شماره تماس: 02122500600

مدرن تکنیک نمایندگی تعمیرات

تعمیرات یخچال فریزر و ساید در شرق تهران

ثبت درخواست تعمیرات

شماره تماس تعمیرات یخچال فریزر و ساید در شرق تهران

۰۲۱-۵۵۱۰۲۳۷۰

تعمیر لوازم خانگی در جنوب تهران تنها شامل تعمیرات نیست بلکه نصب انواع وسایل برقی و خانگی را می‌توانید به متخصصین این تعمیرگاه بسپارید. البته که تعمیر لوازم خانگی در جنوب تهران به سادگی که فکر می‌کنید؛ نیست. در بسیاری از شرایط گمان می‌شود که تعمیر لوازم خانگی نیاز به دقت و یا تخصص لازم ندارد، بنابراین وسیله تعمیری را به دست هر تعمیرگاهی می‌سپاریم و در نهایت با مشکلات متعددی مواجه می‌شویم که بخشی از آن را در آینده نه چندان دور مشاهده خواهیم کرد و ممکن است، از کارکرد وسیله برقی دوباره دچار ضرر و زیان شویم. برای همین موضوع بهتر است از تعمیرگاه مورد نظر مطمئن باشیم و با بررسی یک رزومه قوی برای تعمیر لوازم خانگی در جنوب تهران اقدام کنیم. اگر از شهروندان شهر تهران هستید و تمایل دارید که تعمیرات وسایل برقی و خانگی خود را به افراد دارای صلاحیت از تعمیرگاه‌های معتبر بسپارید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید که شاید برای شما جهت تعمیر وسایل برقی و خانگی مورد نیاز باشد.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید در شرق تهران

 

تعمیر یخچال در شرق تهران 

یخچال جزو آن دسته از وسایلی است که کاربرد زیادی در هر خانه‌ای دارد و نـقـش مهمی در سلامت اعضای خانواده ایفا می‌کند، چرا که از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می‌کـنـد. بنابراین چون یخچال از وسایل پیچیده به شمار می‌رود باید بوسیله افراد مجرب و ماهر تعمیر شود.

امکان بسیاری وجود دارد که یخچال با انواع برندها در طول سال نیاز به تعمیر پیدا کند که برای تعمیر آن باید به متخصص حرفه‌ای مراجعه کرد. با وجود نمایندگی‌های تعمیر یخچال در شرق تهران، ساکنین این مناطق هیچگونه نگرانی نخواهند داشت. هروقت یخچال آنها خراب شود با یک تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت مدرن تکنیک می‌توانند بهترین متخصصین شرق تهران را در منزل خود داشته باشند و برای تعمیر یخچال در شرق تهران به این افراد با تجربه بسپارند. ما در ادامه مطلب به علائمی اشاره می‌کنیم که معلوم می‌کـنـد که یخچال نیاز به تعمیر دارد:

یخ‌زدگی، مشکل بسته شدن درب‌ها، سیم‌کشی معیوب، جرقه در سیم‌ها و ... . اینها مواردی هستند که نشان میدهند شما احتیاج به تعمیر یخچال در شرق تهران دارید و باید بررسی توسط تعمیرکار متخصص صورت بگیرد.

مشکلاتی در یخچال ساید بای ساید که اگر بوجود آید باید حتما با تعمیرگاه متخصص تماس برقرار کرد:

 1. در مدار قطع‌کننده مشکلی بوجود آید.
 2. ولتاژ، جریان نامتناسب داشته باشد.
 3. موتور معیوب گردد.
 4. کمپرسور عیب پیدا کند.
 5. کویل کندانسور کثیف شود.
 6. خنک‌کنندگی یخچال کم شود.
 7. خازن معیوب شود.
 8. یخ‌ساز و آبسردکن یخچال، ناگهان خراب شوند.
 9. ترموستات دچار مشکل شود.
 10. چگالی یخچال افـت کـنـد.
 11. در یخچال فریزر یخ‌زدگی و یا برفک ایـجـاد گـردد.
 12. یخچال به سروصدا افـتـد.

دلایلی که در بالا گفته شد فـقـط بخشی از عـلـت‌هایی بود که خرابی یخچال را نشان می‌دهـند، به طور یقین دلایل دیگری نیز وجود دارند. با توجه به اینکه برای خرید یخچال جدید هزینه‌های بسیاری باید پرداخت شود، بنابراین وقتی یخچال دچار مشکل شد؛ باید تعمیر آن را به تعمیر یخچال در شرق تهران و به تعمیرکاران حرفه‌ای واگذار کرد.

یکی از نیازهای ضروری افرادی که در مناطق مختلف شرق تهران مانـنـد: تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، هفت حوض و... سکونت دارند یافتن تعمیرگاه‌های مطمئن در شرق تهران با امکاناتی نظیر: سرویس درمنزل، کــم شدن هزینه‌های تعمیر و وجود تعمیرکاران با تجربه و ماهر جهت تعمیر یخچال در شرق تهران می‌باشد. 

 

شماره تلفن تعمیر یخچال شرق تهران 

 

۰۲۱-۷۷۰۸۱۰۹۰

 

تعمیر انواع یخچال در شرق تهران

شـرکـت‌های اروپایی، آمریکایی و آسیایی بسیاری در تولید یخچال وجود دارند که این اتفاق موجب سخت و پیچـیده‌تر شدن تعمیر یخچال‌ در شرق تهران می‌گردد. بخاطر این موضوع هر یخچالی پیچیدگی‌های خاص خود را دارد که عیب‌یابی اختصاصی خود را می‌طـلـبـد. با پیشرفت فناوری، تکنولوژی مربوط به انواع مدل‌های یخچال، پیشرفت چشمگیری داشته است. به همین علت از یک تعمیرکار قدیمی با دانش محدود نسبت به دنیای تعمیر یخچال‌، نمی‌توان انتظار داشت که بتواند یخچال‌های جدید امروزی که به بازار آمده را تعمیر کند.

خرید و انتخاب مدل‌های یخچال‌های جدید و مدرن می‌تواند به دلایل خاص و داشتن سیستم حرفه‌ای بستگی داشته باشد. ولی نکته‌ای که برای خرید و یا تعمیرات مدل‌های یخچال باید در نظر گرفت؛ دقت کردن به ویژگی‌های ساختاری آنان است. با بررسی‌های انجام شده در مورد برندهای محبوب و پرفروش یخچال‌ها می‌توان به برندهای سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، ویرپول، آدمیرال، دوو، بوش و... اشاره کرد. برای تعمیرات یخچال در مدل‌های بیان شده، تعمیرکاری را باید انتخاب کرد که هم به عنوان کارشناس ماهر به ویژگی‌های اولیه مسلط باشد و هم کارآمد و متخصص اصول تکنیکی این رشته باشد.

عیب‌یابی انواع مدل‌های یخچال توسط متخصصین شرق تهران

مواردی که یخچال کار نکند: اطمینان یافتن از وصل نبودن پریز برق به یخچال، تعویض دوشاخه سیم و سیم‌های انتقال‌دهنده، عوض کردن ترموستات خراب یخچال، تعویض رله استارت یخچال ، تعویض موتور کمپرسور معیوب

انجام نشدن عمل اتوماتیک در صورتی که سرمای یخچال زیاد باشد: قرار دادن لوله بلو در جای اصلی خودش ـ تعویض سیستم‌های رابط درصورت وجود مشکل (برای برطرف شدن این گونه خرابی سریعا با تعمیرگاه شرق تهران از سایت مدرن تکنیک تماس حاصل فرمایید).

موتور یخچال زیاد سرد شده باشد: قرار دادن لوله بلو در محل مناسب

یخچال 24 ساعته روشن است اما اواپراتور سرما ایجاد نمی‌کند: شارژ گاز یخچال (یا ممکن است گاز باشد اما نیمی از اواپراتور یخ و نیمی دیگر خنک نباشد)، تعویض دستگاه یخچال.

یخچال بعد از چندین ریپ زدن رله بیشتر عمل می‌کند: تعویض رله در صورت خراب بودن (رله را یک بار از یخچال خارج کنید و تست کنید)، عوض کردن موتور الکتریکی در صورت خرابی آن، بازکردن لوله‌های گاز یخچال در صورت بسته بودن.

اگر یخچال سوت زد ولی به مقدار کافی سرما نباشد: با یک وسیله محکم باید به لوله ضربه زد اگر برطرف نشد باید لوله را تمیز و دستگاه را شارژ کرد.

لرزش موتور دستگاه هنگام خاموش شدن: محکم کردن پیچ‌های نگهدارنده ، تعویض کمپرسور.

برفک زدن سریع و زیاد یخچال : خوب بستن درب یخچال ، تعویض لاستیک دور درب، تغییر مکان یخچال (چون ممکن است محل یخچال گرم باشد) 

برای عیب یابی و تعمیر یخچال در شرق تهران می توانید با متخصصین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در شرق تهران تماس بگیرید

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال شرق تهران

نمایندگی‌هایی از طرف شرکت‌های بزرگ دنیا از جمله: سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، بوش، دوو و... در مناطق شرق تهران شعبه دارند. این نمایندگی‌ها وظایفی مـانـنـد تامین قطعات یدکی لوازم الکتریکی مانند یخچال را برای مشتریان، بر عهده دارند.

شعب و نمایندگی‌ها وظایف خود را در چهار مرحله انجام می دهند:

در مرحله اول درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات یخچال در شرق تهران مشتریان را، به صورت آنلاین یا تلفنی جهت رسیدگی ثبت می‌کنند. در مرحله دوم کارشناسان شعب با توجه به نوع دستگاه، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست مشتری را به متخصص واجد شرایط ارجاع می‌دهند. در مرحله سوم نیز متخصصان جهت هماهنگی با مشتری تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر مشتری، به محل مراجعه کنند. در مرحله آخر بعد از انجام کار و گرفتن ضمانت‌نامه کتبی از تعمیرکار، مشتری می‌تواند هزینه را به متخصص و یا به صورت آنلاین پرداخت کند.

نقش نمایندگی‌ها زمانی پررنگ می‌شود که فرد یخچالی را خریده یا تعمیر کرده باشد و بعد دچار مشکل شود. در این صورت است که نمایندگی باید به وظایف خود درست عمل کند تا بتواند نظر و اعتماد مشتری را جلب کند.

 

ایرادهای احتمالی یخچال که وقتی رخ می‌دهـد، فرد باید به نمایندگی‌های شرق تهران مراجعه کند: 

 1. کمپرسور یخچال کار می‌کـنـد اما سرما ندارد.
 2. یخچال یا فریزر سرمای کافی ندارد.
 3. مواد غذایی در یخچال فاسد می‌شوند.
 4. مواد غذایی به خصوص میوه‌ها در یخچال منجمد می‌شوند.
 5. بعضی وقت‌ها از زیر یخچال آب سرازیر می‌گردد.
 6. یخچال بطور دائم کار می‌کند و انرژی زیادی مصرف می‌کـنـد.
 7. یخچال در هنگام کار کردن صدای ناهنجاری می‌دهـد.
 8. نمایشگر یخچال کد خطا ( ERROR ) نشان می‌دهـد.
 9. یخچال بیش از حد برفک می‌زنـد.
 10. داخل یخچال آب جمع می‌شود.
 11. یخچال بطور کامل از کار افـتـاده و روشن نمی‌گردد.
 12. آب خروجی یخچال فشار ندارد و یا قطع شده است.
 13. آب خروجی از یخچال سرد نیست.
 14. یخساز یخچال، یخ تولید نمی‌کند.
 15. قالب‌های یخ داخل محفظه یخساز، به هم می‌چسبند.
 16. آب یا یخ خروجی از یخچال، طعم نامطبوع دارد.
 17. بدنه یخچال برق دارد.
 18. داخل یخچال بوی بد و نامطبوعی می‌دهـد.
 

 

تعمیرات تضمین‌شده یخچال در شرق تهران 

شرکت و نمایندگی‌هایی در شرق وجود دارند که خدماتی به مشتریان عزیز در ارتباط با یخچال ارائه می‌دهند و مشتریان انتظاراتی از این نمایندگی‌ها دارند که به حق انتظاراتی بجا و معقول به نظر می‌رسند. افرادی که برای تعمیر یخچال در شرق تهران، یخچال خود را به تعمیرگاه‌ها مجاز می‌سپارند، توقع دارند که قعطه‌ای که تعویض شده برای مدتی تضمین داشته باشد. این ضمانت می‌تواند هم برای شرکت یا تعمیرگاه مفید ‌باشد چرا که باعث جذب مشتری و افزایش اعتبار شرکت یا مغازه می‌گردد و هم رضایت مشتری جذب شده و موجب خشنودی او می‌شود.

به اعتقاد مردم این گارانتی‌ها، ضمانت اجرایی ندارند و در واقع بعد از تعمیر یا نصب قطعه هیچ الزامی از شرکت جهت اجرای ضمانت وجود ندارد و به بهانه‌های مختلف از اجرای آن امتناع می‌ورزند، یعنی در کل کشور ضمانت‌نامه هیچ اعتباری ندارد.

ویژگی‌های نمایندگی مجاز تعمیر یخچال شرق تهران 

ویژگی بارز یک نمایندگی خوب در شرق تهران این است که با به کارگیری جـدیـدتـرین امکانات بتواند انواع یخچال‌ها را تعمیر کند. چون یخچال‌ها از پیچیدگی‌های داخلی برخوردار هستند حتما باید توسط متخصصان این امر تعمیر شوند. بطور کلی یخچال‌ها امروزه یکی از لـوازم با اهمیت در حـفـظ مواد غذایی محسوب می‌گـردنـد و در مکان‌های گوناگون مانند هتل‌ها، منازل، فروشگاه‌ها و ... کاربرد فراوانی دارند.

دیگر ویژگی نمایندگی این است که متخصصان کافی داشته باشد. تعمیرکار با تجربه می‌تواند با بدست آوردن تجربه و مهارت کافی در این زمینه تخصص کافی را کسب کرده و آن را ارتقاء دهد و این تجارب را در راستای تعمیر یخچال در شرق تهران بکار گیرد.

ویژگی دیگر یک نمایندگی خوب شناخت داشتن در مورد انواع محصولات است. در جهان مدرن امروزی یخچال‌های گوناگونی تولید می‌شوند که یک تعمیرکار خوب و ماهر باید به تمام انواع محصولات جدید که در بازار توزیع می‌گردند، تسلط و شناخت کافی داشته باشد و بتواند به آسانی یخچال‌های جدیدی را که به بازار آمده، تعمیر نماید.

آخرین ویژگی این است که یک نمایندگی خوب و ایده‌آل، باید متخصصانی داشته باشد که از خصوصیات اخلاقی ویـژه‌ای برخوردار باشند. مهمترین خصوصیات اخلاقی تعمیرکاران خوب، داشتن صداقت و پرهیز از دروغگویی و دارای وجدان در انجام کار می‌باشد.

هر روز و به طور شبانه‌ روزی تعمیرکاران یخچال بسیاری در شرق تهران و سایر نقاط تهران، ارائه خدمات سرویس و تعمیر یخچال در شرق تهران را به کمک مدرن تکنیک به مشتریان عرضه می‌کنند. بسیاری از مخاطبین سایت نظرهای خود را برای متخصصین ثبت می‌کنند و افراد با مشاهده این نظرات می‌توانند با اطمینان بیشتری با تعمیرکار یخچال مورد نظر خود تماس حاصل نمایند.

خدمات شعب و نمایندگی های تعمیر یخچال در شرق تهران توسط شرکت مدرن تکنیک:

 • خدمات پس از فروش
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال
 • ارسال متخصصین و تعمیرکار حرفه ای به محل و منزل شما
 • تضمین مناسب ترین قیمت
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 
فلکه اول تهرانپارس رسالت نارمک مجیدیه مدنی دماوند سبلان تهران نو امامت دوران نیرو هوایی دوشان تپه میدان امام حسین 17 شهریور دماوند پیروزی درودیان پرستار نبرد ابوذر محلاتی امام علی ده حقی خاوران بسیج مستضعفان هجرت افسریه خاوران میدان خراسان ابومسلم امام رضا خاوران صلحی پارک آبی آزادگان فداییان اسلام میدان بروجردی سبلان نامجو شریعتی بهار مفتح طالقانی میدان امام حسین سهروردی بهشتی میدان بهارستان رسالت زین الدین صیاد شیرازی شمیران نو پارک لویزان استخر باقری دلاوران

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید