شماره تماس: 02122500600

نف

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی لباسشویی نف در محل

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی نف

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

توضیحات


مدرن تکنیک یکی از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی نف می باشد  که با اعزام تکنسین های متخصص و آشنا به تعمیرات ماشین لباسشویی نف(NEFF) به شما این اطمینان را می دهد که در سریعترین زمان و با صرف کمترین هزینه لباسشویی خود را تعمیر کنید.
در ابتدا تکنسین های مدرن تکنیک تمام تلاششان را برای  عیب یابی و تعمیر لباسشویی شما می کنند.چنانچه دیگر کار از تعمیر گذشته بود سعی می کنند قطعه آسیب دیده را تعویض کنند و با استفاده از   قطعات اصل و اورجینال، عملکرد لباسشویی شمارا مثل روز اول کنند.


مدرن تکنیک ابتدا با شعبه های کمی در تهران شروع به کار کرد اما بخاطر رضایت مندی مشتریان از میزان تخصص تعمیرکاران و استفاده از قطعات اصل باعث شد که برای سهولت همشریان عزیز تعداد شعبه های ماشین لباسشویی نف(NEFF) را افزایش دهد.
متخصصان ارشد مدرن تکنیک در زمینه تعمیر لباسشویی نف(NEFF)  به دلیل آموزش تعمیرات تخصصی در خارج از کشور، توانسته اند به مهارت بسیار بالایی دست پیدا کنند و همین امر باعث صرفه جویی مشتریان در تعمیرات ماشین لباسشویی نف شده است. پس با خیالی آسوده می توانید لوازم خانگی خود را به دست تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید.
شستن لباس در ماشین لباسشویی نف
چرا باید مدرن تکنیک را برای تعمیر لباسشویی نف خود انتخاب کنید؟
1-  تعمیرات ماشین لباسشویی نف (NEFF) در محل
2-  نظارت کامل شما بر تعمیر دستگاه در حین کار تکنسین
3-  تخصص و تجربه حرفه ای تعمیرکاران مدرن تکنیک
4-  استفاده از قطعات اصل و اورجینال
5-  ارسال تکنسین در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی نف در تهران

خرابی ماشین لباسشویی چیزی است که باید آن را جدی بگیرید. اگر به تازگی متوجه علائم غیر طبیعی در ماشین لباسشویی نف خود شده‌اید و قصد عیب یابی آن را دارید، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی نف در تهران بهره ببرید. تکنسین‌های این مجموعه کاملاً با پیچیدگی‌ها و فناوری‌های به کار رفته در این لباسشویی‌ها آشنا هستند؛ بنابراین می‌توانند در اسرع وقت با قطعات فابریک دستگاه شما را سرویس کنند.

چند مشکل رایج در ماشین لباسشویی نف

گاهی پیش می‌آید که تغییراتی در لباسشویی نف مشاهده می‌کنید. این علائم همچون زنگ خطری برای رسیدن به داد ماشین لباسشویی هستند. اگر به این مشکلات اعتنایی نکنید، نمی‌توانید از دستگاه خود توقع عملکرد درستی را داشته باشد. به عبارتی با مشاهده هر کدام از علائم زیر در دستگاه، باید هرچه سریعتر نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی نف اقدام کنید:

کار نکردن

یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که کاربران درمورد ماشین لباسشویی نف از آن شکایت دارند، کار نکردن دستگاه است. یعنی درست زمانی که شما لباس‌ها را تفکیک کرده و در لباسشویی می‌ریزید، با فشار دادن دکمه Power دستگاه کار را شروع نمی‌کند. برای آنکه علت این مشکل را شناسایی کنید، اول باید ببینید که لباسشویی به برق وصل است یا نه؟ به علاوه چک کردن کلید مدار نیز الزامی است؛ یعنی شما باید ببینید که قطع کننده مدار به واشر خاموش است یا نه؟ بعد از آنکه دو مورد گفته شده را بررسی کردید، نوبت به چک کردن درب است. اگر درب به هر دلیلی درست بسته نشود، دستگاه شروع به کار نمی‌کند. یکی از دلایل عدم درست بسته شدن درب، ایراد در سوئیچ آن است. تعمیر سوئیچ درب معیوب یا تعویض آن را می‌توانید از نمایندگی تعمیرات بخواهید.

تمیز نشستن لباس‌ها

 یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در ماشین لباسشویی نف اتفاق بیفتد، تمیز نشستن لباس‌هاست. تصور کنید به یک جلسه مهم دعوت شده‌اید؛ اما بعد از درآوردن لباس‌ها از لباسشویی تازه متوجه می‌شوید که آنها به طور خوب شسته نشدند یا آنکه روی آنها را مواد زائد یا پرز فرا گرفته است! علت این مشکل می‌تواند موارد متفاوتی باشد که در پاراگراف‌های زیر به طور خلاصه به آن‌ها می‌پردازیم:

بی توجهی به ظرفیت ماشین لباسشویی

اگر لباسشویی نتوانست لباس‌های شما را به خوبی تمیز کند، یکی از اصلی‌ترین دلایل آن قرار دادن بار زیادی است. به بیانی زمانی که لباسشویی بیش از حد ظرفیتش لباس دریافت کند، نمی‌تواند فضای کافی برای لباس‌ها و آب مورد نیاز را فراهم کند. پس باید حتماً با توجه به گنجایش لباسشویی به آن لباس بیفزایید.

استفاده از مواد شوینده زیاد

برخلاف تصور برخی از افراد که فکر می‌کنند با ریختن مواد شوینده زیاد در جا پودری لباس‌ها بهتر تمیز می‌شوند، باید بدانید که این تصور کاملاً اشتباه است؛ زیرا استفاده از مواد شوینده بیش از حد سبب رسوب پرز‌ها و زباله‌های ریز روی لباس‌ها می‌شود.

ادغام لوازم حیوانات خانگی با لباس‌های خود

یکی دیگر از مواردی که سبب تمیز نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی نف می‌شود، شستشوی لوازم حیوان خانگی همراه با لباس‌های دیگر است. برای جلوگیری از این اتفاق حتماً لوازم پت خود را به صورت جداگانه با لباس‌های دیگر بشویید. همچنین پس از شستشوی این لوازم با لباسشویی حتماً دیگ آن را تمیز کنید.

نچرخیدن ماشین لباسشویی

 لباسشویی برای انجام فرایند صحیح خود نیاز به چرخش با سرعت بالا دارد. در صورت خراب شدن قفل درب و موتور، بلبرینگ، درام موتور و استاتو ممکن است دستگاه توانایی خود در چرخیدن را از دست بدهد و نیاز به تعمیر دارد. حتی در مواردی پاره شدن تسمه درایو نیز سبب عدم چرخش ماشین لباسشویی می‌شود. جهت برطرف کردن مشکل میتوانید لباس‌ها را از لباسشویی خارج و دوباره به آن وارد کنید. بعد از انداختن مجدد لباس‌ها به دستگاه درب آن را بسته و منتظر باشید. چنانچه این دفعه توزیع لباس‌های یکنواخت باشد، لباسشویی دوباره چرخش را آغاز میکند. به هر حال لباس‌های سنگین همچون پتو و حوله به دلیل اینکه آب زیادی جذب می‌کنند، سبب توزیع نامتعادل بار و در نتیجه عدم چرخش دستگاه می‌شوند. خیلی وقت‌ها نیز علت عدم چرخش، تراز نبودن ماشین لباسشویی است؛ پس باید پایه‌های دستگاه را به خوبی تراز کنید.

تولید سر و صدای زیاد

اگر از دستگاه صداهای زیاد مانند صدای ساییدن یا کوبیدن لباس‌ها را شنیدید، باید حتماً برای تعمیر ماشین لباسشویی نف اقدام کنید؛ زیرا این مشکل برخلاف سلامت دستگاه است. در چنین موقعیتی پیشنهاد می‌کنیم از نمایندگی تعمیرات بخواهید که بلبرینگ‌ها و تسمه‌ها را مورد بررسی قرار دهد. با فرسوده شدن هر یک از موارد گفته شده، صداهای لباسشویی زیاد می‌شود. حتی در چنین وضعیتی ممکن است بوی لاستیک سوخته نیز از دستگاه استشمام شود که تمام این موارد شما را نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی نف ترغیب می‌کند.

 عدم تخلیه آب کثیف

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با باز کردن درب ماشین لباسشویی متوجه عدم تخلیه آب کثیف شوید. این مسئله ممکن است نشئت گرفته از انسداد پمپ تخلیه یا لوله‌ها و شلنگ‌های تخلیه باشد. چنانچه این موارد مسدود شده باشند، دستگاه نمی‌تواند پس از اتمام چرخه شستشو آب کثیف به جا مانده از لباس‌ها را تخلیه کند. جهت تعمیر ماشین لباسشویی نف، بهترین راه حل باز کردن انسداد پمپ و شلنگ‌ها است.

لرزش و تکان خوردن‌های زیاد لباسشویی

 اگر در ماشین لباسشویی نف تکان‌ها و لرزش‌های متعدد مشاهده کردید، نباید موضوع را پشت گوش بیندازید؛ زیرا تکان خوردن زیاد میتوانند لباسشویی را از خطوط تخلیه یا خطوط آب جدا کنند و یا حتی با افتادن روی خطوط برق، آتش‌سوزی الکتریکی پدید بیاورند. حتی این مشکل در برخی از دستگاه‌ها آنقدر زیاد است که سبب راه رفتن لباسشویی می‌شود. با توجه به اهمیت پیگیری این مسئله برای برطرف کردن مشکل لرزش لباسشویی نف می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

تعمیر ماشین لباسشویی نف

 تراز کردن لباسشویی

یکی از نکات مهم در هنگام نصب لباسشویی‌های نف، توجه به تراز کردن دستگاه است. اگر دستگاه به درستی تراز نشده باشد، یا تسمه‌های اتصال به مرور زمان شل شده باشند، لرزش شدیدی در لباسشویی حس می‌شود. در این صورت باید تسمه‌ها را کنترل کرده و در صورت نیاز به تعویض آنها بپردازید.

وجود بار نامتعادل

همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم انداختن لباس بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی و عدم تفکیک پوشاک میتوانند علتی برای تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی باشد؛ پس بهتر است در هر دوره شستشو لباس‌ها را با توجه به وزن آنها نیز تفکیک کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی نف با کدهای ارور

نمایش کدهای ارور روشی برای آگاهی از ایرادات ماشین لباسشویی نف است؛ یعنی دستگاه به شما کاربران این شانس را می‌دهد که با مشاهده هر یک از کد خطاهای زیر به مشکل پی ببرید:

کد خطا

مفهوم و راه حل پیشنهادی

F01

زمانی که درب ماشین لباسشویی نف هنوز باز باشد، این کد نمایان می‌شود که برای رفع آن باید ببینید که درب دستگاه بسته شده است یا نه. در صورتی که درب به طور کامل بسته نشده بود، آن را محکم ببندید.

F03

چنانچه مشکلی در مسیر تخلیه آب ایجاد شده باشد، این کد روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود. علت اصلی این مسئله انسداد مسیر تخلیه آب است؛ اما اگر این مشکل مربوط به انسداد مسیر تخلیه آب نبود، لازم است قطعاتی مانند شلنگ تخلیه، عملکرد پمپ، فیلتر پمپ تخلیه و دسته سیم‌های آن را چک کنید.

F10

این ارور زمانی نمایان می‌شود که اتصالات بین ماژول و موتور قطع شده باشد. برای حل کردن این کد خطا لازم است اتصالات بین ماژول و موتور را چک کنید. به علاوه بررسی کردن سیم‌های ارتباطی داخل لباسشویی نیز از کارهایی است که طی تعمیر ماشین لباسشویی نف انجام می‌شود.

F20

زمانی که ماشین لباسشویی خیلی سریع و غیر عادی گرم شود، این کد ظاهر می‌شود. اگر کد F20 را روی پنل دیدید، حتماً لباسشویی را خاموش کرده و مجدداً تنظیمات را اعمال کنید. این مشکل می‌تواند از سنسور حرارتی نیز باشد که تنها توسط تعمیرکاران قابل بررسی و تعویض است.

F21

در صورتی که موتور لباسشویی سوخته باشد یا حتی نیم سوز شده باشد، این کد نمایش داده می‌شود. تعویض موتور سوخته نیز باید توسط تکنسینهای ماهر انجام شود.

F26

اگر مشاهده کردید که این کد روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود، احتمالاً مشکل از هیدروستات دستگاه است. برای پی بردن به علت این مسئله لازم است آبگیری دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. اگر لباسشویی به درستی آبگیری را انجام می‌داد، احتمالاً مشکل از حجم زیاد لباس‌ها است.

F57

این ارور زمانی بروز می‌یابد که ولتاژ برق عملکرد درستی نداشته باشد. جهت برطرف کردن این مشکل لازم است ولتاژ برق ورودی و پریزی که دستگاه به آن وصل است را به دقت چک کنید.

 

نگاهی به هزینه تعمیر ماشین لباسشویی نف

یکی از نگرانی‌های کاربران هنگام رویارویی با ایرادات، در رابطه با هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی نف است. همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی از قطعات و بخش‌های مختلفی تشکیل شده که هزینه تعمیر هر کدام از آنها متفاوت است. به هر حال دستگاه باید توسط یک تکنسین ماهر بررسی شود تا او بتواند با توجه به ملاحظات خود تصمیم بگیرد که قطعه‌ای را تعمیر یا به طور کل تعویض کند. در صورت نیاز به تعویض بهترین نوع قطعات قطعات فابریک یا اصل هستند. خوشبختانه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی بری بهبود عملکرد این دستگاه‌ها از قطعات اصل استفاده می‌کنند؛ زیرا این مجموعه خودش از وارد کنندگان قطعات فابریک است. پس نیازی نیست نگران اصالت قطعات باشید. به علاوه مهارت تعمیرکاران نمایندگی سبب می‌شود که با یک بار اعزام به منزل شما مشکل حل شده و از چند بار تعمیر لباسشویی ممانعت شود. با این کار هزینه تعمیرات را کاهش می‌یابد. همچنین دستمزد تکنسین‌ها توسط اتحادیه تعیین می‌شود؛ یعنی نظارت بر روی این اعداد و ارقام وجود دارد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی نف

سپردن تعمیر ماشین لباسشویی نف به نمایندگی

ماشین لباسشویی نف توسط یک شرکت آلمانی تولید می‌شود. این شرکت نه تنها به تولید لباسشویی می‌پردازد؛ بلکه در طراحی و ساخت اجاق گاز، مایکروفر، هود، یخچال، ماشین ظرفشویی و ... نیز مهارت دارد. هر سالع گزینه‌های پیشرفته‌ای از لباسشویی‌های نف وارد بازار می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند. اگر پس از خرید به درستی از این دستگاه‌ها نگهداری کنید، کمتر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی نف پیدا می‌کنید. البته در صورت مطلع شدن از عملکرد نادرست و غیرعادی لباسشویی نف، بهتر است هر چه سریع‌تر با نمایندگی تعمیرات این دستگاه‌ها در مدرن تکنیک تماس گرفته و مشکل را برای آن‌ها شرح دهید. در ادامه به تعدادی از روش‌های درست نگهداری اشاره می‌کنیم:

·        حتماً در هنگام نصب، تراز کردن ماشین لباسشویی نف را جدی بگیرید.

·        درب لباسشویی را محکم باز و بسته نکنید.

·        بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی به آن لباس اضافه نکنید؛ زیرا این کار با سلامت موتور مغایرت دارد و از عمر مفید آن می‌کاهد.

·        هر چند وقت یک بار فیلتر دستگاه را بررسی و در صورت نیاز گرفتگی‌های آن را برطرف کنید.

·        از مواد شوینده بی‌کیفیت و در حجم زیاد استفاده نکنید.

·        لباس‌ها را برای مدت زیاد بعد از شسته شدن در داخل ماشین لباسشویی قرار ندهید؛ زیرا این عاملی است برای رشد انواع قارچ‌ها و باکتری‌ها!

·        حتماً سرویس و چکاپ سالانه را برای ماشین لباسشویی نف انجام دهید، سرویس ماشین لباسشویی نف توسط نمایندگی با کمترین قیمت انجام می‌شود.

تصمیم با شماست

شاید این سوال برایتان ایجاد شود که در صورت خراب شدن ماشین لباسشویی نف یا مشاهده ارورهای رایج باید چه کار کنیم؟ برای آنکه بتوانید مشکل را به آسانی برطرف کنید، می‌توانید از نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف کمک بگیرید. نمایندگی تعمیرات این لباسشویی‌ها با ارائه خدمات باکیفیت همواره در کسب رضایت مشتریان پیش قدم است. همچنین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی نف تاکید می‌کند که در صورت تعویض قطعات باید از لوازم اصل استفاده شود؛ قطعات اورجینال که تنها در نمایندگی‌های رسمی پیدا می‌شوند.

برخی از سوالات متداول

هر چه قدر هم که ماشین لباسشویی‌های کیفیت بالایی داشته باشند، در گذر زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند. اگر هنوز هم سوالاتی در این زمینه در ذهن تان باقیست، بهتر است نگاهی به پاسخ سوالات زیر بیندازید:

چه دلایلی سبب نچرخیدن دیگ لباسشویی نف می‌شوند؟

 خرابی سیستم قفل درب، ایراد در موتور، ایراد در کلاچ، کوپلر، تسمه محرک میتواند سبب نچرخیدن دیگ لباسشویی نف شود.

از جمله مشکلات متداول لباسشویی نف چیست؟

 روشن نشدن لباسشویی، تخلیه نشدن آب کثیف، نشت آب، لرزش غیر عادی دستگاه، نچرخیدن دیگ لباسشویی و ایجاد سر و صدای زیاد، استشمام بوی سوختگی، ایراد در قفل و ... از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی نف هستند.

چگونه می‌توان برای تعمیر ماشین لباسشویی نف به نمایندگی اطمینان کرد؟

 نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف با ارائه گارانتی به کاربران، مسئولیت هرگونه خرابی در قسمت تعمیر شده را بر عهده می‌گیرد.

برای تماس با کارشناسان ما با شماره های کنار و پایین سایت تماس بگیرید و یا از طریق دکمه پایین درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید. تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تکنسین مربوطه را به محل اعزام نمایند.

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید