سامسونگ

تعمیرات و مراکز مجاز لوازم خانگی سامسونگ

امتیاز : ۴.۹
  

سامسونگ

سامسونگ برندی قدرتمند در عرصه لوازم‌خانگی و تولید محصولات با تکنولوژی روز در سطح دنیاست. در ایران نیز سامسونگ از محبوب‌ترین برندهای لوازم‌خانگی محسوب می‌شود. بی‌شک در کنار تکنولوژی به‌روز و قیمت مناسب محصولات سامسونگ، وجود نمایندگی تعمیرات سامسونگ و قدرتمند بودن خدمات پس از فروش سامسونگ دو دلیل عمده برای اقبال این محصولات در سطح ایران است. پاسخگویی به‌موقع و تعهد نمایندگی‌های سامسونگ در تأمین قطعات و اعزام به‌موقع کارشناسان، برند سامسونگ را درصدر برندهای محبوب در سال‌های اخیر قرار داده است.

 

برند لوازم‌خانگی سامسونگ

برند سامسونگ که در ایران بیشتر به‌خاطر تولید لوازم‌خانگی و کیفیت بالای محصولات شهرت دارد، شرکتی چندملیتی و مستقر در سئول کره جنوبی است. شرکت سامسونگ علاوه بر تولید لوازم‌خانگی که کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات راه‌های ورود آن به بازارهای لوازم‌خانگی دنیا را ساده کرده است، زیرمجموعه‌های مطرح و متعددی در سایر عرصه‌های تکنولوژی نظیر سامسونگ تکوین، صنایع سنگین سامسونگ یا سامسونگ موتور و.. دارد. 
برند سامسونگ در ۱۹۳۸ به‌عنوان یک واحد صرفاً تجاری فعالیت خود را آغاز کرد. سامسونگ در طی سال‌ها و با گسترش فعالیت خود، در شکوفایی اقتصادی کره جنوبی بسیار مؤثر بوده است و یکی از اصلی‌ترین بخش‌های صادرات در کره، محصولات برند سامسونگ است. تنها در ۲۰۱۳ شرکت‌های تابعه سامسونگ صاحب هفده درصد از تولید ناخالص داخلی کره بودند. سامسونگ از نظر حفظ حقوق مصرف‌کننده نیز یکی از پیشگامان تولید لوازم‌خانگی در دنیاست و اصول مدیریت سامسونگ بر پایه احترام به مشتریان و پذیرش مسئولیت اجتماعی است. سامسونگ الکتریک که تولیدکننده لوازم‌خانگی برقی است رنج وسیعی از محصولات برقی خانگی نظیر لوازم‌خانگی دیجیتال، ال‌سی‌دی و رسانه‌های دیجیتال تولید می‌کند. سامسونگ الکتریک در ۲۰۰۵ از طرف بیزینس ویک به‌عنوان بهترین برند لوازم برقی الکتریکی معرفی شد. 
 

چرا خدمات نمایندگی سامسونگ کم رقیب است؟

نمایندگی‌های سامسونگ در کشورهای مختلف مسئول پاسخگویی به نیاز مشتریان پس از انجام فرایند فروش هستند. سامسونگ معتقد است؛ کیفیت برتر محصولات این برند آن را از برنامه‌ریزی برای تعمیرات صحیح یا آموزش نحوه درست استفاده از محصولات بی‌نیاز نمی‌کند. توجه به مسئله تعمیرات صحیح و استفاده از قطعات اورجینال باعث شده است تا اعطای نمایندگی مجاز برای تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ در شهرهای مختلف دنیا از مهم‌ترین فعالیت‌های سامسونگ در کنار توجه به کیفیت محصولات تولیدی باشد. 
 

مزایای استفاده از خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ مزایای متعددی برای مصرف‌کنندگان آن ایجاد کرده است. در دسترس بودن نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران و سایر شهرها یکی از برگ‌های برنده در استفاده از لوازم‌خانگی سامسونگ است. گارانتی مطمئن در نمایندگی‌های مجاز مزیت دیگر استفاده از محصولات سامسونگ است؛ بدین ترتیب مصرف‌کننده ایرانی از خدمات محصولات سامسونگ در تمام سال‌های گارانتی و حتی پس از آن مطمئن است.
حفظ کیفیت خدمات ارائه شده در تمام بخش‌ها نیز مزیت مهم دیگر است؛ چراکه کیفیت بالای ارائه خدمات نمایندگی سامسونگ در تمام طول فرایند از اولین تماس مشتریان با شماره نمایندگی سامسونگ تا مشکل یابی توسط کارشناسان و تعمیر یا قطعه یابی حفظ می‌شود. فاکتور مهم دیگر تعداد نمایندگی‌های تعمیرات مدرن تکنیک است که باعث پخش مناسب خدمات پس از فروش شده و در سراسر نقاط شهر بزرگی مانند تهران، کیفیت پاسخگویی به مشتریان سامسونگ حفظ شده است. به همین دلایل کافیست مشتریان مشکلات احتمالی با محصولات خانگی سامسونگ را با شماره نمایندگی سامسونگ مطرح کرده و از خدمات پس از فروش سامسونگ استفاده کنند. 
 

بهترین نمایندگی تعمیرات سامسونگ چه خصوصیاتی دارند؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که باعث محبوبیت لوازم‌خانگی برندهای مختلف می‌شود، نمایندگی‌های تعمیرات این محصولات هستند. 
1-  از نظر مصرف‌کننده لوازم‌خانگی بسیار مهم است که نمایندگی‌ها از قطعات اصل و ابزار اورجینال برای تعمیرات استفاده کنند، به‌این‌ترتیب محصول تعمیری تفاوت عمده‌ای با محصول ابتدایی نخواهد داشت و به کیفیت کارکرد گذشته خود باز خواهد گشت.
2-   حضور به‌موقع کارشناسان تعمیر محصول، پاسخگویی و در دسترس بودن آنها نیز باعث می‌شود، مشتریان محصولات خانگی در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند به استفاده از این محصولات بپردازند. 
3-  هزینه مناسب خدمات تعمیر یا تعویض، فاکتور دیگری است که منجر به رضایت یا عدم رضایت مصرف‌کنندگان از خدمات پس از فروش برندها می‌شود.
4-  گارانتی معتبر سرویس و تعمیر از همان آغاز خرید از مهم‌ترین موارد برای اغلب مشتریان است. گارانتی معتبر به معنی پاسخگویی در تأمین قطعات و مسئولیت‌پذیر بودن شرکت صادرکننده گارانتی در طول دوره گارانتی است. 
5-  زمان‌بندی دقیق و تخمین درست از زمان تعمیر محصولات نیز میزان رضایت مشتریان از برندها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
مدرن تکنیک؛ نمایندگی تعمیرات سامسونگ 
در میان شرکت‌های نمایندگی تعمیرات سامسونگ، شرکت مدرن تکنیک توانسته است با اجرای استانداردهای لازم در نمایندگی تعمیرات، از بهترین نمونه‌های نمایندگی تعمیرات سامسونگ و خدمات پس از فروش سامسونگ باشد. در مدرن تکنیک:
1-  تکنسین‌های حرفه‌ای و کارشناسان آموزش‌دیده وظیفه بررسی محصولات و عیب‌یابی آنها را دارند. آموزش‌های دوره‌ای عملی، دانش کارشناسان مدرن تکنیک را به‌روز و کاربردی نگه می‌دارد. کارشناسان حرفه‌ای مدرن تکنیک با عیب‌یابی اصولی از دوباره‌کاری و اتلاف زمان و هزینه مشتریان جلوگیری می‌کنند. 
2-  خدمات مدرن تکنیک شامل دقت و کیفیت در کنار اعزام سریع کارشناسان است، به این صورت در حداقل زمان ممکن خدمات تعمیر انجام می‌شود.
3-   شرکت مدرن تکنیک خود را موظف می‌داند تا از ابزار، لوازم‌ یدکی و قطعات اورجینال برای تعمیر محصولات استفاده کند و خیال مصرف‌کننده را از بابت استفاده از قطعات غیر اورجینال که باعث کاهش طول عمر یا تخریب کلی محصولات می‌شود، آسوده سازد.
4-  هزینه مناسب خدمات تعمیرات در مدرن تکنیک، خدمات آن را برای تمام گروه‌های جامعه ممکن کرده است.
مدرن تکنیک به‌عنوان یکی از بهترین نمایندگی‌های تعمیرات سامسونگ تهران، خدمات حرفه‌ای خود را به مشتریان سامسونگ ارائه می‌کند. عیب‌یابی دقیق، تکنسین‌های حرفه‌ای و استفاده از لوازم‌یدکی اورجینال، مدرن تکنیک را در میان سایر نمایندگی‌های تعمیرات سامسونگ شاخص ساخته است. مشتریان محصولات سامسونگ برای استفاده از این خدمات با استفاده از شماره نمایندگی سامسونگ بدون اتلاف زمان یا صرف هزینه نامعقول از خدمات پس از فروش سامسونگ در مدرن تکنیک بهره‌مند شوند.    
 
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370


فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲