شماره تماس: 02122500600

بلومبرگ

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

نمایندگی تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی بلومبرگ

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


 

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

شرکت بلومبرگ یکی از مهم ترین شرکت های دنیا در زمینه تولید ماشین های لباسشویی است که بهترین ماشین های لباسشویی را تولید می کند. اما یکی از موضوعات مهم درباره ماشین لباسشویی این است که این ماشین ها به صورت روزانه کار می کنند و به همین خاطر امکان خراب شدن آنها بر اثر اتفاقاتی مانند پریدن فیوز وجود دارد. کار روزانه نیز ممکن است در طول زمان باعث خرابی آنها شود.

اما برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ باید چکار کرد؟ بسیاری از افراد می خواهند که تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ را خودشان انجام دهند، اما مهارت کافی برای انجام این کار را ندارند. تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ به دست افراد نابلد فقط ممکن است کار را بدتر کند، مگر در صورت وجود راهنمایی مناسب.

دسته دیگری از افراد نیز معمولا تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ یا دیگر محصولات خود را به تعمیرکاران می سپارند. این کار، کار عاقلانه و درستی است. زیرا تعمیرکاران خیلی بهتر از شما بلدند که دستگاه های شما را تعمیر کنند. اما بهترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ چیست؟

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

راهنمای سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ

همانطور که گفته شد، بسیاری از افراد تلاش می کنند تا تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ خود را، خودشان انجام دهند. در صورتی که دانش و مهارت کافی برای انجام این کار، نداشته باشید، شما فقط وضعیت دستگاه را خراب تر می کنید. اما یکی از مهم ترین وظایف تعمیرگاه های رسمی بلومبرگ در ایران به جز تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ برای شما، راهنمایی کردن شما برای سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ می باشد

این تعمیرگاه های رسمی، وظیفه دارند که در صورتی که مشکل دستگاه وخیم نیست، راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند تا شما بتوانید بدون آسیب رساندن به دستگاه، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ را انجام دهید. مشورت کردن ب افراد متخصص در تعمیرگاه های رسمی بلومبرگ به شما کمک می کند که تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ را با خیالی راحت تر انجام دهید.

 

تعمیر با قطعات اصلی لباسشویی

یکی از مهم ترین ویژگی  های تعمیرگاه های رسمی بلومبرگ در ایران این است که تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ را با بهترین قطعات اصل و اورجینال بلومبرگ انجام می دهند. استفاده از قطعاتی که به این شرکت تعلق ندارند، هر چند هم با کیفیت باشند، باعث می شوند که هماهنگی قطعات در دستگاه از بین برود و دستگاه شما زود تر خراب شوند. برای همین است که در تعمیرگاه های رسمی بلومبرگ در ایران، از بهترین قطعات اصل و اورجینال این برند برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ شما استفاده می شود.

 

خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی بلومبرگ

همانطور که گفته شد، بلومبرگ نیز مانند بسیاری از شرکت های دیگر در دنیا در بسیاری از کشور های مختلف تعمیرگاه های رسمی دارد تا دو خدمت مهم را به مشتریان آن در کشور های متفاوت برسانند. خدمت اول، انجام تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ یا هر محصول دیگر این شرکت برای مشتریان می باشد.

خدمت دوم این تعمیرگاه های رسمی برای مشتریان، همانطور که گفته شد، ارائه انواع راهنمایی برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ است. تعمیرگاه های رسمی بلومبرگ در ایران یا کشور های دیگر با انجام این دو خدمت، مشتریان این برند آلمانی را از خدمات این شرکت راضی نگه می دارند.

 

ویژگی های تعمیرگاه ماشین لباسشویی بلومبرگ

·     تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با بهترین کیفیت و در اسرع وقت

·     ارسال سریع تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در منزل شما

·     تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با گارانتی

·     تکنیسین های آموزش دیده و زبده برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ یا محصولات دیگر این شرکت

·     استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیر ماشین لباسشویی

 

بهترین تعمیرگاه رسمی بلومبرگ در تهران

اگر در شهر تهران زندگی می کنید و برای لوازم خانگی بلومبرگ شما مشکلی پیش آمده می توانید تعمیر دستگاه های مختلف را به مدرن تکنیک بسپارید. مدرن تکنیک یکی از بهترین تعمیرگاه های رسمی بلومبرگ در تهران است که می تواند تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ یا هر محصول دیگری را برای شما به نحو احسن انجام دهد. شما برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ خود توسط مدرن تکنیک، فقط کافیست با یکی از شعب شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تماس حاصل فرمایید و برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ درخواست تکنیسین کنید.

لوازم خانگی امروزه به یکی از مهم ترین انواع محصولاتی تبدیل شده اند که افراد برای منازلشان تهیه می کنند. این محصولات مختلف در بسیاری از کار ها به کمک ما می آیند و زندگی را برای ما آسان تر می کنند. ما همواره در منازل خود از وسایل الکترونیک و غیر الکترونیک برای کار های متفاوت کمک می گیریم و امروزه لوازم خانگی به مهم ترین بخش زندگی ما تبدیل شده اند.

یکی از انواع لوازم خانگی که اهمیت زیادی برای ما دارد و روزانه از آن بار ها استفاده می کنیم، ماشین لباسشویی می باشد. ماشین لباسشویی دستگاهی است که جایگزین روش قدیمی شستن لباس ها با دست شده است و در دهه های اخیر که به زندگی افراد اضافه شده، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

شرکت های بسیار زیادی در کشور های مختلف جهان به تولید لوازم خانگی مختلف مشغولند. زمینه تولید لوازم خانگی، امروزه اهمیت بسیار زیادی دارد و افراد بسیاری در این زمینه مشغول به کارند. شرکت های بسیاری در تولید لوازم خانگی با هم در رقابتند و یکی از مهم ترین شرکت های آلمانی که در این زمینه فعالیت دارد، شرکت بلومبرگ می باشد. بلومبرگ یکی از شرکت های بسیار بزرگ آلمانی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد.

خرابی لوازم خانگی یکی از موضوعاتی است که برای بسیاری از افراد در طول سال اتفاق می افتد و تعمیر لوازم خانگی اهمیت بسیار زیادی دارد. ماشین لباسشویی دستگاهی است که روزانه از آن استفاده می کنیم و امکان خراب شدن آن بر اثر یک اتفاق بسیار بالاست. برای همین است که باید همه چیز را درباره بهترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ بدانید.

برای تعمیرماشین لباسشویی میتوایند با مشاوران و کارشناسان تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک تماس بگیرید.

برند بلومبرگ (Bloomberg)

همانطور که گفته شد، صنعت تولید لوازم خانگی و محصولات الکترونیک، امروزه به یکی از مهم ترین صنایع در دنیا تبدیل شده است و به همین خاطر است که شرکت های بسیار زیادی در دنیا به تولید این لوازم مشغولند.  همانطور که می دانید، آلمان کشوری صنعتی و بروز است که می توانید تمامی تکنولوژی ها و صنایع مختلف را در آن پیدا کنید. یکی از شرکت های آلمانی فعال در زمینه تولید لوازم خانگی، شرکت بلومبرگ می باشد.

این شرکت اولین بار کسب و کار خود را در سال 1935 شروع کرد و سال 1949 نیز سال شروع رونق این شرکت بود. این شرکت همانطور که گفته شد در سال 1935 تاسیس شد و از همان سال تولید لوازم خانگی خود را شروع کرد. این شرکت در سال 1979 اولین ماشین لباسشویی با حفظ تعادل خارجی را تولید کرد و این از مهم ترین اتفاقات این شرکت بوده است.

از سال 1979 این شرکت به تولید بهترین ماشین های لباسشویی در جهان مشغول شده است و بهترین ماشین های لباسشویی دنیا را تولید می کرده. بلومبرگ نیز مانند شرکت بکو از شرکت های بزرگی است که زیر نظر هولدینگ آرچلیک فعالیت دارد و در سال 2002 توسط این شرکت خریداری شده است.

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


امید ترمیمی
۱۴۰۲/۱۱/۱۶ ۲۳:۲۸

یک دستگاه ماشین لباسشویی بلومبرگ. موتور و قطعات یدکی والکترونیک وبرد سالم و فابریک میباشد بعلت پوسیدگی شدید در بدنه قصد فروش آن را دارمدر صورتی که برای تعمیرات دستگاه‌های دیگر بکارتان می‌آید؟

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید