تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید ایران پویا

امتیاز : ۴.۹
تعمیرگاه و مراکز مجاز یخچال و ساید ایران پویا

 

 

گارانتی یخچال‌های ایران پویا

تمامی مدل‌های یخچال و یخچال فریزرهای ایران پویا دارای گارانتی شرکتی است. کافی است به یکی از نمایندگی‌های مرکزی ایران پویا مراجعه کنید و در زمان خرید، از فروشنده بخواهید گارانتی محصول را برایتان فعال کند. بدین‌ترتیب هر زمان که نیازمند استفاده از گارانتی یخچال ایران پویا بودید، همکاران و تکنیسین‌ها در کنارتان خواهند بود. البته توجه داشته باشید اگر مدت زمانی زیادی از خریدتان می‌گذرد یا به کارت گارانتی دسترسی ندارید هم می‌توانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید. برای اینکار باید به نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز یخچال ایران پویا مراجعه کرد.

خدمات پس از فروش ایران پویا

شرکت ایران پویا گارانتی قطعات لوازم خانگی را تأمین می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکات در تضمین گارانتی محصول، اصل و اورجینال‌بودن قطعات است تا چنانچه محصول نیازمند تعویض قطعه شد، با نمونۀ اصلی آن جایگزین شود. نمایندگی مجاز ایران پویا تعمیر قطعات را به تعویض قطعات اولویت می‌دهد تا هم کیفیت اورجینال بودن محصول حفظ شود و هم هزینۀ کمتری به مشتری تحمیل شود. ولی با این حال، چنانچه یخچال و یخچال فریزر نیازمند تعویض قطعه باشد نمایندگی تعمیر ایران پویا این کار را انجام خواهد داد. شرکت ایران پویا با بهره‌گیری از توان بالای تکنیسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای که آموزش‌های تخصصی لازم را از سر گذرانده‌اند، و با اعزام سریع تعمیرکار به محل، رضایت شما را از خدمات پس از فروش تأمین خواهد کرد.
 

شرکت مدرن تکنیک؛ یک انتخاب مطمئن

در میان شرکت‌های فراوانی که به ارائه خدمات پس از فروش برند ایران پویا در ایران مشغولند، شرکت مدرن تکنیک دارای مزیت‌های چشمگیری است از جمله گارانتی اصل‌بودن قطعات که یکی از دغدغه‌های همیشگی خریداران است، توسط شرکت مدرن تکنیک ضمانت می‌شود. همچنین این شرکت با بهره‌مندی از خدمات پس از فروش گسترده در کشور، آمادگی دارد تا با دریافت اولین تماس تلفنی از سوی مشتری، سریعاً تعمیرکاران حرفه‌ای خود را به محل اعزام کند. تکنیسین‌های حرفه‌ای شرکت مدرن تکنیک با اعزام سریع و به‌موقع به مقصد، مانع از هدر رفتن زمان شما خواهند شد. همچنین در زمان تماس با نمایندگی ایران پویا می‌توانید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان خبره این مرکز بهره‌مند شوید و با دادن اطلاعات کافی به آنان، سرویس بهتری دریافت کنید. برای ارتباط با شرکت مدرن تکنیک در تعمیرات برند ایران پویا، کافی است با شماره تلفن 62941-021 تماس بگیرید.
 
 
 
 
 

شماره تماس شرق

021-77081090

شماره تماس غرب

021-88566359

شماره تماس شمال

۰۲۱-۲۲۰۰۰۹۳۲

شماره تماس جنوب

021-55102370

فرم ارسال نظر

سایر برند های مرتبط

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید