تعمیر و سرویس یخچال پروفایل

امتیاز : ۴.۹
تعمیرات تخصصی یخچال و ساید پروفایل

یخچال پروفایل ساخت کجاست؟

یخچال پروفایل یکی از محصولات مطرح شرکت پروفایل در کشور آمریکا است. با بررسی پیشینه موفق و سابقه بالا تولید یخچال در شرکت سازنده، می‌توان به کیفیت بالای محصول پی‌برد. فروش در سطح جهان به ویژه ایران، محکم‌ترین دلیل رضایت مصرف‌کنندگان از دستگاه تولیدی است.

کارخانه با توجه به شناسایی نیاز مصرف‌کنندگان در یخچال تولیدی، از امکانات پیشرفته زیر استفاده کرده است:

امکانات یخچال پروفایل

 • سیستم داخلی با امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خاص
 •  طراحی منحصربه فرد بدنه خارجی، جهت زیبایی ظاهری و گنجایش بیشتر
 •  فناوری هوشمند صوتی و شنیداری برای آماده‌سازی نوشیدنی‌های سرد و گرم
 • سنسور دما با قابلیت حسگر و قابل تنظیم با دما خارجی
 • فن سرامیکی جهت کارایی بیشتر موتور یخچال
 • قابلیت اتصال به انواع شبکه‌های وای‌فای

با توجه به تمام امکانات بی‌شمار، در صورت استفاده نادرست از دستگاه ممکن است با انواع ارور یخچال پروفایل روبرو شوید. بنابراین مراجعه به تعمیرگاه یخچال پروفایل جهت بررسی تخصصی ضروری است.

راهنما مراقبت از یخچال  

با رعایت نکات اصلی مراقبت از یخچال می‌توانید پروسه خرابی قطعات را به تأخیر انداخته و به افزایش طول عمر دستگاه کمک کنید، در نتیجه با رعایت چند عمل ساده و در عین حال بسیار مفید زیر می‌توانید حتی‌المقدور دچار فرآیند تعمیرات نشوید:

 • عدم نصب یخچال در مجاورت وسایل گرمایشی نظیر اجاق گاز، فرگاز و آبگرمکن
 • حفظ فاصله 25 سانتی‌متری از پشت و فاصله 5 سانتی‌متری از کنار دستگاه
 • قرار دادن یخچال با فاصله استاندارد از سطح زمین جهت گردش جریان هوا
 • تمیزکاری هفتگی عایق لاستیکی دور درب دستگاه برای افزایش طول عمر آن
 • تنظیم دمای استاندارد یخچال در تابستان از 2 تا 4 درجه و در زمستان از 1 تا 2درجه

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیرگاه رسمی یخچال پروفایل

از آنجا که یخچال به عنوان یک وسیله ضروری و پر استفاده در آشپزخانه به شمار می‌رود، خرید برند خارجی آن به دلیل امکانات رفاهی زیاد و تمایل مصرف‌کنندگان بسیار رایج شده است. یخچال پروفایل آمریکایی نیز از دسته پرفروش برندهای خارجی در بین خانواده‌های ایرانی می‌باشد که امکان بروز مشکلات خطا و خرابی به دلیل عدم شناخت کافی و استفاده نادرست از آن وجود دارد. بنابراین تعمیرگاه‌های زیادی جهت رفع مشکلات احتمالی به این بازار وارد شده اند، مراکزی که در کنار نام خود کلمه رسمی را ندارند در حالی که باید رسمی بودن تعمیرگاه یخچال برای مصرف‌کنندگان بسیار مهم باشد.

تعمیرگاه رسمی یخچال پروفایل در هنگام ارائه خدمات به مشتریان از تخصص فنی تکنسین‌ها اطمینان کامل دارد تا بتواند  تعمیر یخچال را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد. پس از خرید یخچال در صورت مطالعه نکردن راهنمای فارسی یخچال پروفایل نمی‌توانید به درستی از این سیستم تمام هوشمند استفاده کنید، در نتیجه دستگاه دچار انواع خطا و خرابی در سیستم  می‌شود. در صورت برخورد با این مشکل می‌توانید با کارشناسان فنی تعمیرگاه رسمی تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین تعمیرات یخچال پروفایل را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به مقصد مورد نظر شما مراجعه کنند. طبق رسمی بودن تعمیرگاه در پایان عیب‌یابی یخچال، هزینه مصوب اتحادیه از مشتری دریافت می‌شود و ضمانت تعمیرات تخصصی تعمیرکار به مشتری تعلق می‌گیرد. در پی همکاری دو طرفه تعمیرگاه و مرکز، تنها هدف ارائه خدمات تعمیراتی فنی و تخصصی جهت رفع سریع مشکلات مشتریان است تا در نهایت به هدف و شعار اصلی یعنی رضایت مشتری و مشتری‌مداری ختم شود. تعمیرگاه مجاز به دلیل داشتن تعهد با نهادهای قانونی داخلی، موظّف است از تعمیرکاران متخصص و تحصیل‌کرده در امر تعمیرات استفاده کند.  

 تعمیر با قطعات اصلی یخچال پروفایل

قطعات اصلی یخچال پروفایل از یک سیستم هوش مصنوعی استفاده می‌کنند که مسؤلیت برقراری رابطه بین اجزاء تشکیل دهنده دستگاه را بر عهده دارد. در صورت معیوب شدن این قطعات، دو شرط ضروری برای استفاده بهینه مجدد از دستگاه، باید رعایت شوند. شرط اول اینکه حتما به تعمیرگاه مجاز یخچال پروفایل مراجعه کنید و شرط دوم اینکه حتما در صورت تعویض قطعات معیوب، از قطعات اصلی و اورجینال یخچال پروفایل استفاده کنید. رعایت کردن این شرط‌ها سرانجام طول عمر دستگاه را مشخص می‌کند و در صورت برقرارشدن آنها، طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و مانند روز اول به فعالیت خود ادامه می دهد. در صورت برقرار نشدن، سایر اجزاء دستگاه دچار اختلال و خرابی می‌شوند و درنتیجه کارایی هوش مصنوعی یخچال را پایین می‌آورند که با بروز چنین مشکلی، از عمر مفید یخچال پروفایل کم می‌شود.

تعمیرکاران با تجربه تعمیرگاه مجاز، دریک پروسه مداوم شناخت و بررسی قطعات اورجینال و اصلی یخچال، از تیم آموزشی فنی مرکز بهره می‌برند تا علاوه بر یادگیری تعمیرات تخصصی یخچال، از تعویض بی مورد قطعات اصلی جلوگیری کنند. توجه به این نکته بسیار مهم است که تخصص تعمیرکاران می‌تواند در تشخیص صحیح خطا و خرابی مؤثر باشد. با این تخصص، می توانند عیب‌یابی دستگاه را بدون تعویض قطعات به درستی انجام دهند. تکنسین‌های تعمیرگاه رسمی به صورت یک قاعده کلی این فرآیند را طی کرده و در زمان برخورد با مشکلات خرابی یخچال، به خوبی از آن استفاده می‌کنند.

قطعات اصلی یخچال

قطعات اصلی یخچال در تمام برندها و مدل‌های مطرح بازار، از یک دسته پیروی می‌کنند که شامل موارد زیر هستند:

 • کمپرسور یا موتور به عنوان قلب دستگاه
 • فن کندانسور و ترمودیسک
 • سوئیچ و نوار داخلی درب یخچال
 • انواع فیلتر آب و فیلتر هوا و فیلتر خشک کن
 • فن اواپراتور و رله استارت
 • اورلود و هیتر المنت

 

تعمیر یخچال با قطعات اصل

خدمات تعمیرگاه یخچال پروفایل

خدمات تعمیرگاه یخچال پروفایل در مدرن تکنیک از دو قانون اصلی پیروی می‌کند. قوانین مرکز شامل تعمیر یخچال پروفایل در کمترین زمان ممکن و رضایتمندی و مشتری‌مداری می‌باشد که با سابقه 50 ساله تعمیرگاه در بین مشتریان دائم، همچنان برقرار است.  خدمات تعمیرگاه بر مبنای این قوانین بر دو اصل استوار است. استفاده از تعمیرکاران متخصص و با سابقه به عنوان اصل اول مرکز و همچنین خدمات تعویض قطعات معیوب دستگاه با قطعات اصلی یخچال پروفایل، دومین اصل تعمیرگاه مجاز محسوب می‌شود که به صورت کامل در متن پایین به آنها اشاره شده است.

تعمیر سریع با تعمیرکار متخصص

استفاده از تعمیرکاران با تجربه در سیستم کاری تعمیرگاه رسمی به عنوان عامل اصلی تعمیرات تخصصی یخچال شناخته می‌شود. بنابراین با راه‌اندازی انواع پروسه‌های عملی و تقویتی در زمینه تعمیرات تخصصی یخچال، یک بستر آموزشی برای نیروهای تعمیرکاران خود ایجاد می‌کند. در این بستر به صورت شبانه‌روزی تکرار و تمرین شناخت قطعات اصلی یخچال و همچنین بررسی انواع مشکلات احتمالی صورت می‌گیرد. در نهایت عیب‌یابی تخصصی دستگاه به آسانی و با سرعت بالایی انجام می‌شود.

استفاده از قطعات اورجینال یخچال

تعویض قطعات معیوب دستگاه با قطعات اصلی، خدمتی است که اجرای آن در زمان تعمیر یخچال الزامی است.  شرکت سازنده دستگاه طبق قرارداد منعقد شده، نمایندگی پروفایل خود را در ایران قرار داده و به صورت مداوم تمام قطعات اصلی دستگاه را برای آن ارسال می‌کند. بنابراین تعمیرکاران مجموعه در صورت لزوم تعویض قطعات آسیب دیده از نمونه اصلی کارخانه تولیدی، با ضمانت‌نامه مدت دار استفاده می‌کنند.

ارائه خدمات تعمیرگاه مجاز، بدون محدودیت زمانی و مکانی به صورت شبانه‌روزی و با ضمانت‌نامه به مشتریان مرکز ارائه می‌شود. با ایجاد این امر اطمینان خاطر و اعتماد مراجعه‌کنندگان فراهم می‌گردد.

 ویژگی تعمیرگاه پروفایل

 • ویژگی‌های تعمیرگاه یخچال پروفایل توسط خدمات بهینه آن تعیین شده‌اند و به صورت کلی در تعمیرگاه رسمی آشکار می‌شوند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برجسته تعمیرگاه، می تواند ضمانت استفاده از قطعات اورجینال یخچال پروفایل و نحوه قیمت‌گذاری مصوب خدمات تعمیرات باشد. به این صورت که اگر قطعه‌ای از دستگاه معیوب شود، قطعه اصلی کارخانه سازنده جایگزین آن می‌شود و در نهایت تعمیرگاه جهت اطمینان خاطر، ضمانت اصالت کالا را به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین با این ویژگی، از خراب شدن مجدد قطعات یخچال جلوگیری می‌شود.
 • ویژگی قیمت‌گذاری طبق نرخنامه اتحادیه، می‌تواند از پرداخت هزینه بالای تعمیرات برای مشتریان به را حتی جلوگیری کند و بی‌شک مشتریان دائم، علاوه بر قیمت‌های مصوب از تخفیف قیمت کمتر هم بهره‌مند می‌شوند. در صورت استفاده از تعمیرگاه مجاز حتما این موضوع را در نظر بگیرید.
 • ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه‌روز، ویژگی است که به صورت نامحدود در مرکز انجام می‌شود. در هنگام بروز مشکلات خرابی دستگاه در ساعات پایانی شب، می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. در صورت دریافت تماس مشتری با مجموعه، تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیرات یخچال در مکان مورد نظر مشتری حاضر شده و در سریعترین زمان دستگاه معیوب را به صورت تخصصی عیب‌یابی می‌کنند.
 • تعمیر یخچال پروفایل در منزل، اداره یا شرکت مشتری از ویژگی‌های نامحدود تعمیرگاه است که هیچ محدودیت مکانی برای تعمیرات یخچال ندارد.
 • ویژگی تعمیرات یخچال پروفایل در کمترین زمان، از اهداف اصلی تعمیرگاه رسمی به شمار می‌رود.
 • استفاده از تعمیرکاران با تجربه و حرفه‌ای در زمان عیب‌یابی دستگاه، به عنوان یک ویژگی تخصصی مجموعه محسوب می‌شود.
 • تمام ویژگی‌ها و خدمات تعمیرگاه مجاز پروفایل در هنگام تعمیر یخچال پروفایل، توسط مرکز ضمانت می‌شوند در حالی که ضمانت خدمات تعمیراتی مرکز مجاز از ویژگی‌های اساسی جهت حسن اعتماد مراجعه‌کنندگان  محسوب می‌شود.

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

سوالات متداول تعمیر یخچال فریزر و ساید پروفایل

تعمیرگاه یخچال پروفایل در تلاش است که همواره بهترین قیمت را به مشتریان خورد ارائه دهد ولی نمی‌توان بدون عیب‌یابی و بازدید کارشناسان قیمت دقیقی از تعمیرات اعلام کرد. هزینه دستمزد تعمیرات توسط نرخنامه اتحادیه تعیین می‌گردد و جهت رضایتمندی مشتریان در اکثر مواقع هزینه دستمزد از این نرخنامه نیز کمتر می‌باشد.

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب‌یابی تخصصی یا تعمیر یخچال پروفایل و درصورت نیاز به قطعات اصلی و اورجینال آن قطعه و خدمات در تعمیرگاه یخچال پروفایل، شامل گارانتی 9 ماهه می‌باشند.

در صورت نیاز به قطعات اورجینال و اصلی یخچال پروفایل، این قطعات توسط شرکت مدرن تکنیک تامین می‌گردد و این قطعات داری ۹ ماه ضمانت می‌باشند.

فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


مهدی نوری
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

سلام ببخشید ما یخچال ساید پروفایل داریم که موتورش صدا میده میخواستم بدونم تعمیرگاه پروفایل قطعات اصلی این برندو داره ؟؟

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲