تعمیر و سرویس یخچال جنرال الکتریک

امتیاز : ۴.۹
تعمیرگاه و مراکز مجاز یخچال و ساید جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک ساخت کجاست؟

یخچال جنرال الکتریک، از تولیدات شرکت آمریکایی در شهربوستن‌سیتی می‌باشد. در سال 1892 تامسون هوستون تولیدات لوازم خانگی این شرکت را آغاز کرد. سطح فعالیت جنرال الکتریک به صورت جهانی است، یعنی خرید و فروش محصولات شرکت جنرال به صورت جهانی انجام می‌شود. تولیدات آن به لوازم خانگی محدود نمی‌شود و در زمینه ساخت موتورهای هواپیمایی، موتورهای الکتریکی، محصولات پزشکی، نرم‌افزارهای کامپیوتری و توربین‌های بادی بزرگ در حال فعالیت است.

تنوع در تولیدات گسترده و بزرگ شرکت بیانگر کیفیت بالا، حساسیت خطاناپذیر و تکنولوژی فرّار محصولات می‌باشد. شرکت سازنده یکی از بهترین برندهای جهان در تولید یخچال است.

کیفیت یخچال جنرال الکتریک

کیفیت یخچال جنرال الکتریک به دلیل قدمت 128 ساله شرکت سازنده، بالا است. با شناخت ویژگی‌های به کار رفته در محصول، کیفیت آن مشخص  می‌شود. مدل ساید با ساید، چهار درب، دو قلو، تک در فریزر، تک در یخچال، از ساخته‌های یخچال شرکت جنرال الکتریک هستند.

ویژگی‌های یخچال جنرال الکتریک شامل موارد زیر می‌باشد: یخساز پیشرفته، مصرف بهینه انرژی، فناوری Wi-Fi، سازگار با ADA، طول عمر بالا در حدود 10 سال، سنسور تشخیص دما و باز بودن درب، رنگ بندی سیاه مات، سفید مات، پلاتینی و استیل، نمایشگرLED، گنجایش بالا برای نگهداری مواد غذایی، تنظیم‌کننده دما به صورت دستی و... . با توجه به این ویژگیها، برندی نیست که دچار مشکلات خرابی نشود و نیازمند عیب‌یابی و تعمیرات نباشد. با توجه به این سیستم پیشرفته تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیازمند یک بررسی تخصصی می‌باشد.

راهنما یخچال جنرال الکتریک اصل و تقلبی

برای تشخیص یخچال اصل از یخچال تقلبی، می‌توانید به سایت اصلی این شرکت مراجعه کنید. تمام مدل‌های یخچال در سایت قابل مشاهده هستند. در این بررسی به شکل ظاهری، نوع و محل نصب برچسپ ها، رنگبندی، اجزاء تشکیل دهنده به صورت جزئی دقت کنید. تنها راه تشخیص یخچال اصل از یخچال تقلبی در برندهای خارجی، مراجعه به سایت مرکزی آنها می‌باشد.

 تعمیرگاه رسمی یخچال جنرال الکتریک

در تعمیرگاه رسمی یخچال جنرال الکتریک به تعمیرات، نصب و سرویس یخچال جنرال الکتریک پرداخته می‌شود. با توجه به سیستم پیچیده‌ای که دارد، مراقبت و نگهداری از آن الزامی است. در صورت توجه به دفترچه راهنمای فارسی محصول، مراقبت از آن کار آسانی می‌باشد.

در غیر این صورت و یا به دلیل استفاده طولانی مدت، امکان بروز مشکلات خرابی مانند صدای زیاد در هنگام کار، خراب شدن لاستیک دور درب، از دست‌دادن خاصیت فریز کردن، ایجاد برفک، خرابی سنسورها، داغ کردن موتور یا خرابی موتور، خرابی فن‌های یخچال، خرابی  برد الکترونیکی، تمام شدن یا تخلیه بخشی از گاز یخچال و... دور از انتظار نیست.

موتور یخچال جنرال الکتریک یکی از مهمترین قطعات است که در صورت معیوب شدن به یک تعمیرکار متخصص نیاز دارد. به وسیله تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک می‌توانید به راحتی از تعمیرات دستگاه در منزل استفاده کنید. در صورت معیوب شدن دستگاه می‌توانید با تلفن‌های تماس تعمیرگاه در مرکز مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوران مرکز به صورت دقیق در زمینه عیب‌یابی یخچال هر مخاطبی را راهنمایی می‌کنند. در صورت جزئی بودن مشکل می‌توانید به راحتی خطای به وجود آمده در دستگاه را رفع کنید، در غیر این صورت در سریعترین زمان ممکن، تکنسین حرفه‌ای تعمیرکار مرکز به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند.نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک، یک مرکز رسمی تعمیرات یخچال می‌باشد تا بتواند با مجوز قانونی اخذ شده از صنف تعمیرات لوازم خانگی خارجی، با کیفیت‌ترین خدمات تعمیرات یخچال را با قیمت‌های تایید شده اتحادیه به مشتریان خود ارائه دهد.

استفاده از تعمیرکاران آموزش دیده و حرفهای ویژه یخچالهای جنرال الکتریک به صورت مداوم، از اولویتهای الزامی تعمیرگاه رسمی یخچال جنرال الکتریک است. در صورت عدم استفاده از این تعمیرکاران با مشکلات پیچیدهتری در زمینه عیب‌یابی دستگاه روبرو میشوید.

قطعات اصلی یخچال جنرال الکتریک

در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب دستگاه، قطعات اصلی یخچال جنرال الکتریک وقتی به مصرف کننده تعلق می‌گیرد که به تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک مراجعه کرده باشد.

قطعات اورجینال از سمت شرکت تولیدی جنرال الکتریک تنها به مرکز رسمی تعمیرات آن ارسال می‌شود. بنابراین مرکز مدرن تکنیک به عنوان نماینده این شرکت، مسئول پاسخگویی به نیازها و ارائه قطعات اصلی یخچال جنرال الکتریک به مشتریان است.

تقریبا تمام یخچال و ساید ها از نظر قطعات و اجزاء، مشابه هم هستند. قطعات مشابه و اصلی دستگاه شامل کندانسور، کمپرسور، ترموستات، اواپراتور، گاز خنک‌کننده و موتور می‌باشند که فعالیت اصلی این اجزاء در راستای خنک کردن محیط یخچال است. برای افزایش طول عمر دستگاه علاوه بر رعایت نکات اصولی باید زمان تعمیر محصول از قطعات اصل استفاده کرد.

عیب‌یابی یخچال جنرال الکتریک جزء مواردی است که باید در سریعترین زمان ممکن انجام شود تا از آسیب‌ زدن به سایر قطعات دستگاه جلوگیری شود. قطعات اصلی یخچال به دلیل حساسیت بالا و استفاده از فناوری پیچیدهای که در آنها به کار رفته است به عیب‌یابی تخصصی و فنی نیاز دارند. برای رسیدن به هدف عیب‌یابی تخصصی باید از تعمیرکاران متخصص استفاده شود. وقتی تعمیرکار یخچال به عنوان متخصص شناخته می‌شود که در تعمیرگاه رسمی از آموزشهای فنی تعمیرات یخچال بهره‌مند شده باشد. آموزشهای فنی که به صورت عملی تکنسین متخصص تعمیرکار را با تمام قطعات و اجزاء تشکیل دهنده دستگاه آشنا میکنند. هنگامی که شناخت و بررسی دستگاه به صورت عملی محقق شود، در نهایت عیب‌یابی دستگاه به صورت ضمانتی و در کمترین زمان انجام می‌شود. بنابراین تمام مراحل فوق شامل تعمیرگاه رسمی یخچال، تعمیرکاران متخصص، قطعات اصلی و اورجینال دستگاه به صورت سلسله مراتبی به هم وابسته هستند و در صورت استفاده از هر سه مرحله، تعمیریخچال جنرال الکتریک به صورت صحیح انجام  می‌شود.

خدمات تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک

خدمات تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک در مرکز مدرن تکنیک، با اخذ مجوزهای داخلی و تنظیم قراردادهای خارجی با شرکت جنرال الکتریک انجام می‌شود. خدمات تعمیرات تعمیرگاه مدرن تکنیک از ابتدا تا انتهای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک دارای ضمانت‌نامه می‌باشد. به دلیل استفاده ضروری از یخچال برای مصرف کننده، سرعت بالا در خدمات‌رسانی به مشتریان در زمینه تعمیرات یخچال از اولویت‌های تعمیرگاه می‌باشد. بی شک استفاده از خدمات ارائه شده در تعمیرگاه مدرن تکنیک با 150 تکنسین متخصص، 25 شعبه و 550 تعمیرکارهمراه با ضمانت و گارانتی تعمیرات و قطعات اورجینال، برای مصرف‌کنندگان سودآور، مطمئن و قابل اعتماد می‌باشند. این خدمات شامل دو سرشاخه مهم به شرح زیر است:

استفاده از تعمیرکار ویژه یخچال جنرال الکتریک

خدمات تعمیرکاران ویژه دستگاه، به صورت برنامه‌ریزی شده و با مدیریت مستقیم تعمیرگاه صورت می گیرد. به این صورت که تعمیرکاران باید دارای گواهی تحصیلاتی تعمیرات لوازم خانگی باشند. پس از این امر شرکت و قبولی در آزمون‌های ورودی ویژه تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک، از شرایط همکاری تعمیرکار با تعمیرگاه محسوب  می‌شود.

در پی ورود به مرکز تعمیراتی، عمل گزینش افراد از نظر اخلاقی و میزان تخصص در حرفه تعمیرات انجام می‌شود. در نهایت تکنسینهای ممتاز تعمیراتی به کلاسهای تقویتی دعوت شده و آموزشهای مهمی مانند نحوه نصب، سرویسکاری و عیب‌یابی دستگاه را آغاز میکنند. با طی کردن این پروسه در زمان مراجعه حضوری یا تلفنی شما به تعمیرگاه مجاز، تعمیرکاران ممتاز مجموعه برای عیب‌یابی دستگاه به محل شما اعزام میشوند.

تعویض با قطعات اصلی یخچال جنرال الکتریک 

در صورت تعویض قطعات معیوب یخچال، از قطعات اصلی و اورجینال یخچال جنرال الکتریک به جای آنها استفاده  می‌شود.  تعمیرکاران در قبال این خدمت، ضمانت اصالت کالا به مشتریان تحویل می‌دهند.

ویژگی تعمیرگاه جنرال الکتریک

ویژگی‌‌های تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک با طی کردن فرآیند زیر بهتر به شناخت مراجعه‌کنندگان کمک می کند:

هنگامی که شما درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک را از طریق تلفن، آنلاین و یا به صورت حضوری ثبت می‌کنید، در کوتاهترین زمان، کارشناسان ماهر بسیاری هستند که برای این کار به شما اعلام حضور می‌کنند. در این صورت شما با توجه به سوابق و رزومه هر کارشناس و یا حتی نظرها و رتبه‌بندی‌‌های مشتریان سابق تعمیرگاه، می‌توانید کارشناس مورد نظر را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که کلیه‌ کارشناسانی که در زمینه‌ تعمیر یخچال جنرال الکتریک و دیگر لوازم‌خانگی فعالیت می‌کنند، مورد اعتماد مرکز بوده و شما با خیال راحت و بدون دغدغه می‌توانید کار تعمیرات را به آن‌ها بسپارید. تمام نیروهای تعمیرکار طبق مطالب مفصل فوق، آزمون‌های زیادی را پشت سر گذاشته و از نظر توانمندی و شایستگی، اثبات شده هستند.نکته‌ قابل توجه دیگر اینکه کلیه خدمات ارائه شده، از هنگام ارسال نیرو تا پایان کار زیر نظر پوشش بیمه خواهند بود.

به صورت کلی با ویژگی‌های ‌بارز تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک آشنا شدید، امّا به صورت جزئی می‌توان به سایر قابلیت‌های تعمیرگاه به صورت زیر اشاره کرد:

  • تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل مشتری با قطعات اصلی و اورجینال شرکت تولیدی از ویژگی‌های ضمانت‌شده تعمیرگاه رسمی می‌باشد.
  • انجام تعمیرات دستگاه، حتی در روزهای تعطیل به صورت مداوم میسر است.
  • شارژ گاز دستگاه به صورت شبانه‌روزی، حتی در ایام تعطیل انجام می‌شود.
  • راه‌اندازی مجدد یخچال‌ قدیمی جنرال الکتریک به صورت کاربردی به وسیله تعمیرکاران با تجربه به صورت تخصصی، با سرعت بالا انجام  می‌شود.
  • در نهایت خدمات ارائه شده فوق به صورت فنی و تخصصی با ضمانت‌نامه در تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک انجام می‌شود.

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

سوالات متداول تعمیر یخچال فریزر و ساید ﺟﻧرال اﻟﮑﺗرﯾﮏ

مایندگی و تعمیرات جنرال الکتریک در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیر یخچال جنرال الکتریک و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی جنرال الکتریک، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی جنرال الکتریک، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی جنرال الکتریک در مدرن تکنیک با کادری مجرب و با تجربه تمامی لوازم خانگی برند جنرال الکتریک را تعمیر و در صورت نیاز به قطعات اصلی و اروجینال، آنها را با ضمانت ۹ ماهه تعویض می‌کند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


ali
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

من خیلی وقت بود که دنبال تعمیر کار برای یخچال جنرال الکتریک میگشتم که دوستم یکی معرفی کرد واقعا باید بگم که این شرکت خیلی خوبه و تعمیرکار هاش حرف نداشتند

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲