شماره تماس: 02122500600

تماس با مدرن تکنیک

تماس با شمال تهران

۰۲۱-22500600

تماس با شرق تهران

021-77081090

تماس با غرب تهران

021-88566359

تماس با جنوب تهران

021-55102370

تعمیر یا خریداری یخچال؛ مسئله این است؟ این روزها، بازار لوازم خانگی روند عجیب‌وغریبی را طی می‌کند و قیمت لوازم خانگی بشدت سرسامان آور شده است. به حدی که اکثر خریداران لوازم خانگی آن دسته افرادی هستند که یا دختر دم بخت دارند یا افرادی که با یک تعمیرکار خوب جهت خرابی وسایلشان آشنا نیستند. به‌ویژه وسایل سنگینی مانند یخچال که قیمت‌های به‌شدت گرانی دارند. با وجود این مسائل تعمیر یخچال گزینه بسیار منطقی و هوشمندانه برای نونوار کردن آن است.

افرادی که دختر دم بخت در منزل دارند، گزینه‌ای جز خرید وسایل جدید و نو ندارند، اما به آن دسته افرادی که وسایل منزلشان همچون یخچال خراب شده است؛ توصیه می‌شود که به دنبال یک تعمیرکار یخچال برگردند تا با هزینه بسیار کمتر به سرانجام شیرینی برسند. به‌ویژه‌ این روزها که متأسفانه خبری از جنس‌های اصل و درجه یک خارجی در بازار لوازم خانگی نیست و باید سفت جنس‌های اصل خریداری شده در گذشته را نگه داشت و با یک تعمیر ساده، آن‌ها را مانند روز اول کرد.

مشاوره با کارشناسان تعمیر یخچال

تخصصی ترین دپارتمان تعمیرات برندهای لوازم خانگی در تهران و حومه

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی کولر آبی

 

سرویس و تعمیر کولر آبی یکی از مهمترین کارهایی است که باید قبل از استفاده دوباره از کولر آبی مخصوصا بعد از فصل زمستان انجام داد، چرا که ممکن است اجزای داخلی کولر آبی در طی زمانی که از آن استفاده نمی‌کردید، دچار مشکل شده باشند.

یکی از پرمصرف‌ترین تجهیزات خنک‌کننده در ایران کولرهای آبی می‌باشد

که مخصوص مناطق با آب و هوای خشک می‌باشد که بدلیل  ایجاد رطوبت در هوای خشک بوسیله تبخیر آب مانع از خشک شدن  هوای تنفسی می‌شود.

لازم به یاد آوری است که رطوبت ایجاد شده بوسیله این کولرها از شوکهای ناشی از جریان الکتریسیته ساکن جلوگیری می‌نماید.

در استفاده طولانی مدت از کولر آبی در روند کاری کولرهای آبی گاهی مشکلاتی ایجاد می‌شود که  نیاز این وسیله به سرویس سالیانه و دوره‌ای و همچنین در صورت بروز مشکل نیاز به تعمیر کولر آبی لازم و ضروری است.

اگر کولر آبی هر ساله سرویس نشود ؟

سرمای مطلوب و راندمان بالا نخواهد داشت، انجام موارد زیر جهت راندمان بهتر کولر آبی می‌باشد:

  • تعویض پوشال
  • روغن‌کاری یاتاقان‌ها
  • تمیز کردن سبد توری
  • بررسی تسمه
  • بازدید برزنت محل اتصال کانال کولر
  • تراز بودن کولر
  • سلامت کف کولر و نبود سوراخ در آن
  • تنظیم شناور
  • تست پمپ آب

تعمیرکاران مجرب مدرن تکنیک در ابتدا سعی بر تعمیر قطعه معیوب داشته و در غیر اینصورت قطعه را با قطعه جایگزین تعویض کرده تا رضایت مندی مشتریان حاصل شود.

 

برای ارسال سریع کارشناس، لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

برای تماس با تعمیرکار کلیک کنید