تعمیرات و نصب یخچال، فریزر و ساید پارس

امتیاز : ۴.۹
تعمیر یخچال و ساید پارس

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس

اگر دستگاه شما دارای کارت گارانتی است حتما به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس مراجعه نمایید تا بتوانید از خدمات پس از فروش پارس و نمایندگی تعمیرات انواع یخچال بهره مند شوید. در غیر این صورت فقط کافی است با ما بعنوان تعمیرگاه مجاز پارس و یک مرکز تعمیراتی معتبر تماس بگیرید و پس از اعلام آدرس خود منتظر یکی از کارشناسان فنی ما باشید.در صورتی که مشکل دستگاه شما بسیار زیاد نباشد حتی در کمتر از 2 ساعت تعمیرات به پایان خواهد رسید.


تعمیرگاه و تعمیرات مجاز مرکزی پارس با چندین دهه سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی می باشد. کلیه ی خدمات با قطعات اصلی پارس می باشد و ضمانت نامه به صورت چاپی در فاکتور ارائه می گردد .

شرکت مدرن تکنیک به دلیل استفاده از قطعات اصل و سرعت بالا توسط تکنسین های حرفه ای توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

استفاده از قطعات اصل باعث می شود شما هزینه کمتری برای تعمیر یخچال خود در آینده بپردازید.

لطفا توجه فرمایید خدمات ما فقط در زمینه ی محصولات ذکر شده می باشد و این خدمات صرفا در تهران قابل ارائه می باشد و در حال حاضر امکان ارائه این خدمات در شهرستان ها وجود ندارد.

 

 

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال فریزر پارس

تعیین هزینه تعمیرات یخچال پارس در مرکز مدرن تکنیک با توجه به تعرفه های اتحادیه انجام می گیرد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه ای لوازم خانگی و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه وخدمات در نمایندگی مابه شامل گارانتی 9 ماهه می باشد.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی لوازم خانگی وایت هاوس این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین میگردد و این قطعات داری ۹ ماه ضمانت می باشند.

فرم ارسال نظر

سایر برند های مرتبط

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید