شماره تماس: 02122500600

ارور یخچال آدمیرال

نمایندگی‌های آدمیرال در تهران

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370
شماره تماس ها جهت رفع ارور یخچال آدمیرال

توضیحات


ارور های یخچال آدمیرال (Admiral) 

در پاسخ به این موضوع باید یادمان باشد که انجام این امر به وسیلۀ خودمان کاملا امکان پذیراست البته در مراحل ابتدایی کار اگر ما با انواع ارور یخچال آدمیرال آشنا باشیم و راه حل های رفع این خطاها را بدانیم می توانیم از عهدۀ انجام این عمل بربیایم و بدون نیاز به تعمیرکاران در این زمینه  ارور و خطای ایجاد شده را رفع نمایم امّا در برخی مواقع این ارورها حاکی از بروز مشکل های جدی و تعویضی قطعات داخلی یخچال های آدمیرال هستند، که در این مواقع حتما باید با بزرگترین مراکز تعمیر یخچال آدمیرال تماس گرفته و درخواست ثبت و ارسال تعمیرکار را بدهیم؛ در ادامه با شرح کلی یک جمع بندی حرفه ایی از شناخت و رفع انواع ارور یخچال آدمیرال با ما همراه باشید تا بتوانید در مواقع برخورد با این کدهای خطا به آسانی نوع و مرکز ارور  را تشخیص داده و هرچه سریعتر آن را رفع نماید.
 

لیست جامع تمامی ارورها و خطاهای یخچال آدمیرال و رفع کامل این ارورها:

ارور یا کدخطای (EA)
ارور یا کدخطای (ES)
ارور یا کدخطای (EU)
ارور یا کدخطای (ET)
ارور یا کدخطای (EF)
ارور یا کدخطای (E01) یا ارور یا کدخطای (E1)
ارور یا کدخطای (E02) یا ارور یا کدخطای (E2)
ارور یا کدخطای (E03) یا ارور یا کدخطای (E3)
ارور یا کدخطای (E05) یا ارور یا کدخطای (E5)
ارور یا کدخطای (E10)
ارور یا کدخطای (E11)
ارور یا کدخطای (E15)
ارور یا کدخطای (E20)
ارور یا کدخطای (E21)
ارور یا کدخطای (EG)
 
 
 

ارور یا کدخطای (EA)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال بیانگر به وجود آمدن مشکل در موتور یخساز یخچال است، که باید به بررسی اتصالات  در موتور یخ ساز یخچال بپردازید و درصورت موفق نشدن با تعمیرکاران متخصص در این زمینه جهت مشاوره تماس بگیرید.
 

ارور یا کدخطای (ES) 

نمایش این کدخطا یا این ارور در یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ریزی این یخچال ها است، در این زمان توجه خود را به این قسمت برده و با بررسی این قطعه درصدد رفع این مشکل باشید.
 

ارور یا کدخطای (EU)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز یخچال است که دچار فرمان فعال یا غیرفعالی شده است و جهت رفع این مشکل باید این دکمه را تعویض کنید.
 

ارور یا کدخطای (ET)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز یخچال است، در این صورت باید بررسی و تعویض این قطعه حتما توسط متخصصان تعمیرات یخچال آدمیرال صورت بگیرد به دلیل حساسیت بالای این قطعه بهتر است خودمان به صورت شخصی اقدادم به بررسی این قطعه نکنیم.
 

 ارور یا کدخطای (EF)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت سنسور ورودی آب است که حاکی از خراب شدن این قطعه می باشد و باید به بررسی و رفع  ارور در این قسمت از یخچال اقدام کنیم.
 

ارور یا کدخطای (E01) یا (E1)

نمایش این کدخطا یا این ارور در یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت سنسور دمای یخچال است، جهت رفع این ارور یا کد خطا ابتدا سوکت تعبیه شده در این قسمت را فشار داده و منتظر برطرف شدن ارور می مانیم، در صورتی که با انجام این عمل همچنان ارو یا کد خطا باقی بماند باید حتما با مرکز تخصصی تعمیرات یخچال های آدمیرال تماس بگیرید  و درخواست ارسال یک تعمیرکار متخصص در این حرفه را از مرکز کنید.
 

ارور یا کدخطای (E02) یا (E2)

نمایش این کدخطا یا این ارور در یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت سنسور فریزر است که باید به بررسی این فضا پرداخته و ارور را رفع نماید.
 

ارور یا کدخطای (E03) یا (E3)

نمایش این کدخطا یا این ارور در یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت سنسور کشویی یخچال آدمیرال است جهت بررسی و رفع این خطا یا ارور باید در ابتدا دوشاخۀ یخچال را از پریز جدا کنید و در مرحلۀ دوم این فضا یعنی سنسور کشویی یخچال را مورد بررسی قرار دهید.
 

ارور یا کدخطای (E05) یا (E5)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت یخ ساز و باز هم حاکی از مشکلات مربوط به یخ ساز یخچال می باشد که در موارد برخورد بااین ارور بهتر است اقدامات بررسی را به تعمیرکاران متخصص یخچال آدمیرال بسپارید.
 

ارور یا کدخطای (E10)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت ماژول برد اصلی یخچال است، بنابراین بررسی این ارور به دلیل بودن در درجۀ هشدارهای حرفه ایی ارورهای یخچال آدمیرال،  باید توسط متخصصان این حرفه انجام شود.
 

ارور یا کدخطای (E11)

نمایش این کدخطا یا این ارور  یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت  برد اصلی نمایشگر یخچال آدمیرال است که جهت بررسی و رفع این کدخطا باید از مشاوران در این زمینه یا تعمیرکاران حرفه ایی راهنمایی خواسته و ارور را رفع نماید.
 

ارور یا کدخطای (E15)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت سنسور محیطی یخچال است، که در این صورت دمای یخچال  اشتباه نشان داده می شود، جهت برطرف کردن این مشکل به بررسی این سنسور پرداخته و ارور را با کمک ومشاوره مراکز تعمیراتی حل کنید.
 

ارور یا کدخطای (E20)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت برد الکتریکی اصلی یا دیسپلی یخچال است و حاکی از خراب شدن این قطعه می باشدکه حتما باید توسط تعمیرکاران در این حرفه این برد تعویض شده تا خطا یا ارور مورد نظر از بین برود.
 

ارور یا کدخطای (E21)

نمایش این کدخطا یا این ارور در یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت برد الکتریکی اصلی و یخ ساز است، در این مواقع بهتر است بررسی این قطعات داخلی حساس توسط متخصصین در این زمینه صورت گرفته تا ارور یا خطای احتمالی برطرف شود.
 

ارور یا کدخطای (EG)

نمایش این کدخطا یا این ارور یخچال آدمیرال  بیانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت شیر برقی یخچال است و باید این قطعه مورد بررسی قرارگرفته تا ارور مورد نظر رفع و رجوع شود.
در پایان این جمع بندی کلی ارورهای یخچال آدمیرال (Admiral) به معرفی بزرگترین مرکز تعمیراتی کشور در تهران اشاره می کنیم، به دلیل موارد مهمی همچون پشتیبانی قوی و 24 ساعته، مشاوره های کاربردی و اصولی و حتی الامکان بدون ارسال تعمیرکار می توانید از پس این ارورها برآمده وخطای مورد نظر را رفع نماید، همچنین داشتن بیش از 100 نمایندگی فعال در سرتاسر تهران، نیروی متخصص و به صورت جداگانه برای هر قسمت از تعمیرات مربوط به انواع برندها از جمله برند آمیرال و همچنین به کارگیری اصول فنی استاندارد در زمینۀ تعمیرات و رفع انواع ارورها و خطاهای انواع یخچال ها و سایر لوازم خانگی مطرح روز ، شاید با این همه امتیاز مثبت بتوان اثبات کرد که گروه متخصص مدرن تکنیک در زمینۀ تعمیرات و رفع انواع ارورهای یخچال های آدمیرال رتبۀ اول را به خود اختصاص داده است.
 
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید