دانستنیهایی درباره اتو بخار ایستاده

دانستنیهایی درباره اتو بخار ایستاده

 

آیا اتو بخار ایستاده خوبه؟

اتو یکی از لوازم خانگی است که به کرات از آن استفاده می‌شود. پر واضح است که اگر انتخاب یک اتو، حال از هر نوع؛ با دقت مناسبی انجام شود، می‌تواند تا مدت‌ها بدون کمترین مشکل، کار کند و نیازهایتان را برآورده سازد. اما اگر نمی‌دانید که از چه نوع اتو استفاده کنید ما در این مقاله یک پیشنهاد ویژه به شما خواهیم داد. همانطور که می‌دانید اگر سری به بازار بزنید با انواع و اقسام اتو مواجه خواهید شد که شاید یکی از بهترین آنها اتو بخار ایستاده باشد. حال چرا صفت بهترین را برای این مدل از اتو بکار برده‌ایم؟ در ادامه به دلایل‌مان خواهیم پرداخت.

 

درباره‌ی اتو بخار ایستاده

اتو بخارهای ایستاده دارای قدرت زیادی هستند، به همین دلیل اگر به صورت مرتب نیاز به اتوکشی لباس دارید، این گزینه می‌تواند انتخاب فوق العاده‌ای برایتان باشد. همچنین در نظر داشته باشید بخاری که از این اتو جریان دارد، نه تنها به آسانی می‌تواند چین و چروک لباس را از بین ببرد بلکه توانایی حذف بوهای بد را نیز داراست. ضمناً قابلیت پاکسازی هر گونه باکتری نیز در دستور کار این اتو بخار است. پر واضح است که نحوه‌ی کارآیی اتو بخار ایستاده برخلاف اتوهای معمولی با بکارگیری از بخار بوده و دیگر خبری از صفحه‌های داغ برای اتو کردن نخواهد بود.

 

نحوه استفاده از اتو بخار ایستاده

برای آنکه بتوانید از تمامی قابلیت‌های این نوع از اتو به نحو احسنت استفاده کنید، توصیه می‌کنیم موارد زیر را حتماً در نظر داشته باشید:
پیش از شروع کردن اتو، یادتان باشد که آب باید به بخار تبدیل شده باشد. دقت کنید که اگر آب در اتو باقی مانده باشد، امکان پاشش و ایجاد لک بر روی لباس وجود دارد. حتی توصیه می‌کنیم برای بار اول بر روی یک پارچه اتو را تست کنید تا آماده بودن اتو بخار ایستاده برایتان روشن شده باشد.
برای اینکه لباس‌های مدنظرتان را اتو کنید، سری اتو بخار ایستاده را به آرامی روی لباس‌ها حرکت کنید. با این کار بخار به تمامی بخش‌های لباس نفوذ کرده و کار رفع چین و چروک به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. دقت کنید که اگر قصد اتو کشیدن لباس‌های ابریشمی را دارید، بهتر است که از پشت پارچه این کار را انجام دهید.
نازل اتو بخار ایستاده را در هنگام کار به صورت زاویه‌دار در نظر بگیرید. این عمل لباس‌ها را از خیس شدن در امان می‌دارد.

 

ویژگی‌های یک اتو بخار ایستاده مناسب

برای آنکه بتوانید یک اتو بخار ایستاده قدرتمند را خریداری کنید باید به موارد مختلفی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت دقت کنید:
در درجه اول قدرت بخار یک اتو بخار ایستاده را در نظر بگیرید. در واقع هر چه قدرت دستگاه بیشتر باشد، داغ کردن آن کاهش می‌یابد. به صورت تقریبی قدرت اتو بخارهای ایستاده را چیزی بین 100 تا 2000 وات است.
بعد از قدرت، باید به حجم بخاری که از سر اتو بخار ایستاده خارج می‌شود دقت کرد. این موضوع حتی در قیمت این محصول نقش موثر خواهد داشت. به طور معمول حجم بخار خروجی از اتو بین 30 تا 100 گرم در دقیقه خواهد بود.
اندازه‌ی مخزن آب اتو بخار ایستاده از دیگر مواردی است که باید در هنگام خرید آن توجه شود. پر واضح است که هر چه این مخزن بزرگتر باشد، مدت زمانی که می‌تواند کار کند نیز افزایش می‌یابد.
راه‌های افزایش عمر اتو بخار ایستاده
زمانی که از یک اتو بخار ایستاده استفاده می‌شود، در آخر کار باید آن را تمیز کرد. برای اولین مرحله بهتر است که مخزن اتو با استفاده از آب مقطر پر شود و آب اضافی نیز کاملاً تخلیه شده تا ایجاد رسوب نکند. می‌توانید برای جرم‌گیری اتو بخار ایستاده از سرکه و آب استفاده کنید تا کاملاً تمیز شود. البته بکارگیری از خمیر دندان نیز می‌توان رسوبات جمع شدن در اتو را به طور کامل رفع کند. با این حال در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان در نحوه‌ی تمیز کردن اتو بخار ایستاده زیاده‌روی نکنید چرا که امکان رساندن آسیب به آن وجود خواهد داشت.
توصیه می‌کنیم که برای خرید این وسیله مدرن به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید و قبل از خرید نیز چندین مدل از برندهای مختلف را بررسی کنید تا هم قیمت‌های حداقلی این وسیله دست‌تان بیاید و هم بتوانید یک خرید موفق‌تر داشته باشید.
 
 
اگر دستگاهتان با مشکلی مواجه شد، متخصصان مجرب شرکت مدرن تکنیک با تعمیرکاران کارآزموده در خدمت شما هستند.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید