بلومبرگ

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات بلومبرگ

امتیاز : ۴.۹
 بلومبرگ

تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ و تعمیرات تخصصی

تاریخ تولد لوازم خانگی بلومبرگ به سال 1883 و آلمان بر می‌گردد یعنی زمانی که شخصی به نام برن‌هارد بلومبرگ در کارخانه خود از صنعت فلز برای تجارت استفاده کرد. ولی به تدریج این کارخانه از تجارت فلز دست کشید و سرانجام در سال 1935 با ایجاد یک خط تولید، برای ساخت لوازم خانگی اقدام کرد، شهرت این مجموعه به خاطر ساخت ماشین لباس‌شویی با کیفیت بود که تولید آن از سال 1949 شروع شد و تا پنجاه سال بی رقیب باقی ماند. چند سال بعد بود که سهام این شرکت توسط شرکت آرچلیک (سومین قدرت تولید کننده لوازم خانگی در اروپا) خریداری شد و با سرمایه بیشتری وارد بازار لوازم خانگی شد. این لوازم در بالاترین کیفیت ساخته می‌شوند و حائز تمامی استانداردهای مدیریت کیفیت، سلامت و بهداشت، زیست محیطی و غیره هستند. برای اولین بار در سال 2006 محصولات بلومبرگ وارد بازار بزرگ آمریکا شدند. 

محصولات بلومبرگ

در ایران همانند سایر نقاط دنیا محصولات بلومبرگ بسیار پرطرفدار هستند، کیفیت بالا، قیمت مناسب، استفاده از نوآوری‌های به روز و منحصر به فرد و سازگار با فضای خانه و آشپزخانه ایرانی از دلایل این طرفداری است. لوازم خانگی بلومبرگ از جادارترین های  بازار ایران هستند، ساخت زیبا و منحصر به فردی داشته و از انواع فناوری‌های الکتریکی در کنترل و استفاده از آن بهره گرفته شده است. در مورد سایر لوازم بلومبرگ نیز وضعیت به همین منوال است. ولی عدم بازرسی فنی و عدم دقت در حفظ و استفاده از محصول در شرایط بهینه موجب افزایش آسیب‌های وارد شده به لوازم خانگی بلومبرگ خواهد شد. در حفظ لوازم ارزشمند بلومبرگ از دستگاه کوچک تلفن بلومبرگ تا بزرگ خود نهایت تلاش خود را به کار ببرید و کوچکترین مشکل به وجود آمده را با تعمیرکاران متخصص بلومبرگ در میان بگذارید

تعمیر صحیح لوازم و اسباب خانه و آشپزخانه با توجه به قیمت بالای این لوازم در ایران اهمیت بسیار زیادی دارد. لوازم خانگی بلومبرگ توسط برخی شرکت‌های وارد کننده لوازم خانگی و پشتیبان در ایران برگه گارانتی یا ضمانت دریافت می‌کنند البته تعداد این شرکت‌ها در مقایسه با برندها کم است و شاید تنها عاملی که موجب می‌شود مردم ایران از خرید لوازم با برند بلومبرگ خودداری کنند همین عامل است. به هر حال محدود بودن و نسبت بسیار پایین مدت زمان گارانتی به طول عمر دستگاه و نیز عدم ضمانت برخی قطعات و ایرادات، باعث شده تعمیر لوازم خانگی ارزشمند بلومبرگ اهمیت دو چندانی داشته باشد. یک تعمیر صحیح علاوه بر افزایش طول عمر لوازم خانه و آشپزخانه شما می‌تواند راندمان لوازم را افزایش و هزینه‌های شما را در چند سال آینده کاهش دهد. 

تعمیرکار بلومبرگ 

مطمئناً با توجه به نوآوری، تکنولوژی به کار رفته، قطعات و نحوه اتصال متفاوت در برندهای مختلف، نمی‌توان از یک تعمیرکار یخچال یا ماشین لباس‌شویی جهت تعمیر انواع برندها استفاده کرد. علی رغم نقاط مشترکی که محصولات خانگی بلومبرگ با دیگر برندها دارد، قطعات استفاده شده عین هم نیستند و کوچکترین تفاوت‌ها در قطعات بسته شده شما را ملزم به استفاده از تعمیرکار متخصص، با دانش و البته با تجربه می‌کند. مسلماً تعمیرکاری که آشنا به تکنولوژی و نوآوری به کار رفته در قطعه حساسی مثل موتور یخچال بلومبرگ نباشد خسارت زیادی به بار خواهد آورد.

بنابراین تخصص و آشنایی کافی با تجهیزات برند بلومبرگ لازم و ضروی است ولی کافی نیست. علاوه بر آشنایی، تعمیر کار خوب و ماهر باید تجربه، توان و البته ابزار تعمیرگاهی مناسبی در اختیار داشته باشد. همه این موارد برای رسیدن به یک تعمیر صحیح و کارشناسی شده مهم هستند و نبود یکی از آنها مثل، تجربه یا آشنایی و یا حتی توان اجرایی، می‌تواند فرآیند تعمیر را با شکست مواجه کرده و خسارت مالی زیادی و حتی در مواردی جانی به شما تحمیل کند. علاوه‌براین یک تعمیر ناموفق سابقه شرکت تعمیر کننده یا تعمیرگاه را تضییع می‌کند و مطمئناً عدم رضایت مشتری در آینده‌ای نه چندان دور موجب ورشکستگی شرکت تعمیر کننده خواهد شد.

تعمیرگاه بلومبرگ همانند بخش خاصی (مثل رادیولوژی) از یک بیمارستان است که تنها تعمیرات لوازم بلومبرگ را قبول می‌کند.  

تعمیرات مجاز

یک شرکت خدماتی تعمیراتی مجاز و البته موفق مهم‌ترین جواز کار خود را از مشتریان خود می‌گیرد. تعمیرات مجاز علاوه بر رعایت صداقت، انصاف و امانت‌داری که اساس و چارچوب اولیه و عمومی هر کاری هستند باید در تخصص تعمیراتی خود نیز عملکرد خوبی نشان دهد. عملکرد تخصصی تعمیراتی مطمئناً وقتی دارای ویژگی‌های زیر باشد موفقیت آفرین خواهد شد.

ویژگی‌های متمایز تعمیرات مجاز مدرن تکنیک

1. گارانتی یا ضمانت خدمات: یک شرکت زمانی خدمات و محصولات خود را تضمین می‌کند که از درستی و نتیجه موفق کار خود مطمئن باشد. شرکت مدرن تکنیک تک تک خدمات خود را در مورد تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ تضمین می‌کند.

2. استفاده از قطعات و لوازم یدک اصل و اورجینال بلومبرگ: این شرکت با آگاهی کامل از عملکرد قطعات مختلف برند بلومبرگ، و با چشم انداز همیشگی رضایت مشتری، در صورت تعویض قطعه خراب از یک قطعه اورجینال استفاده خواهد کرد.

3. استفاده از نیروی متخصص و مجرب: مدرن تکنیک اعتقاد دارد برند بلومبرگ، تکنولوژی و فناوری مورد استفاده این شرکت خاص بوده و تخصص کافی برای تعمیر و راه اندازی مجدد مورد نیاز است. بی شک علم بدون تجربه ضرب همه در صفر است.

4. اعزام تعمیرکار و تکنسین بلومبرگ به محل در سریعترین زمان ممکن: خطرات، آسیب‌ها و مشکلات مربوط به انتقال لوازم خانگی به تعمیرگاه و آگاهی مدرن تکنیک از این مسئله، مدرن تکنیک را بر آن داشت تا جهت رضایت هر چه بیشتر مشتری تکنسین تعمیر خود را به منزل، اداره، کارخانه و شرکت شما ارسال کند.

5. امکان نظارت در فرآیند تعمیر.

 

 

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ (Blomberg)


فرم ارسال نظر

نظرات کاربران


کاظمی
۱۴۰۰/۰۶/۱۴

سلام و تشکر ساید بلومبرگ دارم که ارور E4و E0همزمان با اخطار رو صفحه داره ممنون میشم راهنمایی کنید

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲