شماره تماس: 02122500600

سامسونگ

تولیدکنندگان محصولات برند سامسونگ به منظور ارتقای سطح خدمات خود اقدام به تاسیس مرکز تخصصی رسمی در تمامی شهرهای جهان به ویژه تهران کرده‌اند. مدرن تکنیک با بیش از 50 سال سابقه کار به یکی از معتبرترین مرکز تخصصی رسمی برند سامسونگ تبدیل شده است. این شرکت با استفاده از باتجربه‌ترین تعمیرکاران در زمینه نصب و راه‌اندازی، خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی محصولات این برند، اماده خدمت رسانی است. تیم پشتیبانی شرکت مدرن تکنیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما و اعزام نیرو است

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی سامسونگ

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

مدرن تکنیک: مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ (SAMSUNG)

پس از سال ها تجربه و رسیدن به جایگاه امروز سامسونگ که سبب شده خریداران با خیال راحت به تعمیرگاه سامسونگ مراجعه کنند و کالای مورد نظر خود را تهیه کنند، این شرکت بزرگ می داند که علاوه بر محصولات با کیفیت باید با خدمات پس از فروش خوب، مشتریان را حفظ کرده و در جلب رضایت هر چه بیشتر آنها کوشا باشد. به همین دلیل تعمیرگاه تعمیر سامسونگ در تمام شهر ها و کشور هایی که محصولات آن به فروش می رسد وجود دارد تا این خدمات ویژه را به مشتریان ارائه کند. توجه داشته باشید که در هنگام خرید نیز کارشناسان فروش در فروشگاه های سامسونگ حضور دارند تا مشتریان با توجه به نیاز های خود، بتوانند بهترین کالا را تهیه کنند.

در میان شرکت‌های تعمیرگاه سامسونگ، شرکت مدرن تکنیک توانسته است با اجرای استانداردهای لازم در تعمیرگاه تعمیرات سامسونگ ، از بهترین نمونه‌های تعمیر لوازم خانگی و خدمات پس از فروش سامسونگ باشد. در مدرن تکنیک:

1-  تکنسین‌های حرفه‌ای و کارشناسان آموزش‌دیده وظیفه بررسی محصولات و عیب‌یابی آنها را دارند. آموزش‌های دوره‌ای عملی، دانش کارشناسان مدرن تکنیک را به‌روز و کاربردی نگه می‌دارد. کارشناسان حرفه‌ای مدرن تکنیک با عیب‌یابی اصولی از دوباره‌کاری و اتلاف زمان و هزینه مشتریان جلوگیری می‌کنند. 

2-  خدمات مدرن تکنیک شامل دقت و کیفیت در کنار اعزام سریع کارشناسان است، به این صورت در حداقل زمان ممکن خدمات تعمیر انجام می‌شود.

3-  شرکت مدرن تکنیک خود را موظف می‌داند تا از ابزار، لوازم‌ یدکی و قطعات اورجینال برای تعمیر محصولات استفاده کند و خیال مصرف‌کننده را از بابت استفاده از قطعات غیر اورجینال که باعث کاهش طول عمر یا تخریب کلی محصولات می‌شود، آسوده سازد.

4-  هزینه مناسب خدمات تعمیرات در مدرن تکنیک، خدمات آن را برای تمام گروه‌های جامعه ممکن کرده است.

ویژگی های مرکز  تخصصی تعمیرات سامسونگ

تا این جامتوجه شدیم که تعمیرگاه سامسونگ تا چه اندازه برای اعتماد مشتریان ارزش قائل است و می کوشد با ارائه کالای با کیفیت و خدمات پس از فروش خوب، همواره رضایت آن ها را جلب کند. در این قسمت برای این که بتوانیم راهنمای مناسبی برای انتخاب برند در اختیار مشتریان قرار دهیم، ویژگی های تعمیرگاه سامسونگ را به اختصار با هم دوره می کنیم:

  • ارائه کالای با کیفیتی که در دسته بهترین های بازار قرار دارد
  • مشاوره مناسب هنگام خرید
  • ارسال فوری کالا به همراه کارشناس برای راه اندازی
  • خدمات پس از فروش مناسب به منظور تعمیر یا سرویس دستگاه
  • مشتری مداری و مسئولیت پذیری در برابر کالای تولیدی

بهترین تعمیرگاه سامسونگ چه خصوصیاتی دارند؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که باعث محبوبیت لوازم‌خانگی برندهای مختلف می‌شود، تعمیرگاه‌ سامسونگ این محصولات هستند. 

1-  از نظر مصرف‌کننده لوازم‌خانگی بسیار مهم است که تعمیرگاه‌ها از قطعات اصل و ابزار اورجینال برای تعمیرات لوازم خانگی استفاده کنند، به‌این‌ترتیب محصول تعمیری تفاوت عمده‌ای با محصول ابتدایی نخواهد داشت و به کیفیت کارکرد گذشته خود باز خواهد گشت.

2-   حضور به‌موقع کارشناسان تعمیر محصول، پاسخگویی و در دسترس بودن آنها نیز باعث می‌شود، مشتریان محصولات خانگی در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند به استفاده از این محصولات بپردازند. 

3-  هزینه مناسب خدمات تعمیر یا تعویض، فاکتور دیگری است که منجر به رضایت یا عدم رضایت مصرف‌کنندگان از خدمات پس از فروش برندها می‌شود.

4-  گارانتی معتبر سرویس و تعمیر از همان آغاز خرید از مهم‌ترین موارد برای اغلب مشتریان است. گارانتی معتبر به معنی پاسخگویی در تأمین قطعات و مسئولیت‌پذیر بودن شرکت صادرکننده گارانتی در طول دوره گارانتی است. 

5-  زمان‌بندی دقیق و تخمین درست از زمان تعمیر محصولات نیز میزان رضایت مشتریان از برندها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

مشاوره با تکنسین های نمایندگی سامسونگ

مرکز  تخصصی تعمیرات سامسونگ تهران

مدرن تکنیک به‌عنوان یکی از بهترین تعمیرگاه‌ تعمیرات سامسونگ تهران، خدمات حرفه‌ای خود را به مشتریان سامسونگ ارائه می‌کند. عیب‌یابی دقیق، تکنسین‌های حرفه‌ای و استفاده از لوازم‌یدکی اورجینال، مدرن تکنیک را در میان سایر تعمیرگاه‌های تعمیرات سامسونگ شاخص ساخته است. مشتریان محصولات سامسونگ برای استفاده از این خدمات با استفاده از شماره تعمیرگاه سامسونگ بدون اتلاف زمان یا صرف هزینه نامعقول از خدمات پس از فروش سامسونگ در مدرن تکنیک بهره‌مند شوند. 

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ با قطعات اورجینال

با توجه به توضیحاتی که راجع به تعمیرگاه سامسونگ و خدماتی که در آن ارائه می شود، دادیم، در این جا به شرح یکی از این خدمات یعنی استفاده از قطعات اصل در هنگام تعمیر می پردازیم.

شاید برخی در هنگام خرابی لوازم خانگی راحت تر باشند که از یک تعمیرکار محلی در نزدیکی خود کمک بگیرند. اما ما پیشنهاد می کنیم که هر گاه وسیله شما به تعمیر نیاز پیدا کرد، حتما در اولین قدم با تعمیرگاه آن تماس بگیرید. کارشناسانی که در تعمیرگاه تعمیر سامسونگ حضور دارند، در گام اول شما را تلفنی راهنمایی می کنند و اگر نیازی به اعزام کارشناس باشد در اولین فرصت، تعمیرکار را به محل خرابی وسیله می فرستند.

کارشناسی که در محل حضور پیدا می کند با توجه به داشتن تجربه کافی، به سرعت وسیله شما را عیب یابی کرده و اگر نیازی به تعمیر و تعویض قطعه باشد، حتما از قطعات اصلی برای وسیله شما استفاده خواهد شد.

استفاده از قطعات تقلبی تنها برای کوتاه مدت وسیله شما را راه می اندازد و در بلند مدت می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند. پس یکی از بهترین خدمات تعمیرگاه سامسونگ برای مشتریانش استفاده از قطعات اصلی در دستگاه هاست.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ با گارانتی

یکی از مزایای خرید کالای دارای گارانتی این است که، تعمیرگاه سامسونگ در مدت زمانی که بر روی کارت گارانتی و یا ضمانت نامه معتبر آن نوشته شده، ضمانت کالا را بر عهده می گیرد و در صورت بوجود آمدن هر گونه مشکلی، کارشناسان تعمیرگاه تعمیر سامسونگ درمحل حضور پیدا کرده و وسیله مورد نظر را مانند روز اول تعمیر می کنند. پس به خاطر داشته باشید که یک کالای اورجینال حتما دارای گارانتی معتبر و طولانی مدت خواهد بود.

سامسونگ برندی قدرتمند در عرصه لوازم‌خانگی و تولید محصولات با تکنولوژی روز در سطح دنیاست. در ایران نیز سامسونگ از محبوب‌ترین برندهای لوازم‌خانگی محسوب می‌شود. بی‌شک در کنار تکنولوژی به‌روز و قیمت مناسب محصولات سامسونگ، وجود تعمیرگاه تعمیرات سامسونگ و قدرتمند بودن خدمات پس از فروش سامسونگ دو دلیل عمده برای اقبال این محصولات در سطح ایران است. پاسخگویی به‌موقع و تعهد تعمیرگاه‌ سامسونگ در تأمین قطعات و اعزام به‌موقع کارشناسان، برند سامسونگ را درصدر برندهای محبوب در سال‌های اخیر قرار داده است.

 

شماره ت​ماس مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ

021-22000932

چرا خدمات تعمیرگاه سامسونگ کم رقیب است؟

تعمیرگاه‌ سامسونگ در کشورهای مختلف مسئول پاسخگویی به نیاز مشتریان پس از انجام فرایند فروش هستند. سامسونگ معتقد است؛ کیفیت برتر محصولات این برند آن را از برنامه‌ریزی برای تعمیرات صحیح یا آموزش نحوه درست استفاده از محصولات بی‌نیاز نمی‌کند. توجه به مسئله تعمیرات صحیح و استفاده از قطعات اورجینال باعث شده است تا اعطای تعمیرگاه سامسونگ برای تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ در شهرهای مختلف دنیا از مهم‌ترین فعالیت‌های سامسونگ در کنار توجه به کیفیت محصولات تولیدی باشد. 

مزایای استفاده از خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ مزایای متعددی برای مصرف‌کنندگان آن ایجاد کرده است. در دسترس بودن تعمیرگاه تعمیرات سامسونگ در تهران و سایر شهرها یکی از برگ‌های برنده در استفاده از لوازم‌خانگی سامسونگ است. گارانتی مطمئن در تعمیرگاه‌های مجاز مزیت دیگر استفاده از محصولات سامسونگ است؛ بدین ترتیب مصرف‌کننده ایرانی از خدمات محصولات سامسونگ در تمام سال‌های گارانتی و حتی پس از آن مطمئن است.

حفظ کیفیت خدمات ارائه شده در تمام بخش‌ها نیز مزیت مهم دیگر است؛ چراکه کیفیت بالای ارائه خدمات تعمیرگاه سامسونگ در تمام طول فرایند از اولین تماس مشتریان با شماره تعمیرگاه سامسونگ تا مشکل یابی توسط کارشناسان و تعمیر یا قطعه یابی حفظ می‌شود. فاکتور مهم دیگر تعداد تعمیرگاه‌های تعمیرات مدرن تکنیک است که باعث پخش مناسب خدمات پس از فروش شده و در سراسر نقاط شهر بزرگی مانند تهران، کیفیت پاسخگویی به مشتریان سامسونگ حفظ شده است. به همین دلایل کافیست مشتریان مشکلات احتمالی با محصولات خانگی سامسونگ را با شماره تعمیرگاه سامسونگ مطرح کرده و از خدمات پس از فروش سامسونگ استفاده کنند. 

ارتباط با کارشناسان نمایندگی جنرال الکتریک

مطالعه بیشتر

برند لوازم‌ خانگی سامسونگ

برند سامسونگ که در ایران بیشتر به‌خاطر تولید لوازم‌خانگی و کیفیت بالای محصولات شهرت دارد، شرکتی چندملیتی و مستقر در سئول کره جنوبی است. شرکت سامسونگ علاوه بر تولید لوازم‌خانگی که کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات راه‌های ورود آن به بازارهای لوازم‌خانگی دنیا را ساده کرده است، زیرمجموعه‌های مطرح و متعددی در سایر عرصه‌های تکنولوژی نظیر سامسونگ تکوین، صنایع سنگین سامسونگ یا سامسونگ موتور و.. دارد. 
 
برند سامسونگ در ۱۹۳۸ به‌عنوان یک واحد صرفاً تجاری فعالیت خود را آغاز کرد. سامسونگ در طی سال‌ها و با گسترش فعالیت خود، در شکوفایی اقتصادی کره جنوبی بسیار مؤثر بوده است و یکی از اصلی‌ترین بخش‌های صادرات در کره، محصولات برند سامسونگ است. تنها در ۲۰۱۳ شرکت‌های تابعه سامسونگ صاحب هفده درصد از تولید ناخالص داخلی کره بودند. سامسونگ از نظر حفظ حقوق مصرف‌کننده نیز یکی از پیشگامان تولید لوازم‌خانگی در دنیاست و اصول مدیریت سامسونگ بر پایه احترام به مشتریان و پذیرش مسئولیت اجتماعی است. سامسونگ الکتریک که تولیدکننده لوازم‌خانگی برقی است رنج وسیعی از محصولات برقی خانگی نظیر لوازم‌خانگی دیجیتال، ال‌سی‌دی و رسانه‌های دیجیتال تولید می‌کند. سامسونگ الکتریک در ۲۰۰۵ از طرف بیزینس ویک به‌عنوان بهترین برند لوازم برقی الکتریکی معرفی شد. 

لوازم خانگی سامسونگ ساخت کدام کشور است؟

زمانی که حرف شرکت های معروف سازنده لوازم خانگی به میان می آید، متوجه می شویم که سامسونگ بسیاری از لوازم خانه را با کیفیت بالا و طراحی مدرن به بازار عرضه کرده و در عرصه رقابت یکی از قدرتمند ترین رقبا به حساب می آید. این برند ساخت کره ی جنوبی است و دفتر مرکزی آن نیز در شهر پیشرفته سئول قرار دارد. هر گاه به روند پیشرفت چنین کمپانی های بزرگی نگاه می کنیم به نکات جالبی پی می بریم. امروزه در سراسر دنیا شاهد حضور تعمیرگاه سامسونگ در اکثر شهر ها و کشور ها هستیم و افراد زیادی در دسته طرفداران این برند قرار دارند. شاید جالب باشد که بدانید این کمپانی بزرگ فعالیت خود را در سال 1938 از یک شهر کوچک در کره و از صادرات ماهی خشک و سبزیجات شروع کرد.
 
موسس این کمپانی، نام آن را بر اساس رویاهای بزرگش گذاشته بود، سامسونگ در زبان کره ای به معنای 3 ستاره است و از عدد 3 به جهت آن که نماد بزرگی و موفقیت در فرهنگ این کشور بود، استفاده شده است. سردمداران این شرکت معتقد بودند که روزی سامسونگ به یکی از بزرگترین شرکت های دنیا تبدیل شده و مانند ستاره ای در آسمان رقابت می درخشد. 
 
همان طور که مشخص است پیش بینی آن ها درست از آب در آمد و امروزه تعمیرگاه سامسونگ جزء مطرح ترین برند هاست و افراد زیادی در جهان، کالا های این کمپانی را خریداری کرده اند.
 
اگر بخواهیم به مبدا گسترش این برند و ورودش به صنعت تولید برگردیم، باید بدانید که جنگ کره سبب شد تا انگیزه ورود به صنعت برای مفید واقع شدن برای کشور در ذهن صاحبان سامسونگ ایجاد شود و گام بعدی و جدی در تحول بزرگ این کمپانی در سال 1960 با تاسیس شرکت سامسونگ الکتریک، برای این برند رقم خورد.
 
اولین تولیدات این شرکت تازه تاسیس، لوازمی چون تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و دستگاه تهویه هوا بود. تنها یک سال بعد سامسونگ به همراه کمپانی NEC اقدام به تولید لوازم صوتی تصویری کرد.
 
روند پیشرفت و گسترش سامسونگ به صورت صعودی ادامه داشت و تعداد محصولات این شرکت هر روز بیشتر از قبل می شد. این زیاد شدن کمیت، بالا رفتن کیفیت و تطابق با تکنولوژی روز را نیز به همراه داشت. سال 1988 موسس سامسونگ از دنیا رفت و سبب شد تا این کمپانی به 4 بخش تجزیه شود. اما سامسونگ گروپ که بزرگترین آن ها بود، به تولید محصولات سامسونگ در زمینه های مختلف ادامه داد.
 
این گونه بود که تعمیرگاه سامسونگ، امروزه یکی از اولین محل هایی است که افراد برای خرید لوازم خانگی، صوتی تصویری و الکترونیکی خود به آن سر می زنند. اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید چنان برند بزرگی چه خدماتی را به مشتریان ارائه می کند. برای اطلاع از این خدمات، ادامه مطلب را دنبال کنید.
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید