو

نمایندگی دوو ، مرکز نصب و تعمیرات با قطعات اصل

امتیاز : ۴.۹
 دوو

 

نمایندگی لوازم خانگی دوو

لوازم خانگی دوو ساخت کره به دلیل برخوداری از سیستم تولید با کیفیت با امکانات بالا، از قطعات و تکنولوژی‌های پیشرفته در ساخت محصولات خود استفاده کرده است. در نتیجه برای هرگونه سرویس‌کاری و تعمیرات، نیازمند یک تکنسین متخصص و کاربلد می‌باشد. بنابراین نماینده تعیین شده از طرف این شرکت در قالب نمایندگی دوو به صورت رسمی در کشور ایران مشغول به ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان محصولات این برند می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی به نمایندگی رسمی دوو مراجعه کرده و تقاضای خود را جهت اعزام تکنسین متخصص و کاربلد، با مشاوران این نمایندگی در میان بگذارید. در مقابل، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو با ارسال تکنسین متخصص، ضمانت ارائه خدمات تخصصی و قطعات اصلی را به شما می‌دهد. این ضمانت در واقع برگ طلایی نمایندگی مورد نظر جهت اطمینان خاطر مراجعه‌کنندگان، در نمایندگی دوو است.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو 

 

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات

خدمات نمایندگی این برند برای مراجعه‌کنندگان، دارای چهارچوب اصولی و قانونی می‌باشد. پس از خرید لوازم خانگی دوو، دریافت کارت ضمانت یکی از اقلام افتخارآفرین این برند می‌باشد که فروشندگان آن را همراه محصول به خریداران تحویل می‌دهند. این ضمانت‌نامه دارای تاریخ اعتباری است که یا از زمان آن باقی مانده و یا به پایان رسیده است، بنابراین نمایندگی مورد نظر در هر دو حالت بهترین خدمات پس از فروش در زمینه عیب‌یابی توسط کادر آموزش دیده متخصص و استفاده از قطعات صلی و اورجینال را به مصرف‌کنندگان محصولات این برند در مدت زمان استفاده ارائه می‌دهد.

در هر ساعت از شبانه‌روز در صورتی که لوازم خانگی این برند دچار خطا و نقص فنی شود، می‌توانید با نمایندگی مورد نظر تماس گرفته و با مشاوران این مرکز صحبت کنید تا مشکل مورد نظر توسط خودتان یا تکنسین متخصص بخش تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو برطرف شود. مادامی که شما از خدمات ضمانت شده این مرکز در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دوو استفاده می‌کنید، می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که با استفاده درست از این محصولات دچار مشکلات خرابی مجدد آنها نمی شوید، به این دلیل که خرابی پیش آمده در محصول توسط یک فرد متخصص و فنی به صورت صحیح، بررسی و رفع شده است.

این مرکز که به صورت قانونی و به عنوان نماینده رسمی شرکت تولیدی این برند در حال فعالیت است، از امتیازات ویژه‌ای برخوردار است که بی‌شک نمی‌توانید این امتیازات را در مراکز غیررسمی تعمیرات دوو پیدا کنید. تلاش شبانه‌روزی کادر اداری، خدماتی، تکنسین‌ها و مدیریت در این نمایندگی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این برند و خدمات پس از فروش، تنها برای جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده است. این هدف بزرگ توانسته است این مرکز معتبر را از تمام نمایندگی‌های غیر مجاز این برند جدا کرده و به عنوان یک افتخاربزرگ برای این نمایندگی تلقی شود. از مهمترین امتیازات نمایندگی دوو می‌توان به رضایت‌مندی مشتریان در اولویت اول، ارائه خدمات تخصصی و تضمین شده شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان، اعزام تکنسین‌های مجرب به مقصد مشتری در کمترین زمان ممکن، ارائه فاکتور و کارت ضمانت به مشتریان، برخورداری از شعب متعدد در چهار مرکز اصلی تهران بزرگ و در نهایت استفاده از قطعات اصلی و اورجینال اشاره کرد. بهره‌مندی از این امتیازات می‌تواند بهترین دلیل برای انتخاب نمایندگی رسمی دوو جهت تعمیرات لوازم خانگی و خدمات پس از فروش قطعات اورجینال این برند برای مشتریان باشد.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو درمدرن تکنیک یکی از بخش‌های اختصاصی در نمایندگی رسمی آن به شمار می‌آید. با خرید محصولات این برند، امکان بروز هر گونه خرابی و مشکلات در حین استفاده از این محصولات وجود دارد. بنابراین به دلیل هزینه بالایی که صرف خرید آنها شده است، در انتخاب نمایندگی مجاز و رسمی باید دقت زیادی کنید تا غیر از مشکل خرابی محصول، دچار سایر مشکلات نظیر پرداخت هزینه‌های گزاف دوباره و استفاده از تعمیرکاران غیرمتخصص نشوید. این تعمیرگاه بر پایه اصول فنی مدرن، تجربه کاری بالا و آموزش‌های به روز توسط مدیریت نمایندگی دوو پایه‌ریزی شده است تا بتواند اعتبار خود را جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان به صورت مداوم حفظ کند.

بنابراین در تعمیرگاه مورد نظر ابتدا از افراد تحصیل کرده در زمینه تعمیرات دعوت شده و پس از قبولی در آزمون‌های ورودی تخصصی، در این تعمیرگاه مشغول به فعالیت می‌شوند. در همین راستا با برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت تقویت این افراد توسط نمایندگی رسمی دوو، تکنسین‌های مورد نظر به درجه بالا تخصص رسیده و گواهی درجه کسب می‌کنند. در نتیجه با این پروسه علمی و تخصصی به راحتی می‌توانید شاهد عیب‌یابی صحیح و اصولی تکنسین‌های فنی این مجموعه باشید. کادر تعمیرات این نمایندگی به محض برخورد با انواع مشکلات لوازم خانگی این برند، با بررسی فنی دستگاه به خوبی و به شکل صحیح مرکز خطا و خرابی را جستجو کرده و به صورت کلی مشکل را رفع می‌کنند. در این بین در صورت تشخیص صحیح، اگر قطعه مورد نظر نیازمند تعویض باشد آن را با قطعات اصلی و اورجینال شرکت تعویض نموده و در نهایت جهت اطمینان خاطر مشتریان از انجام خدمات با کیفیت، ضمانت‌نامه مدت‌دار به آنها تحویل می‌دهند.

نمایندگی دوو

نمایندگی دوو به صورت تخصصی و اصولی، تعمیرات لوازم خانگی این برند از جمله تعمیر یخچال دوو را در قسمت تعمیرگاه مجاز آن راه‌اندازی کرده است. پس از این پروسه مدیرت قوی این مرکز از نظر بُعد مشتری‌مداری و رضایتمندی آنها در زمینه ارائه خدمات بهینه، برنامه‌ریزی بلند مدت را طراحی کرده است. خدمات بهینه‌ای نظیر: استفاده از تعرفه مصوب قیمت‌گذاری در زمان تسویه حساب مشتریان که در صورت دائمی بودن از تخفیفات ویژه‌ای برخوردار می شوید، استفاده از قطعات ضمانت شده اصل و اورجینال، مراجعه آنلاین جهت رفاه حال مشتریان و صرفه‌جویی در هزینه و زمان آنها، به کارگیری افراد متخصص در بخش تعمیرگاه مجاز و سرعت عمل بالا در تمام خدمات ذکر شده.

نمایندگی دوو در قسمت تعمیرگاه خدمات مهمی نظیر: تعمیرات، سرویس دستگاه، عیب‌یابی فنی و نصب تمامی لوازم خانگی این برند را با بالاترین کیفیت و به صورت ضمانت‌شده انجام می‌دهد. اگر شما هم مانند سایر افراد دچار مشکل خرابی در این لوازم خانگی شدید، می‌توانید به راحتی از طریق تماس تلفنی، مراجعه حضوری یا ثبت درخواست به صورت آنلاین در نمایندگی رسمی دوو، با برخورداری از خدمات ضمانت‌شده مشکل خود را حل کنید. در نتیجه با این مراجعه از نظر حسن انجام کار، رفع مشکل به صورت تخصصی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه بهره‌مند شده اید. نمایندگی دوو طبق بیانیه مشتری‌مداری در مرکز خود، به بهترین شکل خدمات تعمیرات لوازم خانگی این برند و خدمات پس از فروش قطعات اصل و اورجینال آن را با ضمانت به تمام مشتریان خود هدیه می‌دهد. در نهایت انتخاب این نمایندگی در هنگام بروز خطا و استفاده از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو جهت رفع خطا و خرابی می‌تواند تنها انتخاب مصرف‌کنندگان محصولات این برند باشد.

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی دوو (daewoo)


سوالات متداول تعمیرات دوو

نمایندگی و تعمیرات دوو در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد .

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی دوو، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی دوو، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی دوو در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند دوو را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اروجینال آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض میکند.

مایندگی دوو در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند دوو را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


فریبا مرادلو
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

چگونه به ضمانت نمایندگی دوو مدرن تکنیک اعتماد کنیم و تعمیر لوازم خانگی بهشون بسپاریم؟

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲