شماره تماس: 02122500600

دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

نمایندگی‌های مابه در تهران

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370
شماره تماس ها جهت مشاوره دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

دفترچه راهنمای یخچال مابه

دفترچه راهنمای یخچال مابه مانند سایر راهنماها رایج لوازم خانگی بیانگر یک اصل بسیار مهم در زمینه آشنایی با دستگاه و استفاده در ست از آن است. اصلی که با کشف اطلاعات آن می توانید توان حفظ یخچال را افزایش دهید. مابه یک برند تولید انواع یخچال خارجی معتبر و پرفروش در کشور مکزیک است که به دلیل استفاده از راه کارهای به روز و پیشرفته توانست با شرکت آمریکایی جنرال الکتریک همکاری خوبی داشته باشد و در پی این همکاری تولید گسترده این برند در زمینه یخچال در سطح جهان  رونق بسیار گرفت، بنابراین بعد از خرید این دستگاه مهم و ضروری با مطالعه دفترچه راهنمای آن از تمامی جزییات این محصول آگاه و بهترین استفاده را داشته باشید. با بررسی این دفترچه به راحتی می توانید با فن یخچال مابه، یخساز یخچال مابه، تنظیم دمای یخچال مابه، فضای داخل یخچال مابه و مهم تر از همه اینکه یخچال مابه ساخت کجاست آشنا شوید.

بررسی بخش های دفترچه راهنمای یخچال

با آگاهی از هر راهنما می توانید به نحو احسن از آن محصول استفاده و در طول این فرآیند چنان چه با مشکلی رو به رو شدید با مراجعه به دفترچه راهنما آن را حل کنید. دفترچه راهنمای مابه هم در این راستا می تواند شما را در هنگام تنظیم دمای یخچال مابه و همچنین نحوه کار کردن با یخساز یخچال مابه نیز آشنا کند. دانستن این موضوع که چگونه از دستگاه حساسی نظیر یخچال استفاده و مراقبت کنید بسیار مهم می باشد به این دلیل که با آگاهی از سیر تا پیاز این محصول می توانید سلامتی طولانی مدت این دستگاه را ضمانت کنید. با ادامه مطلب پایین می توانید از محتویات دفترچه راهنمای مابه آگاه و آشنا شده و با دانلود راهنما فارسی آن از سایت فعلی به نحو احسن از آن استفاده کنید.

با در نظر گرفتن صرف هزینه زیاد در خرید این یخچال در ابتدا راهنمای این یخچال با نصب دستگاه در مکان مناسب و استاندارد آشنا می شوید.

تراز بندی یخچال به دلیل حساسیت در هنگام کارکردن و جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش قسمتی دیگر از دفترچه راهنمای یخچال مابه می باشد.

بعد از انجام مراحل قبل با کمک دفتر چه راهنما به راحتی  می توانید سراغ بخش را ه اندازی اولیه دستگاه مانند جای گذاری طبقات یخچال و... بروید.

آشنایی با انواع کلیدهای یخچال مابه و نحوه فعال کردن آن ها نیازمند یک راهنما جامع می باشد با مراجعه به این بخش در راهنمای فارسی یخچال مابه می توانید اقدام به تنظیم این کلیدها کنید.

یخچال مابه با به کارگیری امکانات پیشرفته در سیستم خود مانند صفحه نمایش یا همان دیسپلی، نیازمند شناخت دقیق این امکانات می باشد. بنابراین در قسمت راهنما و آشنایی با صفحه نمایش در دفترچه راهنمای یخچال مابه به راحتی با این مرکز آشنا شوید.

تنظیمات مربوط به درجه دما در تابستان و زمستان بخش مهمی از استفاده این دستگاه می باشد با بررسی این بخش در راهنمای فارسی یخچال مابه با میزان درجه در این فصل ها آشنا شوید.

راهنمایی اقدامات دیگر نظیر: تعویض لامپ یخچال مابه، ریست فیلتر آب،تمیز کاری یخچال و نحوه انتقال دستگاه از مرکز خرید تا منزل از دیگر قسمت های دفترچه راهنمای یخچال مابه می باشند که با فراگیری نحوه انجام آن ها می توانید از خطرات احتمالی استفاده نادرست یخجال به دور باشید.

 

 

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید