تعمیرگاه مجاز و نمایندگی لباسشویی بوش در محل

امتیاز : ۴.۹
تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش

لباسشویی‌ بوش هزار بار آزمایش می‌شوند، فقط برای یک نتیجه که این نتیجه تنها کیفیت بالا است. قبل از اینکه ماشین لباسشویی بوش از کارخانه خارج شود، ریزترین جزئیات دستگاه را آزمایش می‌کنند و آنها را تحت آزمایش استرس بی پایان قرار می‌دهند. تنها زمانی که هر یک از 1000 قطعه ماشین لباسشویی، استانداردهای کیفیت بالا، عملکرد قوی و قابلیت اطمینان را برای شرکت آلمانی برآورده کند، آماده است تا با بزرگترین چالش خود، یعنی چالش استفاده در خانه روبرو شود.

رتبه اول لوازم خانگی اروپا به محصولات شرکت بوش تعلّق دارد. با امکان دوز مایع لباسشویی خودکار، می‌توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید که مقدار دوز مناسب با بافت لباس را نشان دهد تا از کم ریختن مایع و تمیز نشدن لباس و همچنین از زیاد ریختن مایع‌لباسشویی و برجای ماندن آثار مایع بر لباس جلوگیری کنید. هرچند این سیستم در صورت کم و زیاد ریختن مایع، این کمبودها را به صورت اتوماتیک جبران می‌کند و حد مایع را تنظیم می‌کند.

نوآوری‌های برند آلمانی بی‌قید و شرط، برای آسان‌تر شدن شستشوی لباس طراحی شده‌اند. در زمان بروز اختلال در سیستم هوشمند برند آلمانی، تعمیر لباسشویی به صورت تخصصی، سریعترین راه حل می‌باشد و همچنین چاره هوشمندانه، مراجعه به تعمیرگاه لباسشویی ویژه بوش می‌باشد. در غیر این صورت اختلال‌هایی مانند صداهای غیرطبیعی دستگاه، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، عدم تراز بودن دستگاه، بسته نشدن و یا باز نشدن درب، بهم ریختگی تنظیمات پنل مدیریتی و بروز اخطارهایی که به صورت کلی از عملکرد هوش مصنوعی ماشین لباسشویی برند جلوگیری می‌کنند، می‌توانند ذهن مصرف‌کنندگان را کلافه کنند، بنابراین با تعمیر لباسشویی به صورت تخصصی می‌توانید به راحتی از استرس‌های ضد سلامتی جلوگیری کنید. تعمیر لباسشویی در مرکز مدرن تکنیک به صورت شبانه‌روزی به مصرف‌کنندگان ارائه می‌شود.

چرا مدرن تکنیک؟

مدرن تکنیک به عنوان نمایندگی بوش از طرف شرکت سازنده بوش، وظیفه ارائه خدمات‌رسانی به مصرف‌کنندگان این برند را برعهده دارد. بنابراین جهت رفاه حال مصرف‌کنندگان امکانات و خدمات تعمیرات لباسشویی را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد. امکان تماس با مشاوران فنی ماشین لباسشویی بوش جهت گزارش خرابی و مشاوره گرفتن، از دلایل محبوبیت مرکز در بین مراجعه‌کنندگان می‌باشد. تعمیر لباسشویی بوش در مرکز مدرن تکنیک، به صورت  24 ساعته و بدون محدودیت زمان انجام می‌شود. استفاده از خدمات تخصصی مرکز برای تعمیر لباسشویی، دارای کارت ضمانت می‌باشد. استفاده از تعمیرکاران با تجربه و تحصیل کرده، دلیلی بر رتبه اول بودن مدرن تکنیک در زمینه تعمیر لباسشویی می‌باشد.  احداث شعبه‌های تعمیر لوازم خانگی مرکزی در نقاط مختلف تهران جهت رفاه حال مشتریان و نزدیک بودن به محل، از ویژگی‌های بارز مرکز می‌باشد. تعمیر لباسشویی بوش در مرکز مدرن تکنیک تنها محدود به استان تهران نیست بلکه تعمیرات ماشین لباسشویی برند در سراسر ایران انجام می‌شود. سابقه 50 ساله در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برند داخلی و خارجی دلیلی بر اثبات این ادعا می‌باشد.

تعمیر در محل ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی در محل مشتریان از امکانات سریع و همیشگی تعمیرگاه لباسشویی بوش می‌باشد تا با تحقق این امر مشتریان را از دغدغه خطرات، سختی‌ها و هزینه‌های حمل و نقل رها کند. تعمیر لباسشویی بوش در مرکز مدرن تکنیک بدون محدودیت مکانی، عمل تعمیر لباسشویی را انجام می‌دهد.

استفاده از قطعات فابریک برای تعمیر

استفاده از قطعات فابریک لباسشویی بوش در هنگام تعمیر لباسشویی امری ضروری می‌باشد به این دلیل که در ساختار قطعات اورجینال دستگاه در زمان ساخت یک سیستم پیچیده و سازگار با سایر قطعات تعبیه شده است.پ س در هنگام معیوب شدن باید نمونه فابریک قطعه لباسشویی بوش جایگزین شود تا از خطر خرابی سایر قطعات و یا اختلال در سیستم کلی دستگاه جلو گیری شود. نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در مرکز مدرن تکنیک با بهره‌مندی از قرارداد با شرکت آلمانی به صورت مداوم، قطعات فابریک برای تعمیر لباسشویی بوش را از کارخانه تولیدی دریافت می‌کند. تعمیرکاران مرکز با آموزش‌های همیشگی در زمینه شناخت و بررسی قطعات اصلی دستگاه با سرعت بالایی عمل عیب‌یابی قطعات را در هنگام تعمیر لباسشویی بوش انجام می‌دهند و تا حد امکان از تعویض آنها جلوگیری می‌کنند در غیر این صورت جهت اطمینان خاطر مشتریان با ضمانت، قطعات فابریک را جایگزین قطعات معیوب می‌کنند.

ارائه ضمانت‌نامه بعد از تعمیر

تعمیر لباسشویی توسط تعمیرگاه مجاز با ضمانت‌نامه انجام می‌شود. این ضمانت‌نامه دلیل محکمی بر تخصص و حرفه‌ای بودن تکنسین‌های تعمیر لباسشویی بوش، دارد. با توجه به اینکه آزمون و خطای تعمیر لباسشویی در مرکز به صورت تخصصی و ویژه تعمیر لباسشویی بوش انجام می‌شود، بنابراین با اطمینان خاطر عمل عیب‌یابی دستگاه در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن انجام میگردد. در نهایت با اعتماد بالای مرکز تعمیرگاه به نیروهای تعمیراتی فنی، ارائه ضمانت‌نامه تعمیرات دستگاه به مشتریان به راحتی صورت می‌گیرد.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

استفاده از سیستم ضد لک خودکار لباسشویی بوش، برای هنگامی که 4 نوع لکه سمج و متفاوت  مانند خون، چای، لوازم آرایشی و روغن بر روی انواع لباس نقش بسته است، می‌تواند خیال مصرف‌کنندگان را از جداسازی لباس‌ها برای برطرف شدن می‌شود راحت کند. تنها کافی است که نوع می‌شود را قبل از شروع برنامه شستشو انتخاب کند. استفاده از این قابلیت یک لذّت شیرین همراه با راحتی را برای خانواده فراهم می‌کند. برای چند لحظه به بروز اختلال در سیستم ضد لک خودکار فکر کنید، علاوه بر اینکه لکه ها برطرف نمی‌شوند بلکه باید لباس‌های لکه‌دار را به صورت جداگانه به محفظه داخلی دستگاه انتقال دهید. عیب‌یابی این سیستم برای مصرف‌کننده عملی سخت و غیرممکن است اما رفع این اختلال با تعمیر لباسشویی بوش به وسیله متخصصان تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش واقع در مرکز مدرن تکنیک، عملی شیرین و قطعی می‌باشد.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی بوش عبارتند از:

عدم روشن شدن لباسشویی

لرزش در بدنه دستگاه

قفل شدن درب محفظه ماشین لباسشویی

اختلال در برنامه‌های شستشوی لباس

عدم چرخش در فضای داخلی

عدم تخلیه آب بوسیله دستگاه

عدم انتقال آب به ماشین لباسشویی در هنگام شستشو

بروز مشکلات نشتی آب در بدنه دستگاه و سرریز شدن آب

تعمیر لباسشویی بوش در زمان بروز هر یک از مشکلات بالا بدون هیچ نگرانی توسط تعمیرگاه مجاز لباسشویی با ضمانت‌نامه مرکز مدرن تکنیک انجام می‌شود. مرکزی که بر مبنای تعمیرات لباسشویی با بالاترین سرعت پایه‌ریزی شده است. مشکلات متداول ماشین لباسشویی به یک سیستم پیچیده با نوآوری‌های به روز اشاره می‌کند که تعمیر لباسشویی با این شرایط باید توسط تکنسین با تجربه و آشنا با این سیستم و نوآوری‌ها انجام شود، در غیر این صورت به راحتی اختلال به تمام قطعات منتقل می‌شود.

هزینه تعمیرات طبق قیمت اتحادیه

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در مرکز مدرن تکنیک به دلیل رسمی بودن تعمیرگاه لباسشویی و برخورداری از جواز کسب معتبر برحسب نرخنامه اتحادیه انجام می‌شود. به غیر از قیمت‌های مصوب، مشتریان دائم تعمیر لباسشویی مرکز از قیمت‌های پایین‌تر نیز در بخش تخفیفات و جشنواره‌ها بهره‌مند می‌شوند. امکان مراجعه حضوری، آنلاین و همچنین مشاوره‌های تلفنی تعمیر لباسشویی بوش جهت رفاه حال مشتریان بوسیله مرکز مجاز مدرن تکنیک فراهم شده است.

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲