وایت ھاوس

نمایندگی، تعمیرات و سرویس یخچال فریزر وایت هاوس

امتیاز : ۴.۹

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیر یخچال وایت هاوس

تعمير یخچال > تعمير یخچال وایت هاوس

 

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی

۰۲۱-۶۲۹۴۱

ارسال کارشناس در سریعترین زمان ممکن به محل

چرا خدمات تعمیر وایت ھاوس شرکت مدرن تکنیک

تماس با مدرن تکنیک

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

خدمات تعمیرات یخچال در مدرن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

تعمیر و سرویس یخچال وایت هاوس

تعمیر یخچال وایت هاوس در کوتاه ترین زمان به دلیل نیاز اساسی مصرف کننده به این دستگاه از اصلی ترین ویژگی های تعمیرگاه وایت هاوس محسوب می شود، برای تحقق این امر تکنسین های تعمیرکار در تعمیرگاه یخچال وایت هاوس به صورت عملی روی دستگاه عمل عیب یابی و راه های رفع سریع خرابی را آموزش می بینند. کادر آموزشی و فنی تعمیرگاه به صورت مداوم در تقویت این عمل برای تربیت تعمیرکاران متخصص یخچال در حال تلاش و کار هستند. ارائه انواع خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل از ویژگی هایی است که تعمیرگاه رسمی را به بالاترین رتبه در کسب رضایت مندی مراجعه کننده گان رسانده استیکی از ویژه گی های مورد استقبال مشتریان که توسط مرکز به صورت همیشگی انجام می شود، اعزام تعمیرکاران متخصص به محل مورد نظر مشتری می باشد تا با این فرآیند از خطرات و هزینه های حمل و نقل دستگاه برای مشتریان جلوگیری کند.

پرداخت هزینه مصوب و تایید شده در زمان تعمیر یخچال وایت هاوس، طبق نرخ نامه اتحادیه از ویژگی های بازر تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال می باشد که مشتریان در صورت مراجعه به مرکز از این قیمت گذاری با خیال آسوده استفاده می کنند، در واقع در مقابل تعمیر یخچال وایت هاوس کهتعمیرات تخصصی و با کیفیت، هزینه مناسب پرداخت می کنند و می توانند به عنوان مشتریان دائم تعمیرگاه به صورت مداوم از این قیمت گذاری مصوب استفاده کنند. دو ویژگی بسیار مهم تعمیرگاه می تواند استفاده از تعمیرکاران تحصیل کرده و متخصص در امر تعمیرات حرفه ای یخچال  و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال یخچال وایت هاوس در زمان عیب یابی این دستگاه باشد. مراجعه کننده گان به تعمیرگاه رسمی وایت هاوس برای اعتماد و صحت این ویژگی ها، برگ ضمانت و گارانتی در یافت می کنند تا با اطمینان خاطر به مشتریان ثابت تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال وایت هاوس بپیوندد.  

خدمات تعمیرگاه یخچال وایت هاوس

خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال وایت هاوس بر مبنای یک برنامه بلند مدت جهت رضایتمندی و مشتری مداری چیده شده اند. تعمیرگاه یخچال وایت هاوس در خدمات رسانی در سریعترین زمان ممکن به صورت کاربردی برنامه ریزی کرده استبرنامه هایی که برای امر سرعت بخشی در تمام بخش های تعمیرات استفاده می شوند.  تعمیر، نصب و سرویس یخچال وایت هاوس وقتی در سریعترین زمان انجام می شود که از قبل تکرار شده باشد، بنابراین این خدمت به صورت مداوم در تعمیرگاه انجام می شود.

 خدمت تعمیر یخچال وایت هاوس به صورت تخصصی و حرفه ایی از خدمات اصلی تعمیرگاه محسوب می شود. تعمیرکاران حرفه ایی مرکز با درگیر شدن در پروسه تعمیرات تخصصی یخچال در تعمیرگاه می توانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان، خدمت تعمیرات تخصصی دستگاه را به مشتریان ارائه داده و جهت صحت این امر، ضمانت تعمیرات تخصصی را هم به مشتری تحویل می دهند. به دلیل اطمینان خاطر از تکنسین های حرفه ایی جهت تعمیر بی عیب و نقص یخچال، این ضمانت با خیال راحت به مراجعه کننده گان داده می شود. تکنسین های حرفه‌ای مدرن تکنیک خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه خواهند داد. خدمات تعمیراتی تعمیرگاه محدودیت ندارد و از لحظه حمل و نقل، راه اندازی، سرویس کاری، نصب و عیب یابی دستگاه تا زمان تحویل به مشتری به صورت تخصصی و خاص یخچال وایت هاوس با کارت ضمانت انجام می شود. در زمان عیب یابی دستگاه درصورتی که قطعات معیوب غیرقابل تعمیر یخچال وایت هاوس باشند بی شک با قطعات اصلی و اورجینال شرکت سازنده تعویض می شوند، ارائه قطعات اصلی و اورجینال یخچال وایت هاوس به مشتریان از خدمات اصلی تعمیرگاه آن است. در صورتی که مراکز غیر رسمی به دلیل عدم تعهد و به راحتی قطعات تقلبی را با قطعات معیوب جایگزین می کنند و عدم توجه به این مسئله، عامل کاهش طول عمر دستگاه است. بنابراین با استفاده از خدمات ضمات شده تعمیرگاه رسمی یخچال از خسارت های مالی جبران ناپذیر به راحتی جلوگیری کنید.

قطعات اصلی تشکیل دهنده یخچال

قطعات تشکیل دهنده یخچال با یک سیستم پیشرفته بسیار حساس و به صورت کاربردی در آن تعبیه شده اند بنابراین آگاهی و شناخت آن ها برای تعمیرکاران مخصوص تعمیر یخچال وایت هاوس بسیار اهمیت دارد و نکته ای است که در تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس به خوبی رعایت می شود. برد اصلی یخچال وایت هاوس، دیسپلی یا نمایشگر، سنسور دمای محیطی، سنسور دیفراست، هیتر یا المنت، ترمو فیوز، فن اواپراتور، فن کندانسور، شیر برقی آب، شیر برقی گاز، کندانسور، کمپرسور یا موتور و فیلتر درایر، قطعات اصلی تشکیل دهنده دستگاه هستند. مراقبت از این قطعات توصیه مهم تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال وایت هاوس است که در غیر این صورت به مصرف کننده گان هشدار کاهش عمر یخچال را می دهد و در صورت معیوب شدن باید با قطعات اورجینال جایگزین شوند.

قطعات اصلی یخچال وایت هاوس

قطعات اصلی یخچال وایت هاوس از طریق شرکت سازنده جهت رفع نیاز مشتریان در زمان بروز مشکل خرابی قطعات برای تعمیرگاه یخچال وایت هاوس ارسال می شوندبه دلیل قرارداد تنظیم شده بین تعمیرگاه یخچال و شرکت تولیدی، امکان ارسال قطعات اصلی یخچال وایت هاوس وجود دارد ضمن اینکه مرکز تعمیرات مدرن تکنیک مجوز داخلی جهت صلاحیت این پروسه را هم کسب کرده است و از این جهت مورد تایید شرکت سازنده است. وقتی یخچال دچار مشکلات خرابی قطعه می شود، تعمیرگاه رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس موظّف است طبق قرارداد تنظیم شده، قطعات اصلی و اورجینال دستگاه را در اختیار مشتریان قرار دهد.  نکته مهم اینجاست که در صورت استفاده از قطعات تقلبی در دستگاه از طول عمر آن کم شده و باعث خرابی مجدد قطعه می شود. تعمیرگاه رسمی وایت هوس به عنوان نماینده شرکت تولیدی یخچال، تنها مرکز ارائه قطعات اصلی به مشتریان در زمان بروز مشکل خرابی و تعویض قطعات است در حالی که ضمانت اصالت قطعه را هم به مشتریان تحویل می دهد.

یخچال وایت هاوس ساخت کجاست؟

یخچال وایت هاوس یکی از تولیدات لوازم‌خانگی کمپانی وایت هاوس در آمریکا است که توسط جورج وستینگ هاوس راه‌ اندازی شد و پس از مدتی به شرکت cbs واگذار شد. وایت هاوس در سال ۱۹۱۷ با ساخت اجاق‌گاز کار خود را آغاز کرد و پس از این فعالیت، به تولیدات یخچال وایت هاوس و ... در آمریکا پرداختشرکت آمریکایی وایت هاوس در زمینه تولید یخچال از شهرت زیادی در جهان برخوردار است و در بیشتر كشور ها نمايندگي فروش دارد. همچنین در زمينه توليد و صادرات در كشور مكزيك نیز به تولیدات لوازم خانگی پرداخته است.  بهترین خصوصیات یخچال وایت هاوس شامل گارانتي خدمات پس از فروش، مقاوت بالا بدنه در برابر ضربه، دوام و طول عمر دستگاه، مصرف پایین انرژی برق و کیفیت بسیار بالا در قطعات می باشد. از محصولات دیگر آن می‌توان به یخچال فریزر دوقلو، ساید بای ساید، لباسشویی و ظرف‌شویی اشاره کرد این کمپانی برای تعمیر یخچال وایت هاوس قدیمی نیز هم اکنون خدمات ویژه ای ارائه میدهد.

یخچال وايت هاوس جزء برند هاي در جه يك آمريكايي مي باشد كه به ندرت وارد كشور ایران مي شود. در واقع خانوم هایی كه خاص بودن برایشان مهم است و یک یخچال با برند مشهور و با كيفيت براي آشپزخانه خود مي خواهند، یخچال های آمریکایی شرکت وایت هاوس اولین انتخاب آن ها است.  وایت هاوس در ایران به دليل محدوديت های  بازار خرید و فروش محصولات خانگی خارجی، تنوع محصول زیادی  ندارد. اما در سطح جهان كالا ها و محصولات متنوع زيبايي توليد و عرضه مي كند. مصرف کننده هایی که دارای یخچال وایت هاوس هستند در واقع از یک برند آمریکای اصل استفاده می کنند. يخچال وايت هاوس، علاوه بر كيفيت بالا و استحكام قطعات در بدنه داخلی و خارجی، طراحي منحصر به فرد و زیبایی در کل دستگاه به کار رفته است. این یخچال با وجود کیفیت بالا در بدنه خود با قیمت بسیار مناسب در بازار لوازم خانگی خارجی خرید و فروش می شود ولی باید برای تعمیر یخچال وایت هاوس از تعمیرکاران ماهر این یخچال استفاده کرد که در مدرن تکنیک این تعمیرکاران ماهر آموزش دیده اماده به خدمت هستند.

مشاوره با تکنسین های تعمیر یخچال وایت هاوس

تعمیر یخچال وایت هاوس در تعمیرگاه رسمی

در تعمیرگاه مجاز یخچال وایت هاوس تعمیر یخچال وایت هاوس توسط کادر تعمیراتی فنی انجام می شود، رسمی بودن مجموعه دلیل محکمی برای فعالیت قانونی تعمیرات، تحت نظر اتحادیه و صنف تعمیر لوازم خانگی خارجی است. با هزینه های زیادی که امروزه برای خرید یخچال های خارجی صرف می کنید مراقبت از آن ها واجب است امّا در صورت بروز مشکلات خرابی باید به مرکز رسمی و مجاز تعمیرات آن ها مراجعه کنید تا بتوانید در قبال تعمیرات انجام شده ضمانت نامه دریافت کنید. تعمیرگاه رسمی یخچال وایت هاوس بر  مبنای این قوانین پایه ریزی شده است.  همان طور که گفته شد یخچال وایت هاوس از بدنه محکم و قطعات با کیفیتی ساخته شده است اما هر یخچالی در طول عمر خود نیازمند سرویس و نگهداری است و باید برخی نکات را در هنگام استفاده از یخچال رعایت کنید زیرا سهل انگاری در این زمینه می تواند به دستگاه صدمه زده و نیازمند تکنسین تعمیرکار است. همچنین در طی دوره های مختلفی ممکن است برخی قطعات خراب شده و نیاز به تعویض قطعات یخچال باشد بنابراین برای این کار باید با تکنسین های متخصص تعمیر یخچال وایت هاوس تماس بگیرید. توجه کنید که اگر ارور HRS را روی پنل یخچال مشاهده کردید، هرگز به صورت شخصی برای رفع آن اقدام نکنید زیرا ممکن است با تشخیص غیرتخصصی دستگاه را خراب تر کنید و قطعات بیشتری را درگیر خطا کنید. با استفاده از تکنسین های تعمیرکار مخصوص، عیب یابی تخصصی و رفع مشکل خرابی با ضمانت برای مشتریان انجام می شود. قطعات اصلی و اورجینال یخچال تنها به وسیله تعمیرگاه رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس به مشتریان عرضه می شوند. تنظیمات یخچال وایت هاوس از کارهایی است که در تعمیرگاه مخصوص آن به صورت عملی برای تعمیرکاران تعمیر یخچال وایت هاوس شرح داده می شود تا در سریعترین زمان ممکن بتوانند این مشکل رایج مصرف کننده را رفع نمایند

 

برندهای رقیب یخچال وایت هاوس

اگر قیمت یخچال تا حد زیادی برای شما قابل اهمیت است، به احتمال زیاد باید بیخیال خریدن یخچال‌های وایت هاوس شوید. ارزان‌ترین مدل‌های یخچال این برند در حال حاضر، نزدیک به 60 میلیون تومان قیمت دارند. در صورتی که با همین قیمت می‌توانید دو یخچال اقتصادی‌ر از برندهای دیگر خریداری کنید. اما در هر صورت، رقبایی که سد راه وایت هاوس در بازار ایران قرار دارند، به شرح زیر هستند:

 • یخچال جنرال الکتریک
 • یخچال‌های پروفایل
 • سامسونگ
 • الچی
 • زیمنس
 • هایسنس
 • بوش
 • هیتاچی
 • دوو و...

همچنین تعدادی از برندهای ایرانی هستند که با تولید یخچال‌های باکیفیت، توان رقابت با محصولات گران قیمتی مثل یخچال وایت هاوس را دارند:

 • امرسان
 • دیپوینت
 • الکترو استیل و...

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس

هزینه تعمیرات معمولا یکی از نگرانی‌های مشتریان هنگام تعمیر لوازم خانگی است. در گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک همواره سعی در کاهش هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس داشته‌ایم. به همین دلیل تا حد امکان دستمزد تعمیرات را مناسب در نظر گرفته‌ایم و در بسیاری از موارد، دستمد دریافتی حتی از نرخ تعیین شده توسط اتحادیه نیز پایین‌تر است. دلیل این تفاوت قیمت، رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز از خدمات ما است.

اما در بحث هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس، ارائه هزینه دقیق بدون کارشناسی و عیب یابی تخصصی امکان پذیر نیست. قبل از شروع تعمیرات، باید عیب یابی تخصصی توسط تکنسین‌های مجرب تیم ما انجام شود تا در صورت خرابی قطعه‌ای، اقدام به تعمیر یا تعویض آن کنید. در برخی از موارد، یخچال‌ها مشکلات فنی خاصی ندارند و ممکن است با انجام یک یا چند کار ساده، مشکل آن توسط خود شما قابل رفع باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از درخواست اعزام متخصص برای تعمیر یخچال از نمایندگی یخچال وایت هاوس در تهران، ابتدا با مشاوران ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. در این صورت ممکن است مشکل شما بدون هیچ هزینه‌ای قابل حل باشد.

خدمت دیگری که در مدرن تکنیک به مشتریان عزیز ارائه می‌شود، امکان تعمیر قطعات معیوب است. متخصصین ما می‌توانند در برخی از موارد، قطعات معیوب را تعمیر و مجددا مورد استفاده قرار دهند. این کار دو مزیت اصلی دارد. اول اینکه قطعه اصلی و فابریک، مجددا به چرخه مصرف برمی‌گردد و می‌تواند تا مدت زیادی همچنان عملکرد صحیحی داشته باشد. مورد دوم، کاهش هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس شما است. به این صورت، نیازی نیست قطعات یخچال وایت هاوس را با قیمت‌های عجیب و غریب (جدا از فیلک و تقلبی بودن بسیاری از اجناس موجود در بازار) تهیه کنید.

تعمیر یخچال وایت هاوس چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان تعمیر یخچال یخچال وایت هاوس، یکی دیگر از مواردی است که تا مشکل و ایرادات یخچال مشخص نشود، نمی‌توان آن را به صورت دقیق اعلام کرد. در واقع بسته به مواردی مثل نوع خرابی یخچال، نوع قطعه یا قطعات معیوب شده و همچنین نوع خدمات مورد نیاز، مدت زمان تعمیر یخچال نیز متفاوت است. در قدم اول، تعمیرکاران متخصص مدرن تکنیک اقدام به عیب یابی یخچال وایت هاوس شما می‌کنند. این کار باعث مشخص شدن قطعه یا قطعات معیوب یخچال می‌شود. پس از عیب یابی و تشخیص نوع خرابی، تکنسین‌ها یک مدت زمان تقریبی برای انجام تعمیرات یخچال وایت هاوس به شما اعلام می‌کنند. همچنین در صورتی که قطعه‌ای امکان تعمیر داشته باشد، مدت زمان تعمیر اندکی افزایش پیدا می‌کند.

به صورت کلی، متخصصین حاضر در نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس در تلاش برای انجام تعمیرات یخچال وایت هاوس شما در کمترین زمان ممکن هستند. همچنین تعمیر یخچال در محل با کمترین کثیفی انجام می‌شود و پس از اتمام تعمیر، نیاز به هیچ گونه تمیزکاری نخواهد بود.

مشکلات رایج یخچال فریزر وایت هاوس و یخچال دوقلو وایت هاوس

برخی موارد وجود دارند که در اکثر تعمیرات یخچال وایت هاوس انجام شده توسط متخصصین ما وود دارند و به نوعی، از متداول‌ترین خرابی‌های یخچال‌ها هستند. برخی از این مشکلات، ممکن است دلایل متعددی داشته باشند که با بررسی تعصصی تکنسین، اشکال قابل تشخیص خواهد بود؛ اما در برخی موارد نیز مشکل جزئی بوده و توسط خود شما نز قابل حل است. در ادامه برخی از متداول‌ترین مشکلاتی که در تعمیر یخچال وایت هاوس رایج هستند را همراه با توضیح به شما معرفی می‌کنیم.

تعمیر یخچال وایت هاوس: کار کردن مداوم و یکسره موتور

یکی از مشکلات متعددی که برای بسیاری از افراد پیش آمده، کار کردن یکسره موتور یخچال است. همان طور که احتمالا می‌دانید، یخچال‌های جدید دارای حالت اتوماتیک هستند؛ یعنی پس از رسیدن به دمای مشخصی، موتور خاموش می‌شود. این اتفاق عمولا هر چند دقیقه یک بار رخ می‌دهد و باید پس از مدتی، صدای موتور یخچال قطع شود. (این یعنی حالت اتوماتیک موتور فعال شده است) در صورتی که این اتفاق رخ ندهد و صدای موتور قطع نشود، به احتمال زیاد یخچال دچار کارکرد یکسره شده و باید به سرعت تعمیرات یخچال وایت هاوس انجام شود. از مشکلاتی که یکسره کار کردن موتور یخچال می‌تواند ایجاد کند، می‌توان به افزایش برق مصرفی، یخ زدن مواد غذایی در یخچال و... اشاره کرد.

موارد زیر، اصلی‌ترین دلایل خرابی و یکسره کار کردن موتور یخچال هستند. البته برخی موارد جزئی‌تری نیز هستند که می‌توانند باعث ایجاد این مشکل شوند؛ اما در اینجا به مهمترین و رایج‌ترین آنها می‌پردازیم.

 1. خرابی کمپرسور یخچال: نقش کمپرسور در سیستم یخچال، ایجاد سرما و سرد کنندگی است. همین موضوع باعث شده که کمپرسور یکی از مهمترین قطعات یخچال باشد. معمولا زمانی که دمای یخچال به مقدار تعیین شده برسد (بهترین دما بین 2 تا 5 درجه سانتیگراد است)، ترموستات یا اتومات یخچال اقدام به قطع برق کمپرسور می‌کند. حال تصور کنید کمپرسور دچار مشکل شده باشد و نتواند دمای یخچال را به این میزان برساند؛ در این صورت موتور به صورت مداوم کار می‌کند و در تلاش برای کاهش دمای یخچال خواهد بود.
 2. خرابی ترموستات: در تعمیر یخچال وایت هاوس برای رفع مشکل یکسره کار کردن موتور، گاها دیده شده که ترموستات دچار مشکل شده باشد. این قطعه که برای تنظیم دمای یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد، پس از رسیدن دمای یخچال به مقدار تعیین شده، برق کمپرسور را قطع می‌کند. در صورتی که مشکلی در ترموستات وجود داشته باشد، این قطعه نمی‌تواند دستور مورد نظر را به موتور برساند و در نتیجه، موتور یخچال به صورت مداوم کار می‌کند.
 3. خالی شدن مخزن گاز: گاز یخچال نقش مهمی در خنک کنندگی یخچال دارد. در صورتی که مخزن گاز یخچال خالی شده باشد، موتور توانایی خنک کردن یخچال به مقدار کافی را نخواهد داشت. در نتیجه کمپرسور مدام زور می‌زند و سعی در خنک کردن یخچال دارد؛ اما به دلیل فقدان گاز کافی، نمی‌تواند این کار را درست انجام دهد.
 4. وجود ایراد در دیفراست: دیفراست نوعی تایمر یخچال است که در دو نوع الکترونیکی و مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعه وظیفه راه اندازی عملیات یخ زدایی را دارد و هیتر دیفراست، برفک‌های ایجاد شده روی لوله‌های اپراتور را آب می‌کنند. این لوله‌ها وظیفه گردش گاز یخچال را دارند و سرما را منتقل می‌کنند. در صورت کار نکردن دیفراست و یخ زدن لوله‌ها، گاز انتقال پیدا نمی‌کند؛ در نتیجه یخچال و فریزر به درستی خنک نمی‌شوند و موتور برای خنک کردن آنها، به صورت یکسره کار می‌کند.
 5. خرابی سنسور دما: سنسور دمای یخچال، وظیفه سنجش دمای یخچال را دارد. این قطعه بعد از رسیدن دمای یخچال به مقدار تعیین شده، با استفاده از برد اصلی فرمان قطع برق را به کمپرسور می‌دهد. در برخی موارد این سنسور دچار مشکل شده و قادر به اندازه گیری دما نیست؛ در نتیجه هیچ فرمانی به برد ارسال نمی‌شود و موتور به صورت یکسره کار می‌کند. در این صورت ممکن است بر اثر سرما و فشار زیاد به موتور، خرابی‌های دیگری نیز به وجود بیاید.
 6. ایراد در کندانسور یا کویل: کندانسور و کویل یخچال، در پشت یخچال و نزدیکی کمپرسور قرار گرفته‌اند؛ درون لوله‌های این دو، جریان گاز خنک کننده وجود دارد که درون لوله‌ها می‌چرخد و گرما را جمع می‌کند. در برخی مواقع، این لوله‌ها دچار جرم و کثیفی شده و جریان گاز در گردش را با مشکل مواجه می‌کنند. در نتیجه عمل سرد کنندگی با مشکل مواجه می‌شود و موتور برای جبران این مشکل، به صورت یکسره کار می‌کند.

تعمیر یخچال وایت هاوس: صدای غیرعادی یخچال

اصولا یخچال‌ها همیشه صدا دارند، علاو بر صدای موتور، مدل‌هایی که دارای سیستم یخ زدایی خودکار هستند نیز هنگام انجام کار، از خود صداهایی تولید می‌کنند. اما این صداها موقتی هستند و ممکن است یک ساعت بعد، صدای یخچال به حالت عادی خود بازگردد. در صورتی که صدای غیرعادی یخچالتان تداوم داشته باشد، احتمالا یکی از قطعات یا بخش‌های آن دچار مشکل شده است. در ادامه به مهمترین دلایلی که باعث صدای غیرعادی یخچال وایت هاوس می‌شوند را آورده‌ایم.

 • خرابی فن‌های درون یخچال: یکی از عمده‌ترین دلایل صدای غیرعادی یخچال، خرابی‌های مربوط به فن کمپرسور است. موارد مختلفی وجود دارد که باعث معیوب شدن این فن می‌شود. به عنوان مثال عدم روغن کاری و ضربه خوردن فن، باعث ایجاد سروصدا می‌شود. همچنین در برخی مواقع فرسودگی فن، صدای غیرعادی در تعمیرات یخچال وایت هاوس را ایجاد می‌کند. نه تنها فن کمپرسور، بلکه تمام فن‌های بکار رفته در یخچال ممکن است معیوب شده و صداهای غیرعادی از خود بروز دهند.
 • ایرادات کمپرسور و اتصالات آن: مورد دیگری که ممکن است باعث ایجاد صدای غیرعادی یخچال وایت هاوس شود، اشکالات مربوط به کمپرسور و اتصالات آن است. اگر به تازگی از خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس استفاده کرده‌اید، ممکن است به دلیل قرارگیری نامناسب موتور، یخچال صداهای غیرعادی تولید کند. همچنین در صورتی که پیچ و مهره‌های موتور نیز شل باشند، ممکن است به دلیل لرزش ناشی از کار صدا تولید کنند.
 • خرابی لرزشگیر کمپرسور: موتور یخچال لرزش زیادی را هنگام کار تولید می‌کند؛ به همین دلیل سازندگان از لرزشگیرهایی از جنس لاستیک و پلاستیک برای دفع لرزش آن استفاده می‌کنند. به مرور زمان، این لرزشگیرها دچار فرسودگی شده و کارایی خود را از دست می‌دهند؛ در نتیجه لرزش‌های موتور صداهایی غیرعادی ایجاد می‌کنند.

بهتر است صدای تیک تیک یخچال و کلا هر صدای غیرعادی را جدی بگیرید. در صورت بی‌توجهی به صداهای غیرعادی یخچال، ممکن است خسارت زیادی به آن وارد شود و حتی قطعات برقی آن، دچار سوختگی و معیوب شوند. بنابراین برای رفع صدای غیرعادی، تعمیر یخچال وایت هاوس خود را به تعویق نیندازید.

تعمیر یخچال وایت هاوس: سرد نشدن مواد غذایی در یخچال

یکی از پرتکرارترین و متداول‌ترین تعمیرات یخچال وایت هاوس، سرد نکردن آن است. در این حالت، موتور یخچال به درستی کار می‌کند؛ اما یخچال به اندازه کافی سرد نمی‌شود. در یخچال وایت هاوس آمریکایی، این مشکل می‌تواند باعث مشکلاتی مثل فشار بیش از حد به کمپرسور و همچنین یکسره کار کردن آن شود. برخی از دلایلی که ممکن است باعث سرد نکردن یخچال وایت هاوس شوند را آورده‌ایم. بسیاری از این موارد، توسط خود شما نیز قابل حل هستند؛ اما در موارد فنی‌تر، بهتر است با نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس ارتباط برقرار کنید. در نمانیدگی یخچال وایت هاوس در تهران، مشاورین برجسته آماده مشاوره به شما برای رفع مشکل لوازم خانگی‌تان هستند. همچنین در صورتی که به یک تعمیرکار برای تعمیرات یخچال وایت هاوس نیاز داشته باشید، به سرعت نیروی مورد نظر به محل شما اعزام می‌شود.

مهمترین مواردی که باعث سرد نکردن یخچال می‌شود :

 • تنظیم نبودن دما: اگر یخچال را به تازگی خریداری کرده‌اید، ممکن است دمای آن به صورت پیشفرض بالا باشد. در قدم اول، بهتر است دما را بررسی و در صورت نیاز، تغییر دهید. دمای مناسب یخچال در تمام فصول بین 2 تا 5  درجه سانتی گراد است. تنظیم دما در یخچال‌های قدیمی با استفاده از ترموستات درون یخچال انچام می‌شود. در مدل‌های جدیدتر این کار با استفاده از کلید یا نمایشگر یخچال انجام می‌شود.
 • وجود مانع در مسیر گردش هوای سرد: اگر یخچال شما از نوع یخچال فریزر وایت هاوس است، باید محل قرارگیری مواد غذایی در یخچال را بررسی کنید. در یخچال فریزرها، دریچه و فن‌هایی وجود دارد که گردش هوای سرد در یخچال را انجام می‌دهند. اگر یکی از مواد درون یخچال جلوی این دریچه‌ها را بگیرد، جریان هوا با مشکل مواجه می‌شود. در نتیجه سرد نکردن یخچال وایت هاوس اتفاق می‌افتد. همچنین در صورتی که بیش از حد مواد غذایی را درون یخچال قرار دهید نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید.
 • ایرادات درب: یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به اتلاف سرمای یخچال منجر شود، مشکلات مربوط به درب یخچال است. در یخچال‌های قدیمی، معمولا یک قفل وجود دارد که وظیفه بستن درب را دارد. در صورت خرابی این قفل، ممکن است سرمای یخچال به بیرون درز پیدا کند و باعث گرم شدن محفظه یخچال شود. همچنین ممکن است لاستیک دور درب نیز به مرور زمان دچار فرسودگی و خرابی شود. در این صورت، باید هرچه زودتر لاستیک را تعویض کنید.
 • رله اورلود: یکی دیگر از دلایل سرد نشدن یخچال، خرابی کمپرسور و رله اورلود (OverLoad) است. کمپرسور وظیفه دارد که گاز درون لوله‌ها را به مایع تبدیل کرده و آن را به اپراتور پمپاژ کند؛ در نتیجه یخچال خنک می‌شود. در صورتی که این دو قطعه دارای مشکل یا آسیب دیدگی شده باشند، فرآیند خنک سازی محفظه یخچال به درستی انجام نمی‌شود. در صورت خرابی رله اورلود، موتور یخچال قادر به فعالیت و روشن شدن نیست و در نتیجه، عمل سرد کردن یخچال صورت نمی‌پذیرد.
 • کمبود گاز یخچال: این مورد، دیگر علت خنک نکردن یخچال است. در بسیاری از تعمیرات یخچال وایت هاوس که یخچال عمل خنک سازی را انجام نمی‌داد، کمبود یا تخلیه گاز مشکل اصلی بود. در برخی موارد، لوله گاز دچار نشتی شده که باعث افزایش دمای یخچال و در انتها، باعث گرم شدن کامل آن شده است. این موضوع باعث یکسره کار کردن موتور و در صورت بی توجهی، باعث سوختگی کمپرسور می‌شود!

 

تعمیرات یخچال وایت هاوس: یخ زدن مواد در یخچال

برخی از یخچال‌هایی که برای تعمیر آنها از خدمات نمایندگی وایت هاوس استفاده می‌شود، مشکل یخ زدن مواد غذایی در یخچال است. این مشکل باعث می‌شود که مواد غذایی حساس به یخ زدگی مثل میوه و سبزیجات، دچار انجماد و خرابی شوند. به صورت کلی، تمامی مواردی که منجر به این مشکل می‌شوند، از جمله ایرادات فنی هستند. بنابراین اگر تخصص و دانش کافی در زمینه تعمیر یخچال وایت هاوس ندارید، بهتر است به هیچ وجه خودتان دست به کار نشوید. بهترین کار، تماس با نمایندگی یخچال وایت هاوس در تهران و درخواست اعزام متخصص تعمیر یخچال وایت هاوس است.

در ادامه به معرفی برخی از دلایل ایجاد این مشکل می‌پردازیم؛ برای آگاهی کامل از علت‌های این مشکل، می‌توانید علت یخ زدن مواد در یخچال را بخوانید!

 1. دمای یخچال: در برخی موارد، ممکن است به صورت سهوی یا عمدی، دمای یخچال دچار تغییر شود. بهتر هست همیشه دمای یخچال را بین 2 تا 5 درجه سانتی گراد نگه دارید.
 2. مشکلات ترموستات: وظیفه ترموستات این است که با اندازه گیری دمای یخچال، ولتاژ هدایت شده به موتور، کندانسور و فن آنها را تغییر دهد. در صورتی که ترموستات معیوب شده باشد، ولتاژ تغییری نمی‌کند و موتور و کندانسور با توان قبلی کار می‌کنند. این موضوع باعث کاهش دمای تعیین شده یخچال و یخ زدگی مواد غذایی می‌شود.
 3. گاز بیشتر از حد نیاز: اگر به تازگیگاز یخچال را شارژ کرده‌اید و یخچال وایت هاوس شما دچار یخ زدگی شده، ممکن است به دلیل گاز بیش از حد باشد. به این صورت که مقدار گاز در گردش بیشتر از حد معمول باشد، ممکن است یخچال بیشتر از دمای تعیین شده، خنک شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید برای مدت محدودی، دمای یخچال را کمی بالاتر ببرید و پس از چند روز، مجددا آن را به مقدار اولیه بازگردانید.
 4. ایراد در برد اصلی: بسیار کم پیش می‌آید که بردی خچال دچار مشکل شود؛ با این حال، ممکن است این قطعه حیاتی و مهم نیز دچار ایراداتی شود. در مواردی که بخش فرمان برد دچار آسیب شده باشد، فرمان‌های لازم به کمپرسور یا دیگر قطعات ارسال نمی‌شود. در نتیجه ممکن است موتور به صورت یکسره کار کند و سرمای زیاد یخچال، باعث یخ زدگی مواد غذایی شود.

تعمیر یخچال وایت هاوس: کار نکردن موتور

کار نکردن یخچال یکی از بدترین مشکلی است که می‌تواند برای یخچال شما رخ دهد. در وهله اول، احتمالا شما با ناراحتی به سوختن موتور یخچال فکر می‌کنید و تصور می‌کنید که باید چندین میلیون هزینه برای تعمیر یخچالتان بپردازید؛ اما سوختگی کمپرسور به ندرت پیش می‌آید و در بسیاری از موارد، مشکل از قطعه دیگری است. گرچه اگر یخچال مشکلاتی مثل کار کردن یکسره یا صدای غیرعادی داشته باشد و به آن توجه نکنید، سوختگی موتور امکان پذیر است.

در ادامه به مهمترین مواردی که ممکن است باعث کار نکردن یخچال شوند را معرفی می‌کنیم:

 • ایراد و خرابی رله استارت: رله استارت وظیفه راه اندازی موتور و انتقال جریان برق به کمپرسور را دارد. در بسیاری از موارد، به دلایل مختلفی این قطعه دچار ایراداتی می‌شود که نمی‌تواند موتور را روشن کند. خراب شدن این قطعه معمولا با صداهایی مثل تق تق یا صدایی شبیه به کلیک موس همراه است. متاسفانه این قطعه قابل تعمیر نیست و در صورت خرابی، باید با تماس با نمایندگی یخچال وایت هاوس، درخواست اعزام تکنسین متخصص را ثبت کنید.
 • مشکل در اتصال به برق: در برخی موارد، ممکن است دلیل روشن نشدن یخچال وایت هاوس، خرابی دوشاخه برق باشد. برای اطمینان از اتصال و انتقال برق از دوشاخه به یخچال، دوشاخه را بررسی کنید و سیم را تا جای ممکن دنبال کنید. در صورت خوردگی یا خراشیدگی سیم، بهتر است اقدام به تعویض آن کنید. همچنین محافظ برق را هم مورد بررسی قرار داده و از کارکرد صحیح آن، اطمینان حاصل کنید.
 • خرابی برد الکترونیکی: در یخچال‌های جدیدتر، یک برد الکترونیکی مدیریت بخش‌های مختلف و ارتباط بین قطعات را برعهده دارد. هر گونه ایراد کوچک در این قطعه مهم، باعث ایجاد یک مشکل در یخچال می‌شود. در صورتی که برد دچار مشکل شده باشد، ممکن است یخچال کار نکند و فضای داخلی آن گرم شود. در صورتی که تعمیرکار اعزام شده نمایندگی یخچال وایت هاوس در تهران، تشخیص دهد که برد دچار ایراد شده، باید آن را به نمایندگی منتقل کرده تا متخصصین الکترونیک، آن را تعمیر کنند. در مواردی، ممکن است نیاز به برد اصلی یخچال باشد. 

تعمیر یخچال وایت هاوس: ارور Hrs

در یخچال‌های الکترونیکی، معمولا در صورت خرابی برخی از قطعات و بخش‌های یخچال، اروری روی نمایشگر یخچال نمایش داده می‌شود. ارور HRS در یخچال وایت هاوس را می‌توان پرتعدادترین مشکلات مربوط به ارورهای یخچال‌های این برند دانست. این ارور، نشان دهنده خرابی برد الکترونیکی یخچال است و در پی آن، ممکن است یخچال خاموش شود. در نمایندگی یخچال وایت هاوس، این مشکل یکی از پیچیده‌ترین و سخت‌ترین تعمیرات است. در برخی موارد، این ارور در نمایشگر ظاهر نمی‌شود و تنها صدای بوق یخچال بلند شده و پس از مدتی، یخچال خاموش می‌شود. این بوق نشان دهنده افزایش دمای یخچال است و به شما اعلام می‌کند که یخچال دچار مشکل شده است.

برای رفع ارور Hrs و تعمیر یخچال وایت هاوس، به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید! برد اصلی یخچال دارای حساسیت بالایی است و ممکن است در اثر یک اشتباه کوچک، به کلی معیوب شود. علاوه بر این، ممکن است به قطعات دیگر نیز آسیب وارد شود. به این صورت نه تنها یخچالتان تعمیر نخواهد شد، بلکه ممکن است هزینه اضافی نیز روی دست شما بگذارد. بهترین کار برای رفع این ارور، این است که با تماس با نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس، درخواست اعزام تعمیرکار متخصص به محل زندگی‌تان را ثبت کنید. متخصصین آماده به کار در گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، در کمتر از یک ساعت خود را به محل زندگی شما می‌رسانند و با کمترین کثیفی و کمترین زمان ممکن، تعمیرات یخچال وایت هاوس شما را انجام می‌دهند.

تعمیرات یخچال وایت هاوس: جمع شدن آب در یخچال

اگر آب در یخچال‌های قدیمی جمع شود، به دلیل آب شدن برفک‌ها در اثر سرمای کم است. در این صورت باید اقدام به بررسی یخچال و عملکرد آن کنید و در صورت نیاز، با نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس تماس بگیرید. اما در یخچال‌های بدون برفک، این اتفاق چند دلیل مختلف دارد.

 • مسدود شدن لوله تخلیه: محفظه‌ای در قسمت پشتی یخچال قرار دارد که با نام لوله یا سوراخ تخلیه شناخته می‌شود. این سوراخ برای تخلیه آب‌های حاصل از عملیات برفک زدایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که این سوراخ دچار گرفتگی یا زنگ زدگی شده باشد، آب‌ها به بخش جامیوه‌ای و قسمت پایین یخچال هدایت می‌شوند.
 • مشکل در یخ ساز: در یخچال ساید بای ساید وایت هاوس، در برخی مواقع ممکن است سوراخی در مخزن آب یخ ساز یا آب سردکن ایجاد شود. در این صورت آب تخلیه شده و در یخچال جمع می‌شود. در مواردی نیز دیده شده که قطع کن مخزن آب یخ ساز کار نکند و آب همواره به مخزن ریخته شود. در این صورت آب جاری شده و در یخچال جمع می‌شود.

جمع شدن آب درون یخچال وایت هاوس، یکی از دلایلی ایجاد بوی نامطبوع در یخچال نیز می‌باشد. همچنین این مشکل در بلند مدت می‌تواند باعث زنگ زدگی یخچال شود.

چطور قطعات مورد نیاز برای تعمیرات یخچال وایت هاوس را پیدا کنیم؟

پیدا کردن قطعات اصلی با وجود محصولات فیک و بی‌کیفیت کار سختی محسوب می‌شود همچنین این قطعات اورجینال، معمولا دارای قیمت بالایی هستند که برخی از افراد را به خرید مدل‌های تقلبی سوق می‌دهند. اما همواره به یاد داشته باشید که استفاده از قطعات فیک در تعمیر یخچال وایت هاوس یا هر برند دیگری، در آینده هزینه تعمیر زیادی روی دست شما می‌گذارد. جدا از قیمت بالا، این محصولات بسیار کمیاب هستند و پیدا کردن آنها، کار ساده‌ای نیست.

گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک برای آسودگی خیال شما مشتریان عزیز، در تعمیرات خود از قطعات اصلی و صد در صد اورجینال استفاده می‌کند. متخصصین ما بعد از ارائه هر گونه خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس، یک کارت گارانتی 9 ماهه به شما ارائه می‌هند. این گارانتی برای تعمیرات انجام شده، قطعات تعویض شده و تمامی خدمات ارائه شده به شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. سعی شده که قیمت قطعات تا حد ممکن پایین نگه داشته شود. همچنین در صورت امکان، تعمیرکاران مجرب ما اقدام به تعمیر قطعه معیوب می‌کنند. این کار علاوه بر کاهش هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس شما، باعث بازگشت قطعه موردنظر به چرخه مصرف می‌شود.

معنی دکمه‌های نمایشگر یخچال وایت هاوس چیست؟

دکمه‌های مختلفی روی یخچال‌های وایت هاوس قرار دارند که هر کدام کار خاصی را انجام می‌دهند. این دکمه‌ها و نحوه کارکرد آنها در دفترچه راهنمای یخچال وایت هاوس، به صورت کامل توضیح داده شده است. همچنین موارد متعددی مثل نحوه کار یخ ساز، راهنمای استفاده از یخچال، نکات و هشدارها و ده‌ها مورد دیگر نیز در دفترچه راهنمای یخچال وایت هاوس قرار دارند. اا در ادامه، معنی و کار دکمه‌های یخچال وایت هاوس را آماده کرده‌ایم که می‌تواند به شما در کار با یخچال کمک کند.

 • دکمه Off/On: خاموش و روشن کردن یخچال
 • دکمه Home: دسترسی به منوی اصلی نمایشگر یخچال
 • دکمه Ice/Water: برداشت آب یا یخ از یخ ساز یخچال
 • دکمه Freeze: این دکمه برای تنظیم دمای فریزر کاربرد دارد.
 • دکمه Fridge: این دکمه نیز نمایش دهنده دمای یخچال است.
 • دکمه Alarm: این دکمه نیز برای فعال کردن هشدار در زمان کاهش دما بر اثر باز بودن درب یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • دکمه Eco: این دکمه برای تنظیم بهینه مصرف برق و کارکرد یخچال کاربرد دارد.
 • دکمه Reset: این دکمه برای ریست و بازنشانی تنظیمات یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای تعمیر یخچال وایت هاوس در نمایندگی رسمی یخچال وایت هاوس

برای تعمیر یخچالتان در نمایندگی یخچال وایت هاوس، می‌توانید با شماره تلفن قرار داده شده در پایین تماس برقرار کنید. مشاورین برجسته ما آماده کمک به شما برای عیب یابی عادی و ضروری یخچالتان هستند. همچنین در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال وایت هاوس خود داشته باشید، امکان اعزام تعمیرکاران متخصص به محل زندگی شما وجود دارد. گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، نمایندگی یخچال وایت هاوس و ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی از بسیاری از برندهای فعال و پرطرفدار است.

 

شماره تماس تعمیر یخچال وایت هاوس

021-22000932

سوالات متداول

مشکلات رایج یخچال وایت هاوس چه مواردی هستند؟

مشکلاتی مثل کار کردن مداوم موتور، خنک نشدن یخچال، ارور Hrs، صدای غیرعادی و یخ زدگی مواد غذایی در یخچال، از جمله مشکلات رایج بین یخچال‌های وایت هاوس هستند.

آیا می‌توانیم خودمان یخچال وایت هاوس را تعمیر کنیم؟

در صورتی که دانش کافی در زمینه تعمیرات یخچال داشته باشید، می‌توانید برخی از مشکلات یخچال را برطرف کنید. اما در صورتی که قطعات حساسی مثل برد و سنورها دچار مشکل شده باشند، بهتر است برای جلوگیری از متحمل شدن هزینه تعمیرات بیشتر، با نمایندگی یخچال وایت هاوس تماس بگیرید.

دلایل محبوبیت یخچال وایت هاوس چیست؟

یخچال‌های وایت هاوس به دلیل استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا و همچنین عمر مفید بالا، در بین محبوب‌ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی قرار می‌گیرند. البته محصولات این برند دارای قیمت بالایی هستند و هر کسی توان خرید آنها را ندارد.

 

نمایندگی و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در مناطق مختلف تهران

نمایندگی و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در مناطق مختلف تهران

 متخصصین تعمیرات لوازم خانگی مدرن تکنیک در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل شما می رسانند و امور مربوط به تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس را با قطعات اصل بری شما انجام می دهند.

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در شمال تهران

متخصصان مدرن تکنیک در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محله‌های شمالی تهران ؛

 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در اقدسیه                                          تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در آجودانیه
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در دارآباد                                          تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در سوهانک
 •  تعمیرگاه وایت هاوس در تجریش                                                        تعمیرگاه مجاز وایت هاوس در پارک وی
 •  تعمیرگاه مرکزی وایت هاوس در الهیه                                                  تعمیرگاه مجاز مرکزی وایت هاوس در قلهک
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در مقدس اردبیلی                              خدمات پس از فروش وایت هاوس در جردن
 •  تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در پاسداران                                       تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در دروس
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در زعفرانیه                                       تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در مدنی
 •  تعمیرگاه وایت هاوس در شهرک محلاتی                                              تعمیرات مجاز وایت هاوس در فرشته
 •  تعمیرگاه مرکزی وایت هاوس در سهروردی                                           تعمیرگاه مجاز مرکزی وایت هاوس در قیطریه
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در اندرزگو                                         خدمات پس از فروش وایت هاوس در ازگل
 •  تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در دیباجی                                         تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در فرمانیه
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در نیاوران                                         تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در کامرانیه
 •  تعمیرگاه وایت هاوس در اختیاریه                                                        تعمیرگاه مجاز وایت هاوس در ظفر
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در  جردن                                 تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در دروس
 • تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در  میرداماد                                تعمیرگاه مجاز وایت هاوس در  میرداماد

 

شماره تماس نمایندگی یخچال فریزر وایت هاوس در شمال تهران:

021-22000932 

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در غرب تهران

بهترین متخصصین تعمیر یخچال فریزر های آمریکایی در سراسر تهران علی الخصوص در غرب تهران؛ یخچال فریزر وایت هاوس شما را در  کم‌ترین زمان و بالاترین کیفیت تعمیر می‌کنند. برای تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محله های غرب تهران فقط کافیست با نمایندگی غرب تهران مدرن تکنیک تماس بگیرید . 

 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در آریاشهر                              تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در آیت الله کاشانی
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در اشرفی اصفهانی                تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در پونک
 •  تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در شهران                      تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در شهرک غرب
 •  تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در ستاری خدمات         پس از فروش یخچال فریزر وایت هاوس در اکباتان
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در تهرانسر                           تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در بلوار فردوس
 •  تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در دهکده المپیک            تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در جنت آباد
 •  تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در کرج                       تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در سعادت آباد
 •  تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در شهرک 22 بهمن                تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در شهرک دانشگاه

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در غرب تهران:

021-88566359

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در شرق تهران

متخصصین تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در شرق تهران در کم ترین زمان، مطمئن ترین خدمات تعمیر یخچال فریزر را با قطعات اصل ارائه می‌دهند. اگر ساکن شرق تهران هستید و در محله های تهرانپارس، نارمک و پیروزی سکونت دارید متخصصین مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان به شما خدمات ارائه میدهند.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در شرق تهران:

021-770881090

 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهرانپارس                    
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در نارمک
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در رسالت                       
 •  تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در سید خندان
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در فرجام                      
 • خدمات پس از فروش یخچال فریزر وایت هاوس در مجیدیه
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در حکیمیه                     
 •  تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در هنگام
 •  تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در بلوار پروین               
 •  تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در هروی
 • تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس نارمک                           
 •  تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وایت هاوس در سراج
 • تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر وایت هاوس در لویزان                     
 •  خدمات پس از فروش یخچال فریزر وایت هاوس در شیان
 •  تعمیرگاه یخچال فریزر وایت هاوس در علم و صنعت                     
 • تعمیرگاه یخچال فریزر وستینگ هاوس در مهران

 

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در جنوب تهران

متخصصین تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در جنوب تهران در کم ترین زمان، مطمئن ترین خدمات تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس را با قطعات اصل ارائه می‌دهند. اگر در جنوب تهران  و در محله های آزادی، جیحون زندگی می کنید و به خدمات تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس نیاز دارید متخصصین تعمیرات مدرن تکنیک در کوتاهترین زمان به شما خدمات ارائه میدهند.

شماره تماس نمایندگی یخچال فریزر وایت هاوس در جنوب تهران:

021-55102370

سایر برند های مرتبط


سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال فریزر وایت ھاوس

تعمیرگاه یخچال وایت‌هاوس در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در تعمیر گاه یخچال وایت‌هاوس، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی وایت‌هاوس، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس

با دیدن کلمه نمایندگی وایت هاوس در اول اسم این برند که تأمین‌کننده نیازهای اساسی مصرف‌کنندگان می‌باشند، مانند دسته شغلی مهم لوازم خانگی، به این موضوع که این مرکز، نماینده یک تولیدکننده در خارج از کشور است، دقت کنید. همچنین توجه داشته باشید که مرکز مورد نظر با مجوز قانونی داخلی و تایید نهایی تولیدکننده خارجی، پس از طی کردن پروسه درخواست نمایندگی وایت هاوس، مشغول به فعالیت شده است. این نمایندگی‌ها می‌توانند در دو زمینه فروش و تعمیرات لوازم خانگی فعالیت کنند. در ادامه در زمینه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی برند وایت هاوس، مطالب مفیدی جهت راهنمایی خریداران بیان شده است.

با گستردگی خرید لوازم خانگی وایت هاوس در بین مصرف‌کنندگان، تعمیرات این محصولات نیز دامنه وسیعی پیدا کرده است. بنابراین به دلیل حساسیت بالای این محصولات و وجود تعمیرکاران غیرمجاز، لازمه وجود نمایندگی معتبر مانند نمایندگی رسمی وایت هاوس از نظر ارائه خدمات تخصصی و قطعات اورجینال، در این بازار دو چندان می‌شود.  لوازم خانگی وایت هاوس ساخت مکزیک و زیر نظر آمریکا می‌باشد که با به کارگیری تکنولوژی مدرن در طراحی داخلی و بیرونی و زیباسازی شکل ظاهری محصولات، دارای حساسیت بالایی برای نمایندگی تعمیرات محصولات خود در سایر کشورها و ایران می‌باشد. مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در زمینه تعمیر لوازم خانگی، آماده خدمتگذاری به خریداران محصولات این برند می‌باشد.

شماره تماس نمایندگی و تعمیرگاه وایت هاوس

021-22000932

تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس

مشاوره با تکنسین های نمایندگی وایت هاوس

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی وایت 

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی وایت هاوس برای جلب رضایت مشتریان خود دارای یک مثلث طلایی در بالاترین نقطه نمایندگی وایت هاوس می‌باشد که هر ضلع آن تمام‌کننده نهایی جهت اعتماد مشتریان است. ضلع اول مثلث نمایندگی رسمی وایت هاوس؛ گواهی مجاز و قانونی، ضلع دوم نمایندگی تعمیرات وایت هاوس؛ قطعات اورجینال ارسالی کمپانی و ضلع سوم؛ کادر فنی متخصص مجزا و اختصاصی در زمینه لوازم خانگی این برند نظیر ماشین لباسشویی، ظرفشویی و...است. در این بین ضمانت کردن این مثلث مقوله جدایی است که با اطمینان کامل این ضمانت توسط نمایندگی وایت هاوس به مصرف‌کنندگان داده می‌شود، مبنی بر اینکه رعایت نکات کلیدی این مثلث با ضمانت انجام می‌شود.

وقتی صحبت از مجاز بودن نمایندگی وایت هاوس در زمینه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی به میان می‌آید، یعنی نمایندگی وایت هاوس تمامی مراحل قانونی جهت راه‌اندازی این شغل را با موفقیت گذرانده است. بنابراین باید با اطمینان خاطر به مرکز مورد نظر اعتماد کرده و از آنها درخواست ارائه خدمات کنید. با بررسی ضلع دوم نمایندگی مورد نظر یعنی قطعات اورجینال به این موضوع پی می‌برید که این نمایندگی در صورت عیب‌یابی محصولات و تعویض قطعات لوازم خانگی وایت هاوس، قطعات اصلی و فابریک کمپانی تولیدی را جایگزین قطعات قبلی کرده و دغدغه مشتریان در این زمینه را رفع می‌کند. در زمینه ظلع سوم یعنی کادر فنی و متخصص، به وضوح می‌توانید شاهد تعمیرکاران مجزا برای هر محصول از لوازم خانگی در نمایندگی وایت هاوس باشید. به این صورت که نمایندگی رسمی وایت هاوس به جای استفاده از یک تعمیرکار برای تمام محصولات این برند از جمله تعمیرات یخچال وایت هاوس، از چندیدن فرد متخصص برای هر محصول به صورت آموزش دیده و تخصصی استفاده می‌کند.

پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

پس از فروش یک محصول یا ارائه یک خدمت به خریداران در هر زمینه‌ای، مبحث خدمات پس از فروش بیان می‌شود. در واقع یا فروش محصول و یا ارائه خدمات، به مراجعه‌کنندگان انجام می‌شود. در این مطلب ارائه خدمات تعمیر در نمایندگی رسمی وایت هاوس بوده که این خدمات شامل، تعویض با قطعات اصلی و تعمیرکاران متخصص می‌باشد. نمایندگی وایت هاوس مربوطه، خدمات پس از فروش در زمینه پشتیبانی را با صد درصد ضمانت، ارائه می‌دهد. در بسیاری از نمایندگی‌ها خدمات پس از فروش به دلیل متعهد شدن به مراجعه‌کننده وجود ندارد. یعنی مرکز نمایندگی فاقد خدمات پس از فروش بوده و در برابر خدماتی که در زمان حال انجام داده، هیچ تعهدی نسبت به مراجعه‌کننده ندارد. محقق شدن این امر باعث بروز خسارات جبران‌ناپذیری به مشتریان می‌شود. خساراتی مانند: استفاده قطعات فیک و تقلّبی به جای قطعات اورجینال و استفاده از افراد غیرمتخصص به جای افراد فنی و باتجربه که در این صورت مصرف‌کننده با مشکلات خرابی مجدد محصول برخورد می‌کند.

خدمات و پشتیبانی نمایندگی وایت هاوس در تمام زمینه‌ها از جمله: تعمیر، تعویض و سرویس‌کاری کلی در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، انجام می‌شود. در صورت گارانتی نبودن محصولات یا به اتمام رسیدن تاریخ ضمانت‌نامه، با استفاده از نمایندگی تعمیرات وایت هاوس با خیال آسوده، کار پشتیبانی از تمام خدمات برای مصرف‌کنندگان انجام می‌شود. پشتیبانی یک نمایندگی معتبر تنها به مثلث طلایی آن ختم نمی‌شود بلکه عوامل مهم دیگر مانند: سرعت عمل در پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان، اعزام سریع تکنسین تعمیرکار به محل، سرویس‌دهی و مشاوره تلفنی به آنها از قابلیت‌های مثبت نمایندگی وایت هاوس محسوب می‌شوند.

در زمان برخورد با مشکلات خرابی محصولات وایت هاوس، به دلیل حساسیت و هزینه بالایی که برای این محصولات صرف کرده اید، باید از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آن جهت تعمیرات، توسط کادر متخصص درخواست کمک و نیرو کنید. در نهایت، تجربه زیاد در یک شغل مهم مانند نمایندگی رسمی تعمیرات، می‌تواند به اندازه یک مدرک تخصصی مهم باشد، در نتیجه نمایندگی وایت هاوس با افزودن گزینه تجربه بالا به بخش اعتبار خود، در نظر مشتریان به تکامل رسیده است.

تسویه حساب نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

در زمان بروز مشکلات در محصولات خارجی به دلیل هزینه زیادی که برای خرید آنهاصرف شده، مصرف‌کنندگان را به دغدغه هزینه بالا تعمیرات می‌کشاند. دغدغه‌ای که مصرف‌کنندگان را از نظر زمان و هزینه دچار سرگردانی می‌کند. تمام خریداران این محصولات با هزینه بالایی که برای این محصولات پرداخت کرده‌اند، در صورت بروز مشکل به دنبال تعمیر سریع و ارزان قیمت این محصولات هستند. نمایندگی وایت هاوس با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی این دغدغه، برای یک قیمت منصفانه پایه‌ریزی کرده تا مشتریان را از فکر هزینه‌های بالا تعمیرات دور کند.

بنابراین موضوع قیمت‌گذاری مصوب و تسویه حساب مشتریان در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس از اهمیّت ویژه‌ای برای مدیریت این مرکز برخوردار است. در بالاترین نقطه این حرم طبق دستور مدیریت، رعایت قیمت منصفانه جهت رضایتمندی مراجعه‌کنندگان، یکی از ضروری‌ترین قوانین نمایندگی وایت هاوس به شمار می‌رود. به دلیل بروز مشکلات متعدد در محصولات برند در اثر استفاده نادرست مصرف‌کنندگان نظیر خرابی قطعات، افراد غیر مجاز و سیّار زیادی به دلیل معطلی و عجله مصرف‌کننده از این موقعیت سوءاستفاده کرده و پیشنهاد قیمت‌های بالا در قبال این خدمات به آنها می‌دهند و مصرف‌کننده ناآگاه به دلیل لنگ ماندن در استفاده از این محصولات، پیشنهاد آنها را پذیرفته و کار را به آنها واگذار می‌کند. در حالی که امکان بروز مشکل به صورت مجدد وجود دارد و در نهایت هزینه زیادی را متحمل می‌شود. 

بنابراین در این زمینه با انتخاب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی می‌توانید در قبال ارائه خدمات کلی و تخصصی آنها، مناسب‌ترین قیمت را دریافت و تسویه حساب خود را با مناسب‌ترین هزینه انجام دهید و از دغدغه قیمت‌های بالا در تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس خارج شوید. نمایندگی وایت هاوس بر مبنای قانون مشتری‌مداری، رضایتمندی و مدیریت قوی، تمام خدمات تعمیرات را در تعمیرگاه مجاز لوازخانگی این برند با به کارگیری ضلع‌های مثلث طلایی که در بالا این مطلب به صورت کامل شرح داده شده است، برای مشتریان انجام می‌دهد. با بیان این موضوع به صورت کامل با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس آشنا شده و از طریق آدرس و تلفن نمایندگی وایت هاوس که به صورت تخصصی و 24 ساعته به فعالیت خدمات‌رسانی مشغول است به راحتی و بدون دغدغه با مناسب‌ترین قیمت، تخصصی‌ترین خدمات تعمیرات و قطعات اورجینال  را دریافت کنید.

ارتباط با کارشناسان نمایندگی وایت هاوس

 

مشاهده بیشتر

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


فهیمه خداوردی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۵:۳۳

سلام من از خدمات تعمیر یخچال ساید وایت هاوس استفاده کردم خیلی راضی بودم یخچال رو بدون ایراد تحویل دادن ممنون از خدمات خوبتون

ali
۱۴۰۰/۰۵/۲۸ ۱۶:۲۹

از نکات جالب در تعمیر یخچال وایت هاوس که این شرکت داشت، پرسنل متخصص و استفاده از قطعات اورجینال بود.

maahdi
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۱:۴۴

سلام همه چیز عالی کار پرسنل این شرکت بسیار تمیز بود بسیار منصف بودن من به دیگر دوستان هم این شرکت رو معرفی کردم و اگر دوباره کار تعمیرات داشته باشم حتما به این شرکت مراجعه می کنم

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید