شماره تماس: 02122500600

شرکت آراد آروین آتیه

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

تعمیر و سرویس یخچال و ساید بای ساید مونوگرام

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی مونوگرام

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیرات یخچال در مدن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

مطالعه بیشتر

ویژگی‌های تعمیرگاه مونوگرام

تعمیرگاه مونوگرام برای تعمیر یخچال مونوگرام از  تجهیزات ویژه و متخصصان با  تجربه برخوردار است و این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که با یک وسیله تعمیر شده به خانه باز خواهند گشت.

تعمیر وسایل برقی امروزی مثل یخچال نیاز به یک سری تجهیزات ویژه دارند که یک تعمیرگاه اساسی همه این نوع تجهیزات لازم را نیاز دارد و باید داشته باشد.

وسایلی که برای تشخیص میزان عیب و ایراد یخچال استفاده می‌شود. نوع وسایلی که برای تعمیر یا تعویض قطعات لحاظ می‌شود. در برخی از موارد که نیاز به به تعویض قطعات باشد، از قطعات اصل استفاده می‌شود تا دستگاه دچار مشکلات عمده دیگر نشود.

در ضمن مشتری را از تعویض قطعات آگاه می‌کند و با اجازه خود او دست به تعمیر و تعویض می‌زند.

لیست قیمت و هزینه‌های انجام شده در همه مراحل محاسبه می‌شود و با ارائه لیستی مشتری را از همه هزینه‌ها مطلع می‌کند.

در ضمن متعهد بودن و خوش قول بودن از ویژگی‌های بارز و همیشگی تعمیرگاه یخچال مونوگرام است که با عیب یابی درست و تعمیر صحیح مشتری را از تعمیر یخچال مونوگرام مطمئن می‌کند.

تعمیرگاه یخچال مونوگرام شرایطی را در نظر گرفته که اگر مشتری نتواند یخچال خود را به تعمیرگاه انتقال دهد، تعمیرکار به محل مورد نظر هدایت شود و مشکل در کمترین زمان ممکن حل شود.

مطالعه بیشتر

یخچال مونوگرام ساخت کجاست؟

 یخچال مونوگرام  زیر گروه وسایل جنرال الکتریک قرار می‌گیرد که دفتر تولید مرکزی این برند در لوئیزویل کنتاکی طراحی و تولید می‌شد که از سال 2016 به یک شرکت چینی واگذار شده است.

 
مطالعه بیشتر

خدمات تعمیر یخچال مونوگرام

 خدمات تعمیرات یخچال مونوگرام گسترده است و می‌تواند به مشتریان خدمات بسیار مناسبی ارا ارائه دهد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

متعهد بودن

خدمات تعمیر یخچال مونوگرام متعهد بودن و خوش قول بودن است. یعنی در یک بازه زمانی بعد از تشخیص عیب و ایراد اصلی مدت زمان لازم برای تعمیر را به همراه ایراداتی که به وسیله برقی وارد شده، لیست می‌کند و به مشتری ارائه می‌دهد.

در ادامه طی مدت مشخص شده مشتری می‌تواند یخچال خود را آماده بدون هیچگونه اتلاف وقت یا بد قولی تحویل بگیرد.

خوش قول بودن در مورد وسایل خانگی بالاخص یخچال که نیاز اصلی و روزانه می‌باشد بسیار مهم است.

هزینه به صرفه و معقول

متاسفانه این روزها بسیاری از تعمیرات وسایل خانگی با هزینه‌های هنگفت انجام می‌شود و مشتری به دلیل نیاز مبرمی که به وسیله خود دارد مجبور است زیر بار سنگین هزینه برود.

خدمات تعمیرات یخچال مونوگرام با در نظر گرفتن این موضوع سعی کرده هزینه‌های معقول و به صرفه را به مشتریان ارائه دهد تا بتوانند وسیله تعمیر شده خود را هر چه زودتر به دست آورند.

حضور تعمیرکار در منزل

در بسیاری از مواقع انتقال یخچال سخت است . بنابراین تعمیر یخچال مونوگرام برای مشتری مشکل و طاقت فرسا می‌شود. مشکلاتی از قبیل حمل و نقل، جا به جایی سخت به خاطر طراحی معماری خانه و موارد دیگر موجب می‌شود که برای تعمیرات یخچال مونوگرام، تعمیرکار را به محل مورد نظر بفرستد تا در همان  آنجا تعمیر یخچال مونوگرام انجام شود.

اینگونه مشتری نظاره‌گر تعمیرات یخچال خواهد بود و از طرفی در زمان اندکی می‌تواند به یخچال تعمیر شده بدون عیب و ایراد خود دست یابد.

عیب یابی صحیح و سریع

از خدمات مهم یک تعمیرکار این است که عیب یابی وسیله را به درستی تشخیص دهد. چه بسا در بسیاری از مواقع این عیب یابی نادرست بوده و قسمی از وسیله مورد تعمیر قرار گرفته است که چندان مرتبط نبوده و بعد از مدتی مشکل وسیله چند برابر شده است و حتی وسیله سوخته است.

تعمیرات یخچال مونوگرام از متخصصین با مهارت و با تجربه‌ای برخوردار است که دوره‌های تعمیر یخچال‌ مدرن امروزی را سپری کرده‌اند و می‌توانند با تشخیص درست آن‌ها را تعمیر کنند.

مطالعه بیشتر

تعمیر یخچال مونوگرام با قطعات اصلی

تعمیر یخچال جز مواردی است که نیاز به دقت و حساسیت بالا دارد. این موضوع حتی موجب نگرانی بسیاری از افراد می‌شود که مبادا برای تعمیر وسایل برقی قطعات آن را تعویض کنند و یک سری قطعات تقلبی به جز برند اصلی استفاده کنند.

در برخی از مواقع متاسفانه این چنین اتفاقاتی به وجود می‌آید که این موضوع می‌تواند از عدم سر رشته کافی تعمیرکار باشد و یا عدم مسئولیت تعمیرگاه باشد در هر صورت ضرر و زیان زیادی وارد خواهد شد و ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور وسیله از همان ناحیه یا بخش‌های دیگر مورد صدمه واقع شود.

تعمیرات یخچال موبوگرام با درنظر گرفتن قطعات اصل این موضوع را بسیار مورد اهمیت قرار داده است و باید دانست که سیستم و کارایی همه وسایل برقی امروزه با گذشته تفاوت‌های زیادی کرده‌اند و نمی‌توان به کمک یک نوع تعمیر همه نوع موتور یخچال را تعمیر کرد و توقع داشته باشیم که به مدت طولانی برای ما خدمات داشته باشد.

 تعمیر یخچال مونوگرام هم جز همین دسته از یخچال‌های است که اگر دچار نقص فنی شود نیاز است که اول نقص وارد شده توسط یک تعمیرکار متخصص که دوره‌های تعمیر این مدل یخچال را سپری کرده باشد، تعیین شود و سپس متناسب با همین نوع ایراد وارد شده قطعات اصل یخچال مونوگرام استفاده شود.

عدم استفاده از قطعات غیر تقلبی برای تعمیر وسایل برقی از جمله یخچال بسیار مهم است به این دلیل که به مرور زمان می‌تواند بر سایر قطعات و سیستم کارکرد هر بخش تاثیر عکس بگذارد و شاهد  فرسوده شدن یخچال باشیم.

مطالعه بیشتر

تعمیرگاه رسمی یخچال مونوگرام

برای تعمیر یخچال به خصوص یخچال‌های مدرن امروزی که دارای قطعات پیچیده‌تر و ساز و کارهای بسیار بیشتری هستند، نیاز است که تعمیر یخچال مونوگرام را به به یک تعمیرگاه رسمی که دارای متخصصان متعدد و متبحر در زمینه تعمیر این نوع یخچال هستند، بسپاریم.

در تعمیرگاه رسمی یخچال مونوگرام انواع عیب و نقص وسیله کاملا تخصصی انجام می‌شود تا به درستی نقص وارد شده به یخچال تشخیص داده شود و راه حل مناسب توسط تعمیرکار انجام شود.

برخی از عیب‌های مرتبط با یخچال از قبیل خنک نکردن یخچال، یخ نساختن، خارج نشدن آب از آبریز، روشن نشدن خود یخچال فریزر یا مشکل در روشن نشدن موتور یخچال جز بیشترین مسائلی هستند که ممکن است یک یخچال با آن‌ها مواجه شود و هر کدام از این عیب و ایرادات نیاز به یک تخصص ویژه دارند.

تعمیرات یخچال مونوگرام در تعمیرگاه رسمی برای آندسته از کسانی که با مشکلات ناگهانی مثل روشن نشدن برق یخچال مواجه شده‌اند و نیاز سریع به تعمیر آن دارند، یک تعمیرگاه مناسب است که در کمترین زمان نقص وارد شده را تشخیص می‌دهد و در مدت زمان مشخص شده می‌تواند مشکل را حل کند و شما در عرض چند ساعت نیاز اساسی خود یعنی نگهداری از مواد غذایی را برطرف کنید.

مطالعه بیشتر

تعمیر یخچال مونوگرام

تعمیر یخچال مونوگرام جز تعمیرات کاملا تخصصی یک شرکت خدماتی تعمیراتی است که نیاز به مهارت کافی دارد یعنی نمی‌توان تعمیر این مدل یخچال را به دست هر تعمیرکاری سپرد.

از آنجایی که بسیاری از افراد برای تعمیر لوازم خانگی وقت کافی نمی‌گذارند و به خاطر نیازی که به آن دارند، وسیله مورد نظر را نزد هر تعمیرکاری می‌برند که شاید تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد.

برای همین تعمیر یخچال مونوگرام نیاز است تا از یک متخصص آگاه با سیستم آن کمک بگیریم تا تعمیر با روش‌های درست پیش برود و در ماه‌های بعدی دچار پشیمانی یا خرابی مجد نشود.

در این مقاله قصد داریم در  مورد تعمیرات یخچال مونوگرام بیشتر توضیح دهیم تا با روند تعمیر این نوع یخچال بیشتر آشنا شوید.

مطالعه بیشتر

توضیحات


امروزه یکی از مهم ترین انواع دستگاه هایی که در خانه های ما وجود دارند، لوازم خانگی می باشند. لوازم خانگی به وسایل الکترونیک یا غیر الکتریکی گفته می شود که از آن برای انجام دادن کار های مختلف استفاده می کنیم. در واقع این دستگاه ها کمک بسیار زیادی به ساده تر شدن زندگی ما کرده اند و الان به مهم ترین دستگاه ها در منزل همه ما تبدیل شده اند.

لوازم خانگی بیشتر به صورت الکترونیکی تولید می شوند و در کار های مختلف به ما کمک می کنند و بسیاری از کار هایی که ما در روز باید انجام بدیم را برای ما راحت تر می کنند و سریع تر برایمان انجامشان می دهند. بسیاری از شرکت های مختلف در دنیا به تولید لوازم خانگی الکترونیک و غیر الکترونیک مشغولند. یکی از بهترین شرکت های تولید لوازم خانگی که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، شرکت مونوگرام می باشد.

شرکت های مختلف در سراسر جهان، معمولا در کشور های دیگر نمایندگی های مختلف دارند. مونوگرام نیز یکی از شرکت هایی است که در بسیاری از کشور های مختلف دنیا، نمایندگی های خود را دارد. این شرکت در ایران نیز نمایندگی دارد که می توانید برای خدمات مختلف به آن مراجعه کنید.

در ادامه این مطلب در وب سایت مدرن تکنیک تلاش داریم تا شما را به طور کامل با برند مونوگرام در زمینه لوازم خانگی و همچنین نمایندگی های مونوگرام آشنا کنیم و درباره موضوعات مختلف مربوط به نمایندگی مونوگرام با شما صحبت کنیم.

مشاوره با تکنسین های نمایندگی مونوگرام

نمایندگی مونوگرام تعمیرات با قطعات اصل

یکی از موضوعات بسیار مهم درباره لوازم الکتریکی این می باشد که خرابی برای آنها محتمل است. هر لحظه ممکن است که بخشی از دستگاه های الکترونیک با خرابی خاصی مواجه شود و شما نیاز به تعمیر آن قطعه داشته باشید. اما یکی از مهم ترین موضوعات در زمینه تعمیر لوازم خانگی الکترونیکی این است که شما بهتر است که این دستگاه ها را با قطعات اصلی و اورجینال تعمیر کنید.

تعمیر کردن وسایل مختلف با قطعات اصل باعث می شود هماهنگی در میان قطعات مختلف دستگاه از بین نرود و این باعث می شود که دستگاه شما بعد از تعمیر برای مدت زمان بیشتری کار کند. برای همین است که اهمیت دارد که تعمیر لوازم خانگی خود را با قطعات اصل و اورجینال شرکت خود محصول باشد.

یکی از ویژگی های نمایندگی مونوگرام که آن را از تعمیرگاه های دیگر در سطح شهر و کشور جدا می کند این است که نمایندگی مونوگرام، تعمیر لوازم خانگی را با قطعات اصل و اورجینال این شرکت انجام می دهد. این باعث می شود که تعمیر لوازم خانگی شما در این نمایندگی به بهترین شکل انجام بگیرد و این مهمترین موضوعی است که باید در زمان تعمیر لوازم خانگی خود به آن دقت داشته باشید.

خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مونوگرام

همانطور که گفته شد، بسیاری از شرکت ها در دنیا برای ارائه خدمت به مشتریان خود، در آن کشور ها نمایندگی تاسیس می کنند یا شرکت هایی را به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه لوازم خانگی خود اعلام می کنند. نمایندگی های مختلف چندین وظیفه مهم دارند که باید در قبال مشتریان برند انجام دهند. در ادامه این خدمات را برایتان شرح می دهیم.

1: فروش محصولات شرکت

یکی از اولین و مهمترین خدماتی که نمایندگی ها در اختیار مشتریان قرار می دهند، فروش محصولات شرکت می باشد. نمایندگی یک شرکت، بهترین منبع برای خرید محصولات آن شرکت می باشد. شما می توانید با خیالی راحت، بهترین محصولات شرکت های مختلف را به صورت اورجینال و اصل خریداری کنید. خرید از نمایندگی مونوگرام همچنین به صورتی است که شما به مناسب بودن قیمت خرید خود نیز می توانید اعتماد کنید.

2: تعمیرات لوازم خانگی

بسیاری از نمایندگی های شرکت های مختلف مثل نمایندگی مونوگرام در ایران، به عنوان تعمیرگاه های رسمی این شرکت ها در کشور های مختلف نیز شناخته می شوند. برای همین است که بسیاری از اوقات، بهترین گزینه شما برای تعمیر لوازم خانگی مونوگرام این است که به نمایندگی های این شرکت در ایران تماس بگیرید و برای تعمیر لوازم خانگی خود از آنها راهنمایی بخواهید یا تعمیر لوازم خانگی خود را به نمایندگی مونوگرام بسپارید.

3: خدمات مختلف پس از فروش

برخی از خدمات خاصی نیز هستند که شما می توانید از نمایندگی مونوگرام در ایران دریافت کنید. برای مقال، گارانتی، یکی از این خدمات پس از فروش است که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. گارانتی محصولات یا دیگر خدمات پس از فروش نیز، از خدماتی هستند که نمایندگی های مونوگرام در همه  کشور های دنیا موظف هستند که در اختیار شما قرار دهند.

شماره تعمیرگاه مونوگرام

021-22000932

تعمیر لوازم خانگی توسط تکنسین های آموزش دیده

یکی دیگر از ویژگی های مهم نمایندگی مونوگرام در زمینه تعمیر لوازم خانگی این می باشد که این نمایندگی ها تکنیسین ها و تعمیرکاران حرفه ای و کار بلدی را آموزش می دهند تا تعمیر لوازم خانگی شما را برای شما انجام دهند. تکنسین های نمایندگی تعمیرات مونوگرام، در واقع به صورت اختصاصی و مخصوص آموزش می بینند تا بتوانند تعمیر لوازم خانگی را برای شما انجام دهند.

بسیاری از تعمیرکاران ساده و عادی، تعمیر لوازم خانگی را به صورت معمولی بلدند و ممکن است که به صورت کامل با دستگاه های شرکت مونوگرام، آشنایی کامل نداشته باشند. اما تکنسین های نمایندگی مونوگرام، به طور کامل با انواع لوازم خانگی مونوگرام آشنایی دارند و می توانند تعمیر لوازم خانگی مونوگرام را به بهترین شکل برای شما انجام دهند.

لوازم خانگی مونوگرام ساخت کدام کشور است؟

همانطور که گفته شد، مونوگرام یکی از شرکت های مهم در زمینه تولید لوازم خانگی مختلف می باشد. اما این برند در میان برند های بزرگ دنیا در این زمینه، کمتر شناخته شده می باشد. ممکن است که برای شما نیز سوال شده باشد که شرکت مونوگرام لوازم خانگی خود را در کدام کشور تولید می کند؟

شرکت مونوگرام، یک شرکت زیر مجموعه در کشور آمریکا می باشد که فعالیت خود در زمینه تولید لوازم خانگی را در سال 1995 شروع کرد. این شرکت در واقع، یکی از مهم ترین زیرمجموعه های شرکت جنرال الکتریک می باشد. General Electric یکی از مهم ترین برند های آمریکایی و از بزرگ ترین ابر شرکت های خوشه ای در آمریکا می باشد.

شرکت جنرال الکتریک در زمینه های بسیار متنوعی مثل تجهیزات پزشکی، تاسیسات تولید و توزیع برق، توربین های گازی و بادی، موتور های الکتریکی و توربین بخار، لوازم خانگی، ابزار های الکترونیکی و نورپردازی، جنگ افزار ها، تجهیزات هوافضا و موتور های جت فعالیت می کند. این ابر شرکت بزرگ کار خود را در سال 1892 شروع کرد. دفتر مرکزی این شرکت بزرگ نیز در فیرفیلد در ایالت کنتیکت آمریکا می باشد. مدیر عامل اجرایی این شرکت نیز در حال حاضر، جفری ایملت می باشد.

ویژگی های نمایندگی مونوگرام

  1. فروش محصولات خانگی مونوگرام با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
  2.  تعمیر لوازم خانگی به بهترین شکل ممکن
  3. تعمیر لوازم خانگی در منزل شما و با نظارت کامل شما
  4. تعمیر لوازم خانگی با بهترین قطعات با کیفیت اصل و اورجینال
  5. تکنسین های حرفه و آموزش دیده
  6. تعمیر لوازم خانگی با گارانتی معتبر

بهترین نمایندگی مونوگرام در تهران

اگر در شهر تهران زندگی می کنید و برای دستگاه های برند مونوگرامتان مشکلی پیش آمده، می توانید تعمیر آنها را با خیالی راحت به بهترین نمایندگی مونوگرام در ایران؛ یعنی مدرن  تکنیک بسپارید. مدرن تکنیک یکی از بهترین مجموعه هایی است که در ایران به عنوان نمایندگی مونوگرام شناخته می شود. شما می توانید تعمیر لوازم خانگی خود را با خیالی راحت به مدرن تکنیک بسپارید.

شما برای برقراری ارتباط  با مدرن تکنیک، فقط کافیست که اگر در تهران زندگی می کنید، با یکی از شعب مدرن تکنیک در شرق، غرب، شمال یا جنوب تهران تماس حاصل فرمایید. اگر هم در تهران زندگی نمی کنید، می توانید با نمایندگی مدرن تکنیک در شهر خود مثل شهر ری یا شهریار تماس حاصل فرمایید و تعمیر لوازم خانگی مونوگرام خود را به مدرن تکنیک بسپارید.

ارتباط با کارشناسان نمایندگی مونوگرام

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید