آدمیرال

نمایندگی، تعمیرات و سرویس یخچال فریزر آدمیرال

امتیاز : ۴.۹

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرگاه مجاز یخچال آدمیرال

تعمير یخچال > تعمير یخچال ادمیرال

 

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی

۰۲۱-۶۲۹۴۱

ارسال کارشناس در سریعترین زمان ممکن به محل

چرا خدمات تعمیر آدمیرال شرکت مدرن تکنیک

تماس با مدرن تکنیک

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

خدمات تعمیرات یخچال در مدرن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

تعمیرات یخچال لوازم خانگی ادمیرال

در بخش قبلی در مورد ایرادهایی که ممکن است در یخچال‌هایی با برند آدمیرال، با آنها روبرو شوید توضیح دادیم. اکنون در این بخش در مورد تعمیر یخچال ادمیرال صحبت خواهیم کرد.

دقت داشته باشید که اگر مهارتی در تعمیر یخچال‌ خود ندارید، در هنگام بروز هر گونه مشکلی با متخصصین یخچال‌های این برند تماس گرفته و خرابی یخچال خود را اطلاع دهید. تکنسین‌ها در کمترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال ادمیرال شما در محل حاضر می‌شوند و تحت نظارت خود شما، تعمیرات لازم را انجام می‌دهند. ممکن است که قطعات یخچال به طور کامل خراب شده باشند و دیگر امکان تعمیر آنها وجود نداشته باشد. تکنسین تعمیر یخچال آدمیرال، از قطعات اصل جهت تعویض استفاده خواهد کرد و یخچال را با عملکردی همانند همان اول به شما تحویل خواهد داد.

البته شما عزیزان نیز می‌توانید در طول زمان استفاده از یخچال خود، اقداماتی را جهت بالا بردن طول عمر یخچال و ساید بای ساید انجام دهید. کارهایی که می‌توانید انجام دهید، عبارت است از:

 • بین دیوار پشتی و جایی که یخچال را قرار می‌دهید، حدود 25 سانتی‌متر فاصله بگذارید.
 • برفک‌ساز یخچال را هر 6 ماه یک بار تمیز کنید.
 • در یخچال را برای مدت طولانی باز نگذارید.
 • یخچال خود را از اجاق گاز و دیگر لوازم گرمایشی دور نگه دارید.

در صورت نیاز هر چه سریعتر برای تعمیر یخچال خود، به متخصصین تعمیر یخچال ادمیرال در  نمایندگی آدمیرال مراجعه کنید.

مشکلات متداولی در یخچال‌های ادمیرال ممکن است با آن رو به رو شوید

پیش از آنکه به سراغ توضیحاتی در مورد تعمیر یخچال ادمیرال برویم، لازم است با مشکلات متداول در این یخچال‌ها آشنا باشید تا بتوانید در صورت مشاهده‌ آنها، هر چه سریعتر از متخصصین برای سرویس و تعمیر یخچال ادمیرال کمک بگیرید و از بروز خرابی‌های دیگر جلوگیری کنید. خرابی‌های رایج که ممکن است در این یخچال‌ها به وجود آید، عبارت است از:

 • یخچال به صورت دائمی کار می‌کند: ممکن است لاستیک‌های دور درب خراب شده باشند و یا در یخچال و ساید بای ساید به مدت طولانی باز مانده باشد.
 • خرابی موتور یخچال: ممکن است تنها به دلیل بالا بودن دمای آشپزخانه، موتور دچار خرابی شود.
 • شنیدن صداهای غیرطبیعی از یخچال: در صورتی که این مورد اتفاق افتاد، در اسرع وقت با تکنسین یخچال آدمیرال تماس بگیرید.
 • پاره شدن واشر دور درب یخچال: مکن است در اثر برخورد ابزاری پاره شده باشد و یا ممکن است واشر فرسوده شده باشد.
 • خراب شدن موتور و یا فیلتر: این خرابی می‌تواند منجر به خراب شدن یخساز یخچال شود.
 • خرابی کمپرسور یخچال: نوسان برق و یا کار کردن مداوم یخچال می‌تواند باعث خرابی کمپرسور شود.
 • یخ‌زدگی و یا برفک زدن یخچال: ممکن است نشتی در یخچال بوجود آمده باشد و یا در یخچال به مدت طولانی باز مانده باشد.

البته باید بدانید که ممکن است با ایرادات دیگری هم روبرو شوید، اما مواردی که در بالا بیان کردیم از جمله مشکلاتی است که تکنسین‌ها در هنگام سرویس و تعمیر یخچال آدمیرال، بیشتر با آن روبرو می‌شوند. دقت داشته باشید که اگر هر گونه ایرادی جدی را در یخچال خود مشاهده کردید، با مراجعه به متخصصین، در اسرع وقت تعمیر یخچال آدمیرال خود را انجام دهید تا مشکلات بیشتری بوجود نیاید.

تعمیر یخچال ادمیرال و خدمات پس از سرویس و تعمیر

آیا می‌دانید جهت تعمیر یخچال‌ آدمیرال باید چه اقداماتی انجام شود؟ آیا با مشکلات متداول این یخچال‌ها آشنایی دارید؟ آیا می‌دانید که این یخچال‌ها یکی از باکیفیت‌ترین یخچال‌هایی است که در ایران، طرفداران زیادی دارد؟

یکی از معتبرترین و بهترین برندهای تولیدکننده‌ یخچال و ساید بای ساید در جهان برند آدمیرال است. این برند شباهت زیادی به برند جنرال الکتریک دارد و در یخچال‌های آن از قطعات بسیار باکیفیتی استفاده شده است. به گونه‌ای که در این سال‌ها در سراسر جهان از جمله کشور ایران، این مدل از یخچال‌ها طرفداران بسیار زیادی دارد. افرادی که این یخچال‌ها را خریداری می‌کنند از کیفیت قطعات آن اطمینان دارند و تنها موردی که می‌تواند آنها را نگران کند، این است که آیا در ایران افرادی هستند که در صورت خرابی آنها، بتوانند تعمیر یخچال آدمیرال را انجام دهند؟ باید بگوییم بله، در صورتی که از یخچالی با برند آدمیرال استفاده می‌کنید، مطمئن باشید که در صورت خرابی آنها، می‌توانید از متخصصین بسیار ماهری کمک بگیرید.

درست است که این برند از بهترین تولیدکنندگان یخچال در جهان است، اما یخچال‌هایی باکیفیت بالا هم ممکن است پس از چندین سال استفاده، دچار ایرادهایی شوند. اگر در اسرع وقت جهت تعمیر آنها از تکنسین تعمیر یخچال آدمیرال کمک بگیرید، خرابی‌های بیشتری به وجود نخواهد آمد و هزینه‌های کمتری را خواهید پرداخت. جهت آشنایی و کمک به شما عزیزان، در بخش‌های بعدی در مورد ایرادات رایج این مدل از یخچال‌ها توضیح خواهیم داد و پس از آن به سراغ تعمیر یخچال‌ آدمیرال می‌رویم.

سایر برند های مرتبط


سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال فریزر آدمیرال

نمایندگی و تعمیرات آدمیرال در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی آدمیرال، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی آدمیرال، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات دارای ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی آدمیرال

نمایندگی آدمیرال یک مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی در کشورهایی به جز کشور تولیدکننده این برند می‌باشد. این نمایندگی ادمیرال در سایر کشورها از جمله ایران، به صورت رسمی و مجاز از طرف شرکت آمریکایی تولیدکننده به عنوان نماینده رسمی لوازم خانگی آدمیرال مشغول به فعالیت است. با سیستم پیشرفته و کیفیت بالای لوازم خانگی این برند و به دلیل عدم دسترسی به شرکت تولیدی آن، مدیریت این مجموعه مراکز نمایندگی ادمیرال خود را در تمام کشورهایی که در حال فروش محصولات آن هستند، طبق قوانین بین‌المللی و سایر شرایط قانونی کشور مورد نظر، جهت پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان راه‌اندازی کرده است. نمایندگی ادمیرال طبق بندهای قرارداد همکاری با شرکت این برند، وظیفه خدمات رسانی درزمینه تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال به مصرف‌کنندگان را برعهده دارد.

شماره نمایندگی و تعمیرگاه آدمیرال 

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 
نمایندگی ادمیرال

نمایندگی آدمیرال در تهران

نمایندگی رسمی آدمیرال در تهران به عنوان نماینده شرکت آمریکایی این برند در ایران می‌باشد که طبق توضیحات در قسمت بالا، پروسه راه‌اندازی آن به صورت کامل جهت آگاهی مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند شرح داده شد.  نمایندگی ادمیرال موردنظر به صورت شبانه‌روزی مشغول به فعالیت و ارائه خدمات ضمانت شده، به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند می‌باشد.

رسمی بودن نماینده یک برند خارجی در زمینه لوازم خانگی که از سری کالاهای اساسی و پر مصرف خانواده ها محسوب می شوند، امری ضروری و واجب برای مصرف‌کنندگان است. از جهت خارجی بودن و عدم حضور شرکت تولیدی در ایران، منطقی است که باید نماینده آن در کشور حاضر و پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان این برند باشد امّا دلیل مهمتر برای این امر جهت اطمینان خاطر و راحتی مصرف‌کنندگان از نظر صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌باشد، به گونه‌ای که در صورت فعال نبودن نمایندگی رسمی آدمیرال، دست سودجویان و کلاهبرداران در این بازار باز شده و با سوءاستفاده از این موقعیت به صورت غیرقانونی و غیرمجاز در صورت نیازمندی مشتریان برای رفع نیاز آنها اقدام می‌کنند.

بنابراین توصیه اکید این شرکت، مراجعه به نمایندگی ادمیرال می‌باشد. این مرکز به عنوان نماینده رسمی آدمیرال در تهران به صورت شبانه‌روزی و با ارائه گزارشات روزانه به شرکت مورد نظر در رفع نیاز مصرف‌کنندگان به رتبه اول در این شرکت دست پیدا کرده است. با مشاهده هر نمایندگی برای لوازم خانگی با کیفیت برند مورد نظر، دلیلی برای مراجعه مشتریان در زمان بروز مشکل و خرابی به آن نیست، بلکه نمایندگی مورد نظر نیازمند بررسی دقیق از نظر رسمی و مجاز بودن و درجه کیفیت خدمات ارائه شده به مراجعه‌کنندگان می‌باشد، این مرکز به وضوح در این بررسی به تمام مشتریان کمک می‌کند.

مشاوره با تکنسین های نمایندگی ادمیرال

نمایندگی تعمیرات آدمیرال

با بررسی کامل نمایندگی ادمیرال ، بررسی بخش اصلی آن با نام نمایندگی تعمیرات آدمیرال در مدرن تکنیک  که یکی از مهمترین خدمات ارائه شده به مصرف‌کنندگان این برند است، برای مصرف‌کنندگان بسیار کاربردی می‌باشد. خدمات تعمیرات لوازم خانگی برند  آدمیرال از بخش های‌اصلی این نمایندگی ادمیرال است. در زمان استفاده از محصولات این برند به دلایل زیادی امکان بروز مشکل در آنها وجود دارد. مشکلات رایجی مانند: بروز خطا و ارو و عدم کارکرد صحیح که در این زمان اصطلاح تعمیرات لوازم خانگی به میان می‌آید. تعمیرات این محصولات به عنوان کالای ضروری و اساسی که به صورت شبانه‌روزی مورد نیاز خانواده‌ها می‌باشند،  بسیار حساس و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با صرف هزینه‌های بالای خرید لوازم خانگی در این برند به دلیل گران شدن ارز در حال حاضر، نگهداری از آنها از طریق دستورالعمل‌های دفترچه راهنمای آن، از موارد واجب برای مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود. در برخی مواقع با رعایت نکردن این دستورالعمل‌ها یا استفاده طولانی مدت از لوازم خانگی این برند، امکان خرابی در آنها وجود دارد. بنابراین در هنگام بروز این مشکلات به نمایندگی رسمی تعمیرات برند مورد نظر مراجعه کنید. امکانات رفاهی این نمایندگی ادمیرال به صورت کاملاً تخصصی و با صرفه‌جویی در هزینه و زمان در بخش تعمیرات آن و زیر نظر شرکت تولیدی این برند، جهت راحتی مصرف‌کنندگان موجود می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال

بخش نمایندگی تعمیرات آدمیرال به بررسی موضوع تعمیرات لوازم خانگی این برند توسط تعمیرگاه مجاز آن اشاره می‌کند. در این بخش به صورت کامل به امکانات و خدمات کلی این مرکز در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر، جهت اطلاع و آگاهی مصرف‌کنندگان پرداخته می‌شود. این نمایندگی ادمیرال وظیفه ارائه خدمات مهم نظیر تعمیرات و استفاده از قطعات اورجینال ارسالی از طرف این شرکت را در زمان نیازمندی مصرف‌کنندگان بر عهده دارد.

در زمینه ارائه این خدمات بخش تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آدمیرال دخالت دارد، این تعمیرگاه لوازم خانگی به صورت مجاز و رسمی از طرف مدیریت مربوطه در زمان بروز مشکل و خرابی در لوازم خانگی این برند و گزارش مصرف‌کنندگان به مشاوران مرکز، در سریعترین زمان ممکن وظیفه رفع مشکل را برعهده دارد به این صورت که از کادر متخصص و تحصل کرده تعمیرات خود در این امر استفاده و نیاز آنها را رفع می‌کند. با بیان نام کادر متخصص و تحصیل کرده بررسی این موضوع جهت اطلاعات مشتریان در ادامه ضروری است.

این افراد در نمایندگی ادمیرال موردنظر با طی کردن پروسه سخت استخدام، مشغول به فعالیت هستند. به این شکل که طبق دستور مدیریت مرکز به بخش اداری، پروسه جذب افراد متخصص در زمینه تعمیرات آغاز شده و با قبول شدن در آزمون‌های ورودی، به تعمیرگاه این نمایندگی ادمیرال معرفی می‌شوند. در قسمت تعمیرگاه پس از قبولی افراد مورد نظر، مدرسین با تجربه این بخش به آموزش‌های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی به صورت مجزا جهت تقویت و به روز ماندن این افراد می‌پردازند. با توجه به پیشرفت‌های دوره‌ای در لوازم خانگی برند مورد نظر، شناخت و آگاهی از این فناوری‌ها نیازمند آموزش‌های مداوم و تقویتی است. بنابراین طی تعاملات مدیریت تعمیرگاه این مرکز با عوامل تولیدی شرکت آدمیرال در آمریکا، این فناوری‌ها شناسایی و در آموزش‌های تقویتی لحاظ می‌شوند.

با این آموزش‌های به روز، تخصص تکنسین‌های تعمیراتی نمایندگی آدمیرال، روز به روز در حال افزایش و کامل شدن است. در پی این امر، عیب‌یابی لوازم خانگی مصرف‌کنندگان به صورت صحیح و درست انجام شده و مشتریان مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف در زمان تعمیرات به عوامل غیرمجاز نیستند. به جز این مسئله، به خدمات پس از فروش مربوط به قطعات اصلی و اروجینال لوازم خانگی این برند اشاره می‌شود. به این صورت که با مراجعه به نماینده رسمی آدمیرال در زمان بروز مشکلات احتمالی و گفتگو با مشاوران در صورت نیاز به تکنسین تعمیرات لوازم خانگی برند مورد نظر، در سریعترین زمان ممکن این افراد به مقصد مشتریان اعزام شده و به صورت تخصصی و طبق آموزش‌های تقویتی که در متن بالا به آن پرداخته شد، امر عیب‌یابی مشکلات داخلی و خارجی لوازم خانگی را انجام داده و با روش صحیح به رفع آن می‌پردازند. در این بین در صورتی که قطعات معیوب به صورت کامل از کار افتاده و قابل تعمیر نباشند، قطعات اصلی و اورجینال که از طرف شرکت آن به دست نمایندگی آدمیرال رسیده‌اند با قطعات معیوب تعویض و جایگزین می‌شوند. در نهایت در نمایندگی رسمی آدمیرال هدف از تلاش‌های شبانه‌روزی، ارائه خدمات با کیفیت به مصرف‌کنندگان لوازم خانگی این برند می‌باشد تا همواره امر مشتری‌مداری و رضایتمندی در این نمایندگی ادمیرال برقرار باشد. همچنین همه خدمات ذکر شده در مطالب بالا نظیر تعمیرات متخصصین و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند، دارای ضمانت و گارنتی مدت‌دار می‌باشند.

ارتباط با کارشناسان نمایندگی ادمیرال

مشاهده بیشتر

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


maahdi
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۲:۱۶

به نظرم پرسنل این شرکت کارشان را بادقت و با حوصله زیاد انجام میدهند ممنون از شما

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید