شماره تماس: 02122500600

پارس

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرات و نصب یخچال، فریزر و ساید پارس

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی پارس

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیرات یخچال در مدرن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

مطالعه بیشتر

سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال پارس

هزینه تعمیر یخچال پارس در مرکز مدرن تکنیک چگونه تعیین می شود؟

تعیین هزینه تعمیرات یخچال پارس در مرکز مدرن تکنیک با توجه به تعرفه های اتحادیه انجام می گیرد.

تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس چند ماه گارانتی تعمیر و تعویض قطعات دارد؟

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی مابه شامل گارانتی 9 ماهه می باشد.

آیا مدرن تکنیک ضمانت اصل بودن قطعات تعویض شده لوازم خانگی وایت هاوس را می دهد؟

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی وایت هاوس این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین میگردد و این قطعات داری ۹ ماه ضمانت می باشند.

توضیحات


 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس

اگر دستگاه شما دارای کارت گارانتی است حتما به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس مراجعه نمایید تا بتوانید از خدمات پس از فروش پارس و نمایندگی تعمیرات انواع یخچال بهره مند شوید. در غیر این صورت فقط کافی است با ما بعنوان تعمیرگاه مجاز پارس و یک مرکز تعمیراتی معتبر تماس بگیرید و پس از اعلام آدرس خود منتظر یکی از کارشناسان فنی ما باشید.در صورتی که مشکل دستگاه شما بسیار زیاد نباشد حتی در کمتر از 2 ساعت تعمیرات به پایان خواهد رسید.


تعمیرگاه و تعمیرات مجاز مرکزی پارس با چندین دهه سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی می باشد. کلیه ی خدمات با قطعات اصلی پارس می باشد و ضمانت نامه به صورت چاپی در فاکتور ارائه می گردد .

شرکت مدرن تکنیک به دلیل استفاده از قطعات اصل و سرعت بالا توسط تکنسین های حرفه ای توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

استفاده از قطعات اصل باعث می شود شما هزینه کمتری برای تعمیر یخچال خود در آینده بپردازید.

لطفا توجه فرمایید خدمات ما فقط در زمینه ی محصولات ذکر شده می باشد و این خدمات صرفا در تهران قابل ارائه می باشد و در حال حاضر امکان ارائه این خدمات در شهرستان ها وجود ندارد.

 

 

 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید