شماره تماس: 02122500600

ال جی

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی (LG)

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی ال جی

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

همانطور که گفته شد، افراد در زمانی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود دارند، واکنش های مختلفی نشان می دهند. دسته ای از افراد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را خودشان انجام می دهند که کار درستی نیست. دسته دیگری از افراد نیز هستند که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را به یک تعمیر کار حرفه ای می سپارند. اما آیا راه بهتری نیز وجود دارد؟

همانطور که گفته شد، LG نیز مانند بسیاری از شرکت ها در کشور های متنوع نمایندگی و تعمیرگاه های رسمی دارد. بهترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی برای شما، تعمیرگاه های رسمی ال جی هستند. تکنیسین های آموزش دیده و حرفه ای در این تعمیرگاه های رسمی کار می کنند که می توانند تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما را بدون هیچ مشکلی و به نحو احسن انجام دهند.

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی

یکی راهکارهایی که می توان با استفاده از آن بسیاری از مشکلات ساده و عمومی را به راحتی حل کرد؛ ریست کردن ماشین لباسشویی می باشد. معمولا با ریست کردن ماشین لباسشویی می توان بسیاری از مشکلات مانند: عدم اجرای صحیح برنامه ها و مراحل آن، هنگ کردن دستگاه، بروز ارورهای ماشین لباسشویی ال جی و سایر موارد دیگر را حل کرد.

بنابراین جهت رفع موارد ذکر شده، ریست کردن دستگاه می تواند بسیار موثر و راهگشا واقع شود. اما نکته قابل توجهی که باید به آن دقت کرد، این است که دکمه ریست کردن دستگاه تنها در مدل های جدید و به روز ال جی موجود می باشد. در مدل های قدیمی باید از روش های منحصر به فردی استفاده کرد.

لذا اگر از مدل های جدید ال جی استفاده می کنید، مشکل خاصی برای ریست کردن آن وجود ندارد و تنها کافی است دکمه را فشار دهید. اما در مدل های قدیمی جهت ریست کردن باید مراحل زیر را به طور کامل انجام دهید:

  • ابتدا باید به جهت خاموش کردن دستگاه، دکمه power آن را فشرده و ماشین لباسشویی را خاموش کنیم.
  • پس از آن دوشاخه برق را از پریز کشیده و به مدت چند دقیقه در همان حالت صبر می کنیم.
  • پس از گذشت یک دقیقه بدون این که دوشاخه را وارد پریز کنیم، دکمه power را به مدت چند ثانیه فشرده و نگه دارید.
  • پس از آن دوشاخه را به پریز متصل کنید.

راهنمای سرویس ماشین لباسشویی ال جی

همانطور که گفته شد، برخی از افراد هستند که ترجیح می دهند سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را خودشان انجام دهند و این کار معمولا اشتباه است. زیرا همه مهارت و دانش لازم برای انجام این کار را ندارند. اما یکی از وظایف تعمیرگاه های رسمی ال جی این است که شما را برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یا دیگر محصولات این برند، راهنمایی کنند.

شما می توانید به کمک راهنمایی های تکنیسین های این نمایندگی ها، تعمیر ماشین لباسشویی الجی را به تنهایی انجام دهید. اما باید دقت داشته باشید که در صورتی که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نیاز به قطعه یا مهارت خاصی داشته باشد، باید تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را به تعمیرگاه های رسمی این شرکت در ایران بسپارید.

تعمیر با قطعات اصلی لباسشویی ال جی

یکی از مهم ترین و بهترین ویژگی ها و مزایای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یا هر محصول دیگری در تعمیرگاه های رسمی این شرکت در ایران این است که تکنیسین های این شرکت، از بهترین قطعات اورجینال LG برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یا دیگر محصولات استفاده می کنند. این موضوع باعث می شود که هماهنگی بین قطعات از بین نرود و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

بسیاری از تعمیر کاران عادی از هر قطعه ای که به دستشان برسد برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی استفاده می کنند و این باعث می شود که هماهنگی بین قطعات این دستگاه از بین برود و در مدت زمان کوتاهی دوباره خراب شود. اما تعمیرگاه های رسمی LG تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را با قطعات اصلی انجام می دهند تا دستگاه شما به بهترین شکل تعمیر شود و به روز اول خود برگردد.

خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی ها و تعمیرگاه های رسمی ال جی در کشور های متنوع باید دو نوع خدمت مختلف را به شما ارائه دهند. خدمت اول این شرکت ها، تعمیر ماشین لباسشویی الجی یا دیگر محصولات این شرکت به صورت درجه یک و عالی در کمترین زمان ممکن است. در واقع بهترین گزینه شما برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، تعمیرگاه های رسمی ال جی می باشند.

خدمت دوم این تعمیرگاه های رسمی راهنمایی شما در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خودتان است. این مراجع وظیفه دارند در صورتی که مشکل دستگاه شما حاد و خطری باشد نمی توانند به شما کمکی کنند. اما اگر مشکلی که برای ماشین لباس شویی شما پیش آمده خیلی بد نباشد، این تعمیرگاه ها شما را در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خودتان همراهی می کنند.

ویژگی های تعمیر گاه ماشین لباسشویی ال جی

  • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما در کمترین زمان و به بهترین شکل
  • تعمیر ماشین لباسشویی شما با بهترین قطعات اصل و اورجینال
  • ارسال تعمیرکاران به محل شما برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل شما
  • تکنیسین های آموزش دیده و حرفه ای
  • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما با گارانتی

بهترین تعمیرگاه رسمی LG در تهران

اگر در تهران زندگی می کنید و برای ماشین لباس شویی تان مشکلی پیش آمده، می توانید تعمیر ماشین لباسشویی الجی خود را به مدرن تکنیک بسپارید. مدرن تکنیک یکی از بهترین و مطمئن ترین نمایندگی های ال جی در ایران و تهران است که می تواند تعمیر ماشین لباسشویی محصولات دیگر این شرکت را برای شما به نحو احسن انجام دهد. شما فقط کافیست که برای برقراری ارتباط با مدرن تکنیک در تهران با شماره های شعب مختلف شمال، جنوب، شرق و غرب تماس حاصل فرمایید.

لوازم خانگی از دسته مهم ترین محصولاتی هستند که برای خانه خریداری می شوند. این وسایل در کار های مختلفی به ما کمک می کنند و زندگی انسان را بسیار راحت تر می کنند. یکی از مهم ترین انواع لوازم خانگی که امروزه در بسیاری از خانه وجود دارد و افراد زیادی از آن برای کار های خود استفاده می کنند، ماشین لباسشویی است. ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی است که امروزه در تمامی خانه ها وجود دارد و افراد شستشوی لباس های خود را در آن انجام می دهند. به لطف این دستگاه دیگر نیازی به شستن لباس ها با دست نیست.

شرکت های بسیار زیادی در دنیا به تولید لوازم خانگی مختلف مشغولند و در این زمینه فعالیت دارند. یکی از مهم ترین شرکت هایی که در دنیا به تولید لوازم خانگی الکترونیک مشغول است و برعکس بسیاری از شرکت ها بیشتر تمرکز خود را در تولید این محصولات گذاشته است شرکت ال جی (LG) می باشد. شرکت ال جی یکی از بزرگترین شرکت های کره ای می باشد که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. این شرکت از مهم ترین برند های این زمینه می باشد.

دستگاه های الکترونیک نیز بالاترین مقدار خرابی در سال در میان وسایل دیگر دارند و سالانه تعداد زیادی از دستگاه های مختلف خراب می شوند. معمولا در زمان خراب شدن دستگاه های مختلف، بهترین کار تعمیر آنهاست. برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی راه های زیادی وجود دارد که در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

شرکت کره ای ال جی (LG)

ال جی یکی از بزرگترین ابرشرکت های جهان است که در کره فعالیت می کند و در کشور های بسیاری از جهان نمایندگی دارد. این ابرشرکت کره ای در سال 1947 در سئول کره بنیان گذاری شد و از آن موقع تا به حال در زمینه های تولید لوازم الکترونیک، مواد شیمیایی و ارتباطات فعالیت داشته است. همه ما با گوشی های ال جی آشنایی داریم و درباره تعطیل شدن بخش تولید این محصولات در آوریل سال 2021 آشناییم.

مهم ترین قسمت فعالیت شرکت بزرگ ال جی، تولید لوازم خانگی الکترونیک است که واسطه همین بخش است که نام ال جی تا این حد شنیده شده می باشد. LG مخفف شعار این شرکت یعنی Life is Good می باشد. این شرکت سال هاست که به تولید لوازم خانگی مشغول است و یکی از بهترین محصولات این شرکت نیز ماشین های لباسشویی آن است. از مهم ترین ویژگی های شرکت ال جی نیز داشتن تعمیرگاه رسمی در کشور های مختلف دنیاست تا بتواند تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یا تعمیر لوازم خانگی دیگر را در کشور های دیگر نیز انجام دهد و مشتریان خود را راضی نگه دارد.

 

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


مسعود رحمانی
۱۴۰۲/۰۹/۳۰ ۱۵:۵۶

سلام خسته نباشی میخوام ببینم اعتماد هنوز در نمایندگی ها وجود داره هزینه تعمیر ۱ . سه نظام و بلبرینگ و کاسه نمد ۲ . تعویض لاستیک دور درب ۳ . تعمیر بورد ۴ . تعویض سه عدد کمک با هزینه اجرت چه مبلغی میشه ممنون از لطف و پیگیری شما

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید