شماره تماس: 02122500600

پروفایل

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پروفایل

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی پروفایل

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

نمایندگی تعمیر پروفایل

وقتی صحبت از نمایندگی پروفایل می‌شود، شاید تنها فروش انواع لوازم خانگی پروفایل به ذهنتان خطور کند، اما هدف نماینده از جنبه تعمیرات و نصب اورجینال با عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پروفایل است که از موضوعات داغ و مهم بازار تعمیرات محصولات خارجی به شمار می‌رود. بررسی نمایندگی رسمی پروفایل نیازمند بیان اطلاعات زیادی است که کشف آنها می‌تواند انتخاب نمایندگی تعمیرات پروفایل را در صنعت لوازم خانگی خارجی حتمی‌کند. با شنیدن نام نمایندگی تعمیرات پروفایل باید آگاه باشید که قصد عیب‌یابی برندی را دارید که مرکز اصلی آن خارج از کشور می‌باشد و حساسیت این کار بسیار بالاست. در این زمینه کشور تولیدکننده پروفایل طی یک سری شرایط و مراحل قانونی داخلی و خارجی، بیانیه‌ای در زمینه جذب نماینده خدماتی لوازم خانگی به سایر کشورها جهت تعمیرات و واگذاری قطعات اورجینال کارخانه ابلاغ می‌کند و کشورهای داوطلب نمایندگی با بررسی این بیانیه و برقرار کردن شرایط مرکز تولید، درخواست خود را برای اخذ نمایندگی خدماتی به شرکت ارسال می‌کنند.

بنابراین شرکت سازنده درخواست‌های دریافتی را بررسی و در صورت گزینش شدن مرکز درخواست‌کننده، قرارداد نمایندگی مجاز پروفایل را با مرکز درخواست‌کننده تنظیم و نهایی می‌کند. در نتیجه فرآیند تعمیرات تخصصی در تعمیرگاه لوازم خانگی با به کارگیری نیروهای کارآمد از طرف نمایندگی پروفایل آغاز می شود. اگر دقت کنید در مطلب فوق از کلمه بسیار مهم بیانیه استفاده شد، این کلمه باید ملاک شما برای انتخاب یک نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی  باشد. اگر نگاهی به اطراف بیاندازید تا چشم کار می‌کند می‌توانید نمایندگی‌های زیادی را مشاهده کنید. پروفایل یک برند مشهور آمریکایی با انواع لوازم خانگی پیشرفته می‌باشد که در حال فروش محصولات در سطح جهان و ایران است. بازار خرید و فروش لوازم خانگی پروفایل در تمام نقاط دنیا بسیار پررونق است. از جمله لوازم خانگی‌های تولید شده توسط شرکت سازنده می‌توان به انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و... اشاره کرد. در نتیجه فروش جهانی، نیاز به تعمیرات در لوازم خانگی تولید شده بسیار شدت می‌گیرد ولی باید این را در نظر گرفت که در صورت خرابی این لوازم خانگی حتما به نمایندگی پروفایل مراجعه کرد.

 

 شماره تماس تعمیرگاه پروفایل

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 

نمایندگی پروفایل

نصب و تعمیرات امن لوازم خانگی در نمایندگی پروفایل

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پروفایل باید از چند جهت برای مشتریان بررسی و صحت کار آن اثبات شود. در قدم اول حتما قطعات فابریک کارخانه تولیدی را با مجوز از کشور سازنده و تحت نظارت‌های داخلی و خارجی، وارد کرده تا با مشکلات قطعات تقلبی درگیر نشود. در زمان مراجعه به نمایندگی، به تخصص تعمیرکاران و اورجینال بودن قطعات در بخش تعمیرگاه مجاز نمایندگی پروفایل توجه کنید. با بررسی قطعات اصل ارائه شده در سایت مرکزی کمپانی سازنده، به مشخصات شکل ظاهری، مارک و برچسپ قطعات دقت کرده تا در صورت مراجعه به نمایندگی بتوانید به راحتی و به صورت صحیح، اصالت قطعات را تشخیص دهید. نمایندگی تعمیرات پروفایل باید پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان در مواقع بروز مشکلات خرابی باشد، به گونه‌ای که با تماس و حضور مصرف‌کننده بتواند انواع قطعات اورجینال و افراد حرفه‌ای تعمیرکار مخصوص لوازم خانگی پروفایل را، در اختیار آنها قرار دهد و در سریعترین زمان ممکن نیازهای مراجعه‌کنندگان را برطرف کند. نمایندگی رسمی پروفایل، در زمینه شناخت و بررسی مشخصات فنی و ظاهری قطعات لوازم خانگی از کشور تولیدکننده آمریکایی، اطلاعات لازم را کسب کرده است.

مشاوره با تکنسین های نمایندگی پروفایل

 خدمات ضمانت شده نمایندگی پروفایل

در زمان استفاده از خدمات نمایندگی رسمی پروفایل از اورجینال بودن قطعات درخواستی و تخصص فنی تعمیرکاران مرکز اطمینان داشته باشید تا بعد از پایان کار دچار مشکل تعمیرات مجدد نشوید. مراجعه به نمایندگی تعمیرات پروفایل به دلیل استفاده از نیروی متخصص به صورت مجزا در انواع لوازم خانگی و همچنین برخورداری از قطعات اورجینال به سود مصرف‌کننده بوده و باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان آنها می‌شود. هنگامی که شما برای رفع عیب‌یابی محصولات به نمایندگی پروفایل مراجعه می‌کنید با به کارگیری دو رکن اساسی بالا می‌توانید، تعمیرات لوازم خانگی معیوب را بدون محدودیت مکانی در محل مورد نظر خودتان و در سریعترین زمان ممکن و با ضمانت و گارانتی بلند مدت انجام دهید و در نهایت با قرارگرفتن در لیست مشتریان دائم نمایندگی پروفایل، از خدمات ویژه  بهره‌مند شوید.

مراجعه به نمایندگی رسمی با سابقه تجربه کار بالا و هدف نهایی رضایتمندی و مشتری‌مداری، می تواند باعث اطمینان خاطر و اعتماد شما شود. جهت تحقق این امر می‌توانید به راحتی با تحقیق از سایر مصرف‌کنندگان از صحت اصالت قطعات و تخصص فنی تعمیرکاران با خبر شده و یک تجربه موفق در زمینه تعمیرات لوازم خانگی گران قیمت خارجی داشته باشید. نمایندگی پروفایل به شما اجازه می‌دهد تا هنگام مراجعه، قطعات مورد نیاز را بررسی کنید تا به دلیل پروسه حمل و نقل اجناس، خارج از کشور، از سلامتی و عدم  آسیب‌پذیری به قطعات مطمئن شوید. بنابراین پس از بررسی صحت سلامت قطعات اورجینال می‌توانید با خیال آسوده و با ارزان‌ترین قیمت، آنها را همراه با برگ ضمانت خریداری و مورد استفاده قرار دهید.  ضمانت‌نامه به عنوان یک برگه برنده و طلایی برای مشتریان محسوب می‌شود. در نمایندگی رسمی پروفایل،  تحویل دادن برگ ضمانت به مشتری در اولین اولویت قرار داشته و همچنین در اولین مراجعه اقدامات لازم برای تایید ضمانت‌نامه توسط کادر اداری نمایندگی، جهت استفاده شما انجام می‌شود.

نمایندگی پروفایل جهت گسترش فروش خدمات ضمانت شده و همچنین برای مطرح کردن خدمات بهینه به صورت سراسری از بازاریابان حرفه‌ای در این زمینه دعوت به همکاری می‌کند. بنابراین اگر قبل از شناخت و برخورد با نمایندگی پروفایل با بازاریابان مواجه شدید حتما به صحبت‌های آنها گوش کنید، به این دلیل که یک بازاریاب در قطب اطلاعاتی نمایندگی پروفایل قرار دارد و به راحتی می‌تواند شما را از تمام موارد و ویژگی‌های مجموعه خدماتی آگاه و با خبر کند.

نمایندگی پروفایل با قیمت‌گذاری مصوب

تمام مصرف‌کنندگان لوازم خانگی خارجی، آرزوی سلامتی مداوم این محصولات مطرح و با کیفیت از ریز تا درشت را دارند که در زمان بروز مشکلات خرابی در آنها با نمایندگی پروفایل تماس حاصل نمایند اما، به دلیل استفاده بلند مدت یا عدم مراقبت و نگهداری، با تعمیرات تخصصی و قیمت‌گذاری منصفانه، برآورده کردن این آرزو غیرممکن نیست. در نمایندگی رسمی پروفایل  قیمت‌گذاری استاندارد برمبنای نرخنامه اتحادیه انجام شده و همچنین می‌توانید شاهد تخفیفات در انواع جشنواره‌های ویژه و فصلی باشید. بنابراین سلامتی همیشگی لوازم خانگی نه تنها به صورت رویا و آرزو باقی نمی‌ماند بلکه به راحتی عملی می‌شود.

استفاده از خدمات تعمیراتی ضمانت شده نمایندگی رسمی پروفایل در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفاتی، می‌تواند یک تیر و دو نشان باشد. به این صورت که لوازم خانگی معیوب از سلامت روز اول برخوردار شده و در نهایت با پرداخت هزینه از یک قیمت شگفت‌انگیز جهت عیب‌یابی آنها استفاده کرده‌اید. نمایندگی پروفایل به دلیل میدان رقابتی بزرگی که در بازار تعمیرات لوازم خانگی خارجی وجود دارد، همواره و به صورت مداوم در پی طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی قوی جهت برقراری هدف بزرگ مجموعه، یعنی رضایتمندی و مشتری‌مداری است. بنابراین  طی یک  پروسه مستمر، همیشه در به روز بودن اطلاعات فنی متخصصان از طریق آموزش‌های آزمون و خطا عملی تعمیرگاه مجاز نمایندگی پروفایل، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، قیمت مصوب طبق نرخنامه اتحادیه، ضمانت خدمات تعمیر تخصصی و بدون بازگشت و نصب قطعات اصلی، اعزام نیروی مخصوص لوازم خانگی به محل مقصد مشتری و... در حال تلاش و فعالیت به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی است. در صورت مراجعه به نمایندگی تعمیرات پروفایل به صورت حضوری یا تلفنی، به مرکز تعمیرگاه ویژه لوازم خانگی پروفایل با خدمات ضمانتی و کمترین قیمت دست پیدا کرده و با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

به دلیل نظارت و بازرسی مداوم از نمایندگی مجاز پروفایل در مدرن تکنیک، ارائه خدمات تضمینی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت انجام  می‌شود. مراکز تعزیراتی با بازدیدهای هرچند وقت یک بار از نمایندگی پروفایل از نظر قیمت‌گذاری و کیفیت خدمات، بسیار در امر رضایتمندی و مشتری‌مداری مجموعه نقش‌آفرین بوده‌اند. در نهایت نمایندگی مجاز پروفایل باید پاسخگوی تمام نیازهای شما قبل و بعد از همکاری باشد. اگر به جای نمایندگی پروفایل از سایر مراکز غیرمجاز خدمات بگیرید، عواقب تمامی مشکلات بعدی نظیر قطعات تقلبی، افراد غیرمتخصص، قیمت بالای خدمات و ... با خودتان است و از هیچ راهی نمی‌توانید این معضل را پیگیری کنید. پس مواظب تبلیغات مجازی مراکز غیر مجاز باشید و حتما برای عیب‌یابی لوازم خانگی به نمایندگی رسمی پروفایل مراجعه کرده و می‌توانید ضمانت‌نامه هر خدمت تعمیراتی که برای لوازم خانگی پروفایل به صورت تخصصی انجام می‌شود را، در انتهای کار از تکنسین تعمیرکار نمایندگی پروفایل دریافت کنید.

ارتباط با کارشناسان نمایندگی پروفایل

مطالعه بیشتر

سوالات متداول تعمیرات پروفایل

هزینه تعمیرات لوازم خانگی پروفایل بر چه اساسی محاسبه می‌شود و آیا تعرفه خاصی دارد؟

نمایندگی و تعمیرات پروفایل در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

لوازم خانگی پروفایل چند ماه گارانتی تعمیر و تعویض قطعات دارد؟

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال، آن قطعه وخدمات در نمایندگی پروفایل شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

آیا مدرن تکنیک ضمانت اصل بودن قطعات تعمیر شده پروفایل را می‌دهد؟

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی پروفایل، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی پروفایل، کدام یک از لوازم خانگی این برند را تعمیر و سرویس می‌کند؟

نمایندگی پروفایل در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند پروفایل را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


فاطمه محبی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۱:۵۳

نمایندگی پروفایل شما خدمات خوبی ارائه میده ولی خط های تلفنتون شلوغ بود

شیما
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۲:۳۳

تعمیرکاری که فرستاده بودن، بسیار محترم و خوش‌برخود بود. سرویس دهی عالی بود حتی بیشتر از کاری که لازم بود رو زحمت کشیدند و برای ما انجام دادند. ممنون

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید