انواع ارورهای یخچال وایت هاوس [همراه راه حل]

امتیاز : ۴.۹
ارور یخچال وایت هاوس

ارور یخچال وایت هاوس

شرکت وایت هاوس یک شرکت مکزیکی و آمریکایی است که در زمینه‌ی تولید و فروش و صادرات لوازم خانگی فعالیت می کند و دارای شهرت جهانی است. محصولات این شرکت، بیشتر در کشورهای قاره آمریکا، کشورهای آسیایی و بعضا کشورهای اروپایی مورد استقبال مردم قرار گرفته و به فروش می رسد است. محصولات شرکت وایت هاس از کیفیت بالای قطعات، استحکام بدنه، مصرف کم انرژی برق، گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده ای برخوردار است. یکی از محصولات تولیدی این شرکت یخچال و فریزر در سایزها و مدل های مختلف است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این محصول دارای مانیتور و صفحه نمایش است که دمای یخچال، تنظیمات و نشانگر خطا (eror) را نشان می دهد. ما در این مقاله سعی داریم به بررسی ارور یخچال وایت هاوس بپردازیم.

علت ارور یخچال وایت هاوس

همانطور که در مقدمه به طور اختصار به آن اشاره کردیم، یخچال و فریزرهای این شرکت یکی از انواع یخچال و فریزرهای پیشرفته و مدرن در جهان است و دارای صفحه نمایشگر دما، تنظیمات و نشانگر خطا است. وقتی در عملکرد یخچال و فریزر مشکلی به وجود آید، حسگرهای موجود در یخچال، نقص فنی یا اختلال عملکرد را شناسایی می کنند و نشانگرهای خطا، به طور اختصار و با حروف لاتین، بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند، که به آن خطا یا ارور می گویند. هر کدام از این خطاها، نشانه بروز نقص فنی و اختلال در عملکرد قسمت خاصی از یخچال و فریزر می باشد.

انواع ارور یخچال وایت هاوس 

بر روی صفحه نمایش این نوع از یخچال و فریزر، ارورها و خطاهای مختلفی نمایش داده می شود، که از جمله مهم ترین آن ها عبارتند از؛
 

 ارور FF

این ارور مربوط به قسمت فن و یا همان خنک کننده یخچال و فریزر است و زمانی این ارور بر روی صفحه نمایش بخچال و فریزر نمایان می شود که در کارکرد، فن یخچال و فریزر اختلال مشکل یا نقص فنی به وجود آمده باشد. پس چنانچه این ارور یخچال وایت هوس را مشاهده کردید و همچنین صدای زیادی از فن یخچال و فریزر شنیدید، به معنی این است که فن فریزر دچار مشکل و نقص فنی شده و زمان آن رسیده است که فن یخچال و فریزر، تعمیر یا تعویض شود.
 

 ارور ER CO

این کد خطا یا ارور مربوط به ارتباط بین برد الکترونیکی صفحه نمایش یخچال و فریزر با برد اصلی آن است و زمانی بر روی صفحه نمایش، ظاهر می شود که در این ارتباط بین برد الکترونیکی صفحه نمایش موجود روی درب یخچال و برد الکترونیکی اصلی یخچال، مشکلی یا نقص فنی به وجود آمده است و باید برای برطرف کردن این مشکل، اقدامات لازم را به عمل آورید.
 
 

  ارور F4 و ارور F3

این کدهای خطا و ارور، به یک معنا هستند و به قسمت سنسور یخچال و فریزر مربوط می شود و زمانی بر روی صفحه نمایشگر، نمایان می شود که سنسور یخچال و فریزر، دچار مشکل یا نقص فنی شده است و باید برای برطرف کردن آن، اقدامات لازم را انجام دهید. 
 

  F یا F6 یا F7 

این کدهای خطا یا ارور، زمانی بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شوند که برد الکتریکی و یا سیم کشی یخچال، دچار قطعی، خرابی و یا نقص فنی شده باشد. پس برای برطرف کردن این ارور یخچال وایت هوس، باید در سریع ترین زمان ممکن، اقدامات لازم را انجام دهید.
 

  ارور F0 یا F1 

این کدهای خطا یا ارورها نیز مربوط به برد الکترونیکی ی‌خچال و فریزر می شود و زمانی که این‌ خطاها بر روی صفحه نمایش، مشاهده کردید در اولبن اقدام باید سریع و فورا یخچال و فریزر را از برق بکشید و با نمایندگی های مجاز و یا تعمیرکاران متخصص و مجرب، تماس حاصل فرمایید تا در اولین زمان ممکن برای رفع این مشکل، اقدامات لازم را انجام دهند.
 

•  ارور HRS

این ارور یخچال وایت هاوس، مربوط به برد پاور یخچال می شود که یک قطعه ی الکترونیکی بسیار حساس و کاربردی می باشد و اصلی ترین دشمن آن نیز، نوسانات جریان برق است. اولین نشانه و علامت بروز مشکل و نقص فنی در برد پاور یخچال، نمایش علامت اختصاری HRS بر روی نمایشگر یخچال و فریزر است. 
همچنین و نشانه های دیگری مانند خاموش شدن یخچال، از کار افتادن آن ، گرم شدن فضای داخل یخچال و خنک نکردن مواد غذایی، اختلال در نمایش علائم صفحه مانیتور نیز، بیانگر بروز  مشکل در برد پاور یخچال و فریزر است.  به محض این که علامت HRS بر روی صفحه نمایش یخچال و فریزر، ظاهر شد، بدون اتلاف وقت، باید یخچال را از برق بکشید تا جریان برق ورودی به آن قطع شود و بعد از آن با نماینگی های مجاز و یا تعمیرکاران  یخچال وایت هوس که مجرب و حرفه ای هستند، ‌تماس بگیرید تا برای رفع مشکل به وجود آمده، اقدامات لازم را انجام دهند.

فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲