شماره تماس: 02122500600

ارچلیک

این شرکت ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه اندازی لوازم خانگی میباشد که برای ارتقا سیستم سازمانی خود اولین شرکتی میباشد که در جهت کم کردن هزینه های خانواده ها مشاوره تلفنی تعمیر لوازم خانگی را راه اندازی کرده این امکان هزینه های خانواده ها را کم کرده و در وقت صرفه جویی میشود هزینه هایی از جمله ایاب و ذهاب تشخیص عیب و تعمیرات جزئی که خود افراد میتوانند با رعایت نکات ایمنی انجام دهند.

نمایندگی تعمیرات و سرویس یخچال فریزر آرچلیک

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تماس با نمایندگی ارچلیک

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره

ارسال کارشناس در سریع‌ترین زمان ممکن به محل کار یا منزل شما

خدمات تعمیرات یخچال در مدن تکنیک در اولين نگاه

شرکت مدن تکنیک در بخش نمایندگی تعمیرات یخچال به سرویس دهی بصورت تعمیرات، تهیه و تعویض قطعات مشغول است. از جمله مهم ترين خدمات ما شامل تعمير یخچال جنرال الکتریک، تعمير یخچال مابه، تعمير یخچال پروفایل، تعمير یخچال وستینگ هاوس، تعمير یخچال وایت هاوس، تعمير یخچال فریجیدر، تعمير یخچال ادمیرال، تعمير یخچال ویرپول و تعمير یخچال دوو است.

مطالعه بیشتر

توضیحات


 

شماره تماس نمایندگی و تعمیر آرچلیک

۰۲۱-۲۲۰​۰۰۹۳۲

کانال‌های پاسخگویی

پشتیبانی مدرن تکنیک در ۲۴ ساعت شبانه‌روز فعال است و ۵۰ سال فعالیت در عرصه تعمیر لوازم خانگی، بهترین ضمانت برای اثبات مهارت تیم مدرن تکنیک است. وب‌سایت مدرن تکنیک نیز قابلیت ثبت آنلاین مشکلات لوازم‌خانگی مشتریان و ثبت درخواست آنها را دارد. با استفاده از این خدمت، کافیست مشتریان شماره خود را در وب‌سایت وارد کنند تا کارشناسان مدرن تکنیک دراسرع‌ وقت با آنها تماس بگیرند.

 

مطالعه بیشتر

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

کامنتی موجود نیست
برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید