شماره تماس: 02122500600

تماس با مدرن تکنیک

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تعمیر یا خریداری یخچال؛ مسئله این است؟ این روزها، بازار لوازم خانگی روند عجیب‌وغریبی را طی می‌کند و قیمت لوازم خانگی بشدت سرسامان آور شده است. به حدی که اکثر خریداران لوازم خانگی آن دسته افرادی هستند که یا دختر دم بخت دارند یا افرادی که با یک تعمیرکار خوب جهت خرابی وسایلشان آشنا نیستند. به‌ویژه وسایل سنگینی مانند یخچال که قیمت‌های به‌شدت گرانی دارند. با وجود این مسائل تعمیر یخچال گزینه بسیار منطقی و هوشمندانه برای نونوار کردن آن است.

افرادی که دختر دم بخت در منزل دارند، گزینه‌ای جز خرید وسایل جدید و نو ندارند، اما به آن دسته افرادی که وسایل منزلشان همچون یخچال خراب شده است؛ توصیه می‌شود که به دنبال یک تعمیرکار یخچال برگردند تا با هزینه بسیار کمتر به سرانجام شیرینی برسند. به‌ویژه‌ این روزها که متأسفانه خبری از جنس‌های اصل و درجه یک خارجی در بازار لوازم خانگی نیست و باید سفت جنس‌های اصل خریداری شده در گذشته را نگه داشت و با یک تعمیر ساده، آن‌ها را مانند روز اول کرد.

مشاوره با کارشناسان تعمیر یخچال

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید

تعمیرات یخچال ساید بای ساید

 تعمیر ساید باید ساید ها این روزها که قیمت لوازم خانگی بسیار بالا رفته از اهمیت بالایی برخوردار است. ساید بای سایدها از محبوب‌ترین انواع یخچال‌ها هستند که در سال‌های اخیر جای پای خود را در میان لوازم خانگی خانواده‌ها باز کرده‌اند. حجم زیاد وسایل و غذاهایی که می‌توان در ساید بای ساید نگهداری کرد، در کنار تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای که در ساخت آنها به کاررفته، باعث می‌شود  گزینه اول خرید لوازم آشپزخانه باشند. به همین دلیل در زمان خرابی دردسرهای زیادی برای اهالی خانه ایجاد می‌کنند و بهتر است تعمیر ساید بای ساید‌ها خیلی سریع و به دست کارشناسان متخصص و مجرب نمایندگی‌های تعمیرات لوازم خانگی معتبر انجام شوند.

خدمات تعمیر و نماینگی ساید بای ساید در محل

از آنجایی که ساید بای ساید در ابعاد بزرگی تولید می‌شوند، بهتر است تعمیر آنها در محل صورت بگیرد و برای تعمیر ساید بای ساید جا‌به‌جای صورت نگیرد. چرا که جا‌به‌جایی یخچال در کنار سختی و هزینه‌بر بودن آن، می‌تواند آسیب‌های دیگری هم به ساید بای سایدها وارد کند. مگر اینکه موتور یخچال دچار مشکل بزرگی شده و لازم باشد برای تعویض قطعه و بررسی بهتر، به تعمیرگاه و نمایندگی‌های تعمیر ساید بای ساید منتقل شود.

تعمیر  ساید بای ساید را به چه کسی باید بسپاریم؟

زمانی که ساید بای ساید خانه دچار مشکل می‌شود، نگرانی‌های زیادی به وجود می‌آورد و دردسرهای زیادی برای اهالی خانه ایجاد می‌کند. چرا که نمی‌توان مدت زیادی مواد غذایی داخل ساید بای ساید را بدون فضای سرد، سالم نگهداشت. به همین دلیل باید تعمیر  ساید بای ساید خیلی سریع انجام شود. از طرفی دیگر با توجه به هزینه‌های زیاد خرید  ساید بای ساید، گزینه تعمیر ساید بای ساید انتخاب به صرفه‌تر و درست‌تری به نظر می‌آید، مگر اینکه موتور آن دچار خرابی زیادی شده باشد و امکان تعمیر آن نباشد.

خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید شامل چه مواردی است؟

برای  ساید بای ساید ممکن است مشکلات متفاوتی ایجاد شود که تعدادی از معمول‌ترین‌های آنها موارد زیر هستند:

  • نشتی آب در قسمت‌های داخلی و بیرونی ساید بای ساید
  • نشتی یا تمام شدن گاز ساید بای ساید
  • درست کار نکردن یخ ساز ساید بای ساید
  • خراب شدن فیلترهای تصفیه سایدبای ساید
  • داغ کردن بیش از اندازه موتور ساید بای ساید
  • خرابی‌ها و مشکلات ایجاد شده در کمپرسورهای ساید بای ساید 
  • سرد نکردن بخش یخچال یا فریزر ساید بای ساید 
  • برفک زدن ساید بای سایدهایی که برفک ندارند
  • خرابی و فاسد شدن لاستیک درهای ساید 

انتخاب تعمیرکار برای تعمیر یخچال ساید بای ساید

برای اینکه خیال‌تان را از بابت تعمیر  ساید بای ساید راحت کنید، باید آن را به دست یک تعمیرکار متخصص و باسابقه بسپارید. اگر کارشناسی که انتخاب می‌کنید، درباره تعمیر ساید بای ساید دانش زیادی نداشته باشد و تجربه‌اش کم باشد، ممکن است یک نقص کوچک را به یک مشکل خیلی بزرگ تبدیل کند و هزینه‌های زیادی روی دست‌تان بگذارد. یا اینکه نتواند یک قطعه را تعمیر و آن را به اشتباه تعویض کند که در این صورت باز هم هزینه‌های شما را زیادتر می‌شود. این امکان هم وجود دارد که آسیب جدی و اساسی به ساید بای ساید شما وارد کند و دیگر امکان تعمیر  ساید بای ساید وجود نداشته باشد.

برای اینکه بتوانید از این موارد جلوگیری کنید و تعمیر ساید بای ساید یا دیگر لوازم خانگی تان را به یک تعمیرکار معتبر بسپارید باید به سراغ یک نمایندگی تعمیر ساید بای ساید یا تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید شناخته شده و باسابقه بروید.

خدمات نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید

نمایندگی‌های مجاز تعمیر  ساید بای ساید ویژگی‌هایی دارند که با کمک آنها می‌توانند از معتبر بودنشان مطمئن شوید. یک اینکه لیستی از کارشناسان باسابقه و باتجربه و سابقه تعمیراتی آنها به شما می‌دهند. در کنار این، تعمیرات انجام شده خود را ضمانت می‌کنند و برای حسن انجام کارشان یک گواهی در اختیارتان قرار می‌دهند. سوم اینکه از قطعات اصل برای تعمیر انواع لوازم خانگی مانند تعمیر ساید بای ساید استفاده می‌کنند.

کارشناسی و تعمیر ساید بای ساید

شما پس از تماس یا مراجعه به نمایندگی‌های معتبر تعمیر لوازم خانگی می‌توانید تقاضای کارشناسی برای تعمیر ساید بای ساید خود را درج کنید و پس از دیدن رزومه کارشناسان و رضایت مشتریان، یکی از آنها را برای تعمیر  ساید بای ساید خود فرا بخوانید. تمام افرادی که در نمایندگی‌های معتبر لوازم خانگی فعالیت می‌کنند، از فیلترهای مختلفی برای کار در این نمایندگی‌ها انتخاب شده‌اند و تبحر خاصی در پیدا کردن مشکلی اصلی و تعمیر ساید بای ساید یا دیگر وسایل الکترونیکی دارند.

عوامل موثر در محاسبه هزینه تعمیر ساید بای ساید

از آنجایی که یخچال به ویژه  ساید بای ساید از سنگین‌ترین و اصلی‌ترین لوازم خانگی آشپزخانه هستند، به همین دلیل هزینه تعمیر آنها معمولا بیشتر از دیگر لوازم خانگی خانه در می‌آید. به خصوص اگر یک تعمیرکار نابلد دست به تعمیر آن بزند و هزینه‌های شما را بالاتر ببرد. بسته به اینکه مشکل تعمیر ساید بای ساید شما چه چیزی است و کدام قسمت آن دچار خرابی شده، هزینه تعمیر آن فرق می‌کند. 

از طرف دیگر اگر کار به دست یک نمایندگی معتبر  ساید بای ساید انجام شود به شما کمک می‌کند از هزینه‌ای که انجام می‌دهید، مطئن شوید و نگرانی دوباره هزینه کردن نداشته باشید. پس بهتر است به جایی مراجعه کنید که توانایی تعمیر انواع برندهای ساید بای ساید را داشته باشند و به صورت 24 ساعته برای تعمیر انواع لوازم خانگی آمادگی خود را اعلام کنند.

پس اگر برای تعمیر تخصصی یخچال ساید بای ساید خود به دنبال یک مرکز تخصصی با خدمات رسمی و ضمانت و بیمه هستید، مطلب این صفحه را به خوبی مطالعه کنید و با نزدیک‌ترین مرکز خدمات تخصصی تعمیر یخچال مدرن تکنیک تماس بگیرید.

 

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران 

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شمال تهران 

 

 

021-22000932

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شرق تهران 

 

021-77081090

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید غرب تهران 

 

021-88566359

 

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنوب تهران 

 

021-55102370

 

 

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید