پروفایل

نمایندگی، تعمیرات و سرویس یخچال فریزر پروفایل

امتیاز : ۴.۹

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرات تخصصی یخچال پروفایل

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

021-62941

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

چرا خدمات تعمیر پروفایل شرکت مدرن تکنیک

تماس با مدرن تکنیک

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با مدرن تکنیک تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

ویژگی تعمیرگاه پروفایل

 • ویژگی‌های تعمیرگاه یخچال پروفایل توسط خدمات بهینه آن تعیین شده‌اند و به صورت کلی در تعمیرگاه رسمی آشکار می‌شوند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برجسته تعمیرگاه، می تواند ضمانت استفاده از قطعات اورجینال یخچال پروفایل و نحوه قیمت‌گذاری مصوب خدمات تعمیرات باشد. به این صورت که اگر قطعه‌ای از دستگاه معیوب شود، قطعه اصلی کارخانه سازنده جایگزین آن می‌شود و در نهایت تعمیرگاه جهت اطمینان خاطر، ضمانت اصالت کالا را به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین با این ویژگی، از خراب شدن مجدد قطعات یخچال جلوگیری می‌شود.
 • ویژگی قیمت‌گذاری طبق نرخنامه اتحادیه، می‌تواند از پرداخت هزینه بالای تعمیر یخچال پروفایل برای مشتریان به را حتی جلوگیری کند و بی‌شک مشتریان دائم، علاوه بر قیمت‌های مصوب از تخفیف قیمت کمتر هم بهره‌مند می‌شوند. در صورت استفاده از تعمیرگاه مجاز حتما این موضوع را در نظر بگیرید.
 • ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه‌روز، ویژگی است که به صورت نامحدود در مرکز انجام می‌شود. در هنگام بروز مشکلات خرابی دستگاه در ساعات پایانی شب، می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. در صورت دریافت تماس مشتری با مجموعه، تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در مکان مورد نظر مشتری حاضر شده و در سریعترین زمان دستگاه معیوب را به صورت تخصصی عیب‌یابی می‌کنند.
 • تعمیر یخچال پروفایل در منزل، اداره یا شرکت مشتری از ویژگی‌های نامحدود تعمیرگاه است که هیچ محدودیت مکانی برای تعمیرات یخچال ندارد.
 • ویژگی تعمیرات یخچال پروفایل در کمترین زمان، از اهداف اصلی تعمیرگاه رسمی به شمار می‌رود.
 • استفاده از تعمیرکاران با تجربه و حرفه‌ای در زمان عیب‌یابی دستگاه، به عنوان یک ویژگی تخصصی مجموعه محسوب می‌شود.
 • تمام ویژگی‌ها و خدمات تعمیرگاه مجاز پروفایل در هنگام تعمیر یخچال پروفایل، توسط مرکز ضمانت می‌شوند در حالی که ضمانت خدمات تعمیراتی مرکز مجاز از ویژگی‌های اساسی جهت حسن اعتماد مراجعه‌کنندگان  محسوب می‌شود.

خدمات تعمیرگاه یخچال پروفایل

خدمات تعمیرگاه یخچال پروفایل در مدرن تکنیک از دو قانون اصلی پیروی می‌کند. قوانین مرکز شامل تعمیر یخچال پروفایل در کمترین زمان ممکن و رضایتمندی و مشتری‌مداری می‌باشد که با سابقه 50 ساله تعمیرگاه در بین مشتریان دائم، همچنان برقرار است.  خدمات تعمیرگاه بر مبنای این قوانین بر دو اصل استوار است. استفاده از تعمیرکاران متخصص و با سابقه به عنوان اصل اول مرکز و همچنین خدمات تعویض قطعات معیوب دستگاه با قطعات اصلی در تعمیر یخچال پروفایل، دومین اصل تعمیرگاه مجاز محسوب می‌شود که به صورت کامل در متن پایین به آنها اشاره شده است.

تعمیر یخچال پروفایل سریع با تعمیرکار متخصص

استفاده از تعمیرکاران با تجربه در سیستم کاری تعمیرگاه رسمی به عنوان عامل اصلی تعمیرات تخصصی یخچال شناخته می‌شود. بنابراین با راه‌اندازی انواع پروسه‌های عملی و تقویتی در زمینه تعمیر یخچال پروفایل، یک بستر آموزشی برای نیروهای تعمیرکاران خود ایجاد می‌کند. در این بستر به صورت شبانه‌روزی تکرار و تمرین شناخت قطعات اصلی یخچال و همچنین بررسی انواع مشکلات احتمالی صورت می‌گیرد. در نهایت عیب‌یابی تخصصی دستگاه به آسانی و با سرعت بالایی انجام می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر یخچال پروفایل

تعویض قطعات معیوب دستگاه با قطعات اصلی، خدمتی است که اجرای آن در زمان تعمیر یخچال الزامی است.  شرکت سازنده دستگاه طبق قرارداد منعقد شده، نمایندگی تعمیر پروفایل خود را در ایران قرار داده و به صورت مداوم تمام قطعات اصلی دستگاه را برای آن ارسال می‌کند. بنابراین تعمیرکاران مجموعه در صورت لزوم تعویض قطعات آسیب دیده از نمونه اصلی کارخانه تولیدی، با ضمانت‌نامه مدت دار استفاده می‌کنند.

ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز، بدون محدودیت زمانی و مکانی به صورت شبانه‌روزی و با ضمانت‌نامه به مشتریان مرکز ارائه می‌شود. با ایجاد این امر اطمینان خاطر و اعتماد مراجعه‌کنندگان فراهم می‌گردد.

راهنما مراقبت و جلوگیری از تعمیر یخچال پروفایل

با رعایت نکات اصلی مراقبت از یخچال می‌توانید پروسه خرابی قطعات را به تأخیر انداخته و به افزایش طول عمر دستگاه کمک کنید، در نتیجه با رعایت چند عمل ساده و در عین حال بسیار مفید زیر می‌توانید حتی‌المقدور دچار فرآیند تعمیر یخچال پروفایل نشوید:

 • عدم نصب یخچال در مجاورت وسایل گرمایشی نظیر اجاق گاز، فرگاز و آبگرمکن
 • حفظ فاصله 25 سانتی‌متری از پشت و فاصله 5 سانتی‌متری از کنار دستگاه
 • قرار دادن یخچال با فاصله استاندارد از سطح زمین جهت گردش جریان هوا
 • تمیرکاری هفتگی عایق لاستیکی دور درب دستگاه برای افزایش طول عمر آن
 • تنظیم دمای استاندارد یخچال در تابستان از 2 تا 4 درجه و در زمستان از 1 تا 2درجه

رعایت کردن این نکات به شما در جلو گیری از تعمیر یخچال پروفایل کمک میکند.

یخچال پروفایل ساخت کجاست؟

یخچال پروفایل یکی از محصولات مطرح شرکت پروفایل در کشور آمریکا است. با بررسی پیشینه موفق و سابقه بالا تولید یخچال و ساید بای ساید در شرکت سازنده، می‌توان به کیفیت بالای محصول پی‌برد. و این نکته را باید توجه داشته باشید که تعمیر یخچال پروفایل در ایران بسیار دشوار است و کار هر تعمیرکاری نیست فروش در سطح جهان به ویژه ایران، محکم‌ترین دلیل رضایت مصرف‌کنندگان از دستگاه تولیدی است.

کارخانه با توجه به شناسایی نیاز مصرف‌کنندگان در یخچال تولیدی، از امکانات پیشرفته زیر استفاده کرده است:

امکانات یخچال پروفایل

 • سیستم داخلی با امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خاص
 •  طراحی منحصربه فرد بدنه خارجی، جهت زیبایی ظاهری و گنجایش بیشتر
 •  فناوری هوشمند صوتی و شنیداری برای آماده‌سازی نوشیدنی‌های سرد و گرم
 • سنسور دما با قابلیت حسگر و قابل تنظیم با دما خارجی
 • فن سرامیکی جهت کارایی بیشتر موتور یخچال و ساید بای ساید
 • قابلیت اتصال به انواع شبکه‌های وای‌فای

با توجه به تمام امکانات بی‌شمار، در صورت استفاده نادرست از دستگاه ممکن است با انواع ارور یخچال پروفایل روبرو شوید. بنابراین مراجعه به تعمیرگاه یخچال پروفایل جهت بررسی تخصصی ضروری است.

قطعات اصلی برای تعمیر یخچال

قطعات اصلی در تعمیر یخچال پروفایل در تمام مدل‌های مطرح بازار، از یک دسته پیروی می‌کنند که شامل موارد زیر هستند:

 • کمپرسور یا موتور به عنوان قلب دستگاه 
 • فن کندانسور و ترمودیسک اصلی در تعمیر یخچال پروفایل بسیار اهمیت دارد
 • سوئیچ و نوار داخلی درب یخچال
 • انواع فیلتر آب و فیلتر هوا و فیلتر خشک کن
 • فن اواپراتور و رله استارت
 • اورلود و هیتر المنت

تعمیر یخچال پروفایل با قطعات اصل

قطعات اصلی یخچال پروفایل از یک سیستم هوش مصنوعی استفاده می‌کنند که مسؤلیت برقراری رابطه بین اجزاء تشکیل دهنده دستگاه را بر عهده دارد. در صورت معیوب شدن این قطعات، دو شرط ضروری برای استفاده بهینه مجدد از دستگاه، باید در تعمیر یخچال پروفایل رعایت شوند. شرط اول اینکه حتما به تعمیرگاه مجاز یخچال پروفایل مراجعه کنید و شرط دوم اینکه حتما در صورت تعویض قطعات معیوب، از قطعات اصلی و اورجینال یخچال پروفایل استفاده کنید. رعایت کردن این شرط‌ها سرانجام طول عمر دستگاه را مشخص می‌کند و در صورت برقرارشدن آنها، طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و مانند روز اول به فعالیت خود ادامه می دهد. در صورت برقرار نشدن، سایر اجزاء دستگاه دچار اختلال و خرابی می‌شوند و درنتیجه کارایی هوش مصنوعی یخچال را پایین می‌آورند که با بروز چنین مشکلی، از عمر مفید یخچال پروفایل کم می‌شود.

تعمیرکاران با تجربه تعمیر یخچال پروفایل ، دریک پروسه مداوم شناخت و بررسی قطعات اورجینال و اصلی یخچال، از تیم آموزشی فنی مرکز بهره می‌برند تا علاوه بر یادگیری تعمیرات تخصصی یخچال، از تعویض بی مورد قطعات اصلی جلوگیری کنند. توجه به این نکته بسیار مهم است که تخصص تعمیرکاران می‌تواند در تشخیص صحیح خطا و خرابی مؤثر باشد. با این تخصص، می توانند عیب‌یابی دستگاه را بدون تعویض قطعات به درستی انجام دهند. تکنسین‌های تعمیرگاه رسمی به صورت یک قاعده کلی این فرآیند را طی کرده و در زمان برخورد با مشکلات خرابی یخچال، به خوبی از آن استفاده می‌کنند.

تعمیرگاه رسمی یخچال پروفایل

از آنجا که یخچال به عنوان یک وسیله ضروری و پر استفاده در آشپزخانه به شمار می‌رود، خرید برند خارجی آن به دلیل امکانات رفاهی زیاد و تمایل مصرف‌کنندگان بسیار رایج شده است. یخچال و ساید بای ساید پروفایل آمریکایی نیز از دسته پرفروش برندهای خارجی در بین خانواده‌های ایرانی می‌باشد که امکان بروز مشکلات خطا و خرابی به دلیل عدم شناخت کافی و استفاده نادرست از آن وجود دارد. بنابراین تعمیرگاه‌های زیادی جهت تعمیر یخچال پروفایل رفع مشکلات احتمالی به این بازار وارد شده اند، مراکزی که در کنار نام خود کلمه رسمی را ندارند در حالی که باید رسمی بودن تعمیرگاه یخچال برای مصرف‌کنندگان بسیار مهم باشد.

تعمیرگاه رسمی یخچال پروفایل در هنگام ارائه خدمات به مشتریان از تخصص فنی تکنسین‌ها اطمینان کامل دارد تا بتواند  تعمیر یخچال پروفایل را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد. پس از خرید یخچال در صورت مطالعه نکردن دفترچه راهنمای فارسی یخچال پروفایل نمی‌توانید به درستی از این سیستم تمام هوشمند استفاده کنید، در نتیجه دستگاه دچار انواع خطا و خرابی در سیستم  می‌شود. در صورت برخورد با این مشکل می‌توانید با کارشناسان فنی تعمیرگاه رسمی تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین تعمیر یخچال پروفایل را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به مقصد مورد نظر شما مراجعه کنند. طبق رسمی بودن تعمیرگاه در پایان عیب‌یابی یخچال، هزینه مصوب اتحادیه از مشتری دریافت می‌شود و ضمانت تعمیرات تخصصی تعمیرکار به مشتری تعلق می‌گیرد. در پی همکاری دو طرفه تعمیرگاه و مرکز، تنها هدف ارائه خدمات تعمیراتی فنی و تخصصی جهت رفع سریع مشکلات مشتریان است تا در نهایت به هدف و شعار اصلی یعنی رضایت مشتری و مشتری‌مداری ختم شود. تعمیرگاه مجاز به دلیل داشتن تعهد با نهادهای قانونی داخلی، موظّف است از تعمیرکاران متخصص و تحصیل‌کرده در امر تعمیرات یخچال پروفایل استفاده کند.  

سایر برند های مرتبط


سوالات متداول تعمیر تعمیر یخچال فریزر پروفایل

تعمیرگاه یخچال پروفایل در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیر یخچال پروفایل و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه و خدمات در تعمیرگاه یخچال پروفایل، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشند.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی یخچال پروفایل، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات داری ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

نمایندگی تعمیر پروفایل

وقتی صحبت از نمایندگی پروفایل می‌شود، شاید تنها فروش انواع لوازم خانگی پروفایل به ذهنتان خطور کند، اما هدف نماینده از جنبه تعمیرات و نصب اورجینال با عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پروفایل است که از موضوعات داغ و مهم بازار تعمیرات محصولات خارجی به شمار می‌رود. بررسی نمایندگی رسمی پروفایل نیازمند بیان اطلاعات زیادی است که کشف آنها می‌تواند انتخاب نمایندگی تعمیرات پروفایل را در صنعت لوازم خانگی خارجی حتمی‌کند. با شنیدن نام نمایندگی تعمیرات پروفایل باید آگاه باشید که قصد عیب‌یابی برندی را دارید که مرکز اصلی آن خارج از کشور می‌باشد و حساسیت این کار بسیار بالاست. در این زمینه کشور تولیدکننده پروفایل طی یک سری شرایط و مراحل قانونی داخلی و خارجی، بیانیه‌ای در زمینه جذب نماینده خدماتی لوازم خانگی به سایر کشورها جهت تعمیرات و واگذاری قطعات اورجینال کارخانه ابلاغ می‌کند و کشورهای داوطلب نمایندگی با بررسی این بیانیه و برقرار کردن شرایط مرکز تولید، درخواست خود را برای اخذ نمایندگی خدماتی به شرکت ارسال می‌کنند.

بنابراین شرکت سازنده درخواست‌های دریافتی را بررسی و در صورت گزینش شدن مرکز درخواست‌کننده، قرارداد نمایندگی مجاز پروفایل را با مرکز درخواست‌کننده تنظیم و نهایی می‌کند. در نتیجه فرآیند تعمیرات تخصصی در تعمیرگاه لوازم خانگی با به کارگیری نیروهای کارآمد از طرف نمایندگی پروفایل آغاز می شود. اگر دقت کنید در مطلب فوق از کلمه بسیار مهم بیانیه استفاده شد، این کلمه باید ملاک شما برای انتخاب یک نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی  باشد. اگر نگاهی به اطراف بیاندازید تا چشم کار می‌کند می‌توانید نمایندگی‌های زیادی را مشاهده کنید. پروفایل یک برند مشهور آمریکایی با انواع لوازم خانگی پیشرفته می‌باشد که در حال فروش محصولات در سطح جهان و ایران است. بازار خرید و فروش لوازم خانگی پروفایل در تمام نقاط دنیا بسیار پررونق است. از جمله لوازم خانگی‌های تولید شده توسط شرکت سازنده می‌توان به انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و... اشاره کرد. در نتیجه فروش جهانی، نیاز به تعمیرات در لوازم خانگی تولید شده بسیار شدت می‌گیرد ولی باید این را در نظر گرفت که در صورت خرابی این لوازم خانگی حتما به نمایندگی پروفایل مراجعه کرد.

 شماره تماس تعمیرگاه پروفایل

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

 

نمایندگی پروفایل

نصب و تعمیرات امن لوازم خانگی در نمایندگی پروفایل

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پروفایل باید از چند جهت برای مشتریان بررسی و صحت کار آن اثبات شود. در قدم اول حتما قطعات فابریک کارخانه تولیدی را با مجوز از کشور سازنده و تحت نظارت‌های داخلی و خارجی، وارد کرده تا با مشکلات قطعات تقلبی درگیر نشود. در زمان مراجعه به نمایندگی، به تخصص تعمیرکاران و اورجینال بودن قطعات در بخش تعمیرگاه مجاز نمایندگی پروفایل توجه کنید. با بررسی قطعات اصل ارائه شده در سایت مرکزی کمپانی سازنده، به مشخصات شکل ظاهری، مارک و برچسپ قطعات دقت کرده تا در صورت مراجعه به نمایندگی بتوانید به راحتی و به صورت صحیح، اصالت قطعات را تشخیص دهید. نمایندگی تعمیرات پروفایل باید پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان در مواقع بروز مشکلات خرابی باشد، به گونه‌ای که با تماس و حضور مصرف‌کننده بتواند انواع قطعات اورجینال و افراد حرفه‌ای تعمیرکار مخصوص لوازم خانگی پروفایل را، در اختیار آنها قرار دهد و در سریعترین زمان ممکن نیازهای مراجعه‌کنندگان را برطرف کند. نمایندگی رسمی پروفایل، در زمینه شناخت و بررسی مشخصات فنی و ظاهری قطعات لوازم خانگی از کشور تولیدکننده آمریکایی، اطلاعات لازم را کسب کرده است.

مشاوره با تکنسین های نمایندگی پروفایل

خدمات ضمانت شده نمایندگی پروفایل 

در زمان استفاده از خدمات نمایندگی رسمی پروفایل از اورجینال بودن قطعات درخواستی و تخصص فنی تعمیرکاران مرکز اطمینان داشته باشید تا بعد از پایان کار دچار مشکل تعمیرات مجدد نشوید. مراجعه به نمایندگی تعمیرات پروفایل به دلیل استفاده از نیروی متخصص به صورت مجزا در انواع لوازم خانگی و همچنین برخورداری از قطعات اورجینال به سود مصرف‌کننده بوده و باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان آنها می‌شود. هنگامی که شما برای رفع عیب‌یابی محصولات به نمایندگی پروفایل مراجعه می‌کنید با به کارگیری دو رکن اساسی بالا می‌توانید، تعمیرات لوازم خانگی معیوب را بدون محدودیت مکانی در محل مورد نظر خودتان و در سریعترین زمان ممکن و با ضمانت و گارانتی بلند مدت انجام دهید و در نهایت با قرارگرفتن در لیست مشتریان دائم نمایندگی پروفایل، از خدمات ویژه  بهره‌مند شوید.

مراجعه به نمایندگی رسمی با سابقه تجربه کار بالا و هدف نهایی رضایتمندی و مشتری‌مداری، می تواند باعث اطمینان خاطر و اعتماد شما شود. جهت تحقق این امر می‌توانید به راحتی با تحقیق از سایر مصرف‌کنندگان از صحت اصالت قطعات و تخصص فنی تعمیرکاران با خبر شده و یک تجربه موفق در زمینه تعمیرات لوازم خانگی گران قیمت خارجی داشته باشید. نمایندگی پروفایل به شما اجازه می‌دهد تا هنگام مراجعه، قطعات مورد نیاز را بررسی کنید تا به دلیل پروسه حمل و نقل اجناس، خارج از کشور، از سلامتی و عدم  آسیب‌پذیری به قطعات مطمئن شوید. بنابراین پس از بررسی صحت سلامت قطعات اورجینال می‌توانید با خیال آسوده و با ارزان‌ترین قیمت، آنها را همراه با برگ ضمانت خریداری و مورد استفاده قرار دهید.  ضمانت‌نامه به عنوان یک برگه برنده و طلایی برای مشتریان محسوب می‌شود. در نمایندگی رسمی پروفایل،  تحویل دادن برگ ضمانت به مشتری در اولین اولویت قرار داشته و همچنین در اولین مراجعه اقدامات لازم برای تایید ضمانت‌نامه توسط کادر اداری نمایندگی، جهت استفاده شما انجام می‌شود.

نمایندگی پروفایل جهت گسترش فروش خدمات ضمانت شده و همچنین برای مطرح کردن خدمات بهینه به صورت سراسری از بازاریابان حرفه‌ای در این زمینه دعوت به همکاری می‌کند. بنابراین اگر قبل از شناخت و برخورد با نمایندگی پروفایل با بازاریابان مواجه شدید حتما به صحبت‌های آنها گوش کنید، به این دلیل که یک بازاریاب در قطب اطلاعاتی نمایندگی پروفایل قرار دارد و به راحتی می‌تواند شما را از تمام موارد و ویژگی‌های مجموعه خدماتی آگاه و با خبر کند.

نمایندگی پروفایل با قیمت‌گذاری مصوب  

تمام مصرف‌کنندگان لوازم خانگی خارجی، آرزوی سلامتی مداوم این محصولات مطرح و با کیفیت از ریز تا درشت را دارند که در زمان بروز مشکلات خرابی در آنها با نمایندگی پروفایل تماس حاصل نمایند اما، به دلیل استفاده بلند مدت یا عدم مراقبت و نگهداری، با تعمیرات تخصصی و قیمت‌گذاری منصفانه، برآورده کردن این آرزو غیرممکن نیست. در نمایندگی رسمی پروفایل  قیمت‌گذاری استاندارد برمبنای نرخنامه اتحادیه انجام شده و همچنین می‌توانید شاهد تخفیفات در انواع جشنواره‌های ویژه و فصلی باشید. بنابراین سلامتی همیشگی لوازم خانگی نه تنها به صورت رویا و آرزو باقی نمی‌ماند بلکه به راحتی عملی می‌شود.

استفاده از خدمات تعمیراتی ضمانت شده نمایندگی رسمی پروفایل در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفاتی، می‌تواند یک تیر و دو نشان باشد. به این صورت که لوازم خانگی معیوب از سلامت روز اول برخوردار شده و در نهایت با پرداخت هزینه از یک قیمت شگفت‌انگیز جهت عیب‌یابی آنها استفاده کرده‌اید. نمایندگی پروفایل به دلیل میدان رقابتی بزرگی که در بازار تعمیرات لوازم خانگی خارجی وجود دارد، همواره و به صورت مداوم در پی طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی قوی جهت برقراری هدف بزرگ مجموعه، یعنی رضایتمندی و مشتری‌مداری است. بنابراین  طی یک  پروسه مستمر، همیشه در به روز بودن اطلاعات فنی متخصصان از طریق آموزش‌های آزمون و خطا عملی تعمیرگاه مجاز نمایندگی پروفایل، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، قیمت مصوب طبق نرخنامه اتحادیه، ضمانت خدمات تعمیر تخصصی و بدون بازگشت و نصب قطعات اصلی، اعزام نیروی مخصوص لوازم خانگی به محل مقصد مشتری و... در حال تلاش و فعالیت به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی است. در صورت مراجعه به نمایندگی تعمیرات پروفایل به صورت حضوری یا تلفنی، به مرکز تعمیرگاه ویژه لوازم خانگی پروفایل با خدمات ضمانتی و کمترین قیمت دست پیدا کرده و با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

به دلیل نظارت و بازرسی مداوم از نمایندگی مجاز پروفایل در مدرن تکنیک، ارائه خدمات تضمینی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت انجام  می‌شود. مراکز تعزیراتی با بازدیدهای هرچند وقت یک بار از نمایندگی پروفایل از نظر قیمت‌گذاری و کیفیت خدمات، بسیار در امر رضایتمندی و مشتری‌مداری مجموعه نقش‌آفرین بوده‌اند. در نهایت نمایندگی مجاز پروفایل باید پاسخگوی تمام نیازهای شما قبل و بعد از همکاری باشد. اگر به جای نمایندگی پروفایل از سایر مراکز غیرمجاز خدمات بگیرید، عواقب تمامی مشکلات بعدی نظیر قطعات تقلبی، افراد غیرمتخصص، قیمت بالای خدمات و ... با خودتان است و از هیچ راهی نمی‌توانید این معضل را پیگیری کنید. پس مواظب تبلیغات مجازی مراکز غیر مجاز باشید و حتما برای عیب‌یابی لوازم خانگی به نمایندگی رسمی پروفایل مراجعه کرده و می‌توانید ضمانت‌نامه هر خدمت تعمیراتی که برای لوازم خانگی پروفایل به صورت تخصصی انجام می‌شود را، در انتهای کار از تکنسین تعمیرکار نمایندگی پروفایل دریافت کنید.

ارتباط با کارشناسان نمایندگی پروفایل

مشاهده بیشتر

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


مهدی نوری
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۵:۲۳

سلام ببخشید ما یخچال ساید پروفایل داریم که موتورش صدا میده میخواستم بدونم تعمیرگاه پروفایل قطعات اصلی این برندو داره ؟؟

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید