تعمیرات و نصب یخچال ها، فریزر و ساید بکو

امتیاز : ۴.۹
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بکو
 
 

تعمیرات تخصصی یخچال و ساید بکو

کلیه فروشندگان محصولات بکو موظف هستند در زمان خرید، نسبت به ارائه کارت ضمانت اقدام کنند. زمانی که شما به تعمیر یخچال و فریزرهای بکو نیاز پیدا می‌کنید که با شرکت تماس بگیرید، بهتر است که این ضمانتنامه را در اختیار داشته باشید. چنانچه از زمان گارانتی محصول شما گذشته باشد هم مهم نیست. درهرحال زمانی که نیازمند خدمات پس از فروش هستید، کارت گارانتی بکو را در اختیار داشته باشید. برای مثال زمانی که مجبور به تعمیر برد یخچال بکو باشید، برای معرفی دقیق مشخصات فنی محصول، از آن استفاده خواهید کرد.

 

خدمات پس از فروش یخچال بکو

نمایندگی مرکزی بکو در تهران، گارانتی قطعات لوازم خانگی را تأمین می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکات در ارائه خدمات پس از فروش بکو، وجود تکنیسین‌ها و تعمیرکاران ماهری است که تعمیر کالای شما را بر عهده می‌گیرند. سرعت عمل در پاسخگویی، اعزام سریع تعمیرکار بکو و تعمیر کالا در محل بدون نیاز به جابه‌جایی محصول و صرف هزینه‌های سنگین، از دیگر مزیت‌هایی است که مراکز خدمات پس از فروش باید داشته باشند. بنابراین زمانی که تصمیم به تعمیر یخچال بکو دارید بهتر است نسبت به مقایسۀ خدمات ارائه‌شده توسط مراکز خدمات پس از فروش، اقدام کنید. مثلاً اینکه آیا تعمیر انجام‌شده را ضمانت می‌کنند؟ آیا تعمیر را در محل انجام می‌دهند یا اینکه مجبور هستید یخچال را به نمایندگی بکو منتقل کنید؟ دریافت مشاوره رایگان تلفنی از کارشناسان نیز از دیگر مزیت‌های مهم شرکت‌های ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش بکو است که در حل کردن مشکلات پیش پا افتاده به شما کمک خواهد کرد.
 

شرکت مدرن تکنیک؛ یک انتخاب مطمئن

در حال حاضر شرکت‌های متعددی هستند که به ارائه خدمات پس از فروش برند بکو در ایران مشغولند. بنابراین بهتر است با تحقیق و بررسی دقیق، شرکتی را انتخاب کنید که از برتری‌های قابل مقایسه‌ای نسبت به سایر رقبا برخوردار باشد. شرکت مدرن تکنیک از جمله شرکت‌های باسابقه در زمینه تعمیر یخچال بکو و تعویض قطعات یخچال است. همچنین تعمیر برد یخچال بکو به دلیل حساسیت و اهمیت فنی بالای آن، توسط کارشناسان این شرکت در نهایت دقت انجام می‌شود.
شرکت مدرن تکنیک با بهره‌مندی از شبکۀ گسترده‌ای از تعمیرکاران و تکنیسین‌های حرفه‌ای، تعمیرات انواع یخچال‌های برند بکو را در کشور بر عهده می‌گیرد. همچنین با بهره‌مندی از خدمات پس از فروش گسترده، آمادگی ارسال کارشناسان را به درب منزل شما دارد. تکنیسین‌های حرفه‌ای شرکت مدرن تکنیک در کمترین زمان ممکن نزد شما خواهند بود و چنانچه نیازمند لوازم جانبی یخچال و قطعات آن باشید، به ارائه این خدمات خواهند پرداخت. برای ارتباط با شرکت مدرن تکنیک در تعمیرات برند بکو، کافی است با شماره تلفن 62941-021 تماس بگیرید.
 
 

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲