شماره تماس: 02122500600

وستینگھاوس

مدرن تکنیک با بیش از 50 سال سابقه به نامی شناخته شده در زمینه‌ی تعمیرات یخچال‌های ساید بای ساید وستینگ هاوس تبدیل شده است. آنچه موجب متمایز شدن عملکرد این شرکت شده، استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه است. از طرف دیگر استفاده از قطعات اصل، کیفیت تعمیرات را ارتقا داده است. اعزام سریع نیرو، تضمین خدمات، قیمت به صرفه و ... از دیگر افتخاراتی است که به نام این شرکت ثبت شده است. کسانی که به دنبال تعمیرات یخچال ساید بای ساید وستینگ هاوس خود هستند کافیست با تیم پشتیبانی این شرکت تماس حاصل فرمایند.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی وستینگھاوس

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

نمایندگی و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در مناطق مختلف تهران

 

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در شمال تهران

متخصصان مدرن تکنیک در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در محله‌های شمالی تهران مثل: نیاوران، تجریش، کامرانیه، قیطریه، اقدسیه خدمات ارائه می‌دهد. 

 

شماره تماس نمایندگی ساید بای ساید وستینگهاوس در شمال تهران:

021-22000932

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در غرب تهران 

بهترین متخصصین تعمیر ساید بای ساید های آمریکایی در سراسر تهران علی الخصوص در غرب تهران؛ ساید بای ساید وستینگهاوس شما را در  کم‌ترین زمان و بالاترین کیفیت تعمیر می‌کنند. برای تعنیر ساید وستینگهاوس در محله های سعادت آباد، شهران، شهرک غرب، جنت آباد، بلوار فردوس و مرزداران فقط کافیست با نمایندگی غرب تهران مدرن تکنیک تماس بگیرید . 

 

شماره تماس نمایندگی ساید بای ساید وستینگهاوس در غرب تهران:

021-88566359

 

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در شرق تهران 

متخصصین تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در شرق تهران در کم ترین زمان، مطمئن ترین خدمات تعمیر ساید بای ساید را با قطعات اصل ارائه می‌دهند. اگر ساکن شرق تهران هستید و در محله های تهرانپارس، نارمک و پیروزی سکونت دارید متخصصین مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان به شما خدمات ارائه میدهند.

شماره تماس نمایندگی ساید بای ساید وستینگهاوس در شرق تهران:

021-770881090

 • تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در تهرانپارس                    

 • تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در نارمک

 • تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در رسالت                       

 •  تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید وستینگهاوس در سید خندان

 • تعمیرگاه مرکزی ساید بای ساید وستینگهاوس در  فرجام                      

 • خدمات پس از فروش ساید بای ساید وستینگهاوس در مجیدیه

 •  تعمیرگاه یساید بای ساید وستینگهاوس در حکیمیه                     

 •  تعمیرگاه مجاز مرکزی ساید بای ساید وستینگهاوس در هنگام

 •  تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در بلوار پروین               

 •  تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در هروی

 • تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس نارمک                           

 •  تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید وستینگهاوس در سراج

 • تعمیرگاه مرکزی ساید بای ساید وستینگهاوس در لویزان                     

 •  خدمات پس از فروش ساید بای ساید وستینگهاوس در شیان

 •  تعمیرگاه ساید بای ساید وستینگهاوس در علم و صنعت                     

 • تعمیرگاه ساید بای ساید وستینگ هاوس در مهران

 

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در جنوب تهران 

متخصصین تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در جنوب تهران در کم ترین زمان، مطمئن ترین خدمات تعمیر ساید بای ساید را با قطعات اصل ارائه می‌دهند. اگر ساکن جنوب تهران هستید و در محله های آزادی، جیحون سکونت دارید متخصصین مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان به شما خدمات ارائه میدهند.

شماره تماس نمایندگی ساید بای ساید وستینگهاوس در جنوب تهران:

021-55102370

مطالعه بیشتر

نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید وستینگ هاوس

اگر شما از هم از افرادی باشید که قصد خرید ساید با ساید داشته اید، حتما می دانید که ساید بای ساید از آن دسته لوازم خانگی است که در هنگام خرید آن باید در مورد برند و شرکتی که محصول را از آن تهیه می کنید، تحقیق درستی کنید. این وسیله در دسته ی لوازم خانگی گران قیمت قرار می گیرد و اکثر افراد ترجیح می دهند که پس از مدت کوتاهی به تعمیر ساید بای ساید خود نیاز پیدا نکنند. یکی از برند های بسیار معتبری که در تولید ساید بای ساید آوازه ی خوش و طولانی دارد، برند وستینگهاوس است. یخچال های ساید بای ساید وستینگهاوس از آن محصولاتی هستند که مشتریان از کیفیت عملکرد و طول عمر این وسیله رضایت کاملی دارند و به همین جهت فروش این یخچال در بازار لوازم خانگی بسیار پر رونق است.

تعمیر ساید بای ساید هم مانند تعمیر دیگر لوازم خانگی امری حساس است. جالب است بدانید که اگر روش استفاده شما از یخچال درست و اصولی باشد احتمالا مدت زیادی نیازی به تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس پیدا نمی کنید، اما از آن جایی که هر وسیله برقی مخصوصا یخچال ساید که به صورت دائمی کار می کند، نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کند، برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس بهتر است از تعمیرکار های حرفه ای کمک بگیرید. اما شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چه محلی برای تعمیر ساید بای ساید، مناسب تر است؟

در پاسخ باید گفت که بهترین تعمیرگاه برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس نمایندگی های معتبر این برند است. در نمایندگی های تعمیر معتبر خدمات ویژه ای برای رفاه هر چه بیشتر مشتریان به آن ها ارائه می شود. اما شاید این سوال پیش بیاید که چه زمانی نیاز به تعمیر ساید بای ساید است؟ و چه زمانی باید با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس تماس گرفت؟

 برای پی بردن به پاسخ این سوالات در این مطلب علائم و نشانه هایی که خبر از فرا رسیدن زمان تعمیر ساید بای ساید می دهد را بر می شمریم و پس از آن شرح خدمات تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس را مرور می کنیم.

خدمات تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در محل

یکی از خدمات ویژه برای تعمیر ساید بای ساید در نمایندگی های معتبر این است که برای بهره بردن از  این امکانات تنها کافی است که مشتریان با این مراکز تماس بگیرند و درخواست اعزام کارشناس مربوطه را ثبت نمایند. نمایندگی های معتبر در کوتاهترین زمان ممکن یک تعمیرکار حرفه ای را به محل خرابی دستگاه اعزام می کنند.

اعزام کارشناس برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس به محل چند مزیت اصلی دارد، اول این که برخی از لوازم برقی خانگی مانند ساید را در زمان خرابی نمی توان جا به جا کرد، اول این که هزینه های حمل و نقل و رساندن دستگاه به تعمیرگاه بسیار بالا خواهد بود و دوم این که تکان دادن بی جهت این لوازم میتواند خرابی را گسترده تر کرده و به باعث وارد شدن خسارت های جدی به ساید بای ساید شود.

از سوی دیگر زمانی که کارشناس برای عیب یابی و تعمیر وسیله به خانه می آید، افراد می توانند  بر تمام مراحل کار وی نظارت داشته باشند. این موضوع سبب می شود که شبهه ای در درستی خدمات انجام شده پیش نیاید و تمام هزینه های دستمزد و تعویض احتمالی قطعات نیز به صورت حضوری به مشتریان اعلام شده در فاکتور ثبت می شود. اگر زمانی با ارور و خطا یخچال وستینگهاوس روبرو شدید توصیه ما این است که در اسرع وقت با یک تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و از هرگونه اقدام دیگر خودداری نمایید.

سوالات رایج در زمان خرابی ساید بای ساید وستینگهاوس

همان طور که پیشتر هم اشاره کردیم برای مراقبت و نگهداری از لوازم خانگی نیاز است که آنها را هر چند وقت یک بار سرویس کنیم. اما به غیر از این برخی از اشکالات یخچال ها با دانستن نکاتی راجع به آن ها حل می شود و دیگر نیازی به تعمیر ساید بای ساید نیست. در این قسمت قصد داریم برخی از سوالات رایج در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس را بررسی کنیم.

آیا دمای ساید بای ساید وستینگهاوس را باید در فصول مختلف تغییر داد؟

توجه داشته باشید که گرم و سرد شدن هوا می تواند بر عملکرد ساید بای ساید شما تاثیر داشته باشد. پس باید در فصل گرم تنظیمات ساید بای ساید وستینگهاوس را بر روی 2 و 3 و در فصل سرد بر روی 4 و 5 گذاشت. درصورتی که به تنظیمات دما توجه نداشته باشید ممکن است عملکرد ساید  آن طور که باید نبوده و فکر کنیدکه نیاز به تعمیر ساید بای ساید است.

آیا حجم مواد غذایی درون ساید بای ساید می تواند بر خرابی آن تاثیر بگذارد؟

شاید عجیب باشد اما پاسخ این سوال آری است. زمانی که بیش از حد استاندارد ساید بای ساید را پر کنید، هوای خنک داخل آن برای خنک کردن آن ها کافی نیست و عملکرد ساید بای ساید شما با مشکل رو به رو می شود. علاوه بر این بهتر است بسته های بزرگ را نزدیک به جداره های انتهایی یخچال نگذارید چرا که احتمالا جلوی دریچه های سرماساز را مسدود می کنید. رعایت این مسائل سبب می شود که تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شما به تعویق بیفتند.

چرا فن ساید بای ساید کار نمی کند؟

برخی از افراد سوال می کنند که اگر فن ساید کار نمی کرد، نشانه ای برای تعمیر ساید بای ساید است؟ باید گفت که زمانی که فن اپراتور ساید باید ساید وستینگهاوس کار نکند، هوای سرد جریان پیدا نمی کند و دستگاه گرم می شود. پس به محض از کار افتادن فن برای تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس اقدام نمایید.

چرا درب ساید بای ساید به خوبی بسته نمی شود؟

یکی از مشکلات رایجی که برای سایدها پیش می آید، بسته نشدن صحیح درب است. بسته نشدن درب معمولا به خاطر ایراد لاستیک دور درب است و سبب می شود تا برودت یخچال به میزان کافی نباشد، پس اگر خنکی یخچال شما کم شد اول لاستیک دور درب را چک کنید و سپس برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس اقدام نمایید.

چرا خنکی درون یخچال ساید کم شده است؟

معمولا دلیل کم شدن خنکی ساید باس ساید گم شدن گاز آن است، اگر به موقع برای تعمیر ساید بای ساید اقدام نکنید، کمپرسور به صورت پیوسته کار می کند و پس از مدتی خواهد سوخت.

آیا تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس ارزش دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که زمانی که برای خرید لوازم خانگی ای مانند ساید بای ساید هزینه ی زیادی کرده و آن را از برند معتبری تهیه می کنید، انتظار می رود که دستگاه با ایرادات جزیی از کار بیفتد، ممکن است که هزینه ی تعویض قطعات اورجینال قدری بالا باشد، اما در اکثر مواقع کمک گرفتن از متخصصان حرفه ای کارگر بوده و تعمیر یخچال ساید بای ساید به خوبی انجام می شود و این دستگاه سال ها برای شما کار می کند.

زمانی که برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس به نمایندگی معتبر مراجعه می کنید، اگر هزینه تعمیر به صرفه نباشد یا احتمالا درست نشدن دستگاه بالا باشد، کارشناسان مربوطه حتما این موضوع را به شما گوش زد می کنند.

خدمات تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شامل چه مواردی می شود؟

در این مطلب اشاره کردیم که برای تعمیر ساید بای ساید، بهتر است به نمایندگی های تعمیر معتبر برندی که از آن خرید کرده اید مراجعه کنید، اگر چنین مرکزی را نمی شناختید به کارت گارانتی مراجعه کرده و یا به فروشگاهی که از آن خرید کرده اید سر بزنید.

برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس نیز، تعمیرگاه های معتبر این برند بهترین جای ممکن خواهند بود و دلیل آن هم مجموعه ی خدمات ویژه ای است که به مخاطبین خود ارائه می دهند. یکی از خدمات ویژه ی این مراکز این است که برای تعمیرات یخچال وستینگهاوس به محل خرابی یخچال می آیند، که در این مطلب به تفصیل به بررسی مزایای آن پرداختیم.

علاوه بر این ویژگی برجسته، اگر یخچال شما دارای کارت گارانتی باشد و در مدت زمان گارانتی هم نیز نیاز به تعمیر پیدا کرده باشد، تمام خدمات تعمیر که از سوی نمایندگی معتبر عرضه می گردد، رایگان به مشتریان ارائه می شود.

زمانی که برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس با نمایندگی معتبر تماس می گیرید، کارشناسانی که برای عیب یابی و تعمیر به محل فرستاده می شوند کارشناسانان حرفه ای و آموزش دیده ای هستند که با مدل یخچال شما به خوبی آشنایی دارند و در زمان اندکی می توانند مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

در صورتی که یخچال شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکار حرفه ای از قطعات اصلی برای تعمیر ساید بای ساید استفاده می کند و استفاده از قطعه ی اورجینال را تضمین خواهد کرد. استفاده از قطعه ی تقلبی نه تنها ممکن است به تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شما کمک نمی کند بلکه می تواند آسیب های جدی به عملکرد کلی یخچال و دیگر قطعات سالم آن وارد کند.

تمام خدماتی که از سوی نمایندگی های معتبر بر روی یخچال شما انجام می شود از سوی شرکت مربوطه ضمانت می شود.

البته اگر برای تعمیر یخچال وستینگهاوس خود نیاز به کمک دارید تنها کافیست با مدرن تکنیک تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت خود را به محل شما برسانند و تعمیر دستگاه شما را انجام دهند. 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید