تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید آمانا

امتیاز : ۴.۹
تعمیرگاه و مراکز مجاز یخچال و ساید آمانا
 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید آمانا

اگر شما هم یکی از خریداران یخچال فریزر یا ساید‌بای‌سایدهای آمانا هستید، در انتخاب نمایندگی خدمات پس از فروش دقت داشته باشید. نمایندگی تعمیرات آمانا در تهران دارای شبکۀ گسترده‌ای از خدمات پس از فروش است که در کمترین زمان نسبت به انجام تعمیرات تخصصی، خدمات پس از فروش، ارتباط با مشتریان، فروش تلفنی و مواردی از این دست اقدام می‌کند.
 

گارانتی یخچال آمانا در ایران

شرکت‌های فروشندۀ محصولات آمانا در ایران، معمولاً در زمان فروش محصول، با دریافت مبلغی کالای خریداری‌شده را گارانتی می‌کنند. بنابراین اهمیت دارد که در زمان خرید به برگه گارانتی توجه داشته باشید و نکات مهمی مانند گارانتی قطعات، ضمانت، و اصل و اورجینال بودن قطعات را به‌دقت بررسی کنید. دقت در انتخاب نمایندگی تعمیرات آمانا، زمانی که به تعمیرکار یخچال نیاز پیدا می‌کنید، باعث راحتی بیشتر و انجام سرویس تعمیرات دقیق‌تر خواهد شد.
 

خدمات پس از فروش آمانا

یخچال از معدود لوازم برقی منزل است که تقریباً در تمام 24 ساعت شبانه‌روز با آن سروکار دارید. حتی وقتی که در سفر به سر می‌برید و شاید تا چند هفته هم به منزل بازنگردید، یخچال همچنان روشن خواهد بود. به دلیل همین استفادۀ زیاد از یخچال و یخچال فریزر ممکن است نسبت به سایر لوازم خانگی، بیشتر نیازمند سرویس یا تعمیر باشند. مرکز خدمات پس از فروش آمانا تعمیر قطعه را نسبت به تعویض آن در اولویت قرار خواهد داد تا هم امتیازِ اصل بودن قطعه حفظ شود و هم هزینه کمتری برای مشتری ایجاد شود. ضمن اینکه نمایندگی آمانا تضمین گارانتی محصول، اصل و اورجینال‌بودن قطعات را نیز بر عهده می‌گیرد. همچنین نداشتن برگه ضمانت سبب عدم دسترسی مشتری به خدمات پس از فروش در زمان تعمیر یخچال نخواهد شد. در این صورت، باز هم می‌توانید از توان بالای تکنیسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای که آموزش‌های تخصصی لازم را از سر گذرانده‌اند، بهره‌مند شوید. سرعت عمل در پاسخگویی و اعزام سریع به محل و سرویس‌دهی تلفنی از دیگر نکات بااهمیت در انتخاب نمایندگی تعمیر آماناست که حتماً باید در نظر داشته باشید.
 

شرکت مدرن تکنیک؛ یک انتخاب مطمئن

چنانچه در زمینۀ تعمیر هریک از محصولات آمانا نیازمند کمک یا راهنمایی هستید، می‌توانید به‌آسانی با شرکت مدرن تکنیک تماس بگیرید. مدرن تکنیک در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی خارجی و ایرانی دارای سابقه‌ای طولانی است و آمادگی دارد تا با ضمانت اصل و اورجینال بودن قطعات، برخورداری از تکنیسین‌های حرفه‌ای و ارسال سریع تعمیرکار به محل، در کنار شما باشد.
شرکت مدرن تکنیک با بهره‌مندی از خدمات پس از فروش گسترده در کشور، تکنیسین‌های دوره‌دیده و کارآزموده را به محل مدنظر شما ارسال می‌کند تا نسبت به تعمیر یخچال آمانو اقدام کنند. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با تکنیسین‌های حرفه‌ای شرکت مدرن تکنیک، مشکلات خود را بازگو کنید و پس از اعزام سریع و به‌موقع تعمیرکار به مقصد و تعمیر لوازم خانگی آمانا، ما را در جریان عملکرد تعمیرکار و میزان رضایت‌تان از خدمات ارائه‌شده، قرار دهید. برای ارتباط با شرکت مدرن تکنیک در تعمیرات برند آمانا، کافی است با شماره تلفن 62941-021 تماس بگیرید.
 

 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

فرم ارسال نظر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

۰۲۱۲۲۰۰۰۹۳۲