شماره تماس: 02122500600

تماس با مدرن تکنیک

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تعمیر یا خریداری یخچال؛ مسئله این است؟ این روزها، بازار لوازم خانگی روند عجیب‌وغریبی را طی می‌کند و قیمت لوازم خانگی بشدت سرسامان آور شده است. به حدی که اکثر خریداران لوازم خانگی آن دسته افرادی هستند که یا دختر دم بخت دارند یا افرادی که با یک تعمیرکار خوب جهت خرابی وسایلشان آشنا نیستند. به‌ویژه وسایل سنگینی مانند یخچال که قیمت‌های به‌شدت گرانی دارند. با وجود این مسائل تعمیر یخچال گزینه بسیار منطقی و هوشمندانه برای نونوار کردن آن است.

افرادی که دختر دم بخت در منزل دارند، گزینه‌ای جز خرید وسایل جدید و نو ندارند، اما به آن دسته افرادی که وسایل منزلشان همچون یخچال خراب شده است؛ توصیه می‌شود که به دنبال یک تعمیرکار یخچال برگردند تا با هزینه بسیار کمتر به سرانجام شیرینی برسند. به‌ویژه‌ این روزها که متأسفانه خبری از جنس‌های اصل و درجه یک خارجی در بازار لوازم خانگی نیست و باید سفت جنس‌های اصل خریداری شده در گذشته را نگه داشت و با یک تعمیر ساده، آن‌ها را مانند روز اول کرد.

مشاوره با کارشناسان تعمیر یخچال

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشين لباسشويی

یکی از لوازم‌خانگی پرمصرف و با اهمیت در منزل ماشین لباسشویی است. اهمیت این دستگاه و ارزش آن را زمانی بهتر درک خواهیم کرد که ماشین لباسشویی دچار عیب و خرابی شده و نیاز باشد لباسها را با دست بشوییم که علاوه بر زمان زیادی که می بایست صرف این کار کنیم که با سرعت زندگی ماشین امروزی در تضاد است و همچنین نتیجه نامناسبی که از شستن خواهیم گرفت و هیچگاه نتیجه دلخواهی مانند شستن لباس با ماشین لباسشویی عایدمان نخواهد شد. 

تعمیر ماشین لباسشویی موضوعی است که به دلیل استفاده مکرر از این دستگاه خواه یا ناخواه به آن نیاز پیدا خواهیم کرد، هرچند که نگهداری مناسب و سرویس دورهای منظم این بازه زمانی را به تعویق خواهد انداخت.

همچنین در صورت خرابی لوازم‌خانگی نظیر ماشین لباسشویی امروزه دیگر از تعمیرکاران و الکتریکیهای محلی استفاده نمیشود و کاربران به نمایندگیهای مجاز برندی که ماشین لباسشویی را از آن تهیه کردهاند تماس گرفته و از خدمات تعمیرکاران و تکنسینهای مجرب این نمایندگیهای مجاز بهره میبرند. 

اطمینان به تخصص تکنسینهای مجرب این نمایندگیها، سرعت مراجعه تکنسین، امکان درخواست تعمیر به‌صورت تلفنی و آنلاین، ارائه فاکتور تعمیر، ارائه ضمانتنامه تعمیر تا مدت زمانی معقول و منطقی، دریافت راهنماییهایی از تکنسینها در خصوص نگهداری و عملکرد بهتر استفاده از ماشین لباسشویی، ارائه خدمات در محل و عدم نیاز به خارج کردن ماشین لباسشویی از منزل و ... همگی از مواردی هستند که مردم و کاربران امروزی را ترغیب به استفاده از نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی مینماید.

اگر تمایل دارید تا با خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل و سوالات رایج در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی آشنا شوید و در خصوص منفعت یا ضرر تعمیر یا تعویض و خرید ماشین لباسشویی جدید اطلاعات کسب کنید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل

در زمان خرابی و عیب در ماشین لباسشویی، زمانی که به فکر تعمیر ماشین لباسشویی می افتیم، بهتر است از نمایندگیهای مجاز که دارای تکنسینهای مجرب و متخصصین فنی هستند استفاده کرد. این نمایندگیهای مجاز به‌منظور جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان موجود خدماتی را به مشتریان ارائه میدهند. از جمله این خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل و منزل افراد و بدون نیاز به حمل و انتقال دستگاه ماشین لباسشویی به کارگاه تعمیرات لوازم خانگی است.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل علاوه بر اینکه سرعت درست شدن ماشین لباسشویی را بالا میبرد به دلیل عدم نیاز به جابجایی دستگاه ریسک و خطرات احتمالی که در حین جابجایی دستگاه به وجود می آید را کاهش خواهد داد و حتی مشتریان هزینه اضافه و بیشتری بابت حمل و رفت‌وبرگشت ماشین لباسشویی به منزل پرداخت نخواهند کرد.

همچنین به دلیل عدم جابجایی ماشین لباسشویی، مشتریان اطمینان بالاتری نسبت به تعمیر لوازم‌خانگی در محل خواهند داشت و از فرایند تعمیر ماشین لباسشویی و احیاناً تعویض قطعات مطلع خواهند شد. نمایندگی مجازی که خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل را به مشتریان ارائه می دهد این امکان ا به مشتریان خود میدهد تا در خصوص نحوه صحیح کار با دستگاه و عملکرد بهتر و نکاتی در خصوص نگهداری از ماشین لباسشویی از تکنسین فنی و تخصصی که به منزل افراد مراجعه کرده است اطلاعات کسب نمایند.

یکی از مزایایی که نمایندگیهای مجاز زمان تعمیر لوازم‌خانگی از جمله ماشین لباسشویی ارائه می کنند ارائه فاکتور هزینه تعمیر و دادن گارانتی و تضمین بابت ماشین لباسشویی تعمیر شده از ویژگیهای نمایندگیهای مجاز تعمیر ماشین لباسشویی است.

سوالات رایج در زمان خرابی ماشین لباسشویی

نمایندگیهای مجاز تعمیر ماشین لباسشویی از جمله خدماتی که به کاربران ارائه میدهند پاسخگویی تلفنی و هماهنگی جهت تعمیر به‌صورت تلفنی با تکنسین مربوطه است. زمانی که با این مراکز تماس گرفته میشود، از مواردی که اپراتور از کاربران ماشین لباسشویی سؤال خواهد کرد شرح‌حال و موارد خرابی ماشین لباسشویی است. در این مرحله اپراتورها باتوجه‌به مرسوم بودن برخی از خطاها کاربر را راهنمایی کرده و شاید در این مرحله مشکل برطرف شود ولی درصورتی‌که مشکل از مشکلات و عیوب عام جدیدتر باشد اپراتور تلفنی هماهنگی لازم با تکنسین مربوطه را به عمل‌آورده و کاربران با تکنسینها به‌صورت تلفنی علائم خرابی دستگاه خود را مطرح و تکنسینها آنها را راهنمایی کرده در صورت نیاز به منزل کاربران مراجعه خواهند کرد. از جمله سوالات رایج در زمان خرابی ماشین لباسشویی که کاربران دستگاه از تکنسینها خواهند پرسید عبارتند از:

 • علت اینکه با چرخاندن دکمه تایمر چراغ روشن نشود و ماشین لباسشویی حرکتی انجام ندهد چیست؟
 • ماشین لباسشویی به برق است و چراغ تایمر آن روشن میشود ولی ماشین لباسشویی هیچ عملی انجام نمیده، مشکل از کجا است؟
 • علت اینکه ماشین لباسشویی روشن است اما آب نمی گیرد چیست؟
 • علت اینکه ماشین لباسشویی آب می‌گیرد اما عملیات بعدی آن متوقف میشود چیست؟
 • علت وارد شدن آب به ماشین لباسشویی زمانی که دستگاه خاموش است چیست؟
 • علت لبریز شدن آب از مخزن زمانی که ماشین لباسشویی روشن است و علت آبگیری دائم و بدون وقفه دستگاه چیست؟
 • علت نشتی آب از ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت گرم نشدن آب داخل مخزن ماشین لباسشویی چیست؟
 • دلیل اینکه ماشین لباسشویی آبگیری را کامل انجام میدهد اما موتور شستشوی یخچال شروع به کار نمیکند چیست؟
 • علت از کار افتادن موتور بعد از آبگیری ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت عدم تخلیه آب کثیف از ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی حین شستشوی لباسها چه میباشد؟
 • علت صدای زیاد و غیرمعمول ماشین لباسشویی حین شستشوی لباسها چه میباشد؟
 • علت عدم آب‌کشی لباسها و نبود دور تند در ماشین لباسشویی جهت آبگیری لباسها چیست؟
 • علت نچرخیدن مخزن شستشوی ماشین لباسشویی بعد از آب‌گیری چیست؟

 

آیا تعمیر ماشین لباسشویی ارزش دارد؟

در خصوص تعمیر یا تعویض ماشین لباسشویی نظیر سایر اقلام لوازم‌خانگی قبل از تعمیر می بایست در خصوص هزینه تعمیر دستگاه و عملکرد دستگاه بعد از تعمیر از متخصصین ماشین لباسشویی سؤالات لازم را جویا شد و با دانستن عمر دستگاه ماشین لباسشویی در خصوص تعمیر یا تعویض آن تصمیم گیری کرد. 

اگر از عمر ماشین لباسشویی بیش از 8 سال گذشته باشد و هزینه تعمیر بین 2 تا 3 میلیون باشد ترجیح آن است که وسیله نو و جدیدی خریداری شود و تعویض وسایل خانگی نسبت به تعمیر آن ترجیح داده میشود.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شامل چه مواردی میباشد؟

نمایندگیهای مجاز تعمیر ماشین لباسشویی اکثر برندهای ماشین لباسشویی را با تخصص و مهارت بالا با استفاده از قطعات اصل و اورجینال با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر میکنند و برای تعمیر ماشین لباسشویی گارانتی و ضمانت تعمیر ارائه می-کنند. تعمیر در محل و عدم نیاز به جابجایی ماشین لباسشویی و ارائه اطلاعات اضافی در خصوص نحوه نگهداری از دستگاه و طرز کار با دستگاه جهت گرفتن بهترین عملکرد از آن از جمله خدماتی است که در زمان تعمیر ماشین لباسشویی توسط متخصصان و تکنسینها مجرب ارائه میشود.

 

 

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید