تعمیر و سرویس یخچال بوش

امتیاز : ۴.۹
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بوش

 

یخچال بوش ساخت کجاست؟

یخچال بوش در کشور آلمان ساخته می‌شود. در سال 1901 اولین کارخانه آن در شهر اشتوتگارت راه‌اندازی شد و درسال 1910 کارخانه فوئرباخ در کنار اولین کارخانه، به فعالیت تولید لوازم خانگی پرداخت. طی مدت کوتاهی با فروش در دو شعبه، به یک هلدینگ تجاری بزرگ لوازم خانگی منزل در کشور آلمان تبدیل شد و در سال 1917، صادرات به سایر کشورها را آغاز کرد. به دلیل استقبال زیاد مشتریان، با فعالیت 4 کارخانه اصلی در کشورهای آلمان، ترکیه، چین و مالزی، تولیدات خود را افزایش داد و در حال حاضر به  یکی از 3 برند مطرح لوازم خانگی خارجی در بین خریداران تبدیل شده است.

یخچال بوش در هر4 کشور با یک نقشه و یک درجه کیفیتی تولید می‌شود. دلیل انتخاب این کشورها، پایین بودن هزینه کارگر در آنها است. خط تولید یخچال در کارخانه با نیروهای نخبه و مخترعی هدایت می‌شود که در سیستم یخچال از امکانات پیشرفته استفاده می‌کنند.

امکانات پیشرفته در خط تولید یخچال بوش

طراحی زیبا و جادار، رنگ‌بندی سفید و سیلور، سیستم خنک‌کننده برای حفظ طراوت و شادابی موادغذایی، محفظه که تا 3 برابر شادابی و طراوت مواد غذایی را حفظ می‌کند، فناوری جهت جلوگیری از برفک و یخ‌زدگی، تکنولوژی کمک به انرژی کمپرسور در زمان قرار دادن مواد غذایی گرم در فضای داخلی یخچال، فناوری برای انجماد سریع، امکانی برای تنظیم کردن دمای داخلی بر اساس دمای بیرونی یخچال  و... 

برای تشخیص یخچال بوش اصل آلمان می‌توانید به سایت مرکزی شرکت سازنده سر بزنید و با بررسی دقیق نمونه اصلی از خرید یخچال تقلبی جلوگیری کنید. با توجه به تاریخچه بالا، وقتی نیاز به تعمیر یخچال بوش دارید باید به مرکز تعمیرات مخصوص آن یعنی تعمیرگاه مجاز یخچال بوش مراجعه کنید.

تعمیرگاه رسمی یخچال بوش

تعمیرگاه یخچال بوش، مرکزی است که تعمیر یخچال بوش به صورت خاص و تخصصی را انجام می‌دهد. یخچال‌های شرکت تولیدی از امکانات و فناوری‌های زیادی در سیستم داخلی و خارجی خود برخوردار هستند و با توجه به گران شدن ارز، هزینه زیادی برای خرید آن صرف می‌شود، بنابراین وقتی خراب می‌شود باید در تعمیرگاه مخصوص خود تعمیر شود. تعمیرگاه رسمی یخچال بوش با  مجوز داخلی و قرارداد خارجی با شرکت سازنده در زمینه تعمیرات تخصصی و نصب قطعات اصلی در حال فعالیت است. با رسمی بودن تعمیرگاه هیچ مراجعه کننده‌ای دغدغه هزینه بالا تعمیرات لوازم خانگی خارجی را ندارد زیرا قیمت مصوب و طبق نرخنامه اتحادیه را پرداخت می‌کند

تعمیرگاه مجاز با تیم فنی و آموزش دیده، تخصصی‌ترین خدمات تعمیر یخچال بوش از حمل و نقل تا نصب، سرویس‌کاری و عیب‌یابی را در سطح شهر تهران و حومه  ارائه می‌دهد. دوره‌های آموزش تیم فنی، هر ماه توسط کادر تحقیقاتی مرکز به صورت مداوم برگزار می‌شود. حساسیت نصب و تعمیر یخچال بوش طبق استاندارهای سازگار با دستگاه، توسط تعمیرکاران تیم فنی به صورت تخصصی در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شود. آشنایی با قطعات یخچال از آموزش‌های اصلی می‌باشد که به صورت عملی برای تعمیرکاران تدریس می‌شود. با آموزش ویژه آزمون و خطای برد یخچال، تکنسین حرفه‌ای تعمیرگاه، تعمیر برد یخچال بوش را در کوتاه‌ترین زمان انجام داده و به صورت تخصصی عیب‌یابی می‌کند.

تعمیر یخچال خارجی باید توسط متخصصین این دستگاه انجام شود زیرا با تعمیرات غیرتخصصی صدمات شدیدی به محصول وارد می‌شود و این امر هزینه زیای به مشتریان وارد می‌کند. تعمیرگاه رسمی، خدمات بهینه تعمیرات در خور مشتریان ارائه داده و برای اطمینان خاطر آنها از صحت تعمیرات، دستگاه تعمیر شده یک سال گارانتی می‌شود.

قطعات اصلی یخچال بوش

عیب‌یابی قطعات اصلی یخچال بوش، باید توسط تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه مجاز آن  انجام شود. به دلیل حساسیت بالا  قطعات، از بررسی آنها توسط خودتان جلوگیری کنید. خرابی یخچال بوش علاوه بر تعمیرات تخصصی، نیازمند قطعات اصل و اورجینال می‌باشد. در غیر این صورت تعویض قطعات معیوب با قطعات تقلبی از طول عمر دستگاه کم کرده و قطعه دوباره خراب می‌شود.

در برنامه‌های آموزشی تعمیرگاه رسمی یخچال، آشنایی و بررسی اجزاء اصلی دستگاه توسط کادر آموزشی برای تعمیرکاران تدریس می‌شود. این تدریس شامل نحوه خارج کردن قطعات، نصب، راه‌اندازی و تنظیمات آنها است. نصب، سرویس و تعمیرات یخچال بوش از کارهای اصلی در زمان عیب‌یابی دستگاه می‌باشند و برای اینکه به صورت تخصصی انجام شوند، حتماً باید با قطعات اصلی دستگاه آشنا باشید. تعمیرگاه رسمی، طی قرارداد تنظیم شده با شرکت سازنده، قطعات اصلی و اورجینال یخچال بوش را دریافت می‌کند و موظّف است در زمان عیب‌یابی دستگاه مشتری، از آنها استفاده کند. قطعات اصلی تشکیل‌دهنده یخچال به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول قطعات مکانیکی یخچال و دسته دوم قطعات الکتریکی دستگاه هستند.

قطعات مکانیکی یخچال 

این اجزاء شامل کندانسور یا رادیاتور خنک کننده، کمپرسور، فیلتر، اپراتور و لوله مویی یخچال هستند.

قطعات الکتریکی دستگاه

این قطعات شامل رله اورلود ، رله استارت، ترموستات، موتور الکتریکی، سیم رابط و جعبه تقسیم، ترمودیسک، برد الکتریکی، المنت و لامپ یخچال هستند.

دستگیره، کشو، قفسه، پایه، لاستیک، ترموفیوز، فن خنک‌کننده و لاستیک دور درب از سایر قطعات دستگاه محسوب می‌شوند.

تعمیرگاه مجاز یخچال بوش در زمان خرابی دستگاه، علاوه بر تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت تولیدی را هم به عنوان یکی از شروط اصلی رفع مشکل خرابی در نظر می‌گیرد. در این صورت عمل عیب‌یابی به نحو احسن و به صورت تخصصی انجام می‌شود. رعایت این شروط زمینه‌ساز رضایتمندی مشتریان و در نهایت باعث رسیدن به هدف بزرگ مجموعه، یعنی مشتری‌مداری می‌شود.

خدمات تعمیرگاه یخچال بوش

خدمات تعمیرگاه یخچال، شامل دو قسمت مهم تعمیرات فنی و قطعات اصلی یخچال به شرح زیر است: 

تعمیرات فنی یخچال بوش در سریعترین زمان

تعمیر یخچال بوش به صورت تخصصی و فنی، از خدمات تضمینی تعمیرگاه یخچال بوش است. برنامه تعمیرات با توجه به شناسایی تکنولوژی‌های به کار رفته در یخچال‌های تولیدی شرکت انجام می‌شود. در پی مذاکرات همیشگی تیم آموزشی فنی تعمیرگاه با مشاوران بخش تولید شرکت سازنده به صورت ماهانه یا سالانه، شناخت و بررسی تکنولوژی‌ها انجام می‌شود و در کلاس‌های آموزشی تعمیرکاران استخدام شده، استفاده می‌شوند. در نتیجه تعمیرکاران متخصص به شناخت بالایی از یخچال دست پیدا می‌کنند و در کمترین زمان ممکن می‌توانند خدمات تعمیرات فنی را به صورت حرفه‌ای و مخصوص یخچال بوش انجام دهند و در نهایت تعمیرات تخصصی و فنی خود را برای مشتری ضمانت می‌کنند.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال بوش

استفاده از قطعات اصلی شرکت در زمان عیب‌یابی یکی از خدمات اساسی تعمیرگاه یخچال است. در زمان بررسی و رفع خرابی دستگاه، در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد از قطعات اصلی شرکتی استفاده می‌شود تا ضمن بالا بردن کیفیت تعمیرات، از صدمه دیدن قسمت‌های دیگر یخچال، جلوگیری شود. در انتهای این پروسه ضمانت تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی کمپانی توسط  نمایندگی بوش به مشتری تعلق می‌گیرد.

تعمیرگاه رسمی با داشتن نیم قرن سابقه درخشان، همواره تحت نظر اتحادیه فعالیت داشته و تمام هزینه‌ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت می‌کند و این قیمت‌گذاری مصوب از خدمات برجسته تعمیرگاه می‌باشد. با توجه به آگاهی مجموعه از نیاز مصرف‌کننده به یخچال، سرعت در تعمیر دستگاه و عدم امکان جابجایی، خدمات تعمیرات به‌ صورت صد در صد در مکان انتخابی مراجعه کننده انجام شده و نیازی به جابجایی دستگاه و انتقال به تعمیرگاه نیست.

یخچال بوش

ویژگی تعمیرگاه بوش

ویژگی‌های برجسته تعمیرگاه بوش برای رفاه حال مشتریان، تحقق امر رضایتمندی و مشتری‌مداری، توسط مدیریت کارآمد تعمیرگاه پایه‌ریزی شده‌اند. ویژگی تعمیرگاه یخچال بوش موضوع بسیار مهمی است که باید به اطلاع مصرف‌کنندگان  برسد تا به اهمیت آن پی برده و با خیال آسوده و اطمینان کامل به مجموعه تعمیراتی دستگاه مراجعه کنند. در زمان عیب‌یابی دستگاه با تکیه بر ویژگی تعمیرگاه بوش می‌توانید به صورت کامل مشکل خرابی را رفع کنید.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال در 24 ساعت شبانه روز از ویژگی‌های ممتازی است که نگرانی مصرف‌کننده  از خرابی دستگاه در ساعات پایانی شب را،  از بین می‌برد. به کارگیری تکنسین‌های تحصیل کرده، با تجربه و حرفه‌ای در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال بوش، ویژگی است که خیال مراجعه‌کنندگان را از عیب‌یابی تخصصی راحت می‌کند. امکان استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت سازنده یخچال در زمان تعویض قطعات معیوب دستگاه، ویژگی است که در صورت مراقبت کردن مصرف‌کننده از معیوب شدن مجدد قطعه جلوگیری می‌کند.

راه‌اندازی شعبات تعمیرگاه یخچال بوش در 4 نقطه مرکزی تهران از قابلیت‌های رفاهی  تعمیرگاه رسمی می‌باشد.  سرعت عمل بالای تعمیرکاران به دلیل نیازمندی مشتری به دستگاه، از ویژگی‌های اصلی مجموعه محسوب می‌شود. امکان تماس با تعمیرگاه و مشاوره با کارشناسان فنی مرکز، از ویژگی‌هایی است که مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرارگرفته است.

در نهایت ضمانت تمام خدمات تعمیرگاه، از قابلیت‌های منحصر به فرد مجموعه در زمینه تعمیر یخچال بوش است. خدمات‌رسانی تعیمرات و قطعات اصلی یخچال بوش در تعمیرگاه رسمی آن، محدود به تهران نیست و به صورت سراسری در کل کشور ایران این خدمات ضمانت شده ارائه می‌شوند. با توجه خدمات‌رسانی تعمیرگاه به صورت سراسری، تجربه کاری بالا در زمینه تعمیر یخچال بوش درمدرن تکنیک از ویژگی‌های اساسی مرکز به شمار می‌رود.

 

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

سوالات متداول تعمیر یخچال فریزر و ساید بوش

تعمیرگاه یخچال بوش در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی یخچال بوش، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات داری ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیر یخچال بوش و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه و خدمات در تعمیرگاه یخچال بوش، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


reza
۱۴۰۰/۰۵/۲۸

برای تعمیر یخچال خودم، زنگ زدم به شرکت و کار تعمیرات، بدون نیاز به انتقال به تعمیر گاه انجام شد از حق نگذریم تعمیرکار و کال سنتر این شرکت خیلی مودب بودن.

ساسان آقا میرجانی
۱۴۰۰/۰۷/۰۳

من زنگ زدم ازشون تعمیرکار بگیرم، خیلی سریع اومدن، کارشناسشون هم کاربلد بود، دمشون گرم

ستاره احمدی
۱۴۰۰/۰۷/۰۳

تعویض فیلتر یخچال بوش هم انجام میدید؟

ادمین
۱۴۰۰/۰۷/۰۳

بله دوست عزیز، تعویض فیلتر اصل بوش در تاریخ های مشخص و منظم توسط کارشناسان مدرن تکنیک انجام می شود.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲