شماره تماس: 02122500600

دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

نمایندگی‌های جنرال الکتریک در تهران

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370
شماره تماس ها جهت مشاوره دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

دفترچه راهنمای یخچال جنرال الکتریک

 با خواندن دفترچه راهنمای یخچال جنرال الکتریک و عمل کردن به مطالب آن می توانید با سیستم پیشرفته این برند به سادگی کار کنید. در پی این امر با قطعات داخلی، خارجی و همچنین نحوه کارکرد قسمت های مختلف این دستگاه آشنا شده و می توانید پاسخگوی هر نوع سؤال در این زمینه باشید.  جنرال الکتریک یک کمپانی خارج از کشور، واقع در آمریکا می باشد که با سیستم تولید بسیار قوی  اقدام به ساخت و تولید یخچال های رده بالا جنرال الکتریک با امکانات پیشرفته مانند: طول عمر بالا، گنجایش غذایی بسیار بالا، سیستم عیب یابی تشخیص خطا و ارور و... کرده است بنابراین کار کردن با این امکانات گسترده نیازمند یک راهنمای کامل برای استفاده صحیح می باشد. 

 دفترچه راهنمای این برند به دلیل زبان انگلیسی به صورت فارسی ترجمه و از طریق این سایت در اختیار همه مصرف کنندگان آن قرار می گیرد. با آگاهی از خلاصه اطلاعات مفید موجود در این راهنما از طریق مطلب پایین، حتماً دانلود این دفترچه را جهت توضیحات کامل امری ضروری می دانید.

خلاصه اطلاعات دفترچه راهنمای یخچال

در این راهنما درباره جنبه های مختلف یخچال جنرال الکتریک مانند: طریقه استفاده از امکانات به کار رفته شده در آن و... به صورت کامل صحبت شده و شامل موارد زیر می باشد.

راهنما تنظیم دمای مناسب یخچال و توضیحات کنترل کننده دمای یخچال جنرال الکتریک که از موضوعات مهم این دفترچه جهت آشنایی مصرف کننده گان برای جلوگیری از آسیب های جدی به دستگاه می باشد.

نحوه خاموش کردن سیستم دما و طریقه کارایی سیستم گردش هوا، که دو عمل بسیار مهم برای کارایی و طول عمر کمپرسور دستگاه می باشند.

طریقه نصب کشوها و نحوه خارج کردن آن ها، برای راحتی انجام این عمل که در پی ناآگاهی از آن امکان شکستن این موارد وجود دارد.

موضوع مهم نگهدارنده هوا و فیلتر تصفیه آب که با آگاهی از آن می توانید کمک زیادی به سیستم یخ ساز و آب سرد کن یخچال کنید.

نحوه بستن انشعاب فیلتر و فیلتر های جایگزین، که با انجام صحیح آن می توانید از ایجاد بوی بد در یخچال جلوگیری کنید.

درباره درب ها، طبقات و قفسه های دستگاه به گونه ایی که با نحوه چیدمان غذا و کارایی آن ها آشنا شوید.

موضوع کابین و عملکرد فریزر که جهت طول عمر این قسمت بسیار کاربردی است.

درباره قفسه قابل تبدیل سبزیجات، گوشت و پنیر، جهت آشنایی مصرف کننده با موارد مهمی مانند: مدت زمان نگهداری مواد غذایی و سایر موارد مربوط به این قسمت است.

موضوع مهم مربوط به یخ ساز اتوماتیک که با آگاهی از شناخت، بررسی و نحوه عملکرد این قطعه می توانید از بروز برخی خطاها و ارورها در این زمینه جلوگیری کنید.

مراقبت و تمیزکاری قطعات داخلی و خارجی یخچال موضوع بسیار مهم به این دلیل که با آشنایی این قسمت به راحتی می توانید دوام و طول عمر یخچال خود را افزایش داده و دچار مشکلات احتمالی مربوط به این قسمت نشوید.

آشنایی با روش جایگذاری لامپ و تراز کردن درب های یخچال بدون نیاز به افراد تعمیرکار و متخصص که توسط مصرف کننده انجام می شود.

با خواندن این مطالب می توان به این نکته اشاره کرد که با آگاهی از دستورالعمل های فوق می توانید به نتیجه کلی که همان سلامت یخچال است پی ببرید. برای کسب اطلاعت بیشتر در این زمینه ها می توانید دفترچه راهنما یخچال جنرال الکتریک را به صورت کاملاً فارسی از سایت موجود دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید