شماره تماس: 02122500600

وایت ھاوس

تعمیرات یخچال‌های برند وایت هوس زمانی با سرعت و بدون نقص پیش می‌رود که تعمیرکار از تجربه و تخصص کافی برای عیب‌یابی و تعمیرات برخوردار باشد؛ امری که در تیم تعمیراتی مدرن تکنیک به چشم می‌خورد. مدرن تکنیک با بیش از 50 سال سابقه در تعمیر تخصصی یخچال‌های وایت هوس به نامی شناخته شده در این حوزه تبدیل شده است. استفاده از قطعات اصل، اعزام سریع نیرو، هزینه تعمیرات پایین، کیفیت بالای تعمیرات از اصول کاری این شرکت است. به منظور بهره‌مندی از این خدمات کافیست با تیم پشتیبانی 24 ساعته ما تماس بگیرید.

نمایندگی، تعمیرات و سرویس یخچال فریزر وایت هاوس

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی وایت ھاوس

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیرات یخچال در مدرن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

مطالعه بیشتر

تعمیر و سرویس یخچال وایت هاوس

خرابی هنگام استفاده از یخچال اغلب یک وضعیت ناراحت کننده و اجتناب ناپذیر است. تفاوتی ندارد که یخچال گران داشته باشید یا ارزان زیرا دستگاه های الکترونیکی پس از مدتی دچار نقص شده که باید برطرف شوند.
 با توجه به هزینه بالای خرید یخچال، بهترین کار برای عیب یابی و تعیر یخچال، پیدا کردن تعمیرکاری حرفه ای است که خیال شما را بابت عیب یابی و تعمیر یخچال راحت کند. بنابراین پیدا کردن تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه کار دشواری است.
علاوه بر این چنین مسائلی ممکن است به تجهیزات حرفه ای نیاز داشته باشد که همیشه در دسترس نباشد. نمایندگی های مجاز تعمیرات یخچال می توانند این قطعات تعمیر یخچال را در اختیار شما قرار دهند و تمام نیازهای شما را برطرف کنند.
 بهترین راه پیدا کردن نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال که خدمات تخصصی ارائه می دهد و می تواند در اسرع وقت کار شما را راه بیندازد. در نمایندگی های تعمیرات یخچال تعمیرکاران ماهری وجود دارد که می توانند در کوتاهترین زمان ممکن عیب یخچال را تشخیص داده و با بهترین قطعات کاری کنند که یخچال شما به حالت قبل برگردد و به درستی کار کند. 

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس

گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس و ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی از بسیاری از برندهای فعال و پرطرفدار است.
شرکت مدرن تکنیک نمایندگی وایت هاوس (white house) است که به صورت تخصصی تعمیر، تهیه و تعویض قطعات یخچال وایت هاوس را انجام می دهد. این مجموعه در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران دارای نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس است و بهترین خدمات در محل را با استفاده از قطعات فابریک انجام می دهد. مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان ممکن و با هزینه به صرفه و ارائه گارانتی معتبر، یخچال فریز وایت هاوس را سرویس می کند به صورتیکه خیال مشتریان بابت خدمات دریافتی راحت باشد. همچنین در روند تعمیر یخچال وایت هاوس، تیم تعمیرکاران حرفه ای مدرن تکنیک، نحوه عیب یابی و تعمیر دستگاه را توضیح می دهند تا بتوانید ایرادات نه چندان جدی یخچال خود را رفع کنید.

 

مدرن تکنیک به عنوان تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس چه خدماتی ارائه می دهد؟

اگر یخچال وایت هاوس دارید و با مشکل مواجه شده اید، سپردن تعمیرات یخچال وایت هاوس به تکنسین های آموزش دیده و باتجربه در نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس بهترین گزینه است. زیرا که می توانند در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه یخچال شما را تعمیر کنند. حال بررسی میکنیم که نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس با تعمیرکار غیر مجاز چه تفاوتی دارند؟
در نمایندگی تعمیرات یخچال واست هاوس مدرن تکنیک، دستمزد دریافتی حتی از نرخ تعیین شده توسط اتحادیه نیز پایین‌تر است. همچنین خدمات تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس فقط با قطعات فابریک و اورجینال در محل انجام می شود. با استفاده از خدمات این مرکز مطمئن فاکتور و کارت گارانتی یکساله دریافت می کنید و این دقیقا همان چیزی است که با استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز نمی توانید داشته باشید. 
ارائه انواع خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل نیز از دیگر ویژگی های مدرن تکنیک است. یکی دیگر از ویژگی های مورد استقبال مشتریان که توسط مرکز تعمیرات تخصص یخچال وایت هاوس انجام می شود، اعزام تعمیرکاران متخصص به محل مورد نظر مشتری است تا از خطرات و هزینه های حمل و نقل دستگاه برای مشتریان جلوگیری شود.
خدمت دیگری که در مدرن تکنیک به مشتریان عزیز ارائه می‌شود، امکان تعمیر قطعات معیوب به جای تعویض آن است. متخصصین ما می‌توانند در برخی از موارد، قطعات معیوب را تعمیر و مجددا مورد استفاده قرار دهند. مرکز تعمیرات و خدمات یخچال وایت هاوس امکاناتی برای تعمیر و تعویض قطعات یدکی یخچال مانند: کمپرسورها و دستگیره های درب و غیره دارد. این کار دو مزیت اصلی دارد. اول اینکه قطعه اصلی و فابریک، مجددا به چرخه مصرف برمی‌گردد و می‌تواند تا مدت زیادی همچنان عملکرد صحیحی داشته باشد. مورد دوم، کاهش هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس شما است. به این صورت، نیازی نیست قطعات یخچال وایت هاوس را با قیمت‌های عجیب و غریب (جدا از فیلک و تقلبی بودن بسیاری از اجناس موجود در بازار) تهیه کنید.
خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال وایت هاوس بر مبنای یک برنامه بلند مدت جهت رضایتمندی و مشتری مداری چیده شده اند. تعمیرگاه یخچال وایت هاوس در خدمات رسانی در سریعترین زمان ممکن به صورت کاربردی برنامه ریزی کرده است. برنامه هایی که برای امر سرعت بخشی در تمام بخش های تعمیرات استفاده می شوند.

تعمیر یخچال وایت هاوس توسط تعمیرکاران مدرن تکنیک چه مزایایی دارد؟

فریزر وسیله‌ای ضروری برای نگهداری طولانی‌ مدت مواد غذایی است که در آن باید دمای پایین همیشه حفظ شود تا مواد غذایی هفته‌ها یا حتی ماه‌ها منجمد و نگهداری شوند. هنگامی که چنین وسیله‌ای خراب می‌شود، ممکن است نیاز به تعویض ترموستات یا واحد کنترل، تعمیر سنسور دما و هوا با تعویض موتور، یا انجام عیب‌یابی کامل برای یافتن علت خرابی کمپرسور باشد. بنابراین نیاز به تعمیرکاری است که در کوتاهترین زمان ممکن بتواند مشکل یخچال وایت هاوس را تشخیص داده و آن را تعمیر کند.
تعمیر یخچال وایت هاوس توسط تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای در کوتاه ترین زمان به دلیل نیاز اساسی مصرف کننده به این دستگاه از اصلی ترین ویژگی های مدرن تکنیک است. به محض تماس تلفنی با مدرن تکنیک، تعمیرکاران یخچال وایت هاوس به محل اعزام شده و کار خود را شروع می کنند.
از دیگر ویژگی های مهم تعمیرات یخچال وایت هاوس توسط مدرن تکنیک، استفاده از قطعات فابریک و اصل این برند با قیمت های مقرون به صرفه است. همچنین هر نوع تعمیر و یا تعویض قطعه در محل انجام شده و نیازی به جابجایی یخچال و بردن به تعمیرگاه نیست. 
از دیگر ویژگی های مهم این مرکز ارائه ضمانت نامه شرکتی معتبر برای ارائه خدمات توسط تکنسین های متخصص می باشد. بنابراین شما می توانید با خیال راحت دستگاه خود را برای تعمیر به مدرن تکنیک بسپارید.
به صورت کلی، تعمیرکاران حرفه ای یخچال وایت هاوس در مدرن تکنیک، با سرعت بالا و در همان روز یخچال را عیب یابی و تعمیر می کنند. تعمیر یخچال در محل با رعایت نکات بهداشتی و کمترین کثیفی انجام می شود به طوری که پس از اتمام تعمیر، نیاز به هیچ گونه تمیزکاری نخواهد بود.
پس از انجام خدمات تعمیر یخچال نیز فاکتور به شما ارائه می شود. کلیه خدمات این مرکز دارای گارانتی رسمی یک ساله است.

تعمیر یخچال وایت هاوس چگونه انجام می شود؟

یخچال وایت هاوس از بدنه محکم و قطعات با کیفیتی ساخته شده است اما هر یخچالی در طول عمر خود نیازمند سرویس و نگهداری است و باید برخی نکات را در هنگام استفاده از یخچال رعایت کنید، زیرا سهل انگاری در این زمینه می تواند به دستگاه صدمه زده و نیازمند تکنسین تعمیرکار است. همچنین در طی دوره های مختلفی ممکن است برخی قطعات خراب شده و نیاز به تعویض قطعات یخچال باشد بنابراین برای این کار باید با تکنسین های متخصص تعمیر یخچال وایت هاوس تماس بگیرید.
تعمیرات یخچال وایت هاوس، امری تخصصی است که هر تعمیرکاری نمی تواند آن را انجام دهد. با توجه به اینکه یخچال وایت هاوس برند آمریکایی است و بیشتر یخچال های وایت هاوس موجود در بازار مونتاژ چین است، بنابراین قطعات اصل این برند به راحتی پیدا نمی شود و یا کیفیت پایینی دارد. به همین علت تعمیر یخچال وایت هاوس باید به کسی سپرده شود که به خوبی با دستگاه مونتاژ و قطعات اصل آشنا بوده و به راحتی یخچال را عیب یابی کند. پس هیچوقت در خانه به تنهایی اقدام به عیب یابی یخچال نکنید، زیرا ممکن از خسارت بیشتر به همراه داشته باشد.
تکنسین های تعمیرات یخچال وایت هاوس در مدرن تکنیک، به صورت عملی در تعمیرگاه های یخچال وایت هاوس برای عیب یابی و راه های سریع رفع خرابی، آموزش می بینند و همواره در حال تقویت تخصص خود در زمینه تعمیرات انواع برندهای یخچال هستند. رسمی بودن رسمی بودن مجموعه دلیل محکمی برای فعالیت قانونی تعمیرات، تحت نظر اتحادیه و صنف تعمیر لوازم خانگی خارجی است.
توجه کنید که اگر ارور HRS را روی پنل یخچال وایت هاوس مشاهده کردید، هرگز به صورت شخصی برای رفع آن اقدام نکنید، زیرا ممکن است با تشخیص غیرتخصصی دستگاه را خراب تر کنید و قطعات بیشتری را درگیر خطا کنید. با استفاده از تکنسین های تعمیرکار یخچال وایت هاوس، عیب یابی تخصصی و رفع مشکل خرابی با ضمانت برای مشتریان انجام می شود. قطعات اصلی و اورجینال یخچال تنها به وسیله تعمیرگاه رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس به مشتریان عرضه می شوند. تنظیمات یخچال وایت هاوس از کارهایی است که در تعمیرگاه مخصوص آن به صورت عملی برای تعمیرکاران تعمیر یخچال وایت هاوس شرح داده می شود تا در سریعترین زمان ممکن بتوانند این مشکل رایج را رفع کنند.

برای ثبت درخواست تعمیرات یخچال وایت هاوس چه باید کرد؟

برای درخواست تعمیرات یخچال وایت هاوس در مدرن تکنیک، با توجه به محل سکونت خود می توانید با نمایندگی های شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تماس بگیرید. همچنین می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین و با تکمیل "فرم ثبت درخواست" با وارد کردن (مشخصات فردی، شماره تماس، آدرس محل سکونت، مشخص کردن دستگاه مورد نظر و شرح ایرادات یخچال وایت هاوس) ثبت کنید. کارشناسان مدرن تکنیک در اسرع وقت با شما تماس حاصل کرده و هماهنگی ها لازم جهت اعزام تعمیرکاران یخچال وایت هاوس انجام خواهد شد.

تعمیرات یخچال وایت هاوس در محل به چه صورت است؟

بسیار مهم است که تعمیرات یخچال وایت هاوس در محل و بدون هیچ گونه جابجایی انجام شود. از خدمات مورد استقبال مشتریان در مدرن تکنیک، اعزام تعمیرکاران متخصص به محل مورد نظر مشتری است تا از خطرات و هزینه های حمل و نقل دستگاه برای مشتریان جلوگیری شود. به همین علت تعمیرکاران مجرب ما تمام تعمیرات تخصصی یخچال وایت هاوس را در محل شما انجام می دهند تا یخچال وایت هاوس نیازی به جابجایی نداشته باشد.
در صورت نیاز به خدمات تخصصی در تعمیرگاه های مجاز یخچال وایت هاوس، نیاز به مراجعه حضوری به شعب مدرن تکنیک ندارید. تنها با یک تماس تلفنی، تعمیرکاران یخچال وایت هاوس برای تشخیص و عیب یابی به محل شما اعزام خواهند شد.

مشاوره تلفنی تعمیر یخچال وایت هاوس در مدرن تکنیک

مدرن تکنیک ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و راه اندازی لوازم خانگی در محل است که علاوه بر این خدمات، در راستای صرفه جویی هزینه و زمان، خدمات مشاوره تلفنی تعمیرات یخچال وایت هاوس را ارائه می دهد. خدمات مشاوره تلفنی تعمیرات یخچال وایت هاوس با رعایت تمامی نکات ایمنی و فنی در مدرن تکنیک انجام می شود.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس

هزینه تعمیرات معمولا یکی از نگرانی‌های مشتریان هنگام تعمیر لوازم خانگی است. در گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک همواره سعی در کاهش هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس داشته‌ایم. به همین دلیل تا حد امکان دستمزد تعمیرات را مناسب در نظر گرفته‌ایم و در بسیاری از موارد، دستمزد دریافتی حتی از نرخ تعیین شده توسط اتحادیه نیز پایین‌تر است. دلیل این تفاوت قیمت، رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان از خدمات ما است.
تعرفه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس به قطعه خراب شده، قطعه جایگزین و تعمیر و یا تعویضی بودن قطعه بستگی دارد. پس از عیب یابی و تشخیص خرابی یخچال توسط تعمیرکاران یخچال وایت هاوس مدرن تکنیک، هزینه خدمات به شما اعلام می شود. در برخی از موارد، یخچال‌ها مشکلات فنی خاصی ندارند و ممکن است با انجام یک یا چند کار ساده، مشکل آن توسط خود شما قابل رفع باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از درخواست اعزام متخصص برای تعمیر یخچال از نمایندگی یخچال وایت هاوس در تهران، ابتدا با مشاوران ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. در این صورت ممکن است مشکل شما بدون هیچ هزینه‌ای قابل حل باشد.
با تعمیر یخچال توسط تعمیرکاران حرفه ای مدرن تکنیک، استفاده قطعات اصلی و اورجینال یخچال وایت هاوس در زمان عیب یابی، دریافت برگ ضمانت و گارانتی، با اطمینان خاطر به مشتریان ثابت تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال وایت هاوس تبدیل خواهید شد.

تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس چقدر طول می کشد؟

مدت زمان تعمیر یخچال وایت هاوس، یکی دیگر از مواردی است که تا مشکل و ایرادات یخچال مشخص نشود، نمی‌توان آن را به صورت دقیق اعلام کرد. در واقع بسته به مواردی مثل نوع خرابی یخچال، نوع قطعه یا قطعات معیوب شده و همچنین نوع خدمات مورد نیاز، مدت زمان تعمیر یخچال نیز متفاوت است. در قدم اول، تعمیرکاران متخصص مدرن تکنیک اقدام به عیب یابی یخچال وایت هاوس شما می‌کنند. این کار باعث مشخص شدن قطعه یا قطعات معیوب یخچال می‌شود. پس از عیب یابی و تشخیص نوع خرابی، تکنسین‌ها یک مدت زمان تقریبی برای انجام تعمیرات یخچال وایت هاوس به شما اعلام می‌کنند. همچنین در صورتی که قطعه‌ای امکان تعمیر داشته باشد، مدت زمان تعمیر اندکی افزایش پیدا می‌کند.
 

شماره تماس تعمیر یخچال وایت هاوس

021-22000932

قطعات اصلی تشکیل دهنده یخچال

قطعات تشکیل دهنده یخچال با یک سیستم پیشرفته بسیار حساس و به صورت کاربردی در آن تعبیه شده اند بنابراین آگاهی و شناخت آن ها برای تعمیرکاران مخصوص تعمیر یخچال وایت هاوس بسیار اهمیت دارد و نکته ای است که در تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس به خوبی رعایت می شود. برد اصلی یخچال وایت هاوس، دیسپلی یا نمایشگر، سنسور دمای محیطی، سنسور دیفراست، هیتر یا المنت، ترمو فیوز، فن اواپراتور، فن کندانسور، شیر برقی آب، شیر برقی گاز، کندانسور، کمپرسور یا موتور و فیلتر درایر، قطعات اصلی تشکیل دهنده دستگاه هستند. مراقبت از این قطعات توصیه مهم تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال وایت هاوس است که در غیر این صورت به مصرف کننده گان هشدار کاهش عمر یخچال را می دهد و در صورت معیوب شدن باید با قطعات اورجینال جایگزین شوند.

قطعات اصلی یخچال وایت هاوس

قطعات اصلی یخچال وایت هاوس از طریق شرکت سازنده جهت رفع نیاز مشتریان در زمان بروز مشکل خرابی قطعات برای تعمیرگاه یخچال وایت هاوس ارسال می شوندبه دلیل قرارداد تنظیم شده بین تعمیرگاه یخچال و شرکت تولیدی، امکان ارسال قطعات اصلی یخچال وایت هاوس وجود دارد ضمن اینکه مرکز تعمیرات مدرن تکنیک مجوز داخلی جهت صلاحیت این پروسه را هم کسب کرده است و از این جهت مورد تایید شرکت سازنده است. وقتی یخچال دچار مشکلات خرابی قطعه می شود، تعمیرگاه رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس موظّف است طبق قرارداد تنظیم شده، قطعات اصلی و اورجینال دستگاه را در اختیار مشتریان قرار دهد.  نکته مهم اینجاست که در صورت استفاده از قطعات تقلبی در دستگاه از طول عمر آن کم شده و باعث خرابی مجدد قطعه می شود. تعمیرگاه رسمی وایت هوس به عنوان نماینده شرکت تولیدی یخچال، تنها مرکز ارائه قطعات اصلی به مشتریان در زمان بروز مشکل خرابی و تعویض قطعات است در حالی که ضمانت اصالت قطعه را هم به مشتریان تحویل می دهد.

چطور قطعات مورد نیاز برای تعمیرات یخچال وایت هاوس را پیدا کنیم؟

پیدا کردن قطعات اصلی با وجود محصولات فیک و بی‌کیفیت کار سختی محسوب می‌شود همچنین این قطعات اورجینال، معمولا دارای قیمت بالایی هستند که برخی از افراد را به خرید مدل‌های تقلبی سوق می‌دهند. اما همواره به یاد داشته باشید که استفاده از قطعات فیک در تعمیر یخچال وایت هاوس یا هر برند دیگری، در آینده هزینه تعمیر زیادی روی دست شما می‌گذارد. جدا از قیمت بالا، این محصولات بسیار کمیاب هستند و پیدا کردن آنها، کار ساده‌ای نیست.

گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک برای آسودگی خیال شما مشتریان عزیز، در تعمیرات خود از قطعات اصلی و صد در صد اورجینال استفاده می‌کند. متخصصین ما بعد از ارائه هر گونه خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس، یک کارت گارانتی 9 ماهه به شما ارائه می‌هند. این گارانتی برای تعمیرات انجام شده، قطعات تعویض شده و تمامی خدمات ارائه شده به شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. سعی شده که قیمت قطعات تا حد ممکن پایین نگه داشته شود. همچنین در صورت امکان، تعمیرکاران مجرب ما اقدام به تعمیر قطعه معیوب می‌کنند. این کار علاوه بر کاهش هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس شما، باعث بازگشت قطعه موردنظر به چرخه مصرف می‌شود.

یخچال وایت هاوس ساخت کجاست؟

یخچال وایت هاوس یکی از تولیدات لوازم‌خانگی کمپانی وایت هاوس در آمریکا است که توسط جورج وستینگ هاوس راه‌ اندازی شد و پس از مدتی به شرکت cbs واگذار شد. وایت هاوس در سال ۱۹۱۷ با ساخت اجاق‌گاز کار خود را آغاز کرد و پس از این فعالیت، به تولیدات یخچال وایت هاوس و ... در آمریکا پرداختشرکت آمریکایی وایت هاوس در زمینه تولید یخچال از شهرت زیادی در جهان برخوردار است و در بیشتر كشور ها نمايندگي فروش دارد. همچنین در زمينه توليد و صادرات در كشور مكزيك نیز به تولیدات لوازم خانگی پرداخته است.  بهترین خصوصیات یخچال وایت هاوس شامل گارانتي خدمات پس از فروش، مقاوت بالا بدنه در برابر ضربه، دوام و طول عمر دستگاه، مصرف پایین انرژی برق و کیفیت بسیار بالا در قطعات می باشد. از محصولات دیگر آن می‌توان به یخچال فریزر دوقلو، ساید بای ساید، لباسشویی و ظرف‌شویی اشاره کرد این کمپانی برای تعمیر یخچال وایت هاوس قدیمی نیز هم اکنون خدمات ویژه ای ارائه میدهد.

یخچال وايت هاوس جزء برند هاي در جه يك آمريكايي مي باشد كه به ندرت وارد كشور ایران مي شود. در واقع خانوم هایی كه خاص بودن برایشان مهم است و یک یخچال با برند مشهور و با كيفيت براي آشپزخانه خود مي خواهند، یخچال های آمریکایی شرکت وایت هاوس اولین انتخاب آن ها است.  وایت هاوس در ایران به دليل محدوديت های  بازار خرید و فروش محصولات خانگی خارجی، تنوع محصول زیادی  ندارد. اما در سطح جهان كالا ها و محصولات متنوع زيبايي توليد و عرضه مي كند. مصرف کننده هایی که دارای یخچال وایت هاوس هستند در واقع از یک برند آمریکای اصل استفاده می کنند. يخچال وايت هاوس، علاوه بر كيفيت بالا و استحكام قطعات در بدنه داخلی و خارجی، طراحي منحصر به فرد و زیبایی در کل دستگاه به کار رفته است. این یخچال با وجود کیفیت بالا در بدنه خود با قیمت بسیار مناسب در بازار لوازم خانگی خارجی خرید و فروش می شود ولی باید برای تعمیر یخچال وایت هاوس از تعمیرکاران ماهر این یخچال استفاده کرد که در مردن تکنیک این تعمیرکاران ماهر آموزش دیده اماده به خدمت هستند.

برندهای رقیب یخچال وایت هاوس

اگر قیمت یخچال تا حد زیادی برای شما قابل اهمیت است، به احتمال زیاد باید بیخیال خریدن یخچال‌های وایت هاوس شوید. ارزان‌ترین مدل‌های یخچال این برند در حال حاضر، نزدیک به 60 میلیون تومان قیمت دارند. در صورتی که با همین قیمت می‌توانید دو یخچال اقتصادی‌ر از برندهای دیگر خریداری کنید. اما در هر صورت، رقبایی که سد راه وایت هاوس در بازار ایران قرار دارند، به شرح زیر هستند:

 • یخچال جنرال الکتریک
 • یخچال‌های پروفایل
 • سامسونگ
 • الچی
 • زیمنس
 • هایسنس
 • بوش
 • هیتاچی
 • دوو و...

همچنین تعدادی از برندهای ایرانی هستند که با تولید یخچال‌های باکیفیت، توان رقابت با محصولات گران قیمتی مثل یخچال وایت هاوس را دارند:

 • امرسان
 • دیپوینت
 • الکترو استیل و...

مشکلات رایج یخچال فریزر وایت هاوس و یخچال دوقلو وایت هاوس

برخی موارد وجود دارند که در اکثر تعمیرات یخچال وایت هاوس انجام شده توسط متخصصین ما وود دارند و به نوعی، از متداول‌ترین خرابی‌های یخچال‌ها هستند. برخی از این مشکلات، ممکن است دلایل متعددی داشته باشند که با بررسی تعصصی تکنسین، اشکال قابل تشخیص خواهد بود؛ اما در برخی موارد نیز مشکل جزئی بوده و توسط خود شما نز قابل حل است. در ادامه برخی از متداول‌ترین مشکلاتی که در تعمیر یخچال وایت هاوس رایج هستند را همراه با توضیح به شما معرفی می‌کنیم.

کار کردن مداوم و یکسره موتور

یکی از مشکلات متعددی که برای بسیاری از افراد پیش آمده، کار کردن یکسره موتور یخچال است. همان طور که احتمالا می‌دانید، یخچال‌های جدید دارای حالت اتوماتیک هستند؛ یعنی پس از رسیدن به دمای مشخصی، موتور خاموش می‌شود. این اتفاق عمولا هر چند دقیقه یک بار رخ می‌دهد و باید پس از مدتی، صدای موتور یخچال قطع شود. (این یعنی حالت اتوماتیک موتور فعال شده است) در صورتی که این اتفاق رخ ندهد و صدای موتور قطع نشود، به احتمال زیاد یخچال دچار کارکرد یکسره شده و باید به سرعت تعمیرات یخچال وایت هاوس انجام شود. از مشکلاتی که یکسره کار کردن موتور یخچال می‌تواند ایجاد کند، می‌توان به افزایش برق مصرفی، یخ زدن مواد غذایی در یخچال و... اشاره کرد.

موارد زیر، اصلی‌ترین دلایل خرابی و یکسره کار کردن موتور یخچال هستند. البته برخی موارد جزئی‌تری نیز هستند که می‌توانند باعث ایجاد این مشکل شوند؛ اما در اینجا به مهمترین و رایج‌ترین آنها می‌پردازیم.

 1. خرابی کمپرسور یخچال: نقش کمپرسور در سیستم یخچال، ایجاد سرما و سرد کنندگی است. همین موضوع باعث شده که کمپرسور یکی از مهمترین قطعات یخچال باشد. معمولا زمانی که دمای یخچال به مقدار تعیین شده برسد (بهترین دما بین 2 تا 5 درجه سانتیگراد است)، ترموستات یا اتومات یخچال اقدام به قطع برق کمپرسور می‌کند. حال تصور کنید کمپرسور دچار مشکل شده باشد و نتواند دمای یخچال را به این میزان برساند؛ در این صورت موتور به صورت مداوم کار می‌کند و در تلاش برای کاهش دمای یخچال خواهد بود.
 2. خرابی ترموستات: در تعمیر یخچال وایت هاوس برای رفع مشکل یکسره کار کردن موتور، گاها دیده شده که ترموستات دچار مشکل شده باشد. این قطعه که برای تنظیم دمای یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد، پس از رسیدن دمای یخچال به مقدار تعیین شده، برق کمپرسور را قطع می‌کند. در صورتی که مشکلی در ترموستات وجود داشته باشد، این قطعه نمی‌تواند دستور مورد نظر را به موتور برساند و در نتیجه، موتور یخچال به صورت مداوم کار می‌کند.
 3. خالی شدن مخزن گاز: گاز یخچال نقش مهمی در خنک کنندگی یخچال دارد. در صورتی که مخزن گاز یخچال خالی شده باشد، موتور توانایی خنک کردن یخچال به مقدار کافی را نخواهد داشت. در نتیجه کمپرسور مدام زور می‌زند و سعی در خنک کردن یخچال دارد؛ اما به دلیل فقدان گاز کافی، نمی‌تواند این کار را درست انجام دهد.
 4. وجود ایراد در دیفراست: دیفراست نوعی تایمر یخچال است که در دو نوع الکترونیکی و مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعه وظیفه راه اندازی عملیات یخ زدایی را دارد و هیتر دیفراست، برفک‌های ایجاد شده روی لوله‌های اپراتور را آب می‌کنند. این لوله‌ها وظیفه گردش گاز یخچال را دارند و سرما را منتقل می‌کنند. در صورت کار نکردن دیفراست و یخ زدن لوله‌ها، گاز انتقال پیدا نمی‌کند؛ در نتیجه یخچال و فریزر به درستی خنک نمی‌شوند و موتور برای خنک کردن آنها، به صورت یکسره کار می‌کند.
 5. خرابی سنسور دما: سنسور دمای یخچال، وظیفه سنجش دمای یخچال را دارد. این قطعه بعد از رسیدن دمای یخچال به مقدار تعیین شده، با استفاده از برد اصلی فرمان قطع برق را به کمپرسور می‌دهد. در برخی موارد این سنسور دچار مشکل شده و قادر به اندازه گیری دما نیست؛ در نتیجه هیچ فرمانی به برد ارسال نمی‌شود و موتور به صورت یکسره کار می‌کند. در این صورت ممکن است بر اثر سرما و فشار زیاد به موتور، خرابی‌های دیگری نیز به وجود بیاید.
 6. ایراد در کندانسور یا کویل: کندانسور و کویل یخچال، در پشت یخچال و نزدیکی کمپرسور قرار گرفته‌اند؛ درون لوله‌های این دو، جریان گاز خنک کننده وجود دارد که درون لوله‌ها می‌چرخد و گرما را جمع می‌کند. در برخی مواقع، این لوله‌ها دچار جرم و کثیفی شده و جریان گاز در گردش را با مشکل مواجه می‌کنند. در نتیجه عمل سرد کنندگی با مشکل مواجه می‌شود و موتور برای جبران این مشکل، به صورت یکسره کار می‌کند.

صدای غیرعادی یخچال

اصولا یخچال‌ها همیشه صدا دارند، علاو بر صدای موتور، مدل‌هایی که دارای سیستم یخ زدایی خودکار هستند نیز هنگام انجام کار، از خود صداهایی تولید می‌کنند. اما این صداها موقتی هستند و ممکن است یک ساعت بعد، صدای یخچال به حالت عادی خود بازگردد. در صورتی که صدای غیرعادی یخچالتان تداوم داشته باشد، احتمالا یکی از قطعات یا بخش‌های آن دچار مشکل شده است. در ادامه به مهمترین دلایلی که باعث صدای غیرعادی یخچال وایت هاوس می‌شوند را آورده‌ایم.

 • خرابی فن‌های درون یخچال: یکی از عمده‌ترین دلایل صدای غیرعادی یخچال، خرابی‌های مربوط به فن کمپرسور است. موارد مختلفی وجود دارد که باعث معیوب شدن این فن می‌شود. به عنوان مثال عدم روغن کاری و ضربه خوردن فن، باعث ایجاد سروصدا می‌شود. همچنین در برخی مواقع فرسودگی فن، صدای غیرعادی در تعمیرات یخچال وایت هاوس را ایجاد می‌کند. نه تنها فن کمپرسور، بلکه تمام فن‌های بکار رفته در یخچال ممکن است معیوب شده و صداهای غیرعادی از خود بروز دهند.
 • ایرادات کمپرسور و اتصالات آن: مورد دیگری که ممکن است باعث ایجاد صدای غیرعادی یخچال وایت هاوس شود، اشکالات مربوط به کمپرسور و اتصالات آن است. اگر به تازگی از خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس استفاده کرده‌اید، ممکن است به دلیل قرارگیری نامناسب موتور، یخچال صداهای غیرعادی تولید کند. همچنین در صورتی که پیچ و مهره‌های موتور نیز شل باشند، ممکن است به دلیل لرزش ناشی از کار صدا تولید کنند.
 • خرابی لرزشگیر کمپرسور: موتور یخچال لرزش زیادی را هنگام کار تولید می‌کند؛ به همین دلیل سازندگان از لرزشگیرهایی از جنس لاستیک و پلاستیک برای دفع لرزش آن استفاده می‌کنند. به مرور زمان، این لرزشگیرها دچار فرسودگی شده و کارایی خود را از دست می‌دهند؛ در نتیجه لرزش‌های موتور صداهایی غیرعادی ایجاد می‌کنند.

بهتر است صدای تیک تیک یخچال و کلا هر صدای غیرعادی را جدی بگیرید. در صورت بی‌توجهی به صداهای غیرعادی یخچال، ممکن است خسارت زیادی به آن وارد شود و حتی قطعات برقی آن، دچار سوختگی و معیوب شوند. بنابراین برای رفع صدای غیرعادی، تعمیر یخچال وایت هاوس خود را به تعویق نیندازید.

سرد نشدن مواد غذایی در یخچال

یکی از پرتکرارترین و متداول‌ترین تعمیرات یخچال وایت هاوس، سرد نکردن آن است. در این حالت، موتور یخچال به درستی کار می‌کند؛ اما یخچال به اندازه کافی سرد نمی‌شود. در یخچال وایت هاوس آمریکایی، این مشکل می‌تواند باعث مشکلاتی مثل فشار بیش از حد به کمپرسور و همچنین یکسره کار کردن آن شود. برخی از دلایلی که ممکن است باعث سرد نکردن یخچال وایت هاوس شوند را آورده‌ایم. بسیاری از این موارد، توسط خود شما نیز قابل حل هستند؛ اما در موارد فنی‌تر، بهتر است با نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس ارتباط برقرار کنید. در نمانیدگی یخچال وایت هاوس در تهران، مشاورین برجسته آماده مشاوره به شما برای رفع مشکل لوازم خانگی‌تان هستند. همچنین در صورتی که به یک تعمیرکار برای تعمیرات یخچال وایت هاوس نیاز داشته باشید، به سرعت نیروی مورد نظر به محل شما اعزام می‌شود.

مهمترین مواردی که باعث سرد نکردن یخچال می‌شود :

 • تنظیم نبودن دما: اگر یخچال را به تازگی خریداری کرده‌اید، ممکن است دمای آن به صورت پیشفرض بالا باشد. در قدم اول، بهتر است دما را بررسی و در صورت نیاز، تغییر دهید. دمای مناسب یخچال در تمام فصول بین 2 تا 5  درجه سانتی گراد است. تنظیم دما در یخچال‌های قدیمی با استفاده از ترموستات درون یخچال انچام می‌شود. در مدل‌های جدیدتر این کار با استفاده از کلید یا نمایشگر یخچال انجام می‌شود.
 • وجود مانع در مسیر گردش هوای سرد: اگر یخچال شما از نوع یخچال فریزر وایت هاوس است، باید محل قرارگیری مواد غذایی در یخچال را بررسی کنید. در یخچال فریزرها، دریچه و فن‌هایی وجود دارد که گردش هوای سرد در یخچال را انجام می‌دهند. اگر یکی از مواد درون یخچال جلوی این دریچه‌ها را بگیرد، جریان هوا با مشکل مواجه می‌شود. در نتیجه سرد نکردن یخچال وایت هاوس اتفاق می‌افتد. همچنین در صورتی که بیش از حد مواد غذایی را درون یخچال قرار دهید نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید.
 • ایرادات درب: یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به اتلاف سرمای یخچال منجر شود، مشکلات مربوط به درب یخچال است. در یخچال‌های قدیمی، معمولا یک قفل وجود دارد که وظیفه بستن درب را دارد. در صورت خرابی این قفل، ممکن است سرمای یخچال به بیرون درز پیدا کند و باعث گرم شدن محفظه یخچال شود. همچنین ممکن است لاستیک دور درب نیز به مرور زمان دچار فرسودگی و خرابی شود. در این صورت، باید هرچه زودتر لاستیک را تعویض کنید.
 • رله اورلود: یکی دیگر از دلایل سرد نشدن یخچال، خرابی کمپرسور و رله اورلود (OverLoad) است. کمپرسور وظیفه دارد که گاز درون لوله‌ها را به مایع تبدیل کرده و آن را به اپراتور پمپاژ کند؛ در نتیجه یخچال خنک می‌شود. در صورتی که این دو قطعه دارای مشکل یا آسیب دیدگی شده باشند، فرآیند خنک سازی محفظه یخچال به درستی انجام نمی‌شود. در صورت خرابی رله اورلود، موتور یخچال قادر به فعالیت و روشن شدن نیست و در نتیجه، عمل سرد کردن یخچال صورت نمی‌پذیرد.
 • کمبود گاز یخچال: این مورد، دیگر علت خنک نکردن یخچال است. در بسیاری از تعمیرات یخچال وایت هاوس که یخچال عمل خنک سازی را انجام نمی‌داد، کمبود یا تخلیه گاز مشکل اصلی بود. در برخی موارد، لوله گاز دچار نشتی شده که باعث افزایش دمای یخچال و در انتها، باعث گرم شدن کامل آن شده است. این موضوع باعث یکسره کار کردن موتور و در صورت بی توجهی، باعث سوختگی کمپرسور می‌شود!

 

یخ زدن مواد در یخچال

برخی از یخچال‌هایی که برای تعمیر آنها از خدمات نمایندگی وایت هاوس استفاده می‌شود، مشکل یخ زدن مواد غذایی در یخچال است. این مشکل باعث می‌شود که مواد غذایی حساس به یخ زدگی مثل میوه و سبزیجات، دچار انجماد و خرابی شوند. به صورت کلی، تمامی مواردی که منجر به این مشکل می‌شوند، از جمله ایرادات فنی هستند. بنابراین اگر تخصص و دانش کافی در زمینه تعمیر یخچال وایت هاوس ندارید، بهتر است به هیچ وجه خودتان دست به کار نشوید. بهترین کار، تماس با نمایندگی یخچال وایت هاوس در تهران و درخواست اعزام متخصص تعمیر یخچال وایت هاوس است.

در ادامه به معرفی برخی از دلایل ایجاد این مشکل می‌پردازیم؛ برای آگاهی کامل از علت‌های این مشکل، می‌توانید علت یخ زدن مواد در یخچال را بخوانید!

 1. دمای یخچال: در برخی موارد، ممکن است به صورت سهوی یا عمدی، دمای یخچال دچار تغییر شود. بهتر هست همیشه دمای یخچال را بین 2 تا 5 درجه سانتی گراد نگه دارید.
 2. مشکلات ترموستات: وظیفه ترموستات این است که با اندازه گیری دمای یخچال، ولتاژ هدایت شده به موتور، کندانسور و فن آنها را تغییر دهد. در صورتی که ترموستات معیوب شده باشد، ولتاژ تغییری نمی‌کند و موتور و کندانسور با توان قبلی کار می‌کنند. این موضوع باعث کاهش دمای تعیین شده یخچال و یخ زدگی مواد غذایی می‌شود.
 3. گاز بیشتر از حد نیاز: اگر به تازگیگاز یخچال را شارژ کرده‌اید و یخچال وایت هاوس شما دچار یخ زدگی شده، ممکن است به دلیل گاز بیش از حد باشد. به این صورت که مقدار گاز در گردش بیشتر از حد معمول باشد، ممکن است یخچال بیشتر از دمای تعیین شده، خنک شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید برای مدت محدودی، دمای یخچال را کمی بالاتر ببرید و پس از چند روز، مجددا آن را به مقدار اولیه بازگردانید.
 4. ایراد در برد اصلی: بسیار کم پیش می‌آید که بردی خچال دچار مشکل شود؛ با این حال، ممکن است این قطعه حیاتی و مهم نیز دچار ایراداتی شود. در مواردی که بخش فرمان برد دچار آسیب شده باشد، فرمان‌های لازم به کمپرسور یا دیگر قطعات ارسال نمی‌شود. در نتیجه ممکن است موتور به صورت یکسره کار کند و سرمای زیاد یخچال، باعث یخ زدگی مواد غذایی شود.

کار نکردن موتور

کار نکردن یخچال یکی از بدترین مشکلی است که می‌تواند برای یخچال شما رخ دهد. در وهله اول، احتمالا شما با ناراحتی به سوختن موتور یخچال فکر می‌کنید و تصور می‌کنید که باید چندین میلیون هزینه برای تعمیر یخچالتان بپردازید؛ اما سوختگی کمپرسور به ندرت پیش می‌آید و در بسیاری از موارد، مشکل از قطعه دیگری است. گرچه اگر یخچال مشکلاتی مثل کار کردن یکسره یا صدای غیرعادی داشته باشد و به آن توجه نکنید، سوختگی موتور امکان پذیر است.

در ادامه به مهمترین مواردی که ممکن است باعث کار نکردن یخچال شوند را معرفی می‌کنیم:

 • ایراد و خرابی رله استارت: رله استارت وظیفه راه اندازی موتور و انتقال جریان برق به کمپرسور را دارد. در بسیاری از موارد، به دلایل مختلفی این قطعه دچار ایراداتی می‌شود که نمی‌تواند موتور را روشن کند. خراب شدن این قطعه معمولا با صداهایی مثل تق تق یا صدایی شبیه به کلیک موس همراه است. متاسفانه این قطعه قابل تعمیر نیست و در صورت خرابی، باید با تماس با نمایندگی یخچال وایت هاوس، درخواست اعزام تکنسین متخصص را ثبت کنید.
 • مشکل در اتصال به برق: در برخی موارد، ممکن است دلیل روشن نشدن یخچال وایت هاوس، خرابی دوشاخه برق باشد. برای اطمینان از اتصال و انتقال برق از دوشاخه به یخچال، دوشاخه را بررسی کنید و سیم را تا جای ممکن دنبال کنید. در صورت خوردگی یا خراشیدگی سیم، بهتر است اقدام به تعویض آن کنید. همچنین محافظ برق را هم مورد بررسی قرار داده و از کارکرد صحیح آن، اطمینان حاصل کنید.
 • خرابی برد الکترونیکی: در یخچال‌های جدیدتر، یک برد الکترونیکی مدیریت بخش‌های مختلف و ارتباط بین قطعات را برعهده دارد. هر گونه ایراد کوچک در این قطعه مهم، باعث ایجاد یک مشکل در یخچال می‌شود. در صورتی که برد دچار مشکل شده باشد، ممکن است یخچال کار نکند و فضای داخلی آن گرم شود. در صورتی که تعمیرکار اعزام شده نمایندگی یخچال وایت هاوس در تهران، تشخیص دهد که برد دچار ایراد شده، باید آن را به نمایندگی منتقل کرده تا متخصصین الکترونیک، آن را تعمیر کنند. در مواردی، ممکن است نیاز به برد اصلی یخچال باشد. 

ارور Hrs

در یخچال‌های الکترونیکی، معمولا در صورت خرابی برخی از قطعات و بخش‌های یخچال، اروری روی نمایشگر یخچال نمایش داده می‌شود. ارور HRS در یخچال وایت هاوس را می‌توان پرتعدادترین مشکلات مربوط به ارورهای یخچال‌های این برند دانست. این ارور، نشان دهنده خرابی برد الکترونیکی یخچال است و در پی آن، ممکن است یخچال خاموش شود. در نمایندگی یخچال وایت هاوس، این مشکل یکی از پیچیده‌ترین و سخت‌ترین تعمیرات است. در برخی موارد، این ارور در نمایشگر ظاهر نمی‌شود و تنها صدای بوق یخچال بلند شده و پس از مدتی، یخچال خاموش می‌شود. این بوق نشان دهنده افزایش دمای یخچال است و به شما اعلام می‌کند که یخچال دچار مشکل شده است.

برای رفع ارور Hrs و تعمیر یخچال وایت هاوس، به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید! برد اصلی یخچال دارای حساسیت بالایی است و ممکن است در اثر یک اشتباه کوچک، به کلی معیوب شود. علاوه بر این، ممکن است به قطعات دیگر نیز آسیب وارد شود. به این صورت نه تنها یخچالتان تعمیر نخواهد شد، بلکه ممکن است هزینه اضافی نیز روی دست شما بگذارد. بهترین کار برای رفع این ارور، این است که با تماس با نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس، درخواست اعزام تعمیرکار متخصص به محل زندگی‌تان را ثبت کنید. متخصصین آماده به کار در گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، در کمتر از یک ساعت خود را به محل زندگی شما می‌رسانند و با کمترین کثیفی و کمترین زمان ممکن، تعمیرات یخچال وایت هاوس شما را انجام می‌دهند.

جمع شدن آب در یخچال

اگر آب در یخچال‌های قدیمی جمع شود، به دلیل آب شدن برفک‌ها در اثر سرمای کم است. در این صورت باید اقدام به بررسی یخچال و عملکرد آن کنید و در صورت نیاز، با نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس تماس بگیرید. اما در یخچال‌های بدون برفک، این اتفاق چند دلیل مختلف دارد.

 • مسدود شدن لوله تخلیه: محفظه‌ای در قسمت پشتی یخچال قرار دارد که با نام لوله یا سوراخ تخلیه شناخته می‌شود. این سوراخ برای تخلیه آب‌های حاصل از عملیات برفک زدایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که این سوراخ دچار گرفتگی یا زنگ زدگی شده باشد، آب‌ها به بخش جامیوه‌ای و قسمت پایین یخچال هدایت می‌شوند.
 • مشکل در یخ ساز: در یخچال ساید بای ساید وایت هاوس، در برخی مواقع ممکن است سوراخی در مخزن آب یخ ساز یا آب سردکن ایجاد شود. در این صورت آب تخلیه شده و در یخچال جمع می‌شود. در مواردی نیز دیده شده که قطع کن مخزن آب یخ ساز کار نکند و آب همواره به مخزن ریخته شود. در این صورت آب جاری شده و در یخچال جمع می‌شود.

جمع شدن آب درون یخچال وایت هاوس، یکی از دلایلی ایجاد بوی نامطبوع در یخچال نیز می‌باشد. همچنین این مشکل در بلند مدت می‌تواند باعث زنگ زدگی یخچال شود.

 

معنی دکمه‌های نمایشگر یخچال وایت هاوس چیست؟

دکمه‌های مختلفی روی یخچال‌های وایت هاوس قرار دارند که هر کدام کار خاصی را انجام می‌دهند. این دکمه‌ها و نحوه کارکرد آنها در دفترچه راهنمای یخچال وایت هاوس، به صورت کامل توضیح داده شده است. همچنین موارد متعددی مثل نحوه کار یخ ساز، راهنمای استفاده از یخچال، نکات و هشدارها و ده‌ها مورد دیگر نیز در دفترچه راهنمای یخچال وایت هاوس قرار دارند. اا در ادامه، معنی و کار دکمه‌های یخچال وایت هاوس را آماده کرده‌ایم که می‌تواند به شما در کار با یخچال کمک کند.

 • دکمه Off/On: خاموش و روشن کردن یخچال
 • دکمه Home: دسترسی به منوی اصلی نمایشگر یخچال
 • دکمه Ice/Water: برداشت آب یا یخ از یخ ساز یخچال
 • دکمه Freeze: این دکمه برای تنظیم دمای فریزر کاربرد دارد.
 • دکمه Fridge: این دکمه نیز نمایش دهنده دمای یخچال است.
 • دکمه Alarm: این دکمه نیز برای فعال کردن هشدار در زمان کاهش دما بر اثر باز بودن درب یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • دکمه Eco: این دکمه برای تنظیم بهینه مصرف برق و کارکرد یخچال کاربرد دارد.
 • دکمه Reset: این دکمه برای ریست و بازنشانی تنظیمات یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

سوالات متداول

مشکلات رایج یخچال وایت هاوس چه مواردی هستند؟

مشکلاتی مثل کار کردن مداوم موتور، خنک نشدن یخچال، ارور Hrs، صدای غیرعادی و یخ زدگی مواد غذایی در یخچال، از جمله مشکلات رایج بین یخچال‌های وایت هاوس هستند.

آیا می‌توانیم خودمان یخچال وایت هاوس را تعمیر کنیم؟

در صورتی که دانش کافی در زمینه تعمیرات یخچال داشته باشید، می‌توانید برخی از مشکلات یخچال را برطرف کنید. اما در صورتی که قطعات حساسی مثل برد و سنورها دچار مشکل شده باشند، بهتر است برای جلوگیری از متحمل شدن هزینه تعمیرات بیشتر، با نمایندگی یخچال وایت هاوس تماس بگیرید.

دلایل محبوبیت یخچال وایت هاوس چیست؟

یخچال‌های وایت هاوس به دلیل استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا و همچنین عمر مفید بالا، در بین محبوب‌ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی قرار می‌گیرند. البته محصولات این برند دارای قیمت بالایی هستند و هر کسی توان خرید آنها را ندارد.

 

مطالعه بیشتر

نمایندگی و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در مناطق مختلف تهران

متخصصین تعمیرات لوازم خانگی مدرن تکنیک در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل شما می رسانند و امور مربوط به تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس را با قطعات اصل بری شما انجام می دهند.

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در شمال تهران

متخصصان مدرن تکنیک در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محله‌های شمالی تهران

 

 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در اقدسیه
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در دارآباد
 • تعمیرگاه وایت هاوس در تجریش
 • تعمیرگاه مرکزی وایت هاوس در الهیه
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در مقدس اردبیلی
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در پاسداران
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در زعفرانیه
 • تعمیرگاه وایت هاوس در شهرک محلاتی
 • تعمیرگاه مرکزی وایت هاوس در سهروردی
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در اندرزگو
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در دیباجی
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در نیاوران
 • تعمیرگاه وایت هاوس در اختیاریه
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در جردن
 • تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در میرداماد
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در آجودانیه
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در سوهانک
 • تعمیرگاه مجاز وایت هاوس در پارک وی
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی وایت هاوس در قلهک
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در دروس
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در مدنی
 • تعمیرات مجاز وایت هاوس در فرشته
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی وایت هاوس در قیطریه
 • خدمات پس از فروش وایت هاوس در ازگل
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در فرمانیه
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در کامرانیه
 • تعمیرگاه مجاز وایت هاوس در ظفر
 

شماره تماس نم​ایندگی یخچال فریزر وایت هاوس در شمال تهران

021-22000932 

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در غرب تهران

بهترین متخصصین تعمیر یخچال فریزر های آمریکایی در سراسر تهران علی الخصوص در غرب تهران؛ یخچال فریزر وایت هاوس شما را در  کم‌ترین زمان و بالاترین کیفیت تعمیر می‌کنند. برای تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محله های غرب تهران فقط کافیست با نمایندگی غرب تهران مدرن تکنیک تماس بگیرید.

 

 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در آریاشهر
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در اشرفی اصفهانی
 • تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در شهران
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در ستاری
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در تهرانسر
 • تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در دهکده المپیک
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در کرج
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در شهرک 22 بهمن
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در شهرک دانشگاه
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در آیت الله کاشانی
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در پونک
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در شهرک غرب
 • خدمات پس از فروش یخچال فریزر وایت هاوس در اکباتان
 • تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در بلوار فردوس
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در جنت آباد
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در سعادت آباد

 

شماره تم​اس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در غرب تهران

021-88566359

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در شرق تهران

متخصصین تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در شرق تهران در کم ترین زمان، مطمئن ترین خدمات تعمیر یخچال فریزر را با قطعات اصل ارائه می‌دهند. اگر ساکن شرق تهران هستید و در محله های تهرانپارس، نارمک و پیروزی سکونت دارید متخصصین مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان به شما خدمات ارائه میدهند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال ف​ریزر وایت هاوس در شرق تهران

021-770881090

 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهرانپارس                    
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در نارمک
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در رسالت                       
 •  تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در سید خندان
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در فرجام                      
 • خدمات پس از فروش یخچال فریزر وایت هاوس در مجیدیه
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در حکیمیه                     
 •  تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در هنگام
 •  تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در بلوار پروین               
 •  تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در هروی
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس نارمک                           
 •  تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در سراج
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در لویزان                     
 •  خدمات پس از فروش یخچال فریزر وایت هاوس در شیان
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در علم و صنعت                     
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در مهران

 

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در جنوب تهران

متخصصین تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در جنوب تهران در کم ترین زمان، مطمئن ترین خدمات تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس را با قطعات اصل ارائه می‌دهند. اگر در جنوب تهران  و در محله های آزادی، جیحون زندگی می کنید و به خدمات تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس نیاز دارید متخصصین تعمیرات مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان به شما خدمات ارائه میدهند.

 

شماره تماس نمایندگی یخچال فریزر وایت هاوس​ در جنوب تهران

021-55102370

مطالعه بیشتر

سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال وایت ھاوس

هزینه تعمیرات یخچال وایت‌هاوس بر چه اساسی محاسبه می‌شود و آیا تعرفه خاصی دارد؟

تعمیرگاه یخچال وایت‌هاوس در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

تعمیر یخچال وایت‌هاوس چند ماه گارانتی تعمیر و تعویض قطعات دارد؟

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در تعمیر گاه یخچال وایت‌هاوس، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

آیا مدرن تکنیک ضمانت اصل بودن قطعات تعمیر شده یخچال وایت‌هاوس را می‌دهد؟

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی وایت‌هاوس، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


فهیمه خداوردی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۵:۳۳

سلام من از خدمات تعمیر یخچال ساید وایت هاوس استفاده کردم خیلی راضی بودم یخچال رو بدون ایراد تحویل دادن ممنون از خدمات خوبتون

ali
۱۴۰۰/۰۵/۲۸ ۱۶:۲۹

از نکات جالب در تعمیر یخچال وایت هاوس که این شرکت داشت، پرسنل متخصص و استفاده از قطعات اورجینال بود.

maahdi
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۱:۴۴

سلام همه چیز عالی کار پرسنل این شرکت بسیار تمیز بود بسیار منصف بودن من به دیگر دوستان هم این شرکت رو معرفی کردم و اگر دوباره کار تعمیرات داشته باشم حتما به این شرکت مراجعه می کنم

میلاد رزقانی
۱۴۰۲/۱۱/۲۹ ۱۴:۴۰

سلام وقتتون بخیر میشه در خصوص نحوه تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس و نحوه عیب یابیش هم توضیح بدید چون یخچال ما قدیمی و سر مشکلات کوچیک هر دفعه باید یه هزینه زیادی رو بابت تعمیرات باید پرداخت کنیم که هر دفعه هم هزینه زیادی از ما میگیرین و کلافه کردن ما رو

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید