ویرپول

نمایندگی تعمیرات و سرویس لوازم خانگی ویرپول

امتیاز : ۴.۹

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تماس با نمایندگی ویرپول

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

021-22000932

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

چرا خدمات تعمیر ویرپول شرکت مدرن تکنیک

تماس با مدرن تکنیک

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

نمایندگی ویرپول با تعمیرات و نصب تخصصی

 

نمایندگی ویرپول به عنوان نماینده  مجاز شرکت تولیدکننده ویرپول در زمینه لوازم خانگی خارجی، دارای مجوز قانونی کارهای خدماتی می‌باشد. کارهای خدماتی مهم که با برقراری شرایط مدیریتی کارآمد در زمان بروز مشکلات خرابی می‌توانند به شما کمک کنند. با تصور عدم وجود نمایندگی رسمی ویرپول، مراکز غیر معتبر خدماتی با ادعا دروغین تخصص در تعمیر لوازم خانگی به راحتی می‌توانند مشتریان لنگ مانده را دور زده و هزینه جبران‌ناپذریری را برای آنها رقم بزنند.

دروغ بودن این ادعا وقتی ثابت می‌شود که مدت زمان انجام فرآیند تعمیر بسیار بالا و زمان‌بر باشد، به قطعات معیوب در مدت زمان کوتاهی برچسب تعویض خورده شود، قیمت نهایی تسویه حساب، خارج از قیمت‌گذاری اتحادیه باشد، در نهایت مشتری هیچ نوع گارانتی بابت این خدمات از نیروی تعمیراتی دریافت نکند و در نتیجه بعد از گذر زمان، خرابی مجدد دستگاه به صورت خیلی شدید تر باز گشته و مصرف‌کننده را با یک خسارت دو برابری روبرو کند.

کارخانه تولیدی ویرپول تحت بررسی‌های دقیق و حساب شده، نماینده خود را در سایر نقاط جهان و ایران انتخاب می‌کند. کمپانی‌های بزرگ با ذهن بزرگ به جایگاهی می‌رسند که نه تنها رونق اقتصادی را به مرکز شهر خود محدود نمی‌کنند بلکه به صورت نامحدود در تمام جهان تجارت خود را به عرصه نمایش می‌گذارند. از این رو انتخاب نماینده را با حساسیت بالایی برای کسب رضایت خریداران خود انجام می دهند. نمایندگی ویرپول بر مبنای نگرش گسترده شرکت در حال فعالیت بوده و خارج از این نگرش، نباید به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی خدمات ارائه دهد. هلدینگ آمریکایی ویرپول از قدیمی‌ترین کمپانی‌های لوازم خانگی در جهان است که همچنان در حال رقابت با سایر برندهای مطرح در این زمینه می‌باشد.

رقابتی که باعث به کارگیری پیشرفته‌ترین سیستم‌ها در لوازم خانگی شرکت شده به گونه‌ای که با سنجش نیازهای خانواده‌ها، روز به روز به امکانات رفاهی محصولات کارخانه اضافه می‌کند و در نهایت کمپانی را به یکی از قوی‌ترین مجموعه‌های تولید لوازم خانگی در سطح جهان تبدیل کرده و با گستردگی شعبات فروش، آن را به بالاترین نقطه تجارت جهانی می‌رساند. در نتیجه درخواست به نمایندگی ویرپول در هنگام درماندگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و یک امر طبیعی تلقی می‌شود.

مشاوره با تکنسین های نمایندگی ویرپول

تعویض و تعمیر لوازم خانگی با  قطعات اورجینال در نمایندگی ویرپول

نمایندگی مرکزی ویرپول دارای بخش خدمات پس از فروش مربوط به قطعات اصلی شرکت می‌باشد. مسئله قطعات اصلی لوازم خانگی ویرپول به رسمی بودن نمایندگی ویرپول برمی‌گردد، در غیر این صورت نه قطعه اورجینالی وجود دارد و نه خدمات پس از فروش آن! بنابراین باز هم مجاز بودن نماینده به میدان آمده و به گوش مصرف‌کنندگان لوازم خانگی می‌رساند که برای برخورداری از قطعات اورجینال به نمایندگی ویرپول مراجعه کنید. طبق قراردادهای تنظیم شده بین نمایندگی رسمی ویرپول و شرکت سازنده، ارسال قطعات اصلی کارخانه برای نماینده قانونی انجام می‌شود. نمایندگی ویرپول هم با داشتن یک نسخه از برگ قرارداد شرکت می‌تواند خود را به عنوان تحویل‌گیرنده قطعات فابریک کارخانه معرفی کند.

بسیاری از خریداران لوازم خانگی پس از خرید، مراقبت‌های وسواسی زیادی را برای محصولات انجام می‌دهند تا مبادا قطعات داخلی و خارجی خراب و در نهایت تعویض شوند، این مراقبت و نگهداری از طریق دفترچه راهنمای فارسی ویرپول دستگاه بهترین انتخاب بوده و بیشتر از حد راهنما، مصرف‌کننده را به زحمت می‌اندازد.

ترس اصلی نبودن قطعات لوازم خانگی خارجی به دلیل عدم دسترسی به کشور سازنده، از بزرگترین دغدغه‌های مصرف‌کنندگان به شمار می‌رود. با کمی بررسی و تحقیق می‌توان ترس را از آنها دور کرد. شاید در مواقع ترس از عدم دسترسی به نمایندگی رسمی ویرپول، منطقی باشد زیرا در صورت تعویض قطعه معیوب با قطعه تقلبی نه تنها راندمان کارکرد دستگاه پایین می‌آید بلکه در طول مدت زمان استفاده از طول عمر آن هم کم می‌کند. در این زمان باید از عدم دسترسی به نمایندگی ویرپول بترسید اما با حضور این نمایندگی هیچ وقت نگرانی اصلی بودن یا نبودن قطعات لوازم خانگی خارجی را نداشته باشید، از این جهت که به صورت مداوم از طرف شرکت سازنده، قطعات به صورت قانونی به دست نمایندگی رسیده و طبق قرارداد تنظیم شده او را موظف به تعویض قطعه معیوب با قطعه اصلی می‌کند. قطعات اورجینال و اصلی نمایندگی ویرپول همان قطعاتی هستند که روز اول توسط کارخانه سازنده روی دستگاه نصب می‌شوند.

تعمیر لوازم خانگی ویرپول

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در نمایندگی ویرپول

نمایندگی ویرپول در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی معیوب با سطح وسیعی از رضایتمندی مراجعه‌کنندگان روبرو شده است. بزرگترین عامل کسب این افتخار بزرگ، چیزی جز مدیریت کارآمد، استفاده از تکنسین‌های ماهر و تعویض با قطعات اصلی نیست. امکان خرابی لوازم ویرپول مانند سایر برندهای خارجی وجود دارد که این مشکل نیازمند یک بررسی حرفه‌ای و تخصصی است. بررسی که از قبل در تعمیرگاه مجاز و مخصوص لوازم خانگی ویرپول مورد آزمون و خطا قرار گرفته باشد، در غیر این صورت فایده‌ای ندارد. در این لحظه بدون نگرانی می‌توانید از خدمت تعمیرات تخصصی نمایندگی ویرپول از جمله تعمیر یخچال ویرپول استفاده کنید و با خیال راحت مشکل خرابی را برطرف رفع نماید.

با توجه به خارجی بودن محصول در صورت تعویض قطعه معیوب با قطعه اصلی، باید از قطعات اورجینال شرکت تولیدی استفاده کنید تا همچنان زمینه تعمیر تخصصی را فراهم کنید. بنابراین طبق تشخیص تعمیرکاران متخصص، این تعویض حتما با استفاده از قطعات اورجینال نمایندگی ویرپول صورت می‌گیرد. در صورت معیوب شدن دستگاه، دقت کنید که اگر از مهارت و توانایی کافی در تعمیرات فنی لوازم خانگی برخوردار نیستید هرگز این پروسه را انجام ندهید زیرا رعایت این نکته  یکی از عوامل زمینه‌ساز تعمیرات تخصصی است. بنابراین با مراجعه به نمایندگی‌ ویرپول می‌توانید بدون دردسر از این خدمت بسیار مهم بهره‌مند شوید.

تکنسین‌های نمایندگی ویرپول در زمینه‌ ارائه این خدمت، مهارت و دانش کافی داشته و با استفاده از تعویض قطعات اصلی و اورجینال و تعمیرکاران حرفه‌ای آن را عملی کرده و در نهایت هدف رضایتمندی و مشتری‌مداری را به کرسی می‌نشانند.

خدمات ضمانتی نمایندگی ویرپول در مدرن تکنیک

نمایندگی ویرپول در مدرن تکنیک علاوه بر ارائه خدمات تخصصی لوازم خانگی ویرپول، از خدمات ضمانت شده هم جهت اطمینان خاطر مشتریان برای جلب رضایت آنها استفاده می‌کند. با آگاهی از خارجی بودن شرکت ویرپول در صورت برخورد با مشکلات خرابی محصولات، متوجه امر مهم مراجعه به نمایندگی رسمی ویرپول شدید. اگر در شهر تهران سکونت دارید، می‌توانید با نمایندگی تماس گرفته و در صورت لزوم با مراجعه به نزدیک‌ترین مرکز در محل زندگی خود، راهنمایی لازم را دریافت کنیدنمایندگی رسمی ویرپول اینجا است تا خدمات بهینه زیادی را جهت امر تعمیرات در اختیار شما قرار‌دهد.

در صورت برخورد با مشکلات خرابی و خطا می‌توانید از مشاوران مرکز کمک گرفته و در سریعترین زمان، آن را برطرف کنید. در نهایت نمایندگی ویرپول در زمینه خدمات تعمیرات فنی توسط تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، قطعات اصلی، اعزام تکنسین‌های متخصص و قیمت‌های مصوب به شما ضمانت و گارانتی می‌دهد.

تعمیرات ارزان قیمت لوازم خانگی در نمایندگی ویرپول

مشکلات خرابی لوازم خانگی در بین مصرف‌کنندگان به دلیل هزینه‌های سرسام‌ آور، بسیار همه‌گیر شده است، ولی این چالش در صورت مراجعه به نماندگی ویرپول غیرمجاز معنا پیدا می‌کند. به گونه‌ای که به دلیل عدم آگاهی مصرف‌کننده از قیمت‌های مصوب اتحادیه و مسئله مهمتر یعنی عجول بودن آن، در پایان کار، قیمتی را به مشتری ارائه می‌کنند که مورد تایید هیچ اتحادیه و صنفی نیست و در برخی مواقع تا حدی بالا است که مصرف‌کننده در پرداخت آن عاجز است. از سمت دیگر با تأمین هزینه بالا و پرداخت آن، مصرف‌کننده را از انجام این امر پشیمان می‌کنند. عجله در تعمیرات لوازم خانگی از جهت ضرورت استفاده از آنها در خانواده‌ها امر مهمی تلقی می‌شود اما نباید با چشم بسته و به قیمت وارد شدن ضربه‌های مالی سنگین انجام شود.

با دید باز و بررسی شده و درخواست از نمایندگی ویرپول می‌توانید از این اتفاق آزاردهنده جلوگیری کنید. در پی برنامه‌ریزی‌های مدیریت مجموعه، قیمت تمام شده در زمان تسویه حساب مشتری، بر مبنای نرخنامه اعلام شده اتحادیه می‌باشد و همچنین مشتریان ثابت می‌توانند از ارزان‌ترین قیمت تعمیرات با بالاترین کیفیت استفاده کنند. بنابراین در زمان بروز مشکل با مراجعه به نمایندگی ویرپول در لیست مشتریان دائم قرار گرفته و از تخفیفات آن استفاده کنید.

ویژگی‌های مهم نمایندگی ویرپول

شاید ذکر ویژگی‌های مهم و بی‌شمار نمایندگی ویرپول در این مطلب گنجانده نشود اما جا دارد که به صورت اجمالی و جهت آگاهی مشتریان به آنها اشاره شود. با پشتیبانی 24 ساعته مرکز، حتی در ایام تعطیلات رسمی می‌توانید به نمایندگی مراجعه و مشکل خود را رفع کنید، 50 سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی خارجی می‌تواند تجربه کاری را بیشتر از حد تصور بالا ببرد که از نظر رضایتمندی مصرف‌کننده یکی از ویژگی‌های مهم محسوب می‌شود. امکان استفاده از تکنسین‌های متخصص یکی از قابلیت‌های برجسته به شمار می‌رود. استفاده از قطعات اورجینال کمپانی تولیدکننده ویژگی است که نمایندگی ویرپول به صورت تضمینی آن را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. افزایش شعب در نقاط مرکزی شهر، امکانی است که رفاه حال مراجعه‌کنندگان را فراهم می‌کند و می‌تواند در لیست ویژگی‌های اصلی درج شود.

یکی از ویژگی‌های اصلی نمایندگی مجاز ویرپول، برقرار کردن قیمت‌گذاری مصوب برای مشتریان است. اعزام تعمیرکاران به محل مشتری بدون محدودیت در منزل، اداره و شرکت ویژگی مهم جهت کاهش هزینه‌های مشتری می‌باشد و در نهایت این موارد در صورتی عملی و مورد تایید هستند که نمایندگی آنها را به صورت کامل ضمانت کند و این گارانتی هم به نوبه خود از اصلی‌ترین ویژگی‌های نمایندگی ویرپول به حساب می‌آید.

 

 شماره تماس نمایندگی ویرپول

   ۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 
 
ارتباط با کارشناسان نمایندگی ویرپول
 

تاریخچه شرکت ویرپول

برند ویرپول را می‌توان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در دنیا دانست. این ابرشرکت که مدیریت آن را افرادی از ملیت‌های مختلف اداره می‌کنند، تاریخچه دور و درازی دارد و در سال 1911 توسط شخصی به نام لوییس آپتون تاسیس شده است. زمانی که درباره ویرپول صحبت می‌کنیم تنها با یک برند روبرو نیستیم؛ این شرکت مالک نزدیک به 70 برند از جمله KitchenAID، Amana، Gladiator و ده‌ها برند دیگر نیز می‌باشد. 3 برند اصلی شرکت ویرپول که در زمینه لوازم خانگی فعالیت می‌کنند، برندهای KitchenAID، ویرپول و روپر هستند که به ترتیب در دسته محصولات گران قیمت و لوکس، میان رده و اقتصادی قرار می‌گیرند. شرکت ویرپول در سال 2006 توانست با کنار زدن رقیب سوئدی خود یعنی الکتولوکس، به بزرگترین تولید کننده لوازم خانی در جهان تبدیل شود.

از آنجایی که برندهای زیادی تحت مالکیت شرکت ویرپول قرار دارند، می‌توان این طور گفت که این شرکت برای هر قشر و سلیقه‌ای، محصولات متناسب را تولید و عرضه می‌کند. این شرکت و خصوصا برند ویرپول، اقدام به تولید لوازم خانگی مختلفی شامل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر و جاروبرقی و... می‌کند. همان طور که گفته شد، خط تولید لوازم خانگی ویرپول، محصولات میان رده این شرکت را شامل می‌شوند و دارای کیفیت مناسب و قیمت نسبتا بالاتری هستند.

خدمات تعمیر نمایندگی ویرپول: تعمیر یخچال فریزر و ساید ویرپول

یخچال‌های ویرپول یکی از بهترین محصولات موجود در بازار از گذشته تا به امروز هستند. این یخچال‌ها دارای عمر و توان بالا هستند و به این سادگی خراب نمی‌شوند. اما در مواردی که نیاز به تعمیر یخچال فریزر ویرپول بوده، وزن و حجم بالای این دستگاه‌ها مشکل ساز بوده است. به صورت کلی، یخچال‌های ویرپول یکی از بهترین مدل‌های قابل خریداری هستند که متاسفانه به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان واردات رسمی محصولات ویرپول فراهم نیست و عموما این محصولات به صورت غیرقانونی به کشور وارد می‌شوند. به همین دلیل نیز نمایندگی ویرپول (رسمی) در ایران وجود ندارد و در واقع، هیچ خدمات پس از فروشی به خریداران ارائه نمی‌شود.

گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، با بهره گیری از تجربه تعمیرکاران متخصص و باتجربه خود، اقدام به ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی ویرپول به صورت تخصصی در منزل شما می‌کند. این تیم به عنوان نمایندگی ویرپول در تهران انواع خدمات تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی ویرپول را ارائه می‌دهد.

در ادامه، مهمترین و رایج‌ترین مشکلاتی که برای یخچال‌های جان سخت ویرپول رخ می‌دهد را برای شما آماده کرده‌ایم. این موارد، همگی از پرتکرارترین موارد تعمیر یخچال‌های ویرپول هستند که افراد زیادی برای تعمیر آنها، با نمایندگی ویرپول در تهران تماس می‌گیرند.

 • یخ زدن مواد غذایی درون یخچال: این مشکل عموما به دلیل خرابی ترموستات یا کار کردن مداوم موتور رخ می‌دهد که هرکدام نیز دلایل خاص خودشان را دارند. در مورادی نیز دمای یخچال به درستی تنظیم نشده و مواد غذایی درون یخچال یخ می‌زنند. دمای مناسب یخچال بین 3 تا 5 درجه سانتی گراد است و کمتر از این مقدار، می‌تواند باعث یخ زدگی مواد در محفظه یخچال شود. برای اطلاعات بیشتر در این باره، می‌توانید علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال را مطالعه کنید.
 • سروصدای غیرعادی یخچال: یخچال‌ها به خودی خود صداهایی از خود تولید می‌کنند و صدای یخچال، امری عادی است؛ اما در مواردی این سروصداها بسیار زیاد و غیرعادی هستند که ممکن است نشانه‌ای از یک خرابی باشند. همچنین هر نوع صدا، نشان دهنده مشکلات مختلفی است؛ به عنوان مثال، علت صدای تیک تیک یخچال می‌تواند به دلیل خرابی رله اورلود (Over Load) یا رله برد اصلی باشد. همچنین صدای تق تق نیز خبر از آسیب رسیدن به موتور می‌دهد که بهتر است به سرعت با تماس با نمایندگی ویرپول، درخواست اعزام کارشناس تعمیر یخچال ویرپول را ثبت کنید.
 • کار کردن یکسره موتور: کار کردن مداوم و یکسره کمپرسور یخچال می‌تواند نشان دهنده مشکلات متعددی باشد. یکی از متداول‌ترین دلایل این مشکل، خرابی ترموستات یخچال است. در صورتی که ترموستات دچار ایراد شده باشد، نمی‌تواند دستورات لازم را به موتور و برد اصلی ارسال کند؛ در نتیجه موتور همچنان کار کرده و یخچال را بیشتر از حد نیاز خنک می‌کند. یکی دیگر از علل یکسره شدن موتور، خرابی در برد الکترونیکی است. برد یخچال وظیفه مدیریت عملکرد قطعات دیگر و ارسال دستورات مختلف به آنها را دارد و به نوعی، مهمترین و حساس‌ترین قطعه در یخچال‌های امروزی است. در صورتی که این قطعه معیوب شده باشد، ممکن است دستور استراحت به موتور را نداده و در نتیجه، موتور مدام کار کند. این مشکل ممکن است به سوختن کمپرسور یخچال نیز منجر شود!

از آنجایی که استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر لوازم خانگی ویرپول بسیار حائز اهمیت است، مدرن تکنیک در صوت معیوب بودن قطعه‌ای در دستگاه شما، آن را با قطعه اورجینال و اصلی تعویض می‌تماید. همچنین در صورت امکان و تمایل شما، تعمیرکاران ما می‌توانند قطعه آسیب دیده را تعمیر کنند. این کار باعث می‌شود قطعه فابریک مجددا به چرخه مصرف بازگردد و از طرف دیگر، هزینه تعمیر یخچال ویرپول شما را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خدمات تعمیر نمایندگی ویرپول در تهران: تعمیر لباسشویی ویرپول

اصولا وظیفه ماشین لباسشویی، انجام چرخه شستشو و شستن لباس‌ها به بهترین حالت ممکن است. لباسشویی‌های ویرپول یکی از بهترین محصولات موجود در بازار ایران و حتی در تمام دنیا هستند که کارایی بالا در کنار عمر طولانی را به شما ارائه می‌دهند. متاسفانه بسیاری از افراد طرز استفاده صحیح از لباسشویی را نمی‌دانند و درخواست‌های زیادی برای تعمیر لباسشویی ویرپول به نمایندگی ویرپول در تهران ارسال می‌شود. در مدرن تکنیک، تعمیرکاران باتجربه ما آماده ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در محل زندگی شما هستند. این تعمیرات تماما در محل زندگی شما انجام شده تا نیازی به حمل دستگاه تا نمایندگی ویرپول نداشته باشید.

در ادامه، برخی از پرتکرارترین موارد تعمیر لباسشویی در نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول را آماده کرده‌ایم.

 1. عدم تخلیه آب لباسشویی: در برخی موارد، ممکن است به دلایل مختلفی لباسشویی عمل تخلیه آب را انجام ندهد. در این صورت، در مرحله بعد که خشک کردن لباس‌ها است، دستگاه به مشکل برمی‌خورد. در صورتی که لباسشویی شما مشکل تخلیه آب داشته باشد، ممکن است پمپ تخلیه دچار ایراد شده باشد و نتواند عمل تخلیه را انجام دهد. در مواردی نیز دیده شده که پیچ خوردگی و گرفتگی لوله تخلیه مانع از تخلیه درست آب درون باسشویی شده باشد. همچنین احتمال دارد لباس‌های کوچکی مثل جوراب در مسیر تخلیه قرار بگیرند و باعث ایجاد مانع در روند تخلیه آب شوند.
 2. لرزش زیاد لباسشویی: دو دلیل اصلی برای لرزش شدید و تکان خوردن لباسشویی در زمان شستشو وجود دارد. اولین علت، تراز نبودن لباشویی است. برای رفع این مشکل، تنها کافی است با ترازسنج مهندسی، از تراز بودن لباسشویی اطمینان حاصل کنید. همچنین سعی کنید لباسشویی را در مکانی هموار قرار دهید. علت دوم، اضافه کردن مقدار زیادی لباس به لباسشویی است که باید حجم آنها را کم کنید. دقت داشته باشید که ظرفیت ذکر شده در مشخصات لباسشویی (مثلا 8 کیلوگرم) برای لباس‌های خیس است؛ بنابراین همیشه به این نکته دقت داشته باشید!
 3. برق داشتن بدنه لباسشویی: این مشکل در بسیاری از لباسشویی‌های دوقلو نیز دیده می‌شود. این مشکل علت‌های مختلفی دارد که می‌توان از جمله آنها به سوختگی یا فرسودگی هیتر یا المنت اشاره کرد. همچنین ممکن است به دلیل اتصال نادرست سیم ارت نیز این اتفاق رخ دهد. البته موارد دیگری نیز ممکن است به برق دار شدن بدنه لباسشویی ویرپول منجر شوند که از جمله آنها می‌توان به نیم سوز شدن موتور لباسشویی یا سیم پیچی نادرست اشاره کرد.
 4. عدم آبگیری لباسشویی: یکی دیگر از پرتعدادترین موارد تعمیر لباسشویی در نمایندگی ویرپول در تهران، عدم آبگیری لباسشویی برای شستشوی لباس‌ها است. عمدتا این مشکل در نتیجه ایرادات شیر برقی لباسشویی است که اجازه ورود آب به لباسشویی را نمی‌دهد. همچنین علت‌های دیگری مثل بسته بودن شیر آب، گرفتگی فیلتر ورودی و یا معیوب شدن تایمر و برد الکترونیکی اصلی نیز ممکن است باعث عدم آبگیری ماشین لباسشویی ویرپول شود.

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، دفتر مرکزی ویرپول به دلیل تحریم‌ها و عدم واردات رسمی محصولات این برند به ایران تعطیل شده است. اما گروه مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی ویرپول در تهران و حومه برای ارائه انواع خدمات تعمیر لوازم خانگی ویرپول در خدمت شما عزیزان است. متخصصین ما در تمام روزهای سال آماده خدمت رسانی به شما هستند. همچنین در صورتی که مشکل دستگاه شما غیرفنی باشد، می‌توانید از راهنمایی‌های مشاورین مجرب ما استفاده کنید.

خدمات تعمیر نمایندگی ویرپول: تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

ماشین ظرفشویی مصرف و استفاده زیادی در هتل‌ها، رستوران‌ها و حتی خانه‌ها دارد. این دستگاه پرکاربرد می‌تواند در مدت زمان کوتاهی، ظروف مختلف را شسته و حتی خشک کند. خراب شدن این دستگاه ممکن است باعث تلنبار شدن مقدار زیادی ظروف کثیف در خانه شما شود. به همین دلیل، گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک نمایندگی ویرپول برای تعمیر ماشین ظرفشویی این برند در خدمت شما است. مشکلات متنوعی هستند که ممکن است برای دستگاه شما پیش بیاید که در ادامه آنها را معرفی کرده‌ایم.

نکته مهم این است که اصلا و ابدا خودتان دست به تعمیر ماشین ظرفشویی خود نزنید! متخصصین ما سال‌ها تجربه تعمیر انواع لوازم خانگی را دارند و در این زمینه ماهر هستند. همچنین در صورتی که لوازم خانگی شما دچار مشکل شده باشد، می‌توانید درخواست اعزام تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را ثبت کنید. تعمیرکاران حاضر در نمایندگی ویرپول به سرعت خودشان را به محل زندگی شما رسانده و در کمترین زمان ممکن، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی شما را انجام می‌دهند.

 • عدم خشک کردن ظروف: خشک نکردن ظرف‌های شسته شده دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد که از جمله آنها می‌توان به مشکلات مربوط به تهویه و فن تهویه و یا خرابی المنت حرارتی دستگاه اشاره کرد.
 • عدم شستشوی صحیح ظروف: ممکن است متوجه شده باشید که ماشین ظرفشویی شما، ظرف‌ها را به درستی شستشو نمی‌کند و همچنان ظروف کثیف هستند. در برخی از مدل‌ها، تسمه آب وجود دارد که در صورت اسیب دیدگی، باید توسط تکنسین متخصص تعویض گردد. در موارد دیگر، ممکن است دهانه سوپاپ آب دچار مشکل شده باشد. این سوپاپ باید حتما توسط تعمیرکار متخصص تعویض یا تعمیر گردد و پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از ایجاد خرابی‌های بیشتر، خودتان اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول‌تان نکنید.
 • ایجاد صداهای غیرعادی: مشکل ایجاد سروصدای غیرطبیعی تقریبا در تمام لوازم خانگی برقی رخ می‌دهد. در واقع تمام دستگاه‌هایی که دارای موتور و قطعات برقی متحرک هستند، ممکن است صداهای غیرعادی از خود منتشر کنند. پمپ آبکشی ماشین ظرفشویی ویرپول ممکن است به دلایلی همچون کثیفی، صداهایی از خود منتشر کند. در صورتی که تکنسین اعزامی از نمایندگی ویرپول در تهران این کثیفی‌ها را پاک کرد و همچنان صدای دستگاه غیرعادی بود، نیاز به تعمیر یا حتی تعویض پمپ خواهید داشت. موارد دیگری مثل خرابی پمپ گردش آب یا شکستگی و فرسودگی پروانه آبکشی نیز می‌تواند علت صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی ویرپول باشد.

خدمات تعمیر نمایندگی ویرپول در تهران: تعمیر جاروبرقی ویرپول

جاروبرقی اصلی‌ترین وسیله تمیزکاری در منزل است و تقریبا در تمامی خانه‌ها یافت می‌شود. این وسیله پرمصرف و قدرتمند معمولا از قطعات کم تعدادی تشکیل شده و در صورت استفاده درست، تا سال‌ها بدون هیچگونه خرابی به کار خود ادامه می‌دهد. اما در نمایندگی ویرپول بارها پیش آمده که درخواست‌های مختلفی برای تعمیر چاروبرقی ویرپول ثبت شده که برخی از متداول‌ترین مشکلات آنها را در زیر آورده‌ایم.

قبل از اینکه درباره مشکلات رایج جاروبرقی‌های ویرپول صحبت کنیم، بهتر است این نکته را به یاد داشته باشید که اگر دانش فنی در زمینه تعمیر این وسیله ندارید، باز کردن و تلاش برای تعمیر آن کاری غیرمنطقی است. در واقع ممکن است این تلاش شما به خرابی بیشتر یا حتی سوختگی موتور اصلی جاروبرقی منجر شود. گروه مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی ویرپول در تهران برای تعمیر انواع لوازم خانگی این برند و ده‌ها مارک لوازم خانگی دیگر، به صوت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید بسته به موقعیت زندگی خود با شماره‌های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید و بعد از دریافت راهنمایی‌های لازم، درخواست اعزام تکنسین تعمیر جاروبرقی از سوی نمایندگی ویرپول را ثبت کنید.

 • خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی: در مواردی، ممکن است جاوبرقی شما هنگام کار، ناگهان خاموش شود . با فشار دادن مجدد کلید روشن/خاموش نیز روشن نشود. در این صورت، 3 حالت وجود دارد. اول مشکلات مربوط به سیم برق است که ممکن است به دلیل خروج دوشاخه از پریز برق و یا قطع اتصال برق در سیم باشد. حالت دوم، قطع شدن برق خانه است. برای این کار، بهتر است دیگر وسایل الکترونیکی منزل را چک کنید تا از قطع یا وصل بودن برق منزل اطمینان حاصل کنید. در حالت سوم نیز احتمالا اتصالات داخلی یا موتور جاروبرقی دچار مشکل شده که باید توسط تکنسین نمایندگی ویرپول تعمیر گردد.
 • مکش ضعیف جاروبرقی: در برخی موارد ممکن است متوجه مکش ضعیف جاروبرقی خود شوید که قادر به تمیز کردن محل مورد نظافت نیست. در این صورت، ممکن است کیسه جاروبرقی پر شده باشد؛ یا اینکه اشیاء درون لوله خرطومی دستگاه گیر کرده و جلوی مکش را گرفته باشد. این موارد توسط خود شما نیز قابل حل هستند؛ اما در مواقعی نیز موتور به دلیل استهلاک بالا، قدرت خود را از دست می‌ده که نیاز به سرویس یا خرید یک جاروبرقی جدید وجود دارد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی ویرپول در نمایندگی ویرپول در تهران چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم خانگی بدون عیب یابی تخصصی امکان پذیر نیست؛ زیرا در قدم اول باید تعمیرکار مربوطه دستگاه را بررسی کند و از قطعات مورد نیاز یا قابل تعمیر مطلع شود. همچنین در مواردی نیز ممکن است مشکل ایجاد شده به یک دلیل غیرفنی باشد که در چند دقیقه برطرف شود. اما نگران نباشید؛ زیرا دستمزدهای تعمیر لوازم خانگی گروه مدرن تکنیک طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمیر لوازم خانگی است و حتس در برخی موارد نیز کمتر از این مقدار خواهد بود! همچنین در صورتی که قطعه یا قطعات معیوب دستگاه شما قابل تعمیر باشد، این کار توسط تعمیرکاران ما انجام خواهد شد. تعمیر قطعات هزینه به مراتب کمتری نسبت به تعویض آنها را دارد؛ گرچه که در صورت نیاز به تعویض قطعات نیز، قطعات اصلی و  100درصد اورجینال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نکته مهم این است که تمامی خدمات انجام شده در نمایندگی ویرپول، شامل یک گارانتی 9 ماهه می‌شوند که به صورت کارت گارانتی به شما تقدیم می‌شود. این گارانتی شامل تمامی خدمات ما اعم از تعمیر، عیب یابی و همچنین تعویض قطعات می‌شود. در صورتی که طی این 9 ماه، مجددا مشکل مربوطه رخ دهد، تعمیرکار مدرن تکنیک به صورت رایگان اقدام به تعمیر دستگاه خواهد کرد.

تعمیر لوازم خانگی ویرپول چه مدت طول می‌کشد؟

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی نیز بسته به نوع خرابی متفاوت است. تکنسین‌های حاضر در نمایندگی ویرپول به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستند؛ همچنین مشاورین ما نیز آماده راهنمایی شما برای برطرف کردن مشکل لوازم خانگی‌تان هستند. تعمیرات انجام شده همگی در محل زندگی شما و به تمیزترین حالت ممکن انجام خواهد شد. بنابراین از این بابت نیز خیالتان راحت باشد.

برای ثبت درخواست اعزام تعمیرکار متخصص جهت تعمیر یخچال فریزر، ساید، لباسشویی، مایکرویو، ظرفشویی و جاروبرقی ویرپول، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج شده در انتهای صفحه مراجعه کرده و بسته به منطقه زندگی خود، با آنها تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول تعمیرات ویرپول

نمایندگی و تعمیرات ویرپول در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی ویرپول ، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی ویرپول، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی ویرپول در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند ویرپول را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

 

 

مشاهده بیشتر

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


حمیدرضا اسدی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۴:۴۴

نمایندگی ویرپول در مدرن تکنیک خدمات در محل را چگونه ارائه میکند؟

سارا
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۲:۲۸

اکثر پرسنل و تعمیرکاران این شرکت بسیار محترم و مسلط به امور هستند. با ارائه فاکتور و ضمانت خدمات... در کل حرفه ای. به سایرین هم این شرکت را توصیه میکنم.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید