شماره تماس: 02122500600

آبسال

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی لباسشویی آبسال در محل

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی آبسال

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


در میان اجناس خارجی رنگ و وارنگ این روزهای بازار لوازم خانگی، شرکت آبسال یک خوش نام داخلی است. شرکتی که محصولات آن در خانه‌های ایرانیان خودنمایی می‌کند و بسیاری از ما نام ماشین لباسشویی آبسال را شنیده‌ایم. مدرن تکنیک به عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال خدمات فنی مرتبط با این محصول را ارائه می‌دهد.

 

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال

در مدرن تکنیک ساختار ماشین لباسشویی را می‌شناسیم و قطعات درستی برای آن داریم. اکثر ایرادات ماشین‌های لباسشویی جزئی هستند و با کمترین هزینه می‌توان آن‌ها را برطرف کرد. ماشین‌های لباسشویی آبسال طرفداران بسیار در بین مصرف کنندگان ایرانی دارند، همین امر سبب شد تا به خود واجب بدانیم خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را با بهترین کیفیت ارائه کنیم.

 


اگر شما هم از طرفداران محصولات ایرانی هستید و قصد خرید ماشین لباسشویی آبسال را دارید باید نکاتی را رعایت کنید:

توجه داشته باشید که چه ظرفیتی برای شما مناسب است. این برند ماشین‌هایی در ابعاد ۳، ۵، ۷ و ۱۴ کیلو تولید می‌کند که بسته به نوع کارکرد خود باید بهترین گزینه ممکن را خریداری کنید.
پیشرفت فناوری روی ماشین لباسشویی هم تاثیر گذاشته و برنامه های بسیاری برای کارکرد آن ارائه شده است. پیش از خرید توجه داشته باشید که چه برنامه‌هایی روی ماشین قرار دارد و تا چه حد به این برنامه‌ها نیاز دارید. بسیاری از آن‌ها را سالی یکبار هم استفاده نخواهید کرد و تنها به عنوان آپشن ممکن است پول بیشتری بپردازید.

 

تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی آبسال
در مدرن تکنیک به دنبال سهولت هستیم و در کلان شهر تهران حداکثر تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی آبسال را تعیین کرده‌ایم تا بتوانیم هر منطقه‌ای که هستیم به مشتریان خود خدمت کنیم.

 

نقاط قوت و ضعف ماشین لباسشویی آبسال در مقایسه با نمونه‌های داخلی

در مقایسه با نمونه‌های داخلی، ماشین لباسشویی آبسال نقاط قوتی دارد که ممکن است از نظر بسیاری فروشندگان و خریداران یک سر و گردن از هم ردیفان خود بالاتر باشد.
• طراحی
• کیفیت ساخت
• صدای کم دستگاه هنگام کار کردن
• مصرف معقول انرژی و آب
• امکانات و آپشن‌های مختلف
از جمله نقاط قوت ماشین لباسشویی شرکت آبسال است.
 

 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


Diego
۱۴۰۲/۱۰/۰۸ ۱۲:۴۴

Focus Lawns 1659 N Church Belleville IL 62221 (618) 400-0930 lawn mowing belleville il

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید