شماره تماس: 02122500600

در تمامی ایام نوروز در خدمت شما هستیم

دانستنیهایی درباره اتو بخار ایستاده

دانستنیهایی درباره اتو بخار ایستاده

 

اتو بخار ایستاده از جدیدترین اتو بخارهایی است که در اکثر برندهای معروف طراحی و تولید می‌شود. این اتو بخارها با طراحی کاربردی که دارند برای هر خانم و اقایی خوش‌پوشی ضروری هستند. با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره‌ی اتو بخار ایستاده و طرز استفاده از آن به‌دست بیاورید.

استفاده از اتو بخار ایستاده

اتو بخار ایستاده، یکی از پرکاربردترین وسایلی است که وجود آن در هر خانه لازم است. اتو بخار با کاربردهای فراوان به شما در اتو کردن لباس، پرده و مرتب کردن پرده‌ها بدون درآوردن آنها کمک بسیاری می‌کند.

این اتو بخارها بدون ایجاد هر مشکلی و به‌راحتی می‌توانند به شما در اتو کردن لباس‌هایتان کمک کنند. در این بخش به‌صورت مرحله‌به‌مرحله، طرز استفاده از این اتو بخارهای محبوب را یاد می‌گیرید.

اتو بخارهای مخزن‌دار برای بوتیک‌ها و مزون‌های لباس فروشی انتخاب خوبی هستند.

مرحله اول استفاده از اتو بخار ایستاده

در مرحله اول باید لباس خود را در گیره اتو بخار قرار دهید. اگر که با گیره اتو بخار خود مشکل دارید، می‌توانید از گیره‌های لباس ساده استفاده کنید. اگر گیره لباس اتو بخار به تعمیر نیاز دارد، می‌توانید از مشاوران مدرن تکنیک کمک بگیرید.

مرحله دوم استفاده از اتو بخار ایستاده

اگر تا قبل از این از اتو بخار ایستاده خود استفاده نکرده‌اید، ابتدا باید مخزن آب آن را پر کنید. گنجایش مخزن آب این اتو بخارها متفاوت است. برای اطلاع از گنجایش آن می‌توانید اطلاعات دفترچه اتو بخار خود را مطالعه کنید یا با سرچ کردن مدل دستگاه در اینترنت از میزان مخزن آن مطلع شوید.

بعد از پرکردن مخزن آب اتو بخار، آن را روشن کنید. فاصله زمانی بین روشن‌کردن و آماده‌به‌کار شدن اتو بخارهای ایستاده، به برند آن‌ها بستگی دارد. به طور معمول حدود دو دقیقه زمان لازم است تا اتو بخار برای کارکردن آماده شود.

مرحله سوم استفاده از اتو بخار ایستاده

در این مرحله باید به‌آرامی اتو را روی لباس خود بکشید. اگر پارچه نازک و ظریفی دارید، بهتر است که اتو را بافاصله کمی از پارچه بگیرید و اتو کشیدن را شروع کنید. در حقیقت اتو بخارها به‌خاطر داشتن محافظ نمی‌توانند به لباس‌های شما آسیب بزنند اما اگر لباس ظریف باشد و قسمت‌هایی مثل گل‌دوزی یا چاپ دارد، به‌آرامی و با یک فاصله چندسانتی متری لباس خود را اتو کنید.

برای اتو کردن لباس‌های ضخیم‌تر که بافت قوی‌تری دارند، باید اتوی بخار خود را به طور مستقیم روی پارچه حرکت دهید. با این کار می‌توانید تمامی چروک‌های روی پارچه را از بین ببرید. معمولا اتوبخارها دارای یک برس هستند که برای اتو کردن پارچه‌های با ضخامت بالا استفاده می‌شوند. به کمک این برس می‌توانید راحت‌تر و سریع‌تر لباس‌های خود را اتو کنید.

 

نکات مهم استفاده از اتو بخار ایستاده

  • برای اتو کردن قسمت‌های یقه و آستین، باید زاویه اتو را تغییر دهید تا چروک‌های این قسمت راحت‌تر باز شوند.
  • برخی اتو بخارها مثل برندهای هنریچ یا تفال و معروف‌تر از همه، برند فیلیپس، دارای یک‌لایه نازک هستند که باعث ایستادگی بهتر لباس روی گیره می‌شوند.
  • از پیچ خوردن شلنگ اتو جلوگیری کنید؛ چون ممکن است شلنگ سوراخ شود یا لباس به خوبی اتو نشود.

 معایب اتو بخار ایستاده

اتو بخار ایستاده در عین اینکه دارای مزایای زیادی است، معایبی هم دارد. البته این باعث نمی‌شود که شما از خرید آن منصرف شوید. بلکه با فهمیدن معایب آن می‌توانید متناسب با نیازهای خود مدل و شکل اتو بخار موردنظر را انتخاب کنید.

اولین و مهم‌ترین عیب اتو بخار، بزرگ بودن آن است که به فضای بیشتری نیاز دارد. اتو بخارهای ایستاده به‌خاطر بزرگ بودن انتخاب خوبی برای سفر نیستند. ممکن است شما به‌خاطر شغل خود نیاز داشته باشید که در سفرهایتان لباس‌های مرتب بپوشید. در این حالت اتو بخارهای کوچک بهترین انتخاب برای شما هستند.

ایجاد خط اتو روی شلوارها و لباس‌های رسمی با استفاده از اتو سخت است. البته روی برخی از اتو بخارهای ایستاده ابزار خاصی برای ایجاد خط اتو وجود دارد. اما درکل به‌خاطر ایستاده بودن آن، امکان ایجاد یک خط اتو به‌سرعت و به‌راحتی غیرممکن است. در حین استفاده از اتو بخار ایستاده، بهتر است که مواظب دست‌های خود باشید زیرا بخار آب سوختگی بدی به جای می‌گذارد.

اتو بخارها برای اتو کردن همه پارچه‌ها مناسب نیستند. پارچه‌هایی که ضخامت زیادی دارند مثل پارچه‌های پشمی، به‌سختی اتو می‌شوند. همچنین این امکان وجود دارد که اتو بخار به پارچه‌های نازک خاصی مثل ابریشم‌های خالص آسیب برساند. این پارچه بسیار ظریف است و با کوچک‌ترین آسیبی از بین می‌رود؛ بنابراین باید در استفاده از آن کمال دقت و حوصله را خرج کنید.

بهترین برند اتو بخار ایستاده

برندهای مختلفی در سرتاسر جهان دست به طراحی و تولید لوازم‌خانگی می‌زنند. اتو بخار هم یکی از لوازم‌خانگی است که توسط برندهای مختلف تولید می‌شود. اما کارایی اتو بخار ایستاده برخی برندها بهتر از برندهای دیگر است. اتو بخار ایستاده دو برند فیلیپس و تفال، کارایی بهتری دارند.

این اتو بخارها با آماده‌شدن در کمتر از یک دقیقه به شما این امکان را می‌دهد که به‌سرعت لباس‌های خود را در راحت‌ترین حالت اتو کنید. اتو بخارهای این دو برند با داشتن قابلیت ضد رسوب، دوام بالاتری نسبت به دیگر برندها دارند.

 استفاده از اتو بخار مخزن دار

اتو بخارهای مخزن دار، یکی از بهترین انواع اتو هستند که کارایی بیشتری نسبت به یک اتوی استاندارد دارند. اتو بخار مخزن دار به دلیل تولید بیشتر بخار آب، چروک‌های روی پارچه را راحت‌تر و سریع‌تر از بین می‌برد. همچنین کوچک بودن این اتو بخارها نسبت به اتو بخارهای ایستاده، باعث شده تا فضای کمتری در خانه اشغال کنند. اتو بخارهای مخزن‌ دار انواع مختلفی دارند. این اتو بخارها قبلاً در ابعاد بزرگ‌تری در خشک‌شویی‌ها مورداستفاده قرار می‌گرفتند. اما طراحی اتو بخارهای مخزن دار در ابعاد کوچک‌تر، باعث رواج استفاده‌های خانگی آنها شد. در این مطلب نحوه استفاده از اتو بخارهای مخزن دار را یاد می‌گیرید.

مرحله اول

در ابتدا باید مخزن آب اتو را آب کنید. اتو بخارهای مخزن دار دارای گنجایش متفاوتی هستند. گنجایش مخزن این اتوها از یک لیتر شروع می‌شود. بهتر است که قبل از استفاده از آن‌ها مخزن آب اتو را به طور کامل پر کنید تا نیاز به توقف در حین اتو کردن نباشد. بعد از روشن‌کردن اتو بخار مخزن دار باید کمی به آن فرصت دهید تا آماده کارکردن بشود.

مرحله دوم

بهتر است که از یک میز اتو استفاده کنید. میز اتوی بزرگ به شما این امکان را می‌دهد که به همه قسمت‌های لباس دسترسی داشته باشید و کمتر به جابه‌جا کردن اتو نیاز پیدا کنید. به‌خاطر وزن بالای اتوها که گاهی تا ۶ کیلو هم می‌رسد، بهتر است که آن را کمتر جابه‌جا کنید. در صورت نداشتن میز اتو، بهتر است که از ملحفه تمیز استفاده کنید. ملحفه نخی خود را به‌صورت دولایه روی زمین پهن کنید. دقت کنید که هیچ قسمت از ملحفه چروک نباشد. در غیر این صورت ممکن است لباسی که قصد اتو کردن آن را دارید، چروک‌های تازه‌ای به خود بگیرد.

بعد از گرم‌شدن اتو، به‌آرامی اتو را روی لباس خود حرکت دهید. دقت کنید که نگه‌داشتن اتو در یک قسمت از لباس باعث می‌شود که بافت آن قسمت نازک‌تر شود و حتی ممکن است که لباس بسوزد. البته سری جدید اتو مخزن دار در برندهای مختلف دارای یک‌لایه محافظ هستند که از پارچه شما در برابر دمای بالای مراقبت می‌کنند. همه قسمت‌های لباس را به طور یکنواخت اتو کنید تا چروک‌های آن به‌راحتی از بین بروند.

مرحله سوم

اگر قسمتی از لباس شما دارای چروک عمیقی است، می‌توانید از یک اسپری آب کمک بگیرید. با کمی نم‌دار کردن پارچه و افزایش دمای اتو بخار مخزن دار خود می‌توانید چروک‌های عمیق را هم از بین ببرید.

نکات مهم درمورد اتو بخارهای مخزن دار

  • قبل از خرید اتو بخار به قابلیت‌های آن توجه کنید. بهتر است اتو بخار شما دارای ویژگی‌های مهمی مانند ضد رسوب بودن و خاموش شدن خودکار باشد.
  • برای اینکه لباس‌های خود را راحت‌تر اتو کنید، بهتر است که یک میز اتو با روکش پارچه تهیه کنید.
  • دمای اتو را متناسب با نوع پارچه تنظیم کنید. پارچه‌های کتان به دمای بالاتر و پارچه‌های مثل ابریشم، حریر و پنبه به دمای پایین‌تری نیاز دارند.
  • اتو بخارهای مخزن دار در دو نوع مخزن مجزا و مخزن سرخود طراحی می‌شوند. استفاده از اتوهای مخزن  مجزا، به‌خاطر وزن کم راحت‌تر است. اما اتو بخارهای مخزن دار که مخزن متصل دارند، کیفیت و دوام بیشتری دارند.
  • اتو بخار مخزن دار بوش یکی از برترین مدل‌های اتو بخار است.

 تعمیر اتو بخار مخزن دار

اتو بخارهای مخزن دار به دلایل متفاوتی ممکن است با مشکل مواجه شوند. کاهش دما، افزایش دما، قطع شدن بخار اتو و پارگی سیم از جمله مشکلاتی هستند که به دلایلی مانند تغییر در ولتاژ برق ایجاد می‌شوند. معمولاً این اتوها به‌خاطر طراحی متفاوت و پیشرفته سخت‌تر تعمیر می‌شوند و هر تعمیرکاری قادر به تعمیر آن به‌صورت کامل و درست نیست.

مدرن تکنیک یکی از برترین مراکز تخصصی است که لوازم‌خانگی را تعمیر می‌کند. این شرکت با داشتن کادری متخصص می‌تواند تمامی لوازم‌خانگی شما در برندهای مختلف را تعمیر کند. اگر اتو بخار مخزن دار شما دچار هر نوع مشکل شد، می‌توانید از مشاوران مدرن تکنیک کمک بگیرید. ممکن است که شما با دریافت یک مشاوره ساده، بتوانید لوازم خود را تعمیر کنید. در صورت داشتن مشکلات جدی‌تر می‌توانید از کادر این شرکت درخواست کنید تا برای تعمیر آن، هماهنگی‌های لازم را انجام بدهند.

معایب اتو بخار مخزن دار

اتو بخارهای مخزن دار یکی از بهترین اتوهایی هستند که با فشارقوی بخار لباس‌های شما را به‌راحتی و بدون مشکل اتو می‌کنند. این اتو بخارها در عین این که قابلیت‌های فراوان، معایب انگشت‌شماری هم دارند.

اولین مورد، نیاز به میز اتو است. بدون میز اتو استفاده از اتو بخار مخزن دار سخت است. به همین دلیل هنگام خرید آن باید یک میز اتوی مخصوص بخرید. بهتر است که میز اتوی شما روکش پارچه نخی داشته باشد تا لباس‌ها راحت‌تر اتو شوند.

قیمت این اتو بخارها نسبت به اتوهای ساده، متفاوت است. اتو بخارهای مخزن دار به‌خاطر داشتن قابلیت‌های متفاوت قیمت بالاتری دارند. در صورت خراب‌شدن مخزن آن، اتوی بخار شما غیرقابل‌استفاده می‌شود. زیرا مخزن محل نگهداری آب و ایجاد بخار است.

 بخارگر چیست؟

بخارگرها طراحی متفاوتی از اتوهای بخار هستند. بخارگر شکلی شبیه به اتو بخارهای ایستاده دارد با این تفاوت که در بخارگر، گیره برای آویزان کردن لباس وجود ندارد. با بخارگرها علاوه بر لباس می‌توانید پرده، ملحفه و روتختی را هم به‌راحتی اتو کنید. به کمک بخارگر می‌توان لباس‌هایی که دارای گل‌دوزی و سنگ‌کاری هستند را، سریع‌تر اتو کرد.

برای استفاده از بخارگرها نیازی به میز اتو نیست. بلکه می‌توانید پارچه موردنظر خود در هر حالتی، اتو کنید. بهتر است که برای اتو کردن لباس‌ها از یک گیره لباسی کمک بگیرید. بخارگر مناسب اتو کردن لباس‌های ظریف و نازک است. به کمک بخارگر می‌توانید پارچه‌های ابریشمی را بدون نگرانی اتو کنید. بخارگر فیلیپس یکی از بهترین بخارگرهایی است که تا به الان طراحی و تولید می‌شود.

سخن پایانی

توصیه ما این است که برای خرید این وسیله مدرن به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید و قبل از خرید برندهای مختلف را بررسی کنید تا خرید موفق و مقرون به‌صرفه‌ای داشته باشید.

اگر دستگاهتان با مشکلی مواجه شد، متخصصان مجرب شرکت مدرن تکنیک با تعمیرکاران کارآزموده در خدمت شما هستند.

 

 

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر
ارور hrs در یخچال چیست و نحوه رفع آنها

ارور hrs در یخچال چیست و نحوه رفع آنها

یخچال‌های جدید مجهز به نمایشگرهایی هستند که اطلاعات مختلفی از وضعیت یخچال را نمایش می‌دهند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند این نمایش...

مطالعه بیشتر 2023-03-14 15:10:03
مقایسه و بررسی تفاوت‌های یخچال جنرال الکتریک و جنرال

مقایسه و بررسی تفاوت‌های یخچال جنرال الکتریک و جنرال

برندهای ایرانی و خارجی زیادی در بازار لوازم خانگی ایران حضور دارند که هرکدام محصولات مختص به خودشان را تولید می‌کنند. در موارد زیادی، ت...

مطالعه بیشتر 2023-03-14 16:42:00
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران

تعمير یخچال > تعمير یخچال جنرال الکتریک > تعمير یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران   شماره تماس پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی ...

مطالعه بیشتر 2023-03-08 09:03:55
علت بوق زدن یخچال دوو

علت بوق زدن یخچال دوو

وجود یخچال در هر آشپزخانه ضروری است و بدون آن، نمی‌توان بسیاری از مواد غذایی را بیشتر از یک روز نگهداری کرد. این وسیله پرکاربرد نیاز به م...

مطالعه بیشتر 2023-01-07 19:58:37
۳ برند برتر یخچال های آمریکایی و مقایسه آنها

۳ برند برتر یخچال های آمریکایی و مقایسه آنها

در هنگام خرید یخچال لازم است فاکتورهای مختلفی مد نظر قرار داده شود که مهمترین آنها کیفیت محصول عرضه شده است. یکی از فاکتورهایی که کیفیت مح...

مطالعه بیشتر 2022-12-30 13:28:45
برد الکترونیکی یخچال فریزر؛ عیب یابی و تعمیر

برد الکترونیکی یخچال فریزر؛ عیب یابی و تعمیر

تکنولوژی مدام در حال پیشرفت است. هر روز وسایل الکتریکی جدیدی روانه بازار می‌شود. این پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان را آسان‌تر می‌کند....

مطالعه بیشتر 2023-03-10 19:01:47
چرا صفحه نمایش یخچال کار نمی کند؟

چرا صفحه نمایش یخچال کار نمی کند؟

یخچال یکی از وسایل اصلی در آشپزخانه است. این وسیله کاربردی هر سال با انواع متنوع و جدیدی روانه بازار می‌شود. یخچال‌های جدید امکانات مت...

مطالعه بیشتر 2023-03-10 19:14:02
نحوه اتصال سیم ارت یخچال و لباسشویی

نحوه اتصال سیم ارت یخچال و لباسشویی

اتصال نادرست سیم ارت یخچال، لباسشویی و دیگر لوازم خانگی برقی، ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورند. بسیاری از افراد، نحوه اتصال سی...

مطالعه بیشتر 2022-11-01 22:28:02
چرا بعد از زدن یخچال به برق فیوز می‌پرد؟

چرا بعد از زدن یخچال به برق فیوز می‌پرد؟

یخچال‌ها وظیفه خنک کردن و نگهداری از مواد غذایی را برعهده دارند و این سرما، حاصل کار کمپرسور است. کمپرسور نیز برای کار کردن به اتصال برق ...

مطالعه بیشتر 2022-10-26 16:22:10
علت داغ‌ شدن بدنه و دیواره های یخچال

علت داغ‌ شدن بدنه و دیواره های یخچال

یخچال یکی از اصلی‌ترین وسایل آشپزخانه است. عملکرد درست این وسیله‌ی کاربردی در آشپزخانه مهم است. ممکن است مواقعی پیش بیاید که درباره ع...

مطالعه بیشتر 2023-03-15 12:12:25
راهنمای یخچال سامسونگ

راهنمای یخچال سامسونگ

اگر یخچال خانه‌تان را به تازگی خریداری کرده‌اید، اولین کاری که باید انجام دهید، مطالعه دفترچه راهنمای آن است. این کار باعث می‌شود ب...

مطالعه بیشتر 2022-10-03 15:47:51
تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از به‌روزترین وسایل آشپزخانه است. این وسیله کار شستن ظرف‌ها را آسان‌تر می‌کند. کافی است قبل از خواب، ظرف‌های ...

مطالعه بیشتر 2022-10-23 22:39:50
راهنمای استفاده از یخچال فریجیدر

راهنمای استفاده از یخچال فریجیدر

  یخچال فریجیدر، یکی از انواع برند یخچال امریکایی با کیفیت در بازار است. آشنایی با نحوه استفاده و ویژگی‌های دیگر این یخچال به استفا...

مطالعه بیشتر 2022-09-18 20:16:53
نشتی آب یخچال را چگونه برطرف کنیم؟

نشتی آب یخچال را چگونه برطرف کنیم؟

یخچال در دسته لوازم خانگی پرمصرف قرار دارد به همین دلیل بسیار زود دچار استهلاک و در نتیجه خرابی می‌شود. یکی از مشکلاتی که در تمامی یخچال&...

مطالعه بیشتر 2022-09-18 17:11:24
ترفندهای مهم افزایش طول عمر یخچال

ترفندهای مهم افزایش طول عمر یخچال

سال‌ها پیش اجداد ما برای نگهداری موادغذایی از سرداب استفاده می‌کردند. سرداب موادغذایی را سالم نگه‌می‌داشت. با گذشت زمان و پیشرفت...

مطالعه بیشتر 2022-09-18 16:50:55
علت جمع شدن آب در کف یخچال

علت جمع شدن آب در کف یخچال

یخچال در دسته لوازم خانگی ضروری و الزامی هر خانه‌ای جای دارد. به همین دلیل بروز کوچکترین مشکلی در عملکرد آن می‌تواند منجر به مختل شدن ...

مطالعه بیشتر 2022-09-13 17:00:45
برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

ماشین لباس‌شویی‌های مختلف، برنامه و گزینه‌های گوناگونی دارند. هرکدام از این دکمه‌ها یا برنامه‌های شستشو، دارای کاربرد خاصی ه...

مطالعه بیشتر 2022-09-08 15:27:11
بهترین زمان برای تعویض فیلتر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

بهترین زمان برای تعویض فیلتر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

فیلتر یک وسیله مفید برای یخچال‌های امروزی است. یکی از انواع یخچال‌های پرفروش در ایران، یخچال جنرال‌الکتریک است. فیلتر یخچال سایدبا...

مطالعه بیشتر 2022-12-15 01:58:31
علت تیک تیک یخچال جنرال الکتریک

علت تیک تیک یخچال جنرال الکتریک

یخچال‌ها یکی از لوازم برقی آشپزخانه هستند که تنوع مشکلات آنها، بسیار زیاد است؛ از طرف دیگر، بسیاری از مردم برخی از نشانه‌های این مشکل...

مطالعه بیشتر 2022-08-31 17:56:27
علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال ساید جنرال الکتریک

علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال ساید جنرال الکتریک

یخچال و فریزر به عنوان دو مورد از اساسی‌ترین لوازم آشپزخانه به حساب می‌آیند. در واقع نگهداری از مواد غذایی بدون استفاده از یخچال، غیر...

مطالعه بیشتر 2023-03-10 17:39:33
سنسور یخچال و روش تست و تعویض آن

سنسور یخچال و روش تست و تعویض آن

ی این سنسورها با فعالیت خود روی دما و عملکرد یخچال اثر می‌گذارند. برای آشنایی با سنسور یخچال و نحوه انجام تست سلامت روی آن‌ها، این مطل...

مطالعه بیشتر 2022-08-13 23:10:45
علائم و علت خرابی ترموستات یخچال فریزر

علائم و علت خرابی ترموستات یخچال فریزر

ترموستات یکی از قطعات بسیار مهم و کاربردی یخچال است. برای تنظیم درجه و دمای مناسب یخچال باید ترموستات سالم باشد. مواردی نظیر خاموش و روشن ش...

مطالعه بیشتر 2022-12-15 02:02:55
مهم‌ترین خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

مهم‌ترین خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

  ماشین ظرفشویی از مدرن‌ترین و کارآمدترین لوازم‌خانگی به شمار می‌رود. برند سامسونگ با تولید برترین و باکیفیت‌ترین لوازم&zwnj...

مطالعه بیشتر 2022-08-03 21:35:15
سیسیتم دیفراست یخچال چیست؟

سیسیتم دیفراست یخچال چیست؟

یکی از بارزترین مشکلاتی که برای یخچال‌ها ایجاد می‌شود، برفک و یخ‌زدن قسمت‌های مختلف یخچال است. برفک زدن در ابتدا یک مشکل ساده به ...

مطالعه بیشتر 2022-08-20 15:43:55
علت خاموش نشدن موتور یخچال چیست؟

علت خاموش نشدن موتور یخچال چیست؟

  در این مقاله قصد داریم علت خاموش نشدن موتور یخچال را بررسی کنیم‌. از آنجایی که این موضوع بسیار شایع است؛ راه‌حل‌هایی برای رف...

مطالعه بیشتر 2022-08-08 02:35:49
خرابی ‌های ماشین لباسشویی سامسونگ

خرابی ‌های ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از بهترین و پرکاربردترین لوازم خانگی در هر خانه‌ای است که شستشوی لباس‌ها را بسیار راحت‌تر کرده است. خرابی دستگا...

مطالعه بیشتر 2022-06-24 17:47:31
نکاتی که هنگام تعمیر لوازم خانگی باید به آن توجه کنید

نکاتی که هنگام تعمیر لوازم خانگی باید به آن توجه کنید

یکی از دغدغه های اساسی افراد تعمیر لوازم خانگی است. اما آیا می دانید که در هنگام تعمیر لوازم خانگی چه نگرانی هایی وجود دارد؟ برای تعمیر صحی...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 15:07:42
مزایای تعمیر لوازم خانگی در مقابل تعویض آن

مزایای تعمیر لوازم خانگی در مقابل تعویض آن

مزایای تعمیر لوازم خانگی در مقابل تعویض آن به‌منظور تهیه لوازم‌خانگی اکثر مردم به زیبایی، برند و فضای محصول و شکل ظاهری آن توجه کرد...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 15:07:00
راهنمای نصب انواع لوازم خانگی ( انتخاب محل مناسب)

راهنمای نصب انواع لوازم خانگی ( انتخاب محل مناسب)

پس از عبور از دغدغه های مربوط به خرید لوازم خانگی، اولین نکته ای که اهمیت پیدا می کند، نصب و راه اندازی وسیله است. شاید برای شما این سوال پی...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 15:06:12
راهنمای خرید لوازم خانگی از بانه

راهنمای خرید لوازم خانگی از بانه

شاید نام شهر بانه تا به حال به گوش شما هم رسیده باشد. این شهر معروف به مکانی است که می توان لوازم خانگی برند های معروف، با کیفیت خوب را با قی...

مطالعه بیشتر 2022-12-15 02:00:53
استفاده از قطعات اصل در تعمیر لوازم خانگی چقدر اهمیت دارد؟

استفاده از قطعات اصل در تعمیر لوازم خانگی چقدر اهمیت دارد؟

لوازم‌خانگی جدید بسیار پیچیده تر از نسل­های قدیمی لوازم‌خانگی است و نمی­توان برای تعمیر آن­ها با یک پیچ گوشتی ساده لوازم‌خان...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 15:01:17
علت صدای زیاد یخچال چیست؟

علت صدای زیاد یخچال چیست؟

صدای زیاد یخچال از جمله موارد آزار دهنده خانه است که آرامش خاطر را از اهالی خانه سلب می­کند. علل بروز صدای آزاردهنده و زیاد یخچال متنوع ا...

مطالعه بیشتر 2023-03-10 18:16:45
علت یخ زدن لوله پشت یخچال چیست؟

علت یخ زدن لوله پشت یخچال چیست؟

یخچال‌ها یکی از مهم‌ترین لوازم موجود در خانه هستند. درحقیقت یخچال مهم‌ترین بخش آشپزخانه محسوب می‌شود. وسیله ای که به دلیل استف...

مطالعه بیشتر 2022-07-24 21:54:53
علت بوی بد آبسردکن یخچال و رفع آن

علت بوی بد آبسردکن یخچال و رفع آن

بوی بد آب سردکن یخچال، در زمان تشنگی و آشامیدن آب، احساس ناخوشایند و عذاب آوری به همراه دارد. اگر تا به حال در زمان نوشیدن آب از آبسردکن یخچ...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:58:51
شارژ گاز یخچال چگونه است؟

شارژ گاز یخچال چگونه است؟

گاز یخچال سیالی است که عملیات خنک سازی یخچال را بر عهده دارد. فرایند خنک سازی یخچال به این صورت است که مبرد یا همان گاز یخچال به‌صورت گاز...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:58:02
دلایل داغ شدن موتور یخچال چیست؟

دلایل داغ شدن موتور یخچال چیست؟

یخچال از مهم­ترین لوازم برقی داخل آشپزخانه است که اگر دچار خرابی شود، علاوه بر اینکه مواد غذایی موجود در آن فاسد خواهد شد، هزینه بالایی ...

مطالعه بیشتر 2023-03-15 12:47:08
علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی چیست؟

علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی چیست؟

در دوره ای که اکثر لوازم خانگی برقی هستند، تا در وقت کاربران صرفه جویی کرده و انرژی کمتری برای انجام کارهای روزمره از آنها بگیرند، شما در م...

مطالعه بیشتر 2021-11-27 13:28:34
چرا ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند؟

چرا ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند؟

برای وسایلی که در خانه استفاده ی فراوانی از آن ها می شود، ممکن است مشکلات مختلفی پیش بیاید، لباس شویی ها از این دسته لوازم خانگی هستند که د...

مطالعه بیشتر 2021-11-27 13:29:38
چرا آب از ماشین لباسشویی نشت میکند؟

چرا آب از ماشین لباسشویی نشت میکند؟

اگر به تازگی اقدام به خرید ماشین لباسشویی کرده باشید، حتما می دانید که این وسیله معمولا قیمت بالایی دارد، البته با توجه به برندی که از آن خ...

مطالعه بیشتر 2021-11-27 13:26:26
چرا ماشین لباسشویی دچار لرزش و سر و صدا می شود؟

چرا ماشین لباسشویی دچار لرزش و سر و صدا می شود؟

تعمیر لباسشویی یکی از آن کار هایی است که باید توسط یک کارشناس حرفه ای انجام شود، چرا که در بسیاری از موارد پیدا کردن دلیل عیب این دستگاه آن...

مطالعه بیشتر 2021-11-27 13:27:30
علت بوی سوختگی ماشین لباسشویی چیست؟

علت بوی سوختگی ماشین لباسشویی چیست؟

لباسشویی از آن دسته لوازم خانگی است که  در خانه ی همه ی افراد استفاده می شود و تعداد دفعات استفاده از این وسیله نیز معمولا زیاد است. اول ا...

مطالعه بیشتر 2021-11-27 13:30:30
چرا درب ماشین لباسشویی باز نمی شود؟

چرا درب ماشین لباسشویی باز نمی شود؟

معمولا برای تعمیر لوازم خانگی باید از تعمیرکاران حرفه ای کمک گرفت و اهمیت این موضوع در مورد وسایلی مانند لباسشویی که هم قیمت بالایی دارند ...

مطالعه بیشتر 2021-11-27 13:24:05
علت نچرخیدن سینی ماکروفر چیست؟

علت نچرخیدن سینی ماکروفر چیست؟

ماکروفر ها یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه های لوازم خانگی هستند که روزانه از آنها برای پختن غذا های مختلف استفاده می کنند. مایکروویو ...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:34:52
علت گرم نشدن غذا در ماکروفر چیست؟

علت گرم نشدن غذا در ماکروفر چیست؟

ماکروفر ها و مایکروویو ها دو نوع دستگاه هستند که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. این دستگاه ها از دسته مهم ترین لوازم خانگی امروزه ه...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:35:18
علت سر و صدای ماکروفر چیست؟

علت سر و صدای ماکروفر چیست؟

لوازم خانگی در دنیای امروز به مهم ترین و کاربردی ترین وسایل تبدیل شده اند. بسیاری از افراد با خرید وسایل الکترونیک مختلف در خانه، کار های م...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:35:48
علت روشن نشدن لامپ ماکروفر چیست؟

علت روشن نشدن لامپ ماکروفر چیست؟

لوازم خانگی امروزه یکی از مهم ترین دسته وسایل و محصولاتی هستند که برای خانه خریداری می کنیم. این وسایل در انجام دادن بسیاری از کار های مختل...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:36:13
علت داغ شدن بیش از حد ماکروفر چیست؟

علت داغ شدن بیش از حد ماکروفر چیست؟

امروزه هر کدام از ما در خانه خود با وسایل و لوازم خانگی بسیار زیادی کار داریم که روزانه از آنها استفاده می کنیم. لوازم خانگی امروزه به مهم ت...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:36:48
علت خاموش نشدن ماکروفر چیست؟

علت خاموش نشدن ماکروفر چیست؟

امروزه لوازم خانگی مهم ترین وسایل خانه ما هستند که به آسان تر کردن زندگی ما کمک می کنند. از دسته مهمترین وسایلی که در دهه های اخیر تولید می ...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:37:15
علت خاموش شدن ماکروفر در حین کار چیست؟

علت خاموش شدن ماکروفر در حین کار چیست؟

لوازم خانگی امروزه در همه خانه ها، از دسته مهمترین وسایلی هستند که خریداری می شوند. در واقع لوازم خانگی، محصولاتی هستند که کار های بسیار ز...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:37:51
علت جرقه زدن ماکروفر چیست؟

علت جرقه زدن ماکروفر چیست؟

لوازم خانگی امروزه به مهم ترین وسایل منزل ما تبدیل شده اند. در واقع امروزه دستگاه ها و ماشین های مختلف زیادی طراحی و تولید شده اند تا در خان...

مطالعه بیشتر 2021-11-18 23:38:24
چگونه کندانسور یخچال را تمیز کنیم؟

چگونه کندانسور یخچال را تمیز کنیم؟

کندانسور یخچال وظیفه دارد که گاز در حال گردش را خنک کند. این بخش یخچال که برخی به آن رادیاتور یخچال نیز می‌گویند، در قسمت پشتی یخچال قرار...

مطالعه بیشتر 2023-03-14 19:33:36
علت خاموش بودن یخچال فریزر بلومبرگ

علت خاموش بودن یخچال فریزر بلومبرگ

امروزه وسایل الکترونیک و لوازم خانگی، اهمیت زیادی در منازل دارند و از خرید های مهمی هستند که در هر خانه ای انجام می شوند. لوازم خانگی از مح...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:54:54
علت نشت آب از یخچال

علت نشت آب از یخچال

امروزه لوازم خانگی از دسته مهمترین وسایلی هستند که توسط افراد برای خانه خریداری می شوند. لوازم خانگی مختلفی وجود دارند که هر کدام برای انج...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:53:42
علت سخت بازشدن درب یخچال

علت سخت بازشدن درب یخچال

یخچال نیز مانند هر وسیله برقی دیگری به‌مرورزمان و در اثر استهلاک و موارد دیگر دچار اشکال خواهد شد ولی به دلیل اینکه مواد غذایی یخچال با ...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:52:35
دستگاه تصفیه آب خانگی؛ رویا یا واقعیت؟!

دستگاه تصفیه آب خانگی؛ رویا یا واقعیت؟!

دستگاه تصفیه آب خانگی؛ رویا یا واقعیت؟! در روزگاران گذشته که آب شرب از چشمه و یا رودها تهیه می‌شد هیچکس حتی فکرش را نمی‌کرد که ممکن ...

مطالعه بیشتر 2021-11-13 19:34:58
اساس کار دستگاه تصفیه آب خانگی را بشناسید!

اساس کار دستگاه تصفیه آب خانگی را بشناسید!

دستگاه تصفیه آب خانگی به چندین بخش تقسیم‌بندی و مدل‌ها و گونه‌های مختلفی دارد ولی پرفروش‌ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ...

مطالعه بیشتر 2021-11-13 18:22:43
علت خاموش بودن ساید بای ساید دوو

علت خاموش بودن ساید بای ساید دوو

همانطور که گفته شد، یکی از مشکلاتی که برای ساید بای ساید ها یا انواع دیگر یخچال ها به وجود می آید این است که یخچال به یکباره خاموش می شود یا ...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:50:02
علت خاموش شدن ساید بای ساید بکو

علت خاموش شدن ساید بای ساید بکو

علت خاموش شدن ساید بای ساید بکو همانطور که گفته شد یکی از انواع مشکلات رایجی که ممکن است برای بسیاری از یخچال های ساید بای ساید بکو یا ان...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:48:35
علت برفک زدن یخچال چیست؟

علت برفک زدن یخچال چیست؟

احتمالاً برای شما پیش‌آمده است که شاهد یخ‌زدن و برفک زدن یخچال و فریزر خود باشید. این مشکل می‌تواند برای تمام سبزی‌ها، گوشت‌ها...

مطالعه بیشتر 2022-08-27 21:01:03
چه دمایی برای یخچال مناسب است؟

چه دمایی برای یخچال مناسب است؟

یخچال یکی از مهم ترین انواع لوازم خانگی است که مواد غذایی را در آن نگه می داریم. بسیاری از مواد غذایی هستند که نیاز داریم آنها را خنک نگه دا...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:44:06
علت روشن نشدن موتور یخچال

علت روشن نشدن موتور یخچال

دلایل و راه‌حل‌های زیادی برای روشن نشدن موتور یخچال و رفع آن وجود دارد. یخچال یک وسیله الکتریکی پیچیده است. برای تشخیص علت روشن نشدن م...

مطالعه بیشتر 2023-03-15 12:04:45
علت کار نکردن یخساز یخچال

علت کار نکردن یخساز یخچال

  علت کار نکردن یخساز یخچال چیست و چگونه آن را برطرف کنیم؟   ما در این مطلب قصد داریم تا به شما اطلاعاتی در خصوص یخچال ها، نحوه ک...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:32:38
تعمیر فیلتر یخچال ساید بای ساید برندهای آمریکایی

تعمیر فیلتر یخچال ساید بای ساید برندهای آمریکایی

  آموزش تعویض فیلتر یخچال آمریکایی در این مقاله با آموزش تعویض فیلتر یخچال آمریکایی در خدمت شما عزیزان هستیم. مطالب کاربردی را در ا...

مطالعه بیشتر 2023-03-10 19:42:01
علت بسته نشدن درب یخچال و روش های تعمیر آن چیست؟

علت بسته نشدن درب یخچال و روش های تعمیر آن چیست؟

در این مقاله قصد داریم در مورد یخچال‌ها، خرابی‌ها و روش‌های تعمیر آن‌ها توضیح دهیم و پس از آن شرکتی معتبر را به شما عزیزان معرفی ک...

مطالعه بیشتر 2023-03-15 12:50:45
راهنمای خرید یخچال ساید بای ساید

راهنمای خرید یخچال ساید بای ساید

  مشخصات یخچال ساید بای ساید اگر بخواهیم گزینه مناسبی برای خرید یخچال به شما پیشنهاد دهیم, قطعا از سری یخچال­ های محبوب و پر فروش س...

مطالعه بیشتر 2023-03-10 19:44:59
دلایل یخ نزدن فریزر و سرد نکردن یخچال

دلایل یخ نزدن فریزر و سرد نکردن یخچال

مشکل سرد نکردن و یخ نزدن یخچال و فریزر یخچال و فریزر، مهم‌ترین بخش در آشپزخانه محسوب می‌شوند. در طول زمان و به دلایل مختلفی مانند عد...

مطالعه بیشتر 2023-02-08 16:15:54
دلایل کار نکردن آبسرد کن یخچال

دلایل کار نکردن آبسرد کن یخچال

علت کار نکردن آبسرد کن یخچال  زمانی که به بازار و فروشگاه­های لوازم خانگی برویم, اگر از هر فروشنده­ای برای خرید یخچال بپرسیم, پیشن...

مطالعه بیشتر 2023-03-10 19:16:52
نکات کلیدی برای خرید تلویزیون سه بعدی

نکات کلیدی برای خرید تلویزیون سه بعدی

  مهمترین نکات کلیدی برای خرید تلویزیون سه بعدی اگر اهل فیلم دیدن باشید، قطعاً با نظر ما مبنی بر استفاده از تلویزیون‌های سه بعدی ...

مطالعه بیشتر 2021-11-14 00:59:30
افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

لباسشویی از جمله دستگاه‌های پرکاربرد در منازل است که تقریباً می‌توان گفت که حداقل هر یک روز در میان مورد استفاده قرار می‌گیرد. چنین...

مطالعه بیشتر 2023-03-23 13:13:51
راهنمای خرید بهترین ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید بهترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی از جمله دستگاه‌های پرکابرد در آشپزخانه است که اگر خانم‌های خانه قصد دارند از آن استفاده کنند، در وهله‌ی اول باید نوع ...

مطالعه بیشتر 2023-03-23 13:15:56
طرز استفاده از بخار شور

طرز استفاده از بخار شور

    بخار شوی‌، وسیله یا دستگاهی است که از بخار برای خشک کردن، تمیز  و ضدعفونی کردن سریع سطوح استفاده می‌کند. بخار کثیفی،...

مطالعه بیشتر 2022-08-08 03:07:54
آشنایی با غذاساز و کابردهاش

آشنایی با غذاساز و کابردهاش

  کاربردهای دستگاه غذاساز از جمله وسایل برقی آشپزخانه که در میان کدبانوهای منزل بسیار پرطرفدار است، دستگاه غذاساز نام دارد که با ب...

مطالعه بیشتر 2021-11-14 00:59:31
عوارض دستگاه های غیر استاندارد تصفیه هوا

عوارض دستگاه های غیر استاندارد تصفیه هوا

  عوارض دستگاه‌های غیر استاندارد تصفیه هوا امروزه با توجه به افزایش آلاینده‌های محیط زیست باید مراقبت‌های بیشتری را برای سا...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:02:25
طرز تهیه انواع کیک و شیرینی با ساندویج ساز

طرز تهیه انواع کیک و شیرینی با ساندویج ساز

  طرز تهیه انواع شیرینی با ساندویچ ساز یکی از لوازم خانگی نسبتاً ضروری که برای تهیه انواع شیرینی یا ساندویچ برای کدبانوهای منزل در ...

مطالعه بیشتر 2021-11-14 00:59:31
روش های تمیز کردن اجاق گاز

روش های تمیز کردن اجاق گاز

  روش های تمیز کردن اجاق گاز مبله تمیز کردن لوازم آشپزی یکی از ضروریاتی است که هر کدبانو باید به آن توجه خاصی داشته باشد. شاید هم فکر ...

مطالعه بیشتر 2021-11-14 00:59:31
راهنمای خرید هود آشپزخانه

راهنمای خرید هود آشپزخانه

  راهنمای جامع خرید هود آشپزخانه از جمله وسایل مهمی که باید در هر آشپزخانه‌ای باشد، هود است که برای انتخاب بهترین آن می‌بایست ب...

مطالعه بیشتر 2021-11-14 00:59:31
جاروبرقی چی بخریم؟ پاکت دار یا بدون پاکت؟

جاروبرقی چی بخریم؟ پاکت دار یا بدون پاکت؟

  جاروبرقی چی بخریم؟ پاکت دار یا بدون پاکت؟ از جمله لوازم خانگی پرمصرف در منزل جاروبرقی است که در انواع مختلف در بازار به فروش می‌...

مطالعه بیشتر 2021-11-14 00:59:31
اجاق گاز صفحه‌ای بخریم یا اجاق گاز مبله؟

اجاق گاز صفحه‌ای بخریم یا اجاق گاز مبله؟

  اجاق گاز صفحه‌ای بخریم یا اجاق گاز مبله؟ این سوالات جزو رایج‌ترین سؤالاتی است که هنگام خرید لوازم آشپزخونه ایجاد می‌شود‌....

مطالعه بیشتر 2022-07-24 21:27:57
راه های تشخیص تلویزیون تقلبی و قاچاق در بازار

راه های تشخیص تلویزیون تقلبی و قاچاق در بازار

به منظور خرید انواع لوازم خانگی اصل در درجه اول باید به فروشگاه‌های مجاز مراجعه کرد تا بتوان با خیال راحت محصولات دلخواه را خریداری نمو...

مطالعه بیشتر 2021-11-14 00:59:31
علت سر و صدا و بوق زیاد یخچال چیست؟!

علت سر و صدا و بوق زیاد یخچال چیست؟!

  از جمله مشکلاتی که ممکن است وسایلی مانند یخچال را درگیر کند، سر و صدای زیاد آنهاست که طبیعتاً رخ دادن چنین مسئله‌ای باید به سرعت ب...

مطالعه بیشتر 2023-03-15 12:00:40
نکات مهم و ضروری قبل از خرید انواع لوازم خانگی

نکات مهم و ضروری قبل از خرید انواع لوازم خانگی

  خرید لوازم خانگی موضوعی است که از حساسیت‌های زیادی برخوردار بوده و هر شخص برای تهیه هر کدام از لوازم دلخواه خانگی باید موارد زیاد...

مطالعه بیشتر 2021-12-08 14:09:00
آیا یخچال ساید نیاز به محافظ برق دارد؟

آیا یخچال ساید نیاز به محافظ برق دارد؟

  در این مقاله قصد داریم تا در مورد محافظ برق یخچال صحبت کنیم. زمانی که صحبت از محافظ و یا محافظت می شود. شاید در بیشتر موارد فکر و تصورم...

مطالعه بیشتر 2023-03-11 14:25:32
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید