تعمیر و سرویس ساید بای ساید وستینگهاوس

امتیاز : ۴.۹
تعمیرگاه و مراکز مجاز ساید بای ساید وستینگهاوس

اگر شما از هم از افرادی باشید که قصد خرید یخچال داشته اید، حتما می دانید که یخچال از آن دسته لوازم خانگی است که در هنگام خرید آن باید در مورد برند و شرکتی که محصول را از آن تهیه می کنید، تحقیق درستی کنید. این وسیله در دسته ی لوازم خانگی گران قیمت قرار می گیرد و اکثر افراد ترجیح می دهند که پس از مدت کوتاهی به تعمیر ساید بای ساید خود نیاز پیدا نکنند. یکی از برند های بسیار معتبری که در تولید یخچال آوازه ی خوش و طولانی دارد، برند وستینگهاوس است. یخچال های ساید بای ساید وستینگهاوس از آن محصولاتی هستند که مشتریان از کیفیت عملکرد و طول عمر این وسیله رضایت کاملی دارند و به همین جهت فروش این یخچال در بازار لوازم خانگی بسیار پر رونق است.

برای این که به دلیل شهرت و رضایت افراد از این یخچال پی ببریم و متوجه شویم که چرا زمان تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس، حتی سال ها پس از استفاده نیز فرا نمی رسد، سری به تاریخچه این شرکت می زنیم.

در سال 1886 فردی به نام جورج وستینگهاوس که از کارآفرینان و نخبگان آمریکایی در آن زمان  بود، شرکتی را با نام فامیل خود تاسیس کرد. وی موفقیت های خود را با موضوع مورد علاقه اش، یعنی برق شروع کرد و فعالیت های وستینگهاوس هم زمان با ارائه برق DC توسط ادیسون بود، وستینگهاوس با اجرایی کردن و استفاده از شبکه های برق متناوب AC توانست در این زمینه از ادیسون پیشی بگیرد. در حدود 1910 جورج به رادیو و تلویزیون علاقه مند شد و از پیشگامان توسعه این صنعت بود. در سال 1975 بود که این شرکت به عرصه تولید لوازم خانگی پا گذاشت و با توجه به سابقه غنی و موفقیت هایی که تا آن زمان کسب کرده بود در این عرصه نیز درخشید، تا جایی که امروزه وستینگهاوس از مشهورترین شرکت های این حوزه بوده و در کیفیت محصولاتش جای هیچ شکی نیست.

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

تعمیر ساید بای ساید هم مانند تعمیر دیگر لوازم خانگی امری حساس است. جالب است بدانید که اگر روش استفاده شما از یخچال درست و اصولی باشد به این زودی نیاز به تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس پیدا نمی کنید، اما از آن جایی که هر وسیله برقی مخصوصا یخچال که به صورت دائمی کار می کند، نیاز به سرویس و تعمیر لوازم خانگی پیدا می کند، برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس بهتر است از تعمیرکار های حرفه ای کمک بگیرید. اما شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چه محلی برای تعمیر ساید بای ساید، مناسب تر است؟

در پاسخ باید گفت که بهترین تعمیرگاه برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس نمایندگی های معتبر این برند است. در نمایندگی های تعمیر معتبر خدمات ویژه ای برای رفاه هر چه بیشتر مشتریان به آن ها ارائه می شود. اما شاید این سوال پیش بیاید که چه زمانی نیاز به تعمیر ساید بای ساید است؟ و چه زمانی باید با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس تماس گرفت؟

 برای پی بردن به پاسخ این سوالات در این مطلب علائم و نشانه هایی که خبر از فرا رسیدن زمان تعمیر ساید بای ساید می دهد را بر می شمریم و پس از آن شرح خدمات تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس را مرور می کنیم.

خدمات تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در محل

یکی از خدمات ویژه برای تعمیر ساید بای ساید در نمایندگی های معتبر این است که برای بهره بردن از  این امکانات تنها کافی است که مشتریان با این مراکز تماس بگیرند و درخواست اعزام کارشناس مربوطه را ثبت نمایند. نمایندگی های معتبر در کوتاهترین زمان ممکن یک کارشناس حرفه ای را به محل خرابی دستگاه اعزام می کنند.

اعزام کارشناس برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس به محل چند مزیت اصلی دارد، اول این که برخی از لوازم برقی خانگی مانند یخچال را در زمان خرابی نمی توان جا به جا کرد، اول این که هزینه های حمل و نقل و رساندن دستگاه به تعمیرگاه بسیار بالا خواهد بود و دوم این که تکان دادن بی جهت این لوازم میتواند خرابی را گسترده تر کرده و به باعث وارد شدن خسارت های جدی به ساید بای ساید شود.

از سوی دیگر زمانی که کارشناس برای عیب یابی و تعمیر وسیله به خانه می آید، افراد می توانند  بر تمام مراحل کار وی نظارت داشته باشند. این موضوع سبب می شود که شبهه ای در درستی خدمات انجام شده پیش نیاید و تمام هزینه های دستمزد و تعویض احتمالی قطعات نیز به صورت حضوری به مشتریان اعلام شده در فاکتور ثبت می شود.

سوالات رایج در زمان خرابی ساید بای ساید وستینگهاوس

همان طور که پیشتر هم اشاره کردیم برای مراقبت و نگهداری از لوازم خانگی نیاز است که آنها را هر چند وقت یک بار سرویس کنیم. اما به غیر از این برخی از اشکالات یخچال ها با دانستن نکاتی راجع به آن ها حل می شود و دیگر نیازی به تعمیر ساید بای ساید نیست. در این قسمت قصد داریم برخی از سوالات رایج در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس را بررسی کنیم.

آیا دمای ساید بای ساید وستینگهاوس را باید در فصول مختلف تغییر داد؟

توجه داشته باشید که گرم و سرد شدن هوا می تواند بر عملکرد یخچال تاثیر داشته باشد. پس باید در فصل گرم تنظیمات ساید بای ساید وستینگهاوس را بر روی 2 و 3 و در فصل سرد بر روی 4 و 5 گذاشت. درصورتی که به تنظیمات دما توجه نداشته باشید ممکن است عملکرد یخچال آن طور که باید نبوده و فکر کنیدکه نیاز به تعمیر ساید بای ساید است.

آیا حجم مواد غذایی درون یخچال می تواند بر خرابی آن تاثیر بگذارد؟

شاید عجیب باشد اما پاسخ این سوال آری است. زمانی که بیش از حد استاندارد یخچال را پر کنید، هوای خنک داخل یخچال برای خنک کردن آن ها کافی نیست و عملکرد یخچال با مشکل رو به رو می شود. علاوه بر این بهتر است بسته های بزرگ را نزدیک به جداره های انتهایی یخچال نگذارید چرا که احتمالا جلوی دریچه های سرماساز را مسدود می کنید. رعایت این مسائل سبب می شود که تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شما به تعویق بیفتند.

چرا فن یخچال کار نمی کند؟

برخی از افراد سوال می کنند که اگر فن یخچال کار نمی کرد، نشانه ای برای تعمیر ساید بای ساید است؟ باید گفت که زمانی که فن اپراتور یخچال کار نکند، هوای سرد جریان پیدا نمی کند و یخچال گرم می شود. پس به محض از کار افتادن فن برای تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس اقدام نمایید.

چرا درب یخچال به خوبی بسته نمی شود؟

یکی از مشکلات رایجی که برای یخچال ها پیش می آید، بسته نشدن صحیح درب است. بسته نشدن درب معمولا به خاطر ایراد لاستیک دور درب است و سبب می شود تا برودت یخچال به میزان کافی نباشد، پس اگر خنکی یخچال شما کم شد اول لاستیک دور درب را چک کنید و سپس برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس اقدام نمایید.

چرا خنکی درون یخچال کم شده است؟

معمولا دلیل کم شدن خنکی یخچال گم شدن گاز آن است، اگر به موقع برای تعمیر ساید بای ساید اقدام نکنید، کمپرسور به صورت پیوسته کار می کند و پس از مدتی خواهد سوخت.

آیا تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس ارزش دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که زمانی که برای خرید لوازم خانگی ای مانند یخچال هزینه ی زیادی کرده و آن را از برند معتبری تهیه می کنید، انتظار می رود که دستگاه با ایرادات جزیی از کار بیفتد، ممکن است که هزینه ی تعویض قطعات اورجینال قدری بالا باشد، اما در اکثر مواقع کمک گرفتن از متخصصان حرفه ای کارگر بوده و تعمیر یخچال ساید بای ساید به خوبی انجام می شود و این دستگاه سال ها برای شما کار می کند.

زمانی که برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس به نمایندگی معتبر مراجعه می کنید، اگر هزینه تعمیر به صرفه نباشد یا احتمالا درست نشدن دستگاه بالا باشد، کارشناسان مربوطه حتما این موضوع را به شما گوش زد می کنند.

خدمات تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شامل چه مواردی می شود؟

در این مطلب اشاره کردیم که برای تعمیر ساید بای ساید، بهتر است به نمایندگی های تعمیر معتبر برندی که از آن خرید کرده اید مراجعه کنید، اگر چنین مرکزی را نمی شناختید به کارت گارانتی مراجعه کرده و یا به فروشگاهی که از آن خرید کرده اید سر بزنید.

برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس نیز، تعمیرگاه های معتبر این برند بهترین جای ممکن خواهند بود و دلیل آن هم مجموعه ی خدمات ویژه ای است که به مخاطبین خود ارائه می دهند. یکی از خدمات ویژه ی این مراکز این است که برای تعمیرات یخچال وستینگهاوس به محل خرابی یخچال می آیند، که در این مطلب به تفصیل به بررسی مزایای آن پرداختیم.

علاوه بر این ویژگی برجسته، اگر یخچال شما دارای کارت گارانتی باشد و در مدت زمان گارانتی هم نیز نیاز به تعمیر پیدا کرده باشد، تمام خدمات تعمیر که از سوی نمایندگی معتبر عرضه می گردد، رایگان به مشتریان ارائه می شود.

زمانی که برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس با نمایندگی معتبر تماس می گیرید، کارشناسانی که برای عیب یابی و تعمیر به محل فرستاده می شوند کارشناسانان حرفه ای و آموزش دیده ای هستند که با مدل یخچال شما به خوبی آشنایی دارند و در زمان اندکی می توانند مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

در صورتی که یخچال شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکار حرفه ای از قطعات اصلی برای تعمیر ساید بای ساید استفاده می کند و استفاده از قطعه ی اورجینال را تضمین خواهد کرد. استفاده از قطعه ی تقلبی نه تنها ممکن است به تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شما کمک نمی کند بلکه می تواند آسیب های جدی به عملکرد کلی یخچال و دیگر قطعات سالم آن وارد کند.

تمام خدماتی که از سوی نمایندگی های معتبر بر روی یخچال شما انجام می شود از سوی شرکت مربوطه ضمانت می شود.

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

تماس بگیرید ۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲