دوو

نمایندگی و تعمیر یخچال و فریزر دوو

امتیاز : ۴.۹

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرگاه مجاز یخچال دوو

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

021-62941

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

چرا خدمات تعمیر دوو شرکت مدرن تکنیک

تماس با مدرن تکنیک

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

ویژگی تعمیرگاه دوو

بیان کردن ویژگی‌های دوو برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان از الزامات مرکز می‌باشد. ویژگی‌های تعمیرگاه مجاز یخچال شامل موارد زیر می باشند:

خدمات تعمیر یخچال دوو در سریعترین زمان

ارائه خدمات تعمیرات تخصصی با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان از ویژگی‌های مجموعه محسوب می‌شود. به دلیل آموزش‌های عملی مداوم تعمیرکاران برای تعمیر یخچال های دوو در تعمیرگاه، قطعاً به دست آوردن این تخصص و سرعت در کمترین زمان به راحتی امکان پذیر است. چه بسا که به صورت ضمانت شده برای مشتریان انجام می‌شوند.

تعمیر یخچال دوو در 24 ساعت

خرابی یخچال زمان و مکان نمی شناسد و در هر ساعت ممکن است رخ دهد، بنابراین تعمیرگاه رسمی آن است که بدون محدودیت زمانی و به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات تعمیر یخچال دوو است. حتی در ایام تعطیلات هم این خدمات انجام می‌شود.

استفاده از قطعات اصلی یخچال دوو

بر مبنای قراردادی که تعمیرگاه مجاز یخچال دوو با شرکت تولیدی کره‌ای دارد، ارسال قطعات اصلی شرکت برای تعمیرگاه انجام می‌شود تا به عنوان نماینده شرکت نیازهای مصرف‌کنندگان را رفع نماید. از جهت دیگر استفاده از قطعات اورجینال باعث کارایی بهتر دستگاه و افزایش طول عمرآن می‌شود.

به کارگیری تعمیرکاران تحصیل کرده

تعمیرکاران حرفه ای تعمیر یخچال دوو با برخورداری از تحصیلات در زمینه تعمیرات با سرعت بالا و کیفیت بیشتری، کلاس‌های تقویتی کادر فنی تعمیرگاه را پشت سر می‌گذارند و در نهایت در زمان مراجعه به محل مشتری به دلیل ضرورت استفاده از یخچال و ساید بای ساید برای مصرف‌کنندگان در سریعترین زمان دستگاه را عیب‌یابی کرده و همواره کارت ضمانت تعمیر یخچال دوو را هم به مشتری تحویل می‌دهند.

قیمت تعمیرات یخچال بر مبنای نرخ نامه

تعمیرگاه مجاز به دلیل فعالیت رسمی در زمینه تعمیر یخچال دوو، هزینه تعمیرات را طبق نرخنامه اتحادیه محاسبه می‌کند. در صورتی که در لیست مشتریان دائم تعمیرگاه قرار بگیرید علاوه بر قیمت‌گذاری مصوب از تخفیفات ویژه مرکز هم بهره‌مند خواهید شد. تمام ویژگی‌های بالا همراه با ضمانت و در جهت هدف همیشگی مجموعه یعنی مشتری‌مداری اجرا می‌شوند.

 

خدمات تعمیرگاه یخچال دوو

ارائه خدمات تعمیرگاه یخچال دوو بر مبنای رضایتمندی و مشتری‌ مداری بنا شده است. نمایندگی دوو به عنوان نماینده شرکت سازنده کره‌ای یخچال وظیفه خدمات رسانی به مصرف‌کنندگان را برعهده دارد. خدماتی که از سمت تعمیرگاه مجاز به مشتریان ارائه می‌شود، به صورت تخصصی ویژه یخچال دوو می‌باشد که علاوه بر کیفیت بالا از ضمانت تعمیرات و اصالت کالا برخوردار است.

خدمات ارائه شده مانند یک مثلث طلایی عمل می‌کند که هرضلع تکمیل کننده ضلع بعد می‌باشد و همچنین نقطه مرکزی این مثلت روی عیب‌یابی تخصصی دستگاه متمرکز است. در این نقطه تعمیرکاران تحصیل کرده در زمینه تعمیرات لوازم خانگی جای دارند که با به کارگیری تخصص و نکات فنی در زمان عیب‌یابی، خدمت تعمیرات تخصصی را به مشتریان هدیه می‌کنند. تکنسین‌های کارآمد و با تجربه تعمیرگاه یکی از بزرگترین خدمات مرکز برای مشتریان محسوب می‌شوند.

هنگامی که در امر تعمیرات ویژه یخچال به صورت تخصصی عمل می‌کنند، سرعت تعمیر یخچال دوو را بالا می‌برند و با تحقق این امر باعث رضایت مشتری می‌شوند. در نتیجه ارائه خدمات سریع در مجموعه یکی دیگر از خدمات تعمیرگاه به شمار می‌رود. با وجود هزینه‌های بالا حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه و خطرات احتمالی، اعزام تکنسین‌های حرفه‌ای به مقصد مشتری جهت تعمیر یخچال دوو در منزل، از خدمات بهینه مرکز می‌باشد.

در تعمیرگاه رسمی یخچال و ساید بای ساید استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت تولیدی برای مصرف‌کنندگان دستگاه، از خدمات اصلی مرکز حساب می‌شود. اصالت این قطعات با تحویل برگ ضمانت به همراه قطعات برای مراجعه‌کنندگان صورت می گیرد. تمام خدمات تعمیر یخچال دوو نه تنها از کیفیت بالا و تخصص بهره می‌برند بلکه برای اطمینان خاطر مراجعه‌کنندگان، توسط مرکز، ضمانت هم می‌شوند.

قطعات اصلی یخچال دوو

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیر یخچال دوو برای حفظ دوام و مقاومت دستگاه الزامی است زیرا  در یخچال تولیدی از سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزای در یک وجه استفاده شده است. بنابراین در زمان معیوب شدن قطعات، جایگزین کردن قطعات اصل به جای قطعات معیوب، الزامی و باعث ادامه روند منظّم این سیستم ادغام شده پیچیده می‌شود. همچنین می‌تواند فرآیند تخصصی عیب‌یابی دستگاه را کامل کند. مراکز غیرمعتبر زیادی با استفاده از برچسپ‌های تقلبی و جنس‌های بی کیفیت در قالب قطعات اصلی به کار خرید و فروش قطعات تقلبی مشغول هستند.

برای جلوگیری از افتادن در دام این مراکز، می‌توانید به تعمیرگاه مجاز یخچال دوو مراجعه کنید و با ضمانت از خدمات پس فروش این قطعات استفاده کنید. بررسی این اجزاء می‌تواند در شناخت، نگهداری و مراقبت دستگاه از طریق دفترچه راهنما یخچال دوو بسیار کاربردی باشد. از مهمترین اجزاء اصلی دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمپرسور یخچال

کمپرسور یا موتور یخچال از اجزاء مهم و به عنوان قلب دستگاه محسوب می‌شود. از وظایف مهم این جزء می‌توان به فشرده‌سازی گاز اشاره کرد. نکته قابل توجه اینکه در زمان گاز کردن مجدد این قطعه حتما به میزان گاز قبلی دقت کنید که هر دو مرحله میزان گازها با هم مطاقبت داشته باشند تا از تعویض کمپرسور به دلیل عدم تعمیر یخچال جلوگیری کنید.

 کندانسور

منظور از کندانسور یخچال و ساید بای ساید ، لوله‌های پیچ در پیچی است که در پشت دستگاه قرار دارند و یکی از مهمترین قطعاتی است که به صورت مستقیم با کمپرسور در ارتباط است.

 اوپراتور

قطعه حساسی است که باعث خنک شدن موتور دستگاه می‌شود در صورت خرابی هر چه سریع تر باید برای تعمیر یخچال دوو اقدام کرد.

فیلتر خشک‌کن

از مهمترین قطعات یخچال است که با جذب رطوبت اجزای داخلی، از زنگ‌زدگی، یخ‌زدگی و مسدود شدن مسیرگاز جلوگیری می‌کند.

ترموستات

کاهش مصرف برق دستگاه به وسیله این قطعه صورت می‌گیرد که در صورت مصرف برق زیاد یاید برای تعمیر یخچال دوو اقدام کرد.

یخچال و ساید بای ساید دوو خوبه؟

یخچال شرکت دوو یکی از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات این شرکت است.جهت رفاه حال و رفع نیاز مصرف کننده از پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا در سیستم داخلی و خارجی دستگاه استفاده شده است. طراحی ظاهری مدرن دستگاه، پاسخگوی سلیقه هر خانواده در سطح جهان و به خصوص ایران است. استفاده از موتور اینورتر در محصول باعث کارایی بالا و کاهش مصرف برق می‌شود. دارای سیستم یخساز اتوماتیک، محفظه جادویی cool zone جهت حفظ طراوت و تازگی محصولات غذایی،  گنجایش بالا در انواع مختلف و 124 ماه ضمانت کمپرسور و... می‌توانند خلاصه‌ای از ویژگی‌های متمایز دستگاه از جهت خوب بودن یخچال دوو باشند اما باید توجه کرد که هنام خرابی باید برای تعمیر یخچال دوو به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کرد.

یخچال دوو ساخت کجاست؟

مهمترین موضوع مطرح شده بعد از شرح کامل این سؤال، تعمیرگاه مجاز، تعمیر یخچال دوو است که بررسی تخصصی آن از جهت دوام دستگاه بسیار اهمیت دارد. یخچال و ساید بای ساید دوو از تولیدات شرکت مشهور و پیشرفته جهانی دوو می‌باشد که در کشور کره در حال فعالیت است. با پشتیبانی آنلاین از 20 زیر مجموعه در سطح جهان، تنوع محصولات تولیدی را به عرصه نمایش گذاشته است.

برند دوو دارای زیر مجموعه‌های بزرگ مانند سایت‌های مطرح کره‌ جنوبی و کشورهایی همچون اسپانیا، لهستان، مالزی، چین و ویتنام می‌باشد که برای فروش یخچال و سایر لوازم خانگی آن اقدام کرده اند. شاید این حجم از پشتیبانی در سطح جهان، دلیل خوبی برای کیفیت بالای محصولات دوو باشد. یخچال دوو از مجهزترین و مطرح‌ترین محصولات شرکت سازنده می‌باشد. مهمتر از شناخت کشور سازنده دستگاه، تعمیر یخچال دوو در مدرن تکنیک است که باید به صورت تخصصی و ویژه انجام شود تا این کیفیت با ارزش و مشهور به صورت مداوم در دستگاه باقی بماند و باعث افزایش طول عمر یخچال و ساید بای ساید شود.

 

تعمیر یخچال دوو در تعمیرگاه رسمی

تعمیرگاه مجاز یخچال دوو، مرکز تعمیراتی است که با استفاده از جواز تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی در نقاط مرکزی تهران و سراسر ایران به کارتخصصی تعمیر یخچال دوو، نصب و راه‌اندازی یخچال مشغول است. قیمت تعمیرات به خصوص هزینه نصب و تعمیر یخچال دوو در تعمیرگاه رسمی آن، با توجه به نرخنامه اتحادیه برای مشتریان محاسبه می‌شود. با رسمی بودن تعمیرگاه یخچال با اطمینان 100% از خدمات تعمیرات تخصصی و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت کره، استفاده کنید. علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال دوو یکی از خطاهای رایج دستگاه می‌باشد که جهت رفع آن می‌توانید با تلفن‌های تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و در کمترین زمان برای تعمیر یخچال دوو و برطرف کردن ان متخصصان به محل شما اعزام میشوند.

برای عیب‌یابی صحیح، حرفه‌ای و تخصصی یخچال، عوامل مهمی مانند تعمیرکاران متخصص و استفاده از قطعات اورجینال بسیار تأثیرگذار هستند. مدیریت تعمیرگاه رسمی این امر را با برگزاری کلاس‌های تقویتی تعمیر یخچال دوو جهت تربیت نیروهای تعمیراتی برقرار کرده است. فروش قطعات پلاستیکی داخل یخچال دوو، در بخش فروش قطعات یخچال و ساید بای ساید تعمیرگاه مجاز انجام می‌شود.

با مراجعه و تماس با مشاوران فنی تعمیرگاه می‌توانید عیب‌های رایج دستگاه مانند روشن نشدن یخچال، رفع صدا و لرزش دستگاه، برطرف کردن بوی نامطبوع فضای داخلی دستگاه را به راحتی رفع نماید. به دلیل هزینه بالایی که برای خرید یخچال صرف می‌کنید، در زمان بروز انواع مشکلات یخچال دوو، بهتر است به تعمیرگاه رسمی آن مراجعه کنید تا علاوه بر استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی تعمیرگاه از ضمانت و گارانتی تعمیر یخچال دوو هم بهره‌مند شوید. اگر پس از خراب شدن دستگاه انتظار دارید که به صورت مجدد و مانند روز اول کار کند، باید یک عیب‌یابی تخصصی ویژه یخچال انجام شود که تحقق این امر با ضمانت صد در صدی به وسیله تعمیرگاه رسمی یخچال دوو امکان پذیر است.

سایر برند های مرتبط


سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال فریزر دوو

نمایندگی و تعمیرات دوو در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی دوو، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی دوو، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

 

نمایندگی لوازم خانگی دوو

لوازم خانگی دوو ساخت کره به دلیل برخوداری از سیستم تولید با کیفیت با امکانات بالا، از قطعات و تکنولوژی‌های پیشرفته در ساخت محصولات خود استفاده کرده است. در نتیجه برای هرگونه سرویس‌کاری و تعمیرات، نیازمند یک تکنسین متخصص و کاربلد می‌باشد. بنابراین نماینده تعیین شده از طرف این شرکت در قالب نمایندگی دوو به صورت رسمی در کشور ایران مشغول به ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان محصولات این برند می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی به نمایندگی رسمی دوو مراجعه کرده و تقاضای خود را جهت اعزام تکنسین متخصص و کاربلد، با مشاوران نمایندگی دوو در میان بگذارید. در مقابل، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو در تهران با ارسال تکنسین متخصص، ضمانت ارائه خدمات تخصصی و قطعات اصلی را به شما می‌دهد. این ضمانت در واقع برگ طلایی نمایندگی مورد نظر جهت اطمینان خاطر مراجعه‌کنندگان، در نمایندگی دوو تهران است.

مشاوره با تکنسین های نمایندگی دوو

 

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات

خدمات نمایندگی دوو برای مراجعه‌کنندگان، دارای چهارچوب اصولی و قانونی می‌باشد. پس از خرید لوازم خانگی دوو، دریافت کارت ضمانت یکی از اقلام افتخارآفرین این برند می‌باشد که فروشندگان آن را همراه محصول به خریداران تحویل می‌دهند. این ضمانت‌نامه دارای تاریخ اعتباری است که یا از زمان آن باقی مانده و یا به پایان رسیده است، بنابراین نمایندگی مورد نظر در هر دو حالت بهترین خدمات پس از فروش در زمینه عیب‌یابی توسط کادر آموزش دیده متخصص و استفاده از قطعات صلی و اورجینال را به مصرف‌کنندگان محصولات این برند در مدت زمان استفاده ارائه می‌دهد.

در هر ساعت از شبانه‌روز در صورتی که لوازم خانگی این برند دچار خطا و نقص فنی شود، می‌توانید با نمایندگی مورد نظر تماس گرفته و با مشاوران این مرکز صحبت کنید تا مشکل مورد نظر توسط خودتان یا تکنسین متخصص بخش نمایندگی دوو برطرف شود. مادامی که شما از خدمات ضمانت شده این نمایندگی دوو در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دوو استفاده می‌کنید، می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که با استفاده درست از این محصولات دچار مشکلات خرابی مجدد آنها نمی شوید، به این دلیل که خرابی پیش آمده در محصول توسط یک فرد متخصص و فنی به صورت صحیح، بررسی و رفع شده است.

این مرکز که به صورت قانونی و به عنوان نماینده رسمی شرکت تولیدی این برند در حال فعالیت است، از امتیازات ویژه‌ای برخوردار است که بی‌شک نمی‌توانید این امتیازات را در مراکز غیررسمی تعمیرات دوو پیدا کنید. تلاش شبانه‌روزی کادر اداری، خدماتی، تکنسین‌ها و مدیریت در این نمایندگی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این برند و خدمات پس از فروش، تنها برای جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده است. این هدف بزرگ توانسته است این مرکز معتبر را از تمام نمایندگی‌های غیر مجاز این برند جدا کرده و به عنوان یک افتخاربزرگ برای این نمایندگی تلقی شود. از مهمترین امتیازات نمایندگی دوو می‌توان به رضایت‌مندی مشتریان در اولویت اول، ارائه خدمات تخصصی و تضمین شده شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان، اعزام تکنسین‌های مجرب به مقصد مشتری در کمترین زمان ممکن، ارائه فاکتور و کارت ضمانت به مشتریان، برخورداری از شعب متعدد در چهار مرکز اصلی تهران بزرگ و در نهایت استفاده از قطعات اصلی و اورجینال اشاره کرد. بهره‌مندی از این امتیازات می‌تواند بهترین دلیل برای انتخاب نمایندگی رسمی دوو جهت تعمیرات لوازم خانگی و خدمات پس از فروش قطعات اورجینال این برند برای مشتریان باشد.

 

شماره تماس نمایندگی و تعمیرگاه دوو 

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو در مدرن تکنیک یکی از بخش‌های اختصاصی در نمایندگی رسمی دوو به شمار می‌آید. با خرید محصولات این برند، امکان بروز هر گونه خرابی و مشکلات در حین استفاده از این محصولات وجود دارد. بنابراین به دلیل هزینه بالایی که صرف خرید آنها شده است، در انتخاب نمایندگی مجاز و رسمی باید دقت زیادی کنید تا غیر از مشکل خرابی محصول، دچار سایر مشکلات نظیر پرداخت هزینه‌های گزاف دوباره و استفاده از تعمیرکاران غیرمتخصص نشوید. این تعمیرگاه بر پایه اصول فنی مدرن، تجربه کاری بالا و آموزش‌های به روز توسط مدیریت نمایندگی دوو پایه‌ریزی شده است تا بتواند اعتبار خود را جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان به صورت مداوم حفظ کند.

بنابراین در تعمیرگاه مورد نظر ابتدا از افراد تحصیل کرده در زمینه تعمیرات دعوت شده و پس از قبولی در آزمون‌های ورودی تخصصی، در نمایندگی دوو مشغول به فعالیت می‌شوند. در همین راستا با برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت تقویت این افراد توسط نمایندگی رسمی دوو، تکنسین‌های مورد نظر به درجه بالا تخصص رسیده و گواهی درجه کسب می‌کنند. در نتیجه با این پروسه علمی و تخصصی به راحتی می‌توانید شاهد عیب‌یابی صحیح و اصولی تکنسین‌های فنی این مجموعه باشید. کادر تعمیرات نمایندگی دوو به محض برخورد با انواع مشکلات لوازم خانگی این برند، با بررسی فنی دستگاه به خوبی و به شکل صحیح مرکز خطا و خرابی را جستجو کرده و به صورت کلی مشکل را رفع می‌کنند. در این بین در صورت تشخیص صحیح، اگر قطعه مورد نظر نیازمند تعویض باشد آن را با قطعات اصلی و اورجینال شرکت تعویض نموده و در نهایت جهت اطمینان خاطر مشتریان از انجام خدمات با کیفیت، ضمانت‌نامه مدت‌دار به آنها تحویل می‌دهند.

نمایندگی دوو

نمایندگی دوو به صورت تخصصی و اصولی، تعمیرات لوازم خانگی این برند از جمله تعمیر یخچال دوو را در قسمت نمایندگی دوو مجاز آن راه‌اندازی کرده است. پس از این پروسه مدیرت قوی این مرکز از نظر بُعد مشتری‌مداری و رضایتمندی آنها در زمینه ارائه خدمات بهینه، برنامه‌ریزی بلند مدت را طراحی کرده است. خدمات بهینه‌ای نظیر: استفاده از تعرفه مصوب قیمت‌گذاری در زمان تسویه حساب مشتریان که در صورت دائمی بودن از تخفیفات ویژه‌ای برخوردار می شوید، استفاده از قطعات ضمانت شده اصل و اورجینال، مراجعه آنلاین جهت رفاه حال مشتریان و صرفه‌جویی در هزینه و زمان آنها، به کارگیری افراد متخصص در بخش نمایندگی دوو سرعت عمل بالا در تمام خدمات ذکر شده.

نمایندگی دوو در قسمت تعمیرگاه لوازم خانگی خدمات مهمی نظیر: تعمیرات، سرویس دستگاه، عیب‌یابی فنی و نصب تمامی لوازم خانگی این برند را با بالاترین کیفیت و به صورت ضمانت‌شده انجام می‌دهد. اگر شما هم مانند سایر افراد دچار مشکل خرابی در این لوازم خانگی شدید، می‌توانید به راحتی از طریق تماس تلفنی، مراجعه حضوری یا ثبت درخواست به صورت آنلاین در نمایندگی رسمی دوو، با برخورداری از خدمات ضمانت‌شده مشکل خود را حل کنید. در نتیجه با این مراجعه از نظر حسن انجام کار، رفع مشکل به صورت تخصصی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه بهره‌مند شده اید. نمایندگی دوو طبق بیانیه مشتری‌مداری در مرکز خود، به بهترین شکل خدمات تعمیرات لوازم خانگی این برند و خدمات پس از فروش قطعات اصل و اورجینال آن را با ضمانت به تمام مشتریان خود هدیه می‌دهد. در نهایت انتخاب نمایندگی دوو در هنگام بروز خطا و استفاده از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو جهت رفع خطا و خرابی می‌تواند تنها انتخاب مصرف‌کنندگان محصولات این برند باشد.

ارتباط با کارشناسان تعمیر یخچال جنرال الکتریک

مشاهده بیشتر

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


shila
۱۴۰۰/۰۵/۲۸ ۱۶:۵۴

یخچال ما رو جوری تعمیر کرده از روز اولشم بهتر شده

ناهید
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۲:۴۹

سرویس یخچالمان را خوب انجام داد، تعمیرکارمان شخصی معتمد ، خوش اخلاق و کار بلد بود. با تشکر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید