شماره تماس: 02122500600

ااگ

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، تعمیرات لباسشویی با قطعات اصل آاگ

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی ااگ

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ منزل شما هر لحظه ممکن است خراب شود و شما ممکن است برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود به مشکل بخورید. بسیاری از اوقات افراد نمی دانند که بهترین تصمیم برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ چگونه است؟ افرادی هستند که تلاش می کنند که تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را خودشان انجام دهند که گاها موفق می شوند و گاها دستگاه را به کلی خراب می کنند.

بسیاری از افراد نیز هستند که می دانند تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را باید به تعمیر کار بسپارند. اما چه تعمیر کاری؟ بسیاری از افراد تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به تعمیرکاران عمومی می سپارند. این کار کار درستی است و کار بدی نیست اما آیا انتخاب بهتری نیز وجود دارد؟

یکی از بهترین آپشن های شما برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ کمک گرفتن از تعمیرگاه های رسمی آاگ در ایران است. این تعمیرگاه ها و نمایندگی ها زیر نظر شرکت آاگ کار می کنند و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا تعمیر لوازم خانگی دیگر این شرکت را به بهترین شکل برای شما انجام می دهند. شما می توانید تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به راحتی به تعمیرگاه رسمی آاگ در ایران بسپارید و نگران تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود نباشید

 

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

راهنمای سرویس ماشین لباسشویی آاگ

همانطور که گفته شد بسیاری از افراد همیشه در زمان خراب شدن وسایل خانه شان، تلاش می کنند تا تعمیر آنها را خودشان انجام دهند. برای مثلا بسیاری از افراد فکر می کنند که می توانند به راحتی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را انجام دهند. اما مسئله اینجاست که برای اینکار به راهنمایی نیاز دارند.

از دیگر خدماتی که تعمیرگاه های رسمی آاگ در ایران به شما ارائه می دهند این است که شما را در سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ راهنمایی می کنند. شما میتوانید در صورتی که می خواهید تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را انجام دهید، برای این کار از نمایندگی ها و تعمیرگاه های رسمی آاگ در ایران کمک بگیرید.

 

تعمیر با قطعات اصلی لباسشویی آاگ

یکی از مهم ترین مزایا و ویژگی های تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تعمیرگاه های رسمی این شرکت این است که این تعمیرگاه ها برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ از قطعات اصلی محصولات این شرکت برای تعمیر ماشین لباسشویی یا لوازم دیگر استفاده می کنند. استفاده از قطعات اصلی باعث می شود که تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به بهترین شکل انجام شود و هماهنگی قطعات دستگاه از بین نرود.

بسیاری از تعمیر کاران برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا لوازم خانگی دیگر از قطعاتی که به دستشان برسد استفاده می کنند و این باعث می شود که هماهنگی قطعات دستگاه از بین برود و در زمان کوتاهی دستگاه دوباره خراب شود. اما تعمیرگاه های رسمی آاگ در ایران برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا دیگر محصولات این شرکت از قطعات اصلی و اورجینال خود این شرکت استفاده می کنند.

 

خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی آاگ

نمایندگی ها و تعمیرگاه های رسمی هر شرکتی در کشور های مختلف دو وظیفه خیلی مهم دارند. وظیفه اول آنها تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا محصولات دیگر این شرکت به بهترین شکل ممکن است. این تعمیرگاه ها نیرو های حرفه ای و زبده ای برای انجام این کار دارند و تعمیرات را نیز با قطعات اصل انجام می دهند. این تعمیرگاه ها تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا لوازم خانگی دیگر آاگ را با گارانتی نیز انجام می دهند. خدمت دوم این مراجع نیز همانطور که گفته شد، راهنمایی دیگران برای تعمیر لوازم خانگی خودشان می باشد.

 

ویژگی های تعمیرگاه ماشین لباسشویی آاگ

  • تعمیر ماشین لباسشویی آاگ با سرعت و کیفیت بالا
  • تعمیر ماشین لباسشویی آاگ با قطعات اصلی و اورجینال
  • اعزام سریع تکنیسین ها برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در منزل شما
  • تعمیرکاران آموزش دیده برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا دیگر محصولات این شرکت

 

بهترین تعمیرگاه رسمی آاگ در تهران

اگر در تهران زندگی می کنید و به دنبال یک تعمیرگاه رسمی AEG برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ می گردید، می توانید این کار را به مدرن تکنیک بسپارید. مدرن تکنیک یکی از بهترین تعمیرگاه های رسمی AEG در ایران است که تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا هر محصول دیگری از این شرکت را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن برای شما انجام می دهد. شما فقط کافیست برای برقراری ارتباط با مدرن تکنیک، با شماره تلفن شعب مختلف آن در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران تماس حاصل فرمایید.

لوازم خانگی یکی از مهم ترین دسته محصولاتی هستند که برای هر خانه ای خریداری می شوند و افراد منزل از آن برای کار های مختلف استفاده می کنند. دستگاه های الکترونیک و غیر الکترونیک بسیار زیادی وجود دارند که زندگی ما را راحت تر می کنند. یکی از دستگاه ها و ماشین هایی که در 90 درصد از خانه وجود دارد و روزانه از آنها استفاده می شود. ماشین لباسشویی است. این ماشین جایگزینی بی نظیر برای شستشوی لباس به صورت دستی می باشد.

در دنیا شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که تولید لوازم خانگی را انجام می دهند. شرکت های بسیاری در دنیا به تولید این محصولات مشغولند و یکی از مهم ترین این شرکت ها، شرکت آلمانی آاگ است. این شرکت یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید لوازم خانگی الکترونیک است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

یکی از مشکلاتی که معمولا برای لوازم خانگی به وجود می آید و افراد باید آن را برطرف کنند، خرابی دستگاه است که باید تعمیر کردن آن، این مشکل را برطرف کرد. برای مثال وقتی ماشین لباسشویی شما خراب می شود، باید تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به شخصی متخصص بسپارید.

ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از بهترین لوازم خانگی که در دهه های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، ماشین لباسشویی می باشد. این دستگاه در زمان های قدیم در مغازه های مختلف وجود داشت و امروزه در بسیاری از خانه ها پیدا می شود. لباس شستن کاری است که در گذشته به صورت دستی انجام میشد و امروزه به لطف این دستگاه، این کار بسیار آسان تر شده است.

بسیاری از مردم به این لوازم خانگی علاقه دارند و خرید یک ماشین لباسشویی خوب را در اولویت خود می دانند. یکی از بهترین برند های فروش لوازم خانگی که ماشین های لباسشویی بینظیری دارد، برند آلمانی آاگ است که شما می توانید ماشین های لباس شویی آن را در بسیاری از مغازه ها خریداری کنید یا حتی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را در نمایندگی ها و تعمیرگاه های رسمی این شرکت در ایران انجام دهید.

 

تاریخچه شرکت آاگ (AEG)

آاگ یا AEG که مخفف عبارت Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft AG یا شرکت برق عمومی می باشد، نام یکی از شرکت های بزرگ تولید لوازم خانگی در آلمان است. این شرکت در سال 1883 و به دست امیل راتناو در برلین بنیان گذاری شد. دفتر مرکزی این شرکت نیز در سال 1951 به فرانکفورت منتقل شد و تا امروز در این شهر باقی مانده است. این شرکت در سال 1967 به شرکت تابع خود، تلفونکن آ.گ ملحف شد و شرکت جدید آ.ا.گ.تلفونکن به وجود آمد. این شرکت نیز در سال 1985 توسط دایملر بنز خریداری شد و از آن در صنایع هوافضا استفاده شد. نام تجاری AEG نیز در سال 1996 توسط الکترلوکس خریداری شد و از آن پس شرکت AEG تولیدات خود در زمینه لوازم خانگی را شروع کرد.

ارتباط با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید