شماره تماس: 02122500600

ارور یخچال ویرپول

نمایندگی‌های ویرپول در تهران

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370
شماره تماس ها جهت رفع ارور یخچال ویرپول

توضیحات


ارور یخچال ویرپول

شرکت ویرپول یکی از برندهای پرفروش در دنیا است. این برند به دلیل بالا بردن سطح کیفیت کالاهای خود، طرفداران زیادی پیدا کرده است. این برند به نسبت سایر محصولات کمتر دچار خرابی و مشکل می شود و مشتریان از برند ویرپول رضایت دارند.  یکی از مشکلاتی که توسط مشتریان به نمایندگی های ویرپول اطلاع داده شده است، ارورهای یخچال ویرپول است. اکثر افراد به دنبال راه حلی برای رفع این ارورها هستند. 

 

علت ارورهای یخچال ویرپول چیست؟

با طراحی مدرن و جدید، شرکت ویرپول روی تمامی یخچال ها، صفحه نمایشی قرار داده است که ارورها را نشان می دهد. هرکدام از ارورهای نشان دهنده نقص خاصی در یخچال است که افراد را از مشکل مطلع می کنند. شما تنها لازم است با انواع ارورهای یخچال ویرپول آشنا شوید تا با مشاهده آن، نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.
 

شیوه نمایش ارورهای یخچال ویرپول

بردهای الکترونیکی روی یخچال، مدام قطعات مختلف را چک می کنند و در صورتی که هرگونه نقص در قطعات وجود داشت، ارور خطای مربوط به آن روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. از این طریق شما می توانید از ایراد یخچال در کمترین زمان ممکن مطلع شوید.
 

انواع ارورهای یخچال ویرپول 

در این بخش تمامی ارورهای یخچال ویرپول، علت نمایش آن ها، روش های عیب یابی و رفع آن ها به طور کامل بیان خواهیم کرد.
 

•  ارور d یخچال ویرپول

هرگاه با ارور d یخچال ویرپول روبه رو شدید، این خطا بیانگر وجود مشکلی در دمپر هوا و یا همان عایق هوا است. وظیفه دمپر هوا کنترل جریان سرما از فریزر به یخچال است که اگر به درستی انجام نشود، این خطا را روی صفحه نمایشگر مشاهده خواهید کرد.
 

•  ارور C یخچال ویرپول

زمانی که ارور C نمایش داده می شود مشکل یا از سنسور یخچال یا از سنسور فریزر است. در صورتی که این ارور در بخش پنل یخچال نمایش داده شود، مشکل از سنسور یخچال است ولی اگر در بخش پنل فریزر نمایش داده شود، مشکل از سنسور فریزر است. برای حل این مشکل یخچال را از برق بیرون بکشید، سپس سیم های مربوط به سنسور یخچال یا فریزر را چک کنید. در صورتی که مشکل از سیم ها نبود باید سنسور مربوطه را تعویض کنید. با روش تست سنسور یخچال آشنا شوید.
 

•  ارور CF یخچال ویرپول

ارور CF یخچال ویرپول نشان دهنده نقصی بین برد الکترونیکی اصلی و برد الکترونیکی صفحه نمایشگر یخچال است. اگر با این مشکل مواجه شدید، ابتدا یخچال را از برق بکشید و سپس سیم های متصل به هر دو برد را چک کنید. اگر سیم کشی ها مشکل داشت آن را برطرف کنید، در غیر این صورت باید برد یخچال را عوض کنید.
 

•  ارور 18 یا -8 یخچال ویرپول

زمانی که ارور هجده درجه فارنهایت یا منفی هشت درجه سانتی گراد است، دمای فریزر کاهش دارد. برای حل این مشکل، لازم است کلید فریزر را برای مدتی نگه دارید تا یکبار فریزر ریست شود و مجدد تنظیم گردد.
 

یخساز یخچال ویرپول

•  ارور E0 یخچال ویرپول
کد خطای E0 یخچال ویرپول نشان می دهد که یکی از اجزای یخساز یخچال خراب است. 
 
•  ارور E1 یخچال ویرپول
اگر با ارور E1 یخچال ویرپول روبه رو شدید، سنسور یخچال شما دچار مشکل شده است. برای حل این مشکل یخچال را از برق بکشید و سیم ها را چک کنید. در صورتی که سیم ها سالم بود، باید سنسور را تعویض کنید.
 
•  ارور E2 یخچال ویرپول
ارور E2 یخچال ویرپول مانند ارور E1 است با این تفاوت که در اینجا مشکل از سنسور فریزر است. برای حل این مشکل باید همان اقدامات ارور E1 را برای سنسور فریزر انجام دهید.
 
 
•  ارور E3 و E4 یخچال ویرپول
این ارورها به معنی وجود ایراد در سنسور دیفراست یخچال است که باعث گرمای یخچال می شود و دمای آن را کاهش می دهد. برای حل این ارور باید سنسور دیفراست تعویض شود.
 
•  ارور E5 یخچال ویرپول
برای رفع این خطا، باید سنسور دیفراست را تعویض کنید.
 
•  ارور E6 یخچال ویرپول
هنگام مشاهده این خطا در صفحه نمایش یخچال، نیاز به بررسی برد الکترونیکی اصلی یا برد الکترونیکی دیسپلی است. برای حل این خطا باید هر دو برد بررسی یا تعویض شود.
 
•  ارور E7 و E8 یخچال ویرپول
هر دو ارور E7 و E8 نشان دهنده وجود خطا در سنسور محیطی یخچال است. با وجود این دو خطا، امکان سرد نگه داشتن مواد غذایی وجود ندارد.
 
•  ارور E9 یخچال ویرپول
این خطا باعث بالا رفتن دمای فریزر می شود و امکان یخ زدن وجود ندارد. برای حل این مشکل باید از بسته شدن کامل درب فریزر اطمینان حاصل کنید و دیفراست فریزر را توسط متخصص چک کنید.
کلام پایانی
توصیه ما به شما این است که اگر با ارور یخچال ویرپول مواجه شدید، بهترین راه حل مراجعه به متخصص یا تماس با نمایندگی ویرپول است تا مشکل یخچال را برطرف شود.
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید