بوش

تعمیر و سرویس یخچال و ساید بای ساید بوش

امتیاز : ۴.۹

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرگاه مجاز یخچال بوش

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

021-62941

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

چرا خدمات تعمیر بوش شرکت مدرن تکنیک

تماس با مدرن تکنیک

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

ویژگی تعمیرگاه بوش

ویژگی‌های برجسته تعمیرگاه بوش برای رفاه حال مشتریان، تحقق امر رضایتمندی و مشتری‌مداری، توسط مدیریت کارآمد تعمیرگاه پایه‌ریزی شده‌اند. ویژگی تعمیرگاه یخچال بوش موضوع بسیار مهمی است که باید به اطلاع مصرف‌کنندگان  برسد تا به اهمیت آن پی برده و با خیال آسوده و اطمینان کامل به مجموعه تعمیراتی دستگاه مراجعه کنند. در زمان عیب‌یابی دستگاه با تکیه بر ویژگی تعمیرگاه بوش می‌توانید به صورت کامل مشکل خرابی را رفع کنید.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال در 24 ساعت شبانه روز از ویژگی‌های ممتازی است که نگرانی مصرف‌کننده  از خرابی دستگاه در ساعات پایانی شب را،  از بین می‌برد. به کارگیری تکنسین‌های تحصیل کرده، با تجربه و حرفه‌ای در زمینه تخصصی تعمیر یخچال بوش، ویژگی است که خیال مراجعه‌کنندگان را از عیب‌یابی تخصصی راحت می‌کند. امکان استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت سازنده یخچال و ساید بای ساید در زمان تعویض قطعات معیوب دستگاه، ویژگی است که در صورت مراقبت کردن مصرف‌کننده از معیوب شدن مجدد قطعه جلوگیری می‌کند.

راه‌اندازی شعبات تعمیرگاه یخچال بوش در 4 نقطه مرکزی تهران از قابلیت‌های رفاهی  تعمیرگاه رسمی می‌باشد.  سرعت عمل بالای تعمیرکاران به دلیل نیازمندی مشتری به دستگاه، از ویژگی‌های اصلی مجموعه محسوب می‌شود. امکان تماس با تعمیرگاه و مشاوره با کارشناسان فنی مرکز، از ویژگی‌هایی است که مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرارگرفته است.

در نهایت ضمانت تمام خدمات تعمیرگاه، از قابلیت‌های منحصر به فرد مجموعه در زمینه تعمیر یخچال بوش است. خدمات‌رسانی تعیمرات و قطعات اصلی یخچال بوش در تعمیرگاه رسمی آن، محدود به تهران نیست و به صورت سراسری در کل کشور ایران این خدمات ضمانت شده ارائه می‌شوند. با توجه خدمات‌رسانی تعمیرگاه به صورت سراسری، تجربه کاری بالا در زمینه تعمیر یخچال بوش در مدرن تکنیک از ویژگی‌های اساسی مرکز به شمار می‌رود.

خدمات تعمیرگاه یخچال بوش

خدمات تعمیرگاه یخچال، شامل دو قسمت مهم تعمیرات فنی و قطعات اصلی یخچال به شرح زیر است: 

تعمیرات فنی یخچال بوش در سریعترین زمان

تعمیر یخچال بوش به صورت تخصصی و فنی، از خدمات تضمینی تعمیرگاه یخچال بوش است. برنامه تعمیرات با توجه به شناسایی تکنولوژی‌های به کار رفته در یخچال‌های تولیدی شرکت انجام می‌شود. در پی مذاکرات همیشگی تیم آموزشی فنی تعمیرگاه با مشاوران بخش تولید شرکت سازنده به صورت ماهانه یا سالانه، شناخت و بررسی تکنولوژی‌ها انجام می‌شود و در کلاس‌های آموزشی تعمیرکاران استخدام شده، استفاده می‌شوند. در نتیجه تعمیرکاران متخصص به شناخت بالایی از یخچال دست پیدا می‌کنند و در کمترین زمان ممکن می‌توانند خدمات تعمیرات فنی را به صورت حرفه‌ای و مخصوص یخچال بوش انجام دهند و در نهایت تعمیرات تخصصی و فنی خود را برای مشتری ضمانت می‌کنند.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال بوش

استفاده از قطعات اصلی شرکت در زمان عیب‌یابی یکی از خدمات اساسی تعمیرگاه تعمیر یخچال بوش است. در زمان بررسی و رفع خرابی دستگاه، در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد از قطعات اصلی شرکتی استفاده می‌شود تا ضمن بالا بردن کیفیت تعمیرات، از صدمه دیدن قسمت‌های دیگر یخچال، جلوگیری شود. در انتهای این پروسه ضمانت تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی کمپانی توسط  نمایندگی بوش به مشتری تعلق می‌گیرد.

تعمیرگاه رسمی با داشتن نیم قرن سابقه درخشان، همواره تحت نظر اتحادیه فعالیت داشته و تمام هزینه‌ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت می‌کند و این قیمت‌گذاری مصوب از خدمات برجسته تعمیرگاه می‌باشد. با توجه به آگاهی مجموعه از نیاز مصرف‌کننده به یخچال، سرعت در تعمیر دستگاه و عدم امکان جابجایی، خدمات تعمیرات به‌ صورت صد در صد در مکان انتخابی مراجعه کننده انجام شده و نیازی به جابجایی دستگاه و انتقال به تعمیرگاه نیست.

قطعات اصلی یخچال بوش

عیب‌یابی و تعویض قطعات اصلی یخچال بوش، باید توسط تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال بوش انجام شود. به دلیل حساسیت بالا  قطعات، از بررسی آنها توسط خودتان جلوگیری کنید. خرابی یخچال بوش علاوه بر تعمیرات تخصصی، نیازمند قطعات اصل و اورجینال می‌باشد. در غیر این صورت تعویض قطعات معیوب با قطعات تقلبی از طول عمر دستگاه کم کرده و قطعه دوباره خراب می‌شود.

در برنامه‌های آموزشی تعمیرگاه رسمی یخچال، آشنایی و بررسی اجزاء اصلی دستگاه توسط کادر آموزشی برای تعمیرکاران تدریس می‌شود. این تدریس شامل نحوه خارج کردن قطعات، نصب، راه‌اندازی و تنظیمات آنها است. نصب، سرویس و تعمیرات یخچال بوش از کارهای اصلی در زمان عیب‌یابی دستگاه می‌باشند و برای اینکه به صورت تخصصی انجام شوند، حتماً باید با قطعات اصلی دستگاه آشنا باشید. تعمیرگاه رسمی، طی قرارداد تنظیم شده با شرکت سازنده، قطعات اصلی و اورجینال یخچال بوش را دریافت می‌کند و موظّف است در زمان عیب‌یابی دستگاه مشتری، از آنها استفاده کند. قطعات اصلی تشکیل‌دهنده یخچال به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول قطعات مکانیکی یخچال و دسته دوم قطعات الکتریکی دستگاه هستند.

قطعات مکانیکی یخچال 

این اجزاء شامل کندانسور یا رادیاتور خنک کننده، کمپرسور، فیلتر، اپراتور و لوله مویی یخچال هستند که در صورت خرابی باید هر چه سریع تر به تعمیر یخچال بوش پرداخت تا خرابی ها بیشتر نشود.

قطعات الکتریکی دستگاه

این قطعات شامل رله اورلود ، رله استارت، ترموستات، موتور الکتریکی، سیم رابط و جعبه تقسیم، ترمودیسک، برد الکتریکی، المنت و لامپ یخچال هستند.

دستگیره، کشو، قفسه، پایه، لاستیک، ترموفیوز، فن خنک‌کننده و لاستیک دور درب از سایر قطعات دستگاه محسوب می‌شوند.

تعمیرگاه مجاز یخچال بوش در زمان خرابی دستگاه، علاوه بر تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای تعمیر یخچال بوش، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت تولیدی را هم به عنوان یکی از شروط اصلی رفع مشکل خرابی در نظر می‌گیرد. در این صورت عمل عیب‌یابی به نحو احسن و به صورت تخصصی انجام می‌شود. رعایت این شروط زمینه‌ساز رضایتمندی مشتریان و در نهایت باعث رسیدن به هدف بزرگ مجموعه، یعنی مشتری‌ مداری می‌شود.

تعمیرگاه رسمی یخچال و ساید بای ساید بوش

تعمیرگاه یخچال بوش، مرکزی است که تعمیر یخچال بوش به صورت خاص و تخصصی را انجام می‌دهد. یخچال‌های شرکت تولیدی از امکانات و فناوری‌های زیادی در سیستم داخلی و خارجی خود برخوردار هستند و با توجه به گران شدن ارز، هزینه زیادی برای خرید آن صرف می‌شود، بنابراین وقتی خراب می‌شود باید در تعمیرگاه مخصوص تعمیر یخچال بوش تعمیر شود. تعمیرگاه رسمی یخچال بوش با  مجوز داخلی و قرارداد خارجی با شرکت سازنده در زمینه تعمیرات تخصصی و نصب قطعات اصلی در حال فعالیت است. با رسمی بودن تعمیرگاه هیچ مراجعه کننده‌ای دغدغه هزینه بالا تعمیرات لوازم خانگی خارجی را ندارد زیرا قیمت مصوب و طبق نرخنامه اتحادیه را پرداخت می‌کند

تعمیرگاه مجاز با تیم فنی و آموزش دیده، تخصصی‌ترین خدمات تعمیر یخچال بوش از حمل و نقل تا نصب، سرویس‌کاری و عیب‌یابی را در سطح شهر تهران و حومه  ارائه می‌دهد. دوره‌های آموزش تیم فنی، هر ماه توسط کادر تحقیقاتی مرکز به صورت مداوم برگزار می‌شود. حساسیت نصب و تعمیر یخچال بوش طبق استاندارهای سازگار با دستگاه، توسط تعمیرکاران تیم فنی به صورت تخصصی در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شود. آشنایی با قطعات یخچال از آموزش‌های اصلی می‌باشد که به صورت عملی برای تعمیرکاران تدریس می‌شود. با آموزش ویژه آزمون و خطای برد یخچال، تکنسین حرفه‌ای تعمیرگاه، تعمیر برد یخچال بوش را در کوتاه‌ترین زمان انجام داده و به صورت تخصصی عیب‌یابی می‌کند.

تعمیر یخچال بوش باید توسط متخصصین این دستگاه انجام شود زیرا با تعمیرات غیرتخصصی صدمات شدیدی به محصول وارد می‌شود و این امر هزینه زیای به مشتریان وارد می‌کند. تعمیرگاه رسمی، خدمات بهینه تعمیرات در خور مشتریان ارائه داده و برای اطمینان خاطر آنها از صحت تعمیرات، تعمیر یخچال بوش یک سال گارانتی می‌شود.

امکانات پیشرفته در خط تولید یخچال و ساید بای ساید بوش

طراحی زیبا و جادار، رنگ‌بندی سفید و سیلور، سیستم خنک‌کننده برای حفظ طراوت و شادابی موادغذایی، محفظه که تا 3 برابر شادابی و طراوت مواد غذایی را حفظ می‌کند، فناوری جهت جلوگیری از برفک و یخ‌زدگی، تکنولوژی کمک به انرژی کمپرسور در زمان قرار دادن مواد غذایی گرم در فضای داخلی یخچال، فناوری برای انجماد سریع، امکانی برای تنظیم کردن دمای داخلی بر اساس دمای بیرونی یخچال و ساید بای ساید  و... 

برای تشخیص یخچال بوش اصل آلمان می‌توانید به سایت مرکزی شرکت سازنده سر بزنید و با بررسی دقیق نمونه اصلی از خرید یخچال تقلبی جلوگیری کنید. با توجه به تاریخچه بالا، وقتی نیاز به تعمیر یخچال بوش دارید باید به مرکز تعمیرات مخصوص آن یعنی تعمیرگاه مجاز یخچال بوش مراجعه کنید.

یخچال بوش ساخت کجاست؟

یخچال بوش در کشور آلمان ساخته می‌شود. در سال 1901 اولین کارخانه آن در شهر اشتوتگارت راه‌اندازی شد و درسال 1910 کارخانه فوئرباخ در کنار اولین کارخانه، به فعالیت تولید لوازم خانگی پرداخت. طی مدت کوتاهی با فروش در دو شعبه، به یک هلدینگ تجاری بزرگ لوازم خانگی منزل در کشور آلمان تبدیل شد و در سال 1917، صادرات به سایر کشورها را آغاز کرد. به دلیل استقبال زیاد مشتریان، با فعالیت 4 کارخانه اصلی در کشورهای آلمان، ترکیه، چین و مالزی، تولیدات خود را افزایش داد و در حال حاضر به  یکی از 3 برند مطرح لوازم خانگی خارجی در بین خریداران تبدیل شده است.

یخچال بوش در هر4 کشور با یک نقشه و یک درجه کیفیتی تولید می‌شود. دلیل انتخاب این کشورها، پایین بودن هزینه کارگر در آنها است. خط تولید یخچال در کارخانه با نیروهای نخبه و مخترعی هدایت می‌شود که در سیستم یخچال از امکانات پیشرفته استفاده می‌کنند این یخچال ها رد این بسیار گران قیمت می باشند و باید برای تعمیر یخچال بوش و سرویس ان به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کرد.

سایر برند های مرتبط


سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال فریزر بوش

تعمیرگاه یخچال بوش در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی یخچال بوش، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات داری ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیر یخچال بوش و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه و خدمات در تعمیرگاه یخچال بوش، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشند.

تعمیرگاه بوش

تولیدات مرکزی شرکت بوش در کشور آلمان با به کارگیری سیستم پیشرفته طراحی و مدیریت قوی در بازار لوازم خانگی، جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است به گونه‌ای که در سطح جهان و ایران اقدامات لازم برای فروش لوازم خانگی را فراهم کرده است. در همین راستا و برای رفاه حال مصرف‌کنندگان این برند، تعمیرگاه بوش راه‌اندازی شده است. وقتی سخن از نام تعمیرگاه بوش به میان می‌آید به این نکته توجه کنید که به صورت کلی تعمیرگاه بوش که برند خارجی است ، در مقابل خریداران محصولات این برند، پیگیری نیاز آنها، قبل و بعد از خرید می‌باشد. در این زمینه هدف اصلی تعمیرگاه بوش، رفع نیاز مشتریان بعد از خرید می‌باشد که شامل: تعمیرات لوازم خانگی بوش و فروش قطعات اصلی و اورجینال این برند می‌باشد

شماره تعمیرگاه بوش

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

تعمیر لوازم خانگی بوش

تعمیرگاه بوش در ایران

 در پیگیری‌های بعد از خرید، تعمیرگاه بوش وظیفه رفع مشکلات احتمالی محصولات این برند را بر عهده دارد. به این شکل که در صورت استفاده نادرست مصرف‌کنندگان، استفاده طولانی مدت یا بروز هر نوع مشکل و خرابی در محصولات این برند، تعمیرگاه بوش از طریق تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی خود، مسئولیت رفع این مشکلات را برعهده دارد. تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش با کسب گواهی مجاز جهت فعالیت از اعتبار قانونی در مقابل مشتریان در این زمینه برخوردار است. بنابراین مراجعه‌کنندگان به این مرکز با خیال آسوده می‌توانند از خدمات ضمانت شده آن استفاده کنند. تعمیرگاه بوش در مدرن‌تکنیک به صورت کاملاً رسمی و قانونی، با نام تعمیرگاه بوش در زمینه لوازم خانگی این برند مشغول به فعالیت می‌باشد. بی‌شک این خدمات در تعمیرگاه بوش ارائه می‌شوند، امّا زمانی ارزشمند هستند که ضمانت شوند. ارائه خدماتی شامل: به کارگیری تکنسین‌های متخصص و قطعات اورجینال در این تعمیرگاه کاملاً تضمین شده هستند. با توجه به بالا رفتن ارز در بازار خرید و فروش لوازم خانگی، قیمت محصولات با برند خارجی روز به روز در حال افزایش است. بنابراین در صورت بروز مشکلات خرابی در انواع لوازم خانگی بوش، تعمیرگاه یخچال بوش بهترین انتخاب برای رفع مشکل شما خواهد بود.

مشاوره با تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی بوش

در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش، خدمات: نصب، تعمیر و راه‌اندازی این محصولات توسط افراد فنی و متخصص آموزش دیده انجام می‌شود. در این زمینه مدرن تکنیک، به عنوان تعمیرگاه بوش ، اقدامات لازم جهت خدمات‌رسانی به صورت تماس تلفنی با کارشناسان برجسته را فراهم کرده است. به این صورت که در صورت بروز هر نوع مشکل در محصولات بوش، می‌توانید با برقراری تماس با این مرکز مشکل مورد نظر را گزارش داده تا در صورت فنی بودن مشکل، تکنسین متخصص این برند سریع در محل شما حاضر و مشکل احتمالی را به صورت فنی و ضمانت شده رفع کند.

خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

خدمات اصلی تعمیرگاه بوش در زمینه تعمیرات تخصصی و  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند می‌باشد. در هر دو مورد مهم بالا، استفاده از تکنسین متخصص و آموزش دیده از اقدامات اصلی مدیریت تعمیرگاه لوازم خانگی بوش است. بنابراین با به کارگیری این افراد در امر عیب‌یابی سریع محصولات این برند، دوباره با مشکلات خرابی مجدد لوازم خانگی مواجه نمی‌شوید. یکی از نکات کلیدی مهم در تعمیرگاه بوش می‌تواند مربوط به تعویض قطعات محصولات با قطعات اورجینال ‌باشد .در خیلی از تعمیرگاه‌های غیرمجاز، در صورت معیوب بودن جزئی قطعه، به مصرف‌کننده اعلام می‌شود که قطعه مورد نظر باید تعویض گردد. در صورتی که با مراجعه به تعمیرگاه بوش وجود تکنسین متخصص، می‌توانند به راحتی به جای تعویض، آن را تعمیر نمایند.

تکنسین فنی و متخصص تعمیرگاه بوش در زمان بروز این مشکل از این امر ناپسند پرهیز کرده و به صورت صادقانه عیب‌یابی قطعه را به جای تعویض آن به خوبی انجام داده و در صورت عدم تعمیر، قطعه معیوب را با قطعه اصلی و اورجینال کمپانی مورد نظر تعویض و جایگزین می‌کند و پس از اتمام کار خدمات مربوطه را برای مشتری ضمانت و گارانتی کرده تا رضایت مشتری در دفترچه اعتبار تعمیرگاه بوش ثبت شود. تکنسین‌های بخش تعمیرگاه پس از گذراندن مراحل آزمون و خطای بسیار و گرفتن مدرک مورد نظر در این مرکز، مشغول به فعالیت می‌شوند.

قیمت‌گذاری تعمیرگاه بوش

با بیان بحث قیمت در زمینه تعمیرگاه بوش، ذهنیت بسیاری از مصرف‌کنندگان به سوی یک قیمت‌گذاری صعودی می‌رود امّا با مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز می‌توانید از این ذهنیت بیرون آمده و از یک قیمت‌گذاری مصوب و قانونی بهره‌مند شوید. به دلیل بالا بودن قیمت این محصولات در بازار خرید و فروش آن، مراقبت از آنها کاملاً ضروری می‌باشد که این امر با کمک دفترچه راهنما فارسی بوش  بسیار آسان می‌شود. در صورت  استفاده درست از این محصولات، دچار مشکلات خرابی نشده و در نتیجه مبلغی به هزینه بالای خرید  این محصولات اضافه نمی‌شود

در صورت بروز مشکل خرابی در محصولات این برند، به دلیل حساس بودن برخی قطعات، عمل عیب‌یابی را توسط خودتان انجام ندهید. در صورت عدم آشنایی با این حساسیت‌ها در زمان عیب‌یابی و تعمیرات، خسارت‌های جبران‌ناپذیری به شما وارد می‌شود. در اولین قدم به تعمیرگاه بوش جهت عیب‌یابی و تعمیرات مراجعه کنید. پس از مراجعه، صحبت‌های اولیه را با مشاوران با تجربه این مرکز انجام داده، در نهایت طبق تشخیص مشاوران، تکنسین متخصص و فنی مرکز برای عیب‌یابی، تعمیرات و رفع مشکل مربوطه به مقصد شما اعزام می‌شود.

تعمیرگاه رسمی تعمیرات بوش در قبال این خدمات تخصصی نه تنها از قیمت‌گذاری مصوب، تحت نظر اتحادیه این صنف استفاده می‌کند، بلکه در قبال  تخصص افراد اعزام شده و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال به شما ضمانت و گارانتی مدت‌دار می‌دهد. بنابراین جهت صرفه جویی در هزینه بالا تعمیرگاه این برند، به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش به صورت آنلاین یا حضوری مراجعه کنید تا از به دام افتادن در تور مراکز غیرمجاز تعمیرگاه بوش جلوگیریی کرده و هزینه بی‌مورد به این مراکز پرداخت نکنید. تعمیرگاه بوش معتبر، در زمینه تعمیرگاه بوش، در تعمیرگاه مجاز تعمیرات این برند به صورت قانونی و تخصصی آماده خدمات‌رسانی به مشتریان آن می‌باشد. خدماتی که با وجود تخصصی بودن، ضمانت و گارانتی مدت‌دار هم به مراجعه‌کنندگان تعمیرگاه رسمی بوش هدیه می‌دهند. در نتیجه با اطمینان کامل در زمان بروز مشکلات احتمالی محصولات این برند، به تعمیرگاه تعمیرات بوش مراجعه و تقاضای همکاری کنید.

 

ارتباط با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی بوش

مشاهده بیشتر

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


reza
۱۴۰۰/۰۵/۲۸ ۱۶:۴۸

برای تعمیر یخچال خودم، زنگ زدم به شرکت و کار تعمیرات، بدون نیاز به انتقال به تعمیر گاه انجام شد از حق نگذریم تعمیرکار و کال سنتر این شرکت خیلی مودب بودن.

ساسان آقا میرجانی
۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۰۸:۵۵

من زنگ زدم ازشون تعمیرکار بگیرم، خیلی سریع اومدن، کارشناسشون هم کاربلد بود، دمشون گرم

ستاره احمدی
۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۰۸:۵۷

تعویض فیلتر یخچال بوش هم انجام میدید؟

ادمین
۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۰۸:۵۸

بله دوست عزیز، تعویض فیلتر اصل بوش در تاریخ های مشخص و منظم توسط کارشناسان مدرن تکنیک انجام می شود.

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید