شماره تماس: 02122500600

آبسال

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات آبسال

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

آبسال

تعمیر لوازم خانگی آبسال (absal)

سوالات متداول تعمیرات آبسال

هزینه تعمیر لوازم خانگی آبسال در مرکز مدرن تکنیک چگونه تعیین می شود؟

تعیین هزینه تعمیرات آبسال در مرکز مدرن تکنیک با توجه به تعرفه های اتحادیه انجام می گیرد.

آیا خدمات تعمیرات لوازم خانگی آبسال در نمایندگی مدرن تکنیک گارانتی می شود؟

هر یک از انواع خدمات از جمله عیب یابی تخصصی یا تعمیرات حرفه ای لوازم خانگی آبسال در نمایندگی مدرن تکنیک شامل گارانتی 9 ماهه میباشد لازم به ذکر است که کلیه [قطعات اصل] بوده.

نحوه تماس با مرکز خدمات نمایندگی تعمیرات آبسال در تهران چگونه است؟

نحوه تماس با مرکز خدمات نمایندگی تعمیرات آبسال در تهران به شرح زیر می باشد: 1-ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات آبسال تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین (در صورت سفارش آنلاین از تخفیف ما بهرمند شوید) در سایت بپردازید. 2-بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود. 3-تعمیرکار لوازم خانگی آبسال ظرف کمتر از یک ساعت در محل حضور پیدا می کند. بعد از اتمام کار، فاکتور شرح خدمات و گارانتی رسمی تقدیم مشتری می گردد. 4-در نهایت از شما بابت رضایتمندی از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ابسال پرسش می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

توضیحات


تعمیر لوازم خانگی آبسال

بی شک تعمیر و نگهداری صحیح لوازم‌خانگی، به‌اندازه تمرکز بر خرید بهترین وسایل اهمیت دارد. هزینه تعمیرات زیاد در مورد کالاهای خارجی یا گارانتی نامناسبی که چندان حامی مصرف‌کننده نیست، چالش‌هایی است که مصرف‌کننده لوازم‌خانگی در ایران با آن مواجه است. روشن است که استفاده از خدمات و تجربیات بهترین نمایندگی تعمیرات آبسال، مصرف‌کننده را از صرف هزینه و زمان اضافی برای بازیابی کارایی لوازم‌خانگی بی‌نیاز می‌کند.

 

آبسال، (کیفیتی که اتفاق نیست)

آبسال برندی شناخته شده در تولید لوازم‌خانگی ایرانی است. آبسال در ۱۳۳۵ با نام سهام لعاب ایران به مصرف‌کنندگان معرفی شد. همان‌طور که از نام آن برمی‌آید این شرکت در ابتدا به تولید محصولات لعابی نظیر قوری و سایر ظروف لعابی می‌پرداخت. هفت سال بعد آبسال نام خود را به یونیورسال تغییر داد و تا سال‌ها پس از آن نیز با همین نام فعالیت کرد. سرانجام این شرکت با نام جدید "آبسال" در ۱۳۶۲ عرضه خدمات خود به مشتریان را آغاز کرد. با وجود تغییر اسامی در طی سال‌های فعالیت آبسال، کیفیت محصولات آبسال در مورد محصولات قدیمی حفظ و محصولات جدید نیز به خطوط تولید این شرکت افزوده می‌شدند. 

اولین محصول صنعتی آبسال لوازم خانگی بود که در ۱۳۴۱ روانه بازار شد. کولرهای آبسال که بیشترین شهرت کنونی آبسال برای تولید این کولرهای با کیفیت است، در ۱۳۴۸ با همکاری برند آمریکایی مک گردادیوسن متولد شدند. محصولات بعدی آبسال بخاری گازی چرخ‌دار و آب‌گرم‌کن دیواری گازی بودند که به ترتیب با بهره‌گیری از تکنولوژی روز فرانسه و انگلیس و توسط برند آبسال به بازار ایران وارد شدند. آبسال از فن آوری روز در ژاپن، ایتالیا و اسپانیا نیز در تولید برخی محصولات خود استفاده کرد تا در معرفی بسیاری از محصولات گرمایشی و سرمایشی در ایران نام اولین را با خود یدک بکشد.

تولید لباسشویی در ۱۳۷۵ پس از سال‌ها ثبات در تولید کولر و آب‌گرم‌کن، نقطه تغییر در تولید محصولات آبسال بوده است. پس از تولید لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی آبسال نوآوری دیگر آبسال در عرصه لوازم‌خانگی ایرانی بود؛ برندی که حضور و ثبات خود در بازار را با به‌کارگیری تکنولوژی روز همواره حفظ کرده است. با حفظ کیفیت محصولات، آبسال برنده هفدهمین و هجدهمین همایش رعایت حقوق مصرف‌کننده نام گرفت.

 

خدمات نمایندگی آبسال و افزایش رضایت مصرف‌کنندگان

 مشکلات احتمالی در حین مصرف محصولات خانگی کاملاً اجتناب‌ناپذیر هستند و نمایندگی آبسال پاسخگوی مشتریان در صورت وقوع چنین مشکلاتی است. از پاسخگویی به مشکلات ساده مصرف‌کنندگان گرفته تا پیگیری تهیه قطعات یدکی همگی از وظایف نمایندگی آبسال است. اجرای درست هر بخش از این فرایند در رضایت مصرف‌کنندگان آبسال از کلیت محصول بسیار اهمیت دارد، ازاین‌رو نمایندگی آبسال ضمن استفاده از کارشناسان ماهر و توانمند در تشخیص مشکلات و فرایند عیب‌یابی، نهایت تلاش خود را در جهت ارتقا رضایت مصرف‌کنندگان انجام می‌دهند.

از دیگر مواردی که رضایت مصرف‌کنندگان را افزایش می‌دهد، استفاده از قطعات یدکی اورجینال است. در حقیقت زمانی که تعمیر و عیب‌یابی آبسال راه به جایی نمی‌برد، این تامین قطعات اورجینال است که مشتریان را از کیفیت دستگاهی مثل ماشین لباسشویی یا آب‌گرم‌کن تعمیر شده مطمئن می‌سازد. خطر استفاده از قطعات غیر اورجینال و تقلبی که به‌وفور در بازار وجود دارند، با خدمات نمایندگی آبسال کاملاً از بین رفته و هزینه‌های مالی و زمانی مصرف‌کنندگان به حداقل می‌رسد.

عکس نمایندگی آبسال

آموزش استفاده از محصولات آبسال، خدمتی دیگر از نمایندگی آبسال

قطعاً استفاده درست از هر وسیله الکتریکی خانگی تنها با آموزش دقیق در بدو نصب، ممکن است. در کنار نصب محصولات آبسال که با تماس با نمایندگی‌های آبسال دراسرع‌وقت صورت می‌گیرد، آموزش استفاده از محصولات آبسال نیز به عهده نمایندگان آبسال است. بهترین نمایندگی‌های آبسال پس از نصب محصول به آموزش استفاده از آن می‌پردازند؛ چراکه طول عمر محصولات با استفاده درست آنها چندبرابر خواهد شد.

در سال‌های اخیر نمایندگی‌های آبسال به‌عنوان بخشی از خدمات‌ پس‌ازفروش که وظیفه آموزش به مشتریان و مصرف‌کنندگان را برعهده دارند، از طریق وب‌سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی نیز به آموزش مستقیم و غیرمستقیم استفاده از محصولات خانگی پرداخته‌اند. مقالات منتشر شده در وب‌سایت شرکت مدرن تکنیک نمونه‌ای از این تلاش‌ها جهت ارتقاء آموزش و آگاهی‌رسانی از عیوب احتمالی و کمک به عیب‌یابی محصولات آبسال بوده است.

 

نحوه فعالیت مدرن تکنیک به‌عنوان نمایندگی تعمیرات آبسال

مدرن تکنیک به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم‌خانگی، تعمیر آبسال و نصب آبسال، در کنار آموزش آبسال را در کیفیتی بی‌رقیب در دستور کار قرار داده است. فرایند ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان آبسال در مدرن تکنیک با تماس مشتریان جهت پیگیری نصب آغاز می‌شود. تکنسین‌های حرفه‌ای مدرن تکنیک در زمینه فعالیت خود از حرفه‌ای‌ترین افراد در این حوزه هستند. به‌صورت خودکار کارشناسان اعزامی مدرن تکنیک آموزش استفاده از محصولات آبسال را پس از نصب محصول آبسال انجام می‌دهند.

تعمیر آبسال

در خصوص موارد تعمیری، مدرن تکنیک به‌عنوان نمایندگی تعمیرات آبسال، این فرایند را با عیب‌یابی دقیق دستگاه آغاز می‌کند. پس از بررسی تامین قطعات، زمان‌بندی لازم جهت ارائه خدمت به مشتریان آبسال اعلام می‌شود و پس از موافقت مشتریان تعمیرات آغاز می‌شود.

 گارانتی لوازم خانگی آبسال

اجرای دقیق موارد گارانتی و ضمانت قطعات مورداستفاده توسط کارشناسان مدرن تکنیک از دیگر خدمات این شرکت به مشتریان آبسال است. تعمیرات انجام شده توسط تیم مدرن تکنیک، همگی از گارانتی برخوردار هستند، چراکه توسط مطمئن‌ترین کارشناسان فن و با استفاده از قطعات یدکی کاملاً اورجینال صورت می‌گیرد.

زمان‌بندی خدمات و سرعت عمل

سرعت عمل برای بسیاری از مشتریان گزینه‌ای جهت انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات آبسال است. در این مورد مدرن تکنیک با در اختیار داشتن تیمی فعال در تمام نقاط کلیدی شهر تهران، کاملاً موفق عمل کرده است. وب‌سایت فعال و خطوط تلفن پاسخگو در تهران وظیفه انتقال اطلاعات به کارشناسان جهت اعزام را برعهده دارند.

 

شماره تماس نمایندگی و تعمیر آبسال

 

۰۲۱-۲۲۰​۰۰۹۳۲

 

ویژگی های شرکت مدرن تکنیک

پشتیبانی مدرن تکنیک در ۲۴ ساعت شبانه‌روز فعال است و ۵۰ سال فعالیت در عرصه تعمیر لوازم خانگی، بهترین ضمانت برای اثبات مهارت تیم مدرن تکنیک است. وب‌سایت مدرن تکنیک نیز قابلیت ثبت آنلاین مشکلات لوازم‌خانگی مشتریان و ثبت درخواست آنها را دارد. با استفاده از این خدمت، کافیست مشتریان شماره خود را در وب‌سایت وارد کنند تا کارشناسان مدرن تکنیک دراسرع‌ وقت با آنها تماس بگیرند.

 

مطالعه بیشتر

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید