شماره تماس: 02122500600

آزمایش

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید آزمایش

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی آزمایش

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


 

تعمیرات یخچال فریزر و ساید آزمایش

تعمیرات و نصب یخچال، فریزر و ساید آزمایش

یخچال آزمایش از نام آشناترین برندهای لوازم‌خانگی تولید داخل در بازار ایران است. یخچال آزمایش در ۱۳۳۷ توسط یک کارآفرین ایرانی به نام حسین آزمایش به مصرف‌کننده ایرانی معرفی شد. شرکت آزمایش در طی ۶۰ سال به‌غیراز تولید یخچال در تولید لوازم‌خانگی دیگر نظیر کولر، آب‌گرم‌کن و اجاق‌گاز نیز فعال بوده است. یخچال فریزر سایدبای‌ساید آزمایش یکی از آخرین محصولاتی بود که پیش از واگذاری آزمایش به بورس به تولید رسید. 
در حال حاضر آزمایش با مدرنیزه کردن خطوط تولید خود نه‌تنها در محصولاتی که به‌صورت سنتی به مصرف‌کننده ایرانی اثبات شده هستند، به کیفیت بهتری دست پیدا کرده است؛ بلکه خطوط تولید ظرف‌شویی و لباس‌شویی آزمایش را نیز به محصولات خود افزوده است. در حال حاضر یخچال‌فریزرهای آزمایش در ابعاد مختلف و برای گروه‌های مختلف از مصرف‌کنندگان تولید می‌شود و به دلیل کم‌مصرف بودن آنها و قیمت مناسب استقبال خوبی از آنها صورت‌گرفته است. 
 

 تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش

مزیت یخچال‌های آزمایش 

یخچال‌های آزمایش محصول همکاری آزمایش و یخچال فریزر لیبهر آلمان است. همکاری با این شرکت باعث ارتقا کیفیت محسوسی در محصولات یخچال و یخچال فریزر آزمایش شده است. شریک آلمانی آزمایش یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تولید یخچال‌فریزرهای بدون برفک در دنیاست. ازنقطه‌نظر فنی یخچال‌های آزمایش با کنترل دیجیتالی دما، انجماد سریع و مصرف انرژی بهینه موردتوجه مصرف‌کنندگان هستند. کیفیت ساخت بدنه این یخچال‌ها از سطح قابل قبولی برخوردار بوده و فضای داخلی یخچال‌ها نیز به صورتی کاربردی تقسیم شده اند.
 

خدمات پس از فروش یخچال آزمایش

استفاده از محصولات و برندهایی که از اعتبار خوبی در بازار و نزد مشتریان برخوردار هستند و به‌صورت بومی تولید می‌شوند، مزایای ویژه‌ای دارد. قیمت مناسب محصولات، در دسترس بودن قطعات، اطمینان بیشتر از اورجینال بودن لوازم‌یدکی، هزینه مناسب‌تر تعمیرات نسبت به لوازم‌خانگی وارداتی و آشناتر بودن تعمیرکاران با نحوه تعمیر و اعمال تغییرات در محصولات داخلی از مزایای اصلی استفاده از محصولات داخلی است. در مورد یخچال آزمایش، خدمات پس از فروش یخچال آزمایش از گزینه دیگر و قابل‌اتکای مصرف‌کنندگان و یکی از دلایل استقبال مشتریان از یخچال‌های آزمایش است. 
- گواهینامه‌های اخذ شده و استاندارد مورداستفاده توسط شرکت آزمایش برای عرضه یخچال آزمایش، کیفیت در مقیاس جهانی این محصول را تضمین می‌کند. همسو بودن با استانداردهای جهانی باعث شده است تا در حال حاضر آزمایش به‌عنوان تنها تولیدکننده داخلی  در ساختار یخچال‌های خود از گازهای زیان‌آور به لایه اوزون استفاده نکند.
- تعمیرگاه های یخچال آزمایش در سراسر ایران خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش یخچال آزمایش را دراسرع‌وقت انجام می‌دهند. این بدان معنی است که در صورت بروز مشکلات، مشتریان می‌توانند از مزایای استفاده از کارت گارانتی در تعمیرگاه یخچال آزمایش در کوتاه‌ترین زمان ممکن استفاده کنند. اغلب اوقات برای تعمیر یخچال آزمایش نیاز به ارسال یخچال معیوب نیست و تعمیرکاران در محل حضور می‌یابند. 
- برد یخچال در یخچال‌های فریزر و دوقلو، از جمله قطعاتی است که احتمال خرابی بیشتری دارد. تعمیر برد یخچال آزمایش توسط کارشناسان و در تعمیرگاه مجاز یخچال آزمایش به بهترین شکل انجام می‌شود و این مسئله مصرف‌کننده را از پرداخت هزینه‌های سنگین تعویض برد معاف می‌کند. 
تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش
 
 
تعمیرات یخچال آزمایش در شرکت مدرن تکنیک
مدرن تکنیک یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های تعمیرات و ارائه خدمات پس از فروش یخچال آزمایش در کنار بسیاری از برندهای معتبر داخلی و خارجی است. این گستره فعالیت باعث شده است تا مدرن تکنیک ضمن تأمین به‌موقع قطعات، از ابزار و لوازم‌یدکی اورجینال برای تعمیر محصولات استفاده کند. تعمیر برد یخچال آزمایش و سایر قطعات حساس و کاربردی این یخچال توسط تکنسین‌های حرفه‌ای مدرن تکنیک انجام می‌شود. 
درصورتی‌که تعمیرات در بخش‌هایی از یخچال آزمایش کارایی لازم را نداشته باشد،‌کارشناسان ما استفاده از قطعات اورجینال و جدید را به مشتریان پیشنهاد می‌کنند. تمامی قطعات مورداستفاده توسط کارشناسان مدرن تکنیک، از طرف این شرکت گارانتی می‌شوند.
از برترین مزیت‌های رقابتی مدرن تکنیک به‌عنوان تعمیرگاه خدمات پس از فروش آزمایش، پاسخگویی ۲۴ ساعته به مشتریان است. ازآنجاکه خرابی یخچال می‌تواند مشکلات فراوانی را در زمان عدم استفاده به‌خصوص در فصول گرم سال برای مشتریان ایجاد کند؛ پروسه خدمت‌رسانی برای تعمیر یخچال آزمایش و سایر محصولاتی که توسط این شرکت گارانتی شده‌اند، دراسرع‌وقت صورت می‌گیرد. 
شفافیت در هزینه‌ها و اعلام آن در بدو تماس و پس از بررسی لوازم‌خانگی در مورد تعمیر یخچال آزمایش، یکی از اولین گام‌های مدرن تکنیک برای خدمت صادقانه به مشتریان است. به‌این‌ترتیب مشتریان از هزینه‌های طبق تعرفه، مدت‌زمان خدمت‌رسانی و انجام تعمیرات و استفاده از قطعات با گارانتی مطلع می‌شوند. 
 
 
 
 
 
مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید