شماره تماس: 02122500600

سامسونگ

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ (SAMSUNG)

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی سامسونگ

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 خرابی یکی از اتفاقات مهمی است که ممکن است برای هر دستگاه الکترونیکی پیش بیاید و شما باید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا محصولاتی دیگر این برند برنامه ریزی داشته باشید. بسیاری از افراد فکر می کنند که می توانند تعمیر ماشین لباسشویی خود را انجام دهند و معمولا با نداشتن مهارت و دانش کافی در این زمینه وضعیت دستگاه خود را بدتر می کنند.

بسیاری از افراد دیگر اما می دانند که باید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، این دستگاه را به یک شخص متخصص سپرد و لازم است از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.  بسیاری از افراد معمولا یک تعمیرکار خبره می شناسند تا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، یخچال، ظرفشویی یا هر دستگاه دیگری را به آن واگذار کنند. اما مسئله این که وجود دارد این است که آیا به نظر شما، راه بهتری نیز برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد؟

جواب سوال بالا بله است. سامسونگ نیز مانند بسیاری از برند های مشهور دیگر، در کشور های متفاوت، نمایندگی های مخصوص خود را دارد و جز این نمایندگی ها، تعمیرگاه های رسمی نیز در این کشور ها با نام سامسونگ فعالیت دارند. این تعمیرگاه های رسمی وظیفه دارند که تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا هر وسیله دیگری را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند تا بتوانید دوباره از محصولات این شرکت استفاده کنید. تعمیرگاه های رسمی سامسونگ، همیشه بهترین انتخاب شما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می باشند.

 

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

راهنمای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

گفته شد، بسیاری از افراد علاقه دارند تا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا تعمیر لوازم خانگی را خودشان انجام دهند. در صورتی که این تعمیر یک سرویس و اشکال گیری آسان باشد، مشکلی ایجاد نمی کند اما تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به دلایل مختلف باید در تعمیرگاه های رسمی این شرکت انجام بگیرد.

شما میتوانید برای انجام دادن سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل مشکلات ساده، به جای سپردن تعمیر به تعمیرگاه های رسمی، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را خودتان و به کمک راهنمایی های تعمیرگاه های رسمی سامسونگ انجام دهید. شما می‌توانید با خواندن علت خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ اطلاعات خوبی در این زمینه به دست آورید و در صورت بروز خرابی های معمولی خودتان دست به کار شوید و در صورت نیاز از تعمیرکاران مدرن تکنیک کمک بگیرید. 

 

تعمیر با قطعات اصلی لباسشویی سامسونگ

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث می شود که به شما پیشنهاد کنیم که تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را به نمایندگی رسمی سامسونگ بسپارید، این است که در این تعمیرگاه ها، تکنسین های آموزش دیده ای حضور دارند که از بهترین قطعات اصل و اورجینال سامسونگ برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما یا محصولات دیگر این شرکت استفاده می کنند. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال باعث می شود که هماهنگی قطعات در دستگاه از بین نرود و دستگاه دوباره در مدت زمان کوتاهی خراب نشود. البته توجه به این نکته ضروری است که ممکن است عدم شناخت کافی از برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ مشکلاتی اجاد کرده باشد، پس ممکن است با تحقیق درباره‌ی این نکته بعضی مشکلات را خودتان بتوانید برطرف کنید.  

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

همانطور که گفته شد، نمایندگی ها و تعمیرگاه های رسمی سامسونگ در کشور های متفاوت، دو وظیفه مهم دارند. دو خدمت که باید به مشتریان این برند برسد. خدمت اول ارائه راهنمایی های لازم برای مشتریان است که اگر می خواهند سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی خود را به صورت درست انجام دهند. خدمت دوم نیز انجام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به نحو احسن برای مشتریان مختلف سامسونگ در کشور های متفاوت می باشد تا بتوانند دوباره از محصولات سامسونگ خود استفاده کنند.

 

ویژگی های تعمیرگاه ماشین لباسشویی سامسونگ

 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اسرع وقت
 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به نحو احسن
 • تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا محصولات دیگر این شرکت
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال با کیفیت برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با گارانتی

 

امروزه لوازم خانگی یکی از مهم ترین وسایلی هستند که برای منازل مختلف خریداری می شوند. لوازم خانگی مختلف الکترونیک یا غیر الکترونیک، در کار های مختلفی به ما کمک می کنند و زندگی امروزه را برای ما بسیار آسان کرده اند. از دسته مهمترین و تاثیرگذارترین محصولات منزل که در صرفه جویی زمانی و انرژی بسیار مهم است، ماشین لباسشویی می باشد.

ماشین لباسشویی یکی از دستگاه هایی است که به طور خودکار شستشوی لباس های کثیف شما در مدل های مختلف و روش های متنوع انجام می دهد و در دهه های اخیر، کار شستن لباس ها را برای افراد خانه دار، بسیار آسان تر کرده است. ماشین های لباسشویی در دهه های اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته اند و امروزه ماشین های لباسشویی بسیار با کیفیت و بسیار به روزی تولید شده اند که کاربرد های بسیار زیادی دارند.

شرکت های بسیار زیادی در کشور های متفاوت به تولید لوازم خانگی و محصولات الکترونیک فعالیت دارند و یکی از معروف ترین این برند ها، شرکت کره ای سامسونگ می باشد. همه ما Samsung را به دلیل گوشی ها و محصولات مختلفش در زمینه ارتباطات می شناسیم اما این برند خوشنام کره ای، در زمینه تولید لوازم خانگی نیز بسیار فعال می باشد و تولیدات بسیار با کیفیتی دارد.

ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. اما خرابی ممکن است برای هر دستگاه الکترونیکی به وجود بیاید و امروزه شما باید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا هر محصول دیگری آمادگی داشته باشید.

 

شرکت کره ای سامسونگ

سامسونگ یکی از آشنا ترین نام ها و برند های دنیاست که نام یک ابر شرکت بزرگ در کره جنوبی می باشد. سامسونگ یک ابر شرکت چند ملیتی واقع در سئول کره است که در چندین زمینه مختلف فعالیت دارد. صنایع شیمیایی، الکترونیک، پزشکی، ارتباطات، کشتی سازی، نیم رسانا ها و خودروسازی مهم ترین بخش های فعالیت این شرکت بزرگ می باشند. سامسونگ در سال 1938 توسط لب بیونگ چول بنیان گذاری شده است.

محصولات خانگی و الکترونیک سامسونگ از دسته با کیفیت ترین و بهترین لوازم خانگی در سراسر دنیا می باشند. این شرکت در زمینه تولید لوازم خانگی جزء برند های مطرح دنیا شناخته می شود و محصولات بسیار با کیفیت و درجه یکی را تولید می کند. ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز یکی از مهم ترین و بهترین محصولات این شرکت می باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.

گروه سامسونگ کار خود را در سال 1938 شروع کرد و این شرکت توسط لی بیونگ چول به ثبت رسید. سامسونگ در ابتدا در زمینه صادرات ماهی، میوه و سبزی به چین فعالیت داشت. این شرکت در یک دهه پیشرفت چشمگیری داشت و فعالیت خود در زمینه های کشتی سازی، صنایع شیمیایی و پتروشیمی شروع کرد. این سرمایه گذاری، در زمان دهه 1970 میلادی اتفاق افتاد.

پس از آن سامسونگ پس ا چند سال دیگر پیشرفت کردن در زمینه های مختلف، گروه خود را با تاسیس زیرمجموعه سامسونگ الکترونیکس، فعالیت خود در زمینه تولید لوازم مختلف خانگی را شروع کرد. این شرکت همچنین در اوایل دهه 90 میلادی وارد صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات شد و بخش تجهیزات مخابراتی خود را نیز تاسیس کرد.

لوازم خانگی این شرکت، برای 50 سال است که به طور مداوم تولید می شوند و همواره در حال پیشرفت می باشند. محصولات این شرکت بسیار محبوب و خواستنی هستند و در کشور های بسیار زیادی در قاره های آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و آسیا خریداری می شوند. واژه سامسونگ نیز در زبان کره ای به معنی سه ستاره می باشد. در این برند 3 نشانه بزرگی و توان شرکت و ستاره به معنی جاودانگی آن است.

 

بهترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

اگر شما در شهر تهران زندگی می کنید و برای ماشین لباسشویی سامسونگ تان مشکلی پیش آمده، می توانید تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را بدون هیچ نگرانی به مدرن تکنیک بسپارید. وب سایت مدرن تکنیک یکی از بهترین نمایندگی ها و تعمیرگاه های رسمی سامسونگ در ایران است که تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا هر دستگاه دیگری را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. شما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود، فقط نیاز دارید تا با یکی از شعب مدرن تکنیک در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تماس حاصل فرمایید.

 

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ

اصولا در تعمیر لوازم خانگی بدون بررسی و عیب یابی تخصصی، نمی‌توان هزینه تعمیر را حتی به صورت حدودی تعیین کرد. برای اینکه بتوانید از هزینه مورد نیاز برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود اطلاع پیدا کنید، باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس گرفته و پس از شرح مشکل خود، درخواست اعزام تعمیرکار متخصص را ثبت کنید. متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ مدرن تکنیک، در سریعترین زمان ممکن خود را به محل زندگی شما می‌رسانند و پس از عیب یابی تخصصی، هزینه و مدت زمان تقریبی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند. البته نرخ و دستمزد تعمیرات لوازم خانگی توسط اتحادیه تعیین می‌شوند؛ اما برای راحتی و خرسندی شما مشتریان عزیز، تا حد امکان هزینه تعمیرات کاهش داده شده است. تا حدی که دستمزد برخی از خدمات گروه ما، از نرخ تعیین شده توسط اتحادیه نیز پایینتر است.

مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی سامسونگ

برخی از مشکلات و تعمیرات هستند که بسیار رایج بوده و درصد بسیاری از درخواست تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را به خود اختصاص می‌دهند. در ادامه، این مشکلات را همراه با دلایلی که منجر به رخ دادن آنها می‌شوند برای شما آورده‌ایم. همواره به یاد داشته باشید که تعمیر لباسشویی سامسونگ یا سایر برندها، یک کار فنی و تخصصی است. بنابراین اگر تجربه و دانش کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی ندارید، اکیدا دست به تعمیر آنها نزنید. این کار علاوه بر اینکه هیچ ثمره‌ای ندارد، ممکن است به خرابی بخش دیگری از دستگاه نیز منجر شود.

 عدم آبگیری ماشین لباسشویی سامسونگ 

یکی از موار پرتعدادی که در تعمیر لباسشویی سامسونگ دیده می‌شود، عدم آبگیری یا آبگیری به شدت کند آن است. این مشکل در مواقعی که تعداد زیادی لباس برای شستن دارید، می‌تواند باعث ناراحتی و عصبانیت شما شود. در قدم اول، بهتر است شیر آب و لوله را بررسی کنید. در صورت عدم وجود اشکال در این بخش، روشن بودن دستگاه را بررسی کنید. اگر همچنان مشکل برقرار است، ممکن است یکی از موارد زیر علت وقوع این مشکل باشد. البته موارد زیادی ممکن است به این مشکل منجر شود که در ادامه، برخی از متداول‌ترین آنها را آورده‌ایم

 • گرفتگی فیلترهای ورودی آب: ماشین لباسشویی به کمک یک لوله پلاستیکی به آب شهری متصل می‌شود. در محل اتصال این لوله به شیر برقی لباسشویی، فیلترهای آب کوچکی قرار گرفته‌اند که از ورود رسوبات و مواد موجود در آب به لباسشویی جلوگیری می‌کند. در صورتی که این فیلترها دچار گرفتگی شده باشند، آب به کندی یا اصلا به ماشین لباسشویی وارد نمی‌شود و عمل آبگیری به درستی اجرا نمی‌شود. حتی ممکن است درون خود لوله نیز گرفتگی صورت بپذیرد.
 • خرابی شیر برقی: در صورت معیوب شدن شیر برقی یا شیر ورودی آب لباسشویی، احتمال کند شدن سرعت آبگیری لباسشویی سامسونگ وجود دارد. این شیر با دریافت ولتاژ مناسب از برد، وظیفه خود را انجام می‌دهد. البته شیر برقی علاوه بر ولتاژ مناسب، باید آب با فشار کافی دریافت کند. اگر فشار آب کم باشد، آبگیری به آهستگی صورت می‌پذیرد. در صورت معیوب بودن شیر برقی، باید با استفاده از مولتی متر آن را بررسی کنید. این کار خطر برق گرفتگی را به همراه دارد؛ بنابراین اکیدا خودتان دست به تعمیر این قطعه نزنید و تنها با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
 • مشکلات مربط به برد یا تایمر: در مدل‌های قدیمی‌تر لباسشویی، از تایمر مکانیکی برای تنظیم مدت زمان شستشو استفاده می‌شد. امروزه تایمرهای مکانیکی جای خود را به برد الکترونیکی داده‌اند. برد لباسشویی سامسونگ وظیفه هدایت جریان الکترونیکی قطعات را برعهده دارد. در برخی موارد، ممکن است ولتاژ کافی به شیر برقی نرسد؛ برای فهمیدن این مشکل، باید از مولتی متر استفاده کرد که به دلیل خطراتی مثل برق گرفتگی، بهتر است انجام این کار را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید.

خاموش شدن ناگهانی یا در حین کار لباسشویی samsung

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران زیادی با آن مواجه می‌شوند، خاموش شدن لباسشویی است. این خاموش شدن دو حالت دارد. در حالت اول، لباسشویی سامسونگ روشن شده و بدون هیچ مشکل خاصی شروع به آبگیری و آغاز چرخه شستشوی لباس‌ها می‌کند. اما در اواسط این چرخه، ناگهان لباسشویی خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود. این مشکل دلایل متفاوتی دارد که برخی از آنها را در ادامه توضیح داده‌ایم:

 1. خرابی و مشکلات مربوط به دوشاخه یا محافظ: ممکن است بر اثر بار الکتریکی بالا، دوشاخه دچار خرابی یا ذوب شدگی شود. در این صورت، باید دوشاخه همراه با بخشی از سیم تعویض شوند که بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید. همچنین در صورتی که از محافظ برق برای اتصال لباسشویی خود استفاده می‌کنید، احتمال خرابی یا معیوب شدن محافظ نیز وجود دارد.
 2. ایراد در پارازیت گیر: نویزگیر یا پارازیت گیر (که به دلیل ظاهری مشابه خازن، به ان خازن پارازیت گیر نیز گفته می‌شود)، یکی از قطعات پرشمار لباسشویی است که وظیفه دارد از تداخل نویزهای الکتریکی مختلف تولید شده توسط موتور با وسایل برقی دیگر جلوگیری کند. معمولا این قطعه در انتهای دوشاخه (درون لباسشویی) قرار گرفته و به دلایلی مثل بار الکتریکی زیاد، دچار سوختگی می‌شود. این قطعه قابلیت تعمیر ندارد و متخصص اعزام شده از سوی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، باید اقدام به تعویض این قطعه کند.
 3. خرابی تایمر یا برد لباسشویی سامسونگ: در ماشین‌های لباسشویی قدیمی، از تایمر برای ارسال فرمان به موتور و پروانه استفاده می‌شد. در مدل‌های جدید لباسشویی، این تایمرها جای خود را به بردهای الکترونیکی داده‌اند. خرابی برخی از قطعات لباسشویی سامسونگ مثل المنت یا شیر برقی و حتی نوسانات برق، می‌تواند باعث آسب به برد لباسشویی سامسونگ شما شوند. از آنجایی که برد یک قطعه بسیار حساس است، اکیدا سعی به تعمیر یا حتی باز کردن آن نکنید. تعمیرکاران مجرب ما در صورتی که برد دچار مشکل شده باشد، ان را به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ برده و برای تعمیر به دست متخصصین الکترونیک ما می‌سپارند.

مواردی نیز وجود دارد که لباسشویی در حال انجام پروسه شستشو، ناگهان از کار می‌افتد؛ اما همچنان روشن است. در این حالت، ممکن است موارد زیر، دلیل ایجاد این مشکل باشند:

 • خرابی میکروسوئیچ درب: در لباسشویی سامسونگ، زمانی که قفل درب باز باشد، میکروسوئیچ اجازه چرخش را به دستگاه نمی‌دهد. در برخی موارد تعمیر لباسشویی سامسونگ، دیده شده که خرابی میکروسوئیچ می‌تواند باعث ارسال دستورات نادرست به برد شود. به عنوان مثال، ممکن است در صورتی که درب قفل باشد، میکروسوئیچ همچنان اجازه شروع چرخش را صادر نکند. برای عیب یابی میکروسئیچ‌ها، باید جرین هر سوئیچ با مولتی متر بررسی و در صورت وجود مشکل، اقدام به تعویض آن شود.
 • خرابی شیر برقی: یکی دیگر از علت‌های خاموش شدن لباسشویی حین کار، خرابی‌های شیر ورودی آب است. اگر این شیر در مرحله خیساندن لباس‌ها از کار بیفتد، آب دیگر وارد محفظه نمی‌شود. در نتیجه دستگاه برای ورود آب به اندازه کافی، از حرکت می‌ایستد. همن طور که در بالا نیز گفته شد، این قطعه دارای جریان برق است و در صورتی که خودتان بخواهید آن را بررسی و تعمیر کنید، ممکن است دچار برق گرفتگی شوید. بنابراین بهتر است تعمیر لباسشویی سامسونگ خود را به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ بسپارید.
 • خرابی برد الکترونیکی: برد لباسشویی سامسونگ به عنوان قلب تپنده و مرکز فرمان دستاه عمل می‌کند. همان طور که به آن اشاره کردیم، خرابی هریک از قطعات الکترونیکی می‌تواند برد را دچار آسیب دیدگی کند. اما خرابی برد نیز به ندرت رخ می‌دهد. ممکن است دلیل خاموش شدن ناگهانی لباسشویی سامسونگ شما در حین کار، به دلیل ایراد در برد اصلی باشد.

 سروصدای غیرعادی لباسشویی سامسونگ

اصولا لوازم خانگی مثل یخچال، لباسشویی سا ماشین ظرفشویی، همواره صداهایی را از خود تولید می‌کنند. این صداها به علت کارکرد موتور و قطعات دیگر ایجاد می‌شوند و جای نگرانی ندارند. اما در برخی مواقع، این صداها زیاد شده و در مواردی نیز بسیار غیرعادی می‌شوند. در این زمان، لباسشویی دچار مشکل شده و برای تعمیر آن، باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید. در ادامه، تعدادی از مهمترین مواردی که می‌توانند باعث ایجاد صدای غیرعادی ماشین لباسشویی سامسونگ شوند را آورده‌ایم:

 • خرابی پمپ تخلیه: پمپ تخلیه لباسشویی، وظیفه انتقال آب به دیگ و همچنین تخلیه آب به فاضلاب را دارد. این پمپ در دو نوع مکانیکی (موتور و تسمه) و موتور الکتریکی وجود دارد. ممکن است سروصدای ایجاد شده توسط لباسشویی، به دلیل خرابی پمپ تخلیه باشد؛ زیرا در حالت عادی این قطعه در هنگام کار صدای اندکی تولید می‌کند که ناشی از حرکت تسمه یا موتور آن است. به دلیل حساسیت این قطعه، بهتر است تعمیر آن را به یک متخصص تعمیرات لباسشویی سامسونگ بسپارید.
 • اشکال در دریچه ورودی آب: اگر در زمان آبگیری و پر شدن لباسشویی صداهای غیرعادی از لباسشویی بلند می‌شود، ممکن است نشان دهنده اشکال در دریچه ورودی آب باشد. به مرور زمان ممکن است این دریچه با رسوبات معدنی درون آب دچار گرفتگی شده و مسیر ورود آب کوچک شود. در این صورت، باید دریچه ورودی آب تعویض شود. دقت داشته باشید که این دریچه قابل تعمیر نیست و در صورتی که بدون دانش فنی کافی اقدام به تعمیر آن کنید، احتمال شکستن آن و وقوع خرابی بیشتر در لباسشویی شما وجود دارد.

همچنین برخی از صداها هستند که به دلایل مختلف و بسته به قطعه خراب شده به وجود می‌ایند. برخی از این صداها به همراه دلیل آنها را در زیر آورده‌ایم. اگر خودتان دانش کافی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ ندارید، اصلا نگران نباشید. شما می‌توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. در صورتی که مشکل چندان جدی نباشد، مشاورین ما به شما در رفع آن کمک می‌کنند؛ اما در صورتی که مشکل فنی باشد، یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر لباسشویی سامسونگ به محل زندگی شما اعزام می‌شود.

 1. صدای خرخر: برای تعمیر لباسشویی سامسونگ و خلاص شدن از صدای خرخر آن، باید دلیل ایجاد مشکل را بدانید و اقدام به رفع آن کنید. صدای خرخر لباسشویی به دلیل مسدود شدن بخش زیادی از مسیر لوله تخلیه ایجاد می‌شود. بهتر است در صورت مواجهه با این مشکل، به سرعت گرفتگی را برطرف کنید؛ در غیر این صورت با مشکلات دیگری نظیر ترکیدن لوله تخلیه مواجهه خواهید شد.
 2. صدای جیرجیر: یکی دیگر از صداهای غیرعادی لباسشویی، صدای جیرجیر است. این صدا بیشتر به دلیل پر کردن بیش از حد لباسشویی و یا تراز نبودن آن اتفاق می‌افتد. برخی از مشکلات فنی که ممکن است باعث ایجاد این صدا شوند، عبارتند از: خرابی و ایراد در تسمه، موتور، بلبرینگ‌ها، کمک فنرها، پمپ تخلیه، کوپلینگ موتور و تعدادی موارد دیگر!
 3. صدای وزوز یا هووم: این نوع صدا معمولا به دلیل قرار گرفتن یک جسم خارجی در پمپ لباسشویی ایجاد می‌شود. در این صورت، پمپ امکان عبور دادن جسم را ندارد و باعث ایجاد صدای هووم یا وزوز می‌شود. در صورتی که این مشکل هرچه سریعتر رفع نشود، ممکن است آسیب جدی به پمپ وارد شده و نیاز به تعویض آن پیدا کنید. اگر دانش فنی در تعمیر لباسشویی سامسونگ ندارید، بهتر است با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره لازم، درخواست اعزام تکنسین تعمیر لباسشویی را ثبت کنید.  

 لرزش و حرکت دستگاه

به احتمال زیاد شما هم در برخی مواقع متوجه لرزش ماشین لباسشویی خود شده‌اید. در این صورت، می‌دانید که در مراحل پایانی که دیگ لباسشویی با سرعت بیشتری (مرحله خشک کردن لباس‌ها) می‌چرخد، این تکان‌ها بیشتر می‌شود. دلایل متعددی می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شود که در ادامه به آنها ادامه به آنها اشاره شده است. برخی از این موارد، غیرفنی هستند و تنها با انجام یک یا چند تغییر کوچک، مشکل برطرف خواهد شد؛ اما برخی نیز فنی هستند و در صورتی که توانایی و اطلاعات کافی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود ندارید، بهتر است برای جلوگیری از ایجاد خرابی‌های احتمالی دیگر، دست به تعمیر دستگاه نزنید. تنها لازم است با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، ارائه دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی برندهای مختلفی مثل سامسونگ، بوش، الجی، جنرال الکتریک و ده‌ها برند دیگر است. تمامی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران مجرب ما، دارای گارانتی 9 ماهه هستند.

در ادامه برخی از مهمترین دلایلی که ممکن است باعث لرزش شدید و تکان خوردن لباسشویی سامسونگ شما شده باشد را آورده‌ایم.

 • تراز نبودن لباسشویی: یکی از دلایلی که باعث لرزش زیاد و در مواردی، حرکت ماشین لباسشویی می‌شود، تراز نبودن محل قرارگیری لباسشویی است. بهتر است با استفاده از یک تراز مهندسی، مشکل تراز نبودن لباسشویی سامسونگ را برطرف کنید.
 • پر کردن بیشتر از ظرفیت: قرار دادن بیش از حد لباس در ماشین لباسشویی نیز می‌تواند باعث برهم خوردن تعادل دیگ و حرکت لباسشویی سامسونگ شود. پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از بروز مشکلات دیگری که می‌تواند شما را نیازمند تعمیر لباسشویی سامسونگ کند، همیشه کمتر از ظرفیت لباسشویی، در آن لباس قرار دهید. این کار باعث حرکت آزادانه لباس‌ها و جلوگیری از بروز لرزش و تکان‌های شدید لباسشویی می‌شود.
 • خرابی کمک فنر: یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث لرزش و حرکت لباسشویی شما شود، خرابی کمک فنر است. کمک فنرهای لباسشویی برای کاهش حرکت دیگ لباسشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در صورتی که دچار ایراد یا خرابی شده باشند، لرزش و سروصدای لباسشویی تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند. در صورت بی توهی به این مشکل و عدم رفع آن، ممکن است آسیب‌های زیادی به قطعات و بخش‌های دیگر دستگاه وارد شود.

 نشت آب از لباسشویی 

نشتی آب از لباسشویی در برخی موارد به دلیل خرابی لوله اتفاق می‌افتد. همچنین در بسیاری از مواقع، وجود آب در کف اتاق به دلیل یک اشتباه یا سهل انگاری کوچک رخ می‌دهد. برای اینکه بتوانید از نشت آب از لباسشویی و نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ مطمئن شوید، ابتدا مقداری لباس در دستگاه قرار داده و یک چرخه شستشو را انتخاب کنید. در حین شستشو، بخش‌های مختلف دستگاه (پشت و کناره‌ها، جاپودری، درب، لوله تخلیه و...) را بررسی کنید. ممکن است در نگاه اول متوجه نشتی آب نشوید؛ اما در صورتی که پس از دقایقی، مجددا کف زمین با آب مرطوب شود، به احتمال زیاد لباسشویی شما دچار مشکل نشتی آب شده است.

نکته مهم این است که در صورتی که مشکل پیش آمده برای دستگاه فنی است، به هیچ عنوان خودتان اقدام به تعمیر لباسشویی سامسونگ نکنید. زیرا این کار ممکن است باعث خرابی قطعات و بخش‌های دیگر دستگاه شده و هزینه بییشتری را روی دست شما بگذارد. تنها کافی است که با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. کارشناسان آماده به کار در گروه مدرن تکنیک، آماده راهنمایی شما برای تعمیر لباسشویی سامسونگ‌تان هستند. در صورتی که مشکل پیش آمده فنی باشد، یک تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام می‌شود و در کمترین زمان ممکن، عملیات تعمیر لباسشویی سامسونگ را انجام می‌دهد.

در لیست زیر، مهمترین دلایلی که باعث نشت آب از لباسشویی می‌شود را مشاهده می‌کنید:

 1. مشکل در لوله تخلیه: اگر نشت آب از لباسشویی در مواقعی که دیگ لباسشویی در حال چرخش است، رخ می‌دهد، به احتمال زیاد مشکل از سوی لوله تخلیه یا لوله فاضلاب لباسشویی است. در این صورت، باید اتصالات لوله تخلیه را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ خوردگی و ترک روی آب وجود نداشته باشد. اگر لوله دچار چنین مشکلاتی شده باشد، بهتر است قسمت موردنظر را جدا کنید و مجددا لوله را متصل کنید؛ در صورت امکان بهتر است اقدام به تعویض لوله کنید!
 2. مشکلات لاستیک دور درب: در مواردی، ممکن است آب یا کف از دور درب لباسشویی خارج شود. لاستیک دور درب به مرور زمان دچار مشکلاتی مثل فرسودگی، پارگی یا حتی جمع شدن مواد زائد حاصل از شستشو شود. بنابراین بهتر است در صورتی که آب از قسمت درب نشتی دارد، باید به سرعت لاستیک دور درب را تعویض کنید.
 3. خرابی یا مسدود شدن پمپ تخلیه: وظیفه پمپ تخلیه این است که آب‌های کثیف موجود در مخزن را جمع آوری کرده و به لوله تخلیه انتقال دهد. به دفعات در تعمیر لباسشویی سامسونگ دیده شده که یک جسم باعث گرفتگی مجرای پمپ و در نتیجه، عدم تخلیه آب شده است. در همین زمان نیز آب دچار نشتی شده و به بیرون درز پیدا می‌کند. برای عمیر لباسشویی سامسونگ و رهایی از این مشکل، باید با نمایندگی تعمیر سامسونگ تماس گرفته و درخواست اعزام تعمیرکار لوازم خانگی را ثبت کنید. در صورتی که پمپ تخلیه دچار گرفتگی شده باشد و به آن بی‌توجه باشید، ممکن است آسیب‌های دیگری نظیر خرابی قطعات یا سوختن آنها نیز به لباسشویی وارد شود.

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ 

یکی دیگر از مشکلاتی که در بین لباسشویی‌ها رایج است، مشکلات مربوط به عدم تخلیه آب است. در واقع تخلیه نکردن آب لباسشویی، یکی از پرتعدادترین مواردی است که برای تعمیر آن، با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران تماس گرفته می‌شود. همان طور که حدس می‌زنید، این مشکل عموما به دلیل خرابی‌های ناشی از پمپ تخلیه یا لوله تخلیه رخ می‌دهد و برای تعمیر آنها، نیاز به دانش فنی کافی خواهید داشت. در صورتی که خودتان امکان تعمیر لباسشویی سامسونگ خود را ندارید، بهتر است تنها با گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید.

در ادامه به بررسی و معرفی مهمترین دلایلی که باعث عدم تخلیه آب در لباسشویی سامسونگ می‌شوند را بررسی می‌کنیم.

 • خرابی پمپ تخلیه: رایج‌ترین مشکلی که منجر به تخلیه نشدن آب در لباسشویی سامسونگ می‌شود، خرابی پمپ تخلیه است. ممکن است به مرور زمان، کرک و موی موجود در سطح لباس‌ها از فیلتر پمپ تخلیه عبور کرده و به پمپ رسیده باشند. ورود اشیا و کثیفی‌ها به پمپ تخلیه، می‌تواند منجر به آسیب جدی به پمپ شود. بنابراین بهتر است هرچه زودتر نسبت به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود برای خلاص شدن از این مشکل اقدام کنید.
 • گرفتگی مسیر خروجی: برای تخلیه آب توسط پمپ تخلیه، یک لوله خرطومی از پمپ به دیگ متصل شده است. ممکن است جرم یا لباس‌های کوچکی (نظیر جوراب) در لوله خرطومی گیر کرده باشند و باعث مسدود شدن مسیر تخلیه شوند. برای رفع این مشکل، باید ابتدا با باز کردن دریچه فیلتر پایین لباسشویی، اب موجود در دیگ و سپس لباس‌ها را تخلیه کنید. سپس لوله خرطومی را بررسی کنید تا در صورتی که گرفتگی در آن وجود دارد، آب را برطرف کنید. در صورتی که خوتان امکان انجام این کار را ندارید، می‌توانید با تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، درخواست نیروی تعمیرکار را ثبت کنید.
 • ایراد در برد الکترونیکی: به جرئت می‌توان مهمترین قطعه در لوازم خانگی جدید را برد آنها دانست. ممکن است به دلایلی گوناگونی، برد لباسشویی سامسونگ دچار مشکل شود. به عنوان مثال ممکن است اختلالاتی مثل سوختگی یا معیوب شدن خازن‌ها و... رخ دهد و فرمان‌ها ارسال نشوند. از آنجایی که این قطعه بسیار حساس است، اصلا و ابدا حتی آن را باز هم نکنید. برای تعمیر برد لباسشویی سامسونگ، باید تعمیرکار متخصص اعزامی از سوی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، آن را باز کرده و برای تعمیر به نمایندگی ببرد تا متخصصان الکترونیک، آن را تعمیر کنند.
 • گرفتگی فیلتر تخلیه آب: در مواردی نیز ممکن است راه عبور آب از فیلتر تخلیه به وسیله اجرام یا لباس‌های کوچک مسدود شده باشد. البته این مورد را هم درنظر داشته باشید که برای عملکرد صحیح پمپ تخلیه، بهتر است به صورت دوره‌ای فیلتر تخلیه را چک کنید تا از رخ دادن چنین مشکلاتی جلوگیری کنید.

کار نکردن خشک کن و خشک نکردن لباس‌ها

یکی دیگر از موارد پرتکرار تعمیر لباسشویی سامسونگ در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، مشکلات مربوط به کار نکردن خشک کن است. با توجه به آپارتمانی شدن خانه‌ها و فضای کم برای آویزان کردن لباس‌ها، اهمیت خشک کن لباسشویی بیش از پیش نمایان شده است. اما برخی مواقع، عملکرد بخش خشک کن لباسشویی سامسونگ با مشکل مواجه می‌شود و نیاز به تعمیر لباسشویی به وجود می‌آید. علت ایجاد این مشکل، ممکن است از برد لباسشویی سامسونگ یا دیگر قطعات آن باشد. رایج‌ترین دلایل خرابی خشک کن لباسشویی سامسونگ را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

 • مشکلات نرم افزاری کوچک: در برخی مواقع، ممکن است یک ناهماهنگی کوچک در برنامه‌های لباسشویی اتفاق بیفتد که مانع از فعالیت صحیح خشک کن شود. در این صورت، تنها کافی است که لباسشویی را ریست کنید. برای ریست کردن لباسشویی، تنها کافی است دوشاخه دستگاه را به مدت 10 دقیقه از برق خارج کنید. پس از این زمان، دوشاخه را به پریز زده و یکی از برنامه‌های شستشو (غیر از آبگیری و Spin) را انتخاب کنید.
 • عدم تخلیه آب: در بالا مشکلات و علت‌های مربوط به عدم تخلیه آب لباسشویی را توضیح دادیم. اما باید بدانید در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود، خشک کن نمی‌تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد؛ زیرا آب لباس‌ها مجددا به دیگ بازگشته و موجب بی فایده شدن عملکرد خشک کن می‌شوند.
 • خرابی خازن راه انداز موتور: در صورتی که خازن راه انداز دچار سوختگی یا ایراد شده باشد، احتمال اینکه موتور نتواند دور خشک کن را به درستی راه اندازی کند. در صورت خرابی این خازن، باید با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید تا یک تعمیرکار متخصص در تعمیر لباسشویی سامسونگ را به محل زندگی شما اعزام کنند.
 • مقدار لباس بیشتر از ظرفیت: ممکن است مشکل کار نکردن خشک کن لباسشویی سامسونگ شما اصلا دلیل فنی نداشته باشد! در برخی مواقع، ممکن است به دلیل عجله یا برای انجامسریعتر کارها، مقدار زیادی لباس خیس را برای خشک کردن درون لباسشویی قرار دهید. طبیعی است که در صورتی که مقدار لباس‌ها بیشتر از ظرفیت لباسشویی باشد، عمل خشک کردن به درستی انجام نشود.

برق دار بودن بدنه دستگاه

شاید به این مشکل دقت نکرده باشید یا از آن بی اطلاع باشید! اکثر خانم‌ها هنگام قرار دادن لباس‌ها در لباسشویی، از دستکش استفاده می‌کنند و ممکن است اصلا متوجه برق دار بودن بدنه نشده باشند. اما این مشکل ممکن است عواقب زیادی داشته باشد و در صورتی که آن را جدی نگیرید، هزینه زیادی را به شما تحمیل کند. حتی ممکن است فرزند کوچک شما با لمس دستگاه، دچار برق گرفتگی شود.

مسلما این مشکل معمولا به دلیل اشکال در اتصالات سیم‌ها رخ می‌دهد و بهتر است شخصی تعمیرات را انجام دهد که مهارت‌های فنی در این زمینه داشته باشد. در صورتی که فکر می‌کنید بهتر است شخص متخصصی این تعمیرات را انجام دهد، می‌توانید تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، مشکل خود را مطرح کنید تا تعمیرکاران مجرب مدرن تکنیک در کمترین زمان ممکن، خودشان را به شما برساند. تمامی خدمات ارائه شده در مدرن تکنیک نظیر تعمیر لوازم خانگی، تعمیر قطعات معیوب یا تعویض قطعات، شامل گارانتی 9 ماهه می‌شوند. در صورتی که طی این 9 ماه مجددا مشکل مشابهی برای لباسشویی شما رخ بدهد، تعمیرکاران ما به صورت رایگان اقدام به تعمیر لباسشویی سامسونگ شما می‌کنند.

 • مشکلات کابل برق: ممکن است در طول کابل برق لباسشویی، یک آسیب دیدگی یا از بین رفتن روکش عایق ان موجب اتصال برق به بدنه و در نتیجه، ایجاد شوک الکترونیکی در هنگام لمس لباسشویی شود. این مورد بسیار خطرناک است و ممکن است باعث ایجاد خسارت‌های مالی (سوختن لباسشویی یا دیگر لوازم الکترونیکی) و حتی جانی شود.
 • اتصال غلط سیم ارت: در خانه‌های قدیمی‌تر، معمولا سیم ارت وجود ندارد؛ اما برای جلوگیری از برق دار شدن بدنه لوازم خانگی، معمولا یک سیم به قسمت پشتی لباسشویی متصل شده و سر دیگر آن به یک میخ (که در زمین قرار گرفته است) متصل می‌شود. در صورتی که لباسشویی نشتی آب داشته باشد، احتمال برق گرفتگی وجود دارد.

باور غلطی که درباره علل برق دار بودن لباسشویی سامسونگ وجود دارد، این است که تصور می‌شود مشکل از پریز است؛ در صورتی که اگر پریز برق دچار اتصالی شده باشد، اصولا کسی را برق نمی‌گیرد؛ بلکه فیوز برق خانه می‌پرد. این یکی از اعتقادات غلط در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ برای رفت مشکل برق دار بودن بدنه است.

 باز نشدن درب لباسشویی

در حالت عادی، حدودا 2 دقیقه بعد از اتمام فرایند شستشوی لباس‌ها، درب به صورت خودکار باز می‌شود. اما در برخی مواقع، این اتفاق رخ نمی‌دهد و حتی بعد از گذشت یک ساعت نیز این اتفاق رخ نمی‌دهد. این اتفاق معمولا دلایل مختلفی دارد که در زیر، آنها را مشاهده می‌کنید:

 1. تخلیه نشدن مخزن: اگر هنوز در دیگ لباسشویی آب مشاهده می‌کنید، به این دلیل است که هنوز عمل تخلیه آب درون مخزن انجام نشده است. در این صورت، بهتر است چند دقیقه به لباسشویی فرصت دهید و پس از آن، مجددا درب را بررسی کنید. در صورتی که بعد از چند دقیقه، همچنان آب درون دیگ وجود داشته باشد، بهتر است یک بار برنامه تخلیه آب را اجرا کنید. اگر مسیر تخلیه و پمپ آن ایراد و گرفتگی نداشته باشند، این بار آب به صورت کامل تخلیه شده و پس از چند دقیقه، درب باز می‌شود.
 2. خرابی میکروسوئیچ‌ها: وظیفه میکروسوئیچ‌ها این است که حین کار و فعالیت لباسشویی، درب را قفل نگه دارند. در صورتی که درب به صورت کامل با استفاده از میکروسوئیچ بسته نشود، لباسشویی به هیچ وجه روشن نخواهد شد. ممکن است علت باز نشدن درب لباسشویی سامسونگ، مشکلات مربوط به میکروسوئیچ‌ها باشد.

ارورهای رایج در لباسشویی سامسونگ

لوازم خانگی جدید و مدرن که دارای نمایشگر هستند، در زمان خرابی اروری را نمایش می‌دهند که به تکنسین تعمیرکار کمک می‌کند که عیب یابی را به درستی انجام دهد. معمولا معنی این ارورها در دفترچه راهنمای لباسشویی سامسونگ نوشته شده و برای رفع آنها، دانش تخصصی مورد نیاز است. در صورتی که خودتان نمی‌توانید تعمیر لباسشویی را انجام دهید، بهتر است با نمایندگی سامسونگ تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. مشاورین مختصص ما در گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، اماده راهنمایی شما برای تعمیر لباسشویی سامسونگ هستند. در صورتی که مشکل فنی و جدی باشد، یک تعمیرکار متخصص به این منظور به محل زندگی شما اعزام می‌شود.

 • ارورهای He1، E5 و E6: گرم شدن بیش از حد
 • ارور he2: کار نکردن هیتر
 • ارور E1، 4E و 4C: مشکلات عدم تامین آب برای آبگیری دستگاه نظیر گرفتگی، قطعی آب و...
 • ارور UB، UE و E4: بار نامتعادل در دستگاه و چیدمان نامناسب لباس‌ها
 • ارور He3: وجود مشکل در عملکرد بخار
 • ارور LC- LC1- 11E- E9- LE1 و LE: تشخیص نشتی آب
 • ارور OE- OF- E2 و OC: خطر سر ریز شدن ماده شستشو، مایع یا پودر بیش از حد
 • ارور SUD: کف زیاد و بیش از حد
 • ارور UC: نوسانات مربوط به ولتاژ
 • و...

تعداد ارورهای لباسشویی سامسونگ که روی ظاهر می‌شوند، بسیار زیاد است و توضیح آنها در این مطلب نمی‌گنجد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ چه مقدار طول می‌کشد؟

ارائه یک زمان دقیق از فرآیند تعمیر لباسشویی سامسونگ بدون عیب یابی تخصصی توسط تعمیرکار امکان پذیر نیست. در صورت نیاز به خدمات تعمیر لوازم خانگی، می‌توانید با گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک تماس برقرار کنید و مشکل خود را شرح دهید. مشاورین متخصص و کارکشته حاضر در مردن تکنیک، در صورت فنی نبودن مشکل پیش آمده، شما را راهنمایی می‌کنند تا خودتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. اما در صورتی که توانایی و دانش کافی در این زمینه ندارید، امکان اعزام تعمیرکار متخصص و باتجربه به محل زندگی شما وجود دارد. تکنسین‌های اعزامی ما در کمترین زمان ممکن، به تعمیر لباسشویی سامسونگ شما می‌پردازند.

گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ و ده‌ها برند تولید کننده لوازم خانگی ایرانی و خارجی است که خدمات خود را به مشتریان عزیز ساکن تهران و شهرهای اطراف ارائه می‌دهد. تمامی خدمات انجام شده توسط تکنسین‌های مدرن تکنیک دارای گارانتی 9 ماهه هستند که به صورت کارت گارانتی به شما ارائه می‌شود.

امکان تعمیر قطعات معیوب در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ وجود دارد؟

در صورتی که قطعه‌ای امکان تعمیر و استفاده مجدد را داشته باشد، تکنسین‌های ما اقدام به تعمیر آنها می‌کنند. این کار دو فایده اساسی دارد. اول اینکه تا حد زیادی در هزینه‌های شما صرفه جویی به عمل خواهد آمد و نیازی به خریدن قطعات نیست. مورد دوم، استفاده مجدد از قطعه فابریک است. در این صورت، قطعه مجددا به چرخه مصرف بازگشته و می‌تواند تا مدت زیادی، همچنان به نحد احسن وظیفه خود را انجام دهد.

تعمیر قطعات مختلف در محل انجام می‌شود؛ اما در صورتی که برد لباسشویی سامسونگ شما دچار ایراد شده باشد، باید آن را به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ منتقل کرد تا متخصصین الکترونیک حاضر  در نمایندگی سامسونگ، آن را تعمیر کنند. حد الامکان خودتان دست به تعمیر لباسشویی سامسونگ نزنید! خصوصا در خرابی‌هایی که ناشی از ایراد در قطعات حساسی مثل برد لباسشویی سامسونگ و... هستند.

 

 

 

سوالات متداول

ساعت کاری تعمیرکار لباسشویی سامسونگ از چه زمانی است؟

در گروه تعمیر لوازم خانگی مدرن تکنیک، در 24 ساعت شبانه روز مشاورین ما آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما مشتریان عزیز هستند. در هر ساعتی که نیازمند خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ خود شوید، تنها کافی است با شماره تلفن درج شده تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

برای تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، تنها کافی است با شماره تلفن 02162941 تماس بگیرید. مشاورین ما در 24 ساعت شبانه روز، اماده راهنمایی شما عزیزان هستند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ بسته به نوع خرابی و قطعات مورد نیاز، متفاوت است. در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعویض داشته باشد، تعمیرکاران ما آن را با قطعات اصلی و 100 درصد اورجینال تعویض می‌کنند. در خصوص قطعاتی که امکان تعمیر دارند نیز حدالامکان تلاش می‌شود که قطعه معیوب تعمیر شده و به چرخه استفاده بازگردد. این کار هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران


بهرام براتی
۱۴۰۲/۱۱/۲۱ ۱۲:۵۴

سرویس ماشين لباس شویی سامسونگ هم انجام میدید ؟

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید